Polityka

Wilk tak pasuje do tej zbieranini Kukiza jak wół do karocy. Samemu to on co najwyżej może wywiadu udzielić:(
Ale JKM ilu by wprowadzil ze soba? Dwoch, trzech? :D
A na plecach Kukiza wszedl Wilk i prezes UPR, na to samo wychodzi.
 
Poszperałem chwilę w wynikach i oto co wyciągnąłem:

Najmniej głosów:

WAŚKIEWICZ Jarosław Mikołaj 1 - Samoobrona (sądzę, że głosował sam na siebie tylko :rofl:)

Ciekawostki przyrodnicze:

KUKIZ Grzegorz Artur 6 729 (nie ten Kukiz ale trochę nazbierał, nie dostał się)
IKONOWICZ Piotr Igor 2 127 (wszyscy kandydaci (28) Ruchu Społecznego z tego okręgu dostali razem 2 760 głosów)
WIPLER Przemysław Janusz 17 424 (nie wiedziałem, że Wipler ma na drugie Janusz ;))
PIECHOCIŃSKI Janusz 8 005
DAM Van Anh 1 894 (Partia Razem, what?)
LEGIERSKI Krystian Łukasz 2 124
SZUMLEWICZ Piotr 666 :lol:

Liderzy:

KACZYŃSKI Jarosław Aleksander 202 424
KOPACZ Ewa Bożena 230 894
ZANDBERG Adrian Tadeusz 49 711 :facepalm:
KORWIN-MIKKE Janusz Ryszard 56 994
NOWACKA Barbara Anna 75 813
KUKIZ Paweł Piotr 76 675
PETRU Ryszard Jerzy 129 088 :o o:
WILK Jacek 2 420 (nie jest liderem, ale na melanżu przekonałem z 6 osób aby na niