Polityka

adrian by im sie przydal

Ty się z Adriana całkowicie nie śmiej, bo wiele poglądów Partii Razem są zgodne nawet z Korwinowymi. Taką lewice wolę, od zjebów zajmujących się kwestiami gejów, jak lewica na zachodzie.
 
Ty się z Adriana całkowicie nie śmiej, bo wiele poglądów Partii Razem są zgodne nawet z Korwinowymi. Taką lewice wolę, od zjebów zajmujących się kwestiami gejów, jak lewica na zachodzie.
smieje sie bo jest nwiedzony. WSZYSCY MAJA MIEC WSZYSTKO PO ROWNO
 
Ty się z Adriana całkowicie nie śmiej, bo wiele poglądów Partii Razem są zgodne nawet z Korwinowymi. Taką lewice wolę, od zjebów zajmujących się kwestiami gejów, jak lewica na zachodzie.
Przecież to Lenin. Tych z Razem trzeba się strzec, a nie ich podziwiać. Wolę już Millera.
 
Chinczycy spoko, bardzo pracowity i latwo asymilujacy sie narod. Takich imigrantow nam potrzeba.
Chyba żartujesz! Gdzie nie przyjadą budują Chinatown. To nie Wietnamczycy, którzy w pierwszym pokoleniu dostają tubylcze imiona - Jaś Cheng itd.
 
smieje sie bo jest nwiedzony. WSZYSCY MAJA MIEC WSZYSTKO PO ROWNO

No też nie naciągajmy - wcale takich rzeczy nie mówi, co najwyżej pierdy o równym starcie.

Co mi się podoba w Razem? Polityka skupiania się na tym na czym liberałowie - wyjściu z systemu polegającym na ciągłym zadłużaniu państwa. Z tym, że liberałowie których popieram, widzą to w liberaliźmie, niskich podatkach, i w ten sposób budowania bogactwa - Razem widzi to w zwiększonych wydatkach państwa jako pobudzacz gospodarki(opierają się na danych które mówią, że w Europie najmniejsze zadłużenie mają państwa z najwiekszymi wydatkami na obywatela. Tylko, że to dotyczy głównie Skandynawii, a tam mają specyficzne warunki i dlatego uwazam taką wizje za niemożliwą do zastosowania w innych krajach).

Ale popieram ich w postawie antyunijnej - dostrzeganiu, że traktat lizboński to zło i silne Niemcy narzucają nam szkodliwe dla naszego kraju prawa. Są za budowaniem protekcjonizmu państwowego państw europy środkowo wschodniej w opozycji do siły Europy zachodniej. Czyli to co wspiera PIS i Korwin.
 
Chyba żartujesz! Gdzie nie przyjadą budują Chinatown. To nie Wietnamczycy, którzy w pierwszym pokoleniu dostają tubylcze imiona - Jaś Cheng itd.
no i co z tego?! Polacy zagranica, tez raczej trzymaja sie razem. Chinczycy to nacja, ktora wie co to ciezka praca i socjal im nie w glowie a teraz porownaj sobie ich z ciapata horda.
 
jakby arabusy i pasozyty tak latwo sie dostosowywali w niemczech do wszystkiego jak chinczycy, to kazdy by ich tu chcial. nie znam chinczyka zyjacego z socjalu
 
nie , nie zartuje. Pracowalem wielokrotnie wlasnie z Chinczykami i potwierdzali teze, o ktorej pisalem wczesniej
No mówię może pracownicy ew. jakieś korporacje. Ale typ Chińczyka-biznesmena, który tu przyjeżdża to najgorszy pomiot w rodzaju naszych małomiasteczkowych naciągaczy oszustów. Faktury nie zapłacą, chlew zostawią a jak negocjują to udają dwie trzy różne grupy i udają, że nie są ze sobą związani. Ale w sumie nie dziwne bo gdyby byli bardziej zaradni robiliby interesy gdzie indziej a nam trafiają się odrzuty.
 
No mówię może pracownicy ew. jakieś korporacje. Ale typ Chińczyka-biznesmena, który tu przyjeżdża to najgorszy pomiot w rodzaju naszych małomiasteczkowych naciągaczy oszustów. Faktury nie zapłacą, chlew zostawią a jak negocjują to udają dwie trzy różne grupy i udają, że nie są ze sobą związani. Ale w sumie nie dziwne bo gdyby byli bardziej zaradni robiliby interesy gdzie indziej a nam trafiają się odrzuty.
no ja mialem na mysli, pracownika/robotnika. O tzw byznesmenach sie nie wypowiadam bo nie mialem stycznosci :wink:
 
Chinczycy to nacja, ktora wie co to ciezka praca i socjal im nie w glowie.
To oczywiście prawda, ale oni wcale nie asymilują się dobrze. Polacy, którzy wyjeżdżają na stałe często już swoim dzieciom dają na imię Kate czy inne tubylcze. Jak Wietnanczycy w PL. Chińczycy zupełnie inaczej.
 
no ja mialem na mysli, pracownika/robotnika. O tzw byznesmenach sie nie wypowiadam bo nie mialem stycznosci :wink:
Ja tam zakładam że każdy imigrant do naszego kraju, szukający pracy, raczej nastawia się na harówkę a nie socjal:D
 
To oczywiście prawda, ale oni wcale nie asymilują się dobrze. Polacy, którzy wyjeżdżają na stałe często już swoim dzieciom dają na imię Kate czy inne tubylcze. Jak Wietnanczycy w PL. Chińczycy zupełnie inaczej.

W skrócie - Chińczycy są jak Żydzi.
 
To oczywiście prawda, ale oni wcale nie asymilują się dobrze. Polacy, którzy wyjeżdżają na stałe często już swoim dzieciom dają na imię Kate czy inne tubylcze. Jak Wietnanczycy w PL. Chińczycy zupełnie inaczej.
No wiesz, wg mnie nie ma nic nagannego w tym, ze jakas nacja chce zachowac chociaz czastke swojej tozsamosci narodowej na obczyznie. To ich sprawa i nie jest to wg mnie zaden ich minus czy tam cos. Wazne jest to, ze pracuja i placa te nieszczesne podatki w kraju, w ktorym przebywaja, nie narzucja swoich praw i to jest kluczowe w tej asymilacji, o ktorej pisalem.
 
Oni są trockistami, a wolę już lewaków trockistów niż leninistów.
Naprawdę? Przecież to najbardziej skrajny i radykalny odłam komunizmu, permanentna rewolucja komunistyczna o charakterze międzynarodowym. Żadnych odstępstw od nauk Marksa i Engelsa. Ja się takich ludzi obawiam.
Słynny list otwarty bodajże z 1965 roku napisany przez Kuronia i Modzelewskiego będących pod wpływem trockizmu to właśnie krytyka PZPR za odejście od ideałów komunistycznych. W obecnej narracji jest to akt walki o demokracje, a autorzy są przedstawiani jako ofiary reżimu Gomułki.

To oczywiście prawda, ale oni wcale nie asymilują się dobrze. Polacy, którzy wyjeżdżają na stałe często już swoim dzieciom dają na imię Kate czy inne tubylcze. Jak Wietnanczycy w PL. Chińczycy zupełnie inaczej.

Niektórzy Polacy w UK asymilują się tak szybko, że już po trzech miesiącach sami mają tubylcze imiona: Kate, Lucas, Agnes, Michael itd :smile:
 
  • Like
Reactions: JB_
A na Cohones do angielskiego Aśki Jędrzejczyk się czepiajo...

co ona ma z oczami? botox sie skonczyl? czy jak zabraklo tzw funduszu reprezentacyjnego, ktory miala w Polsce (praktycznie wszystko co zwiazane z wygladem za kase podatnika) to szkoda wlasnej kasy na korekty twarzy.
 
Back
Top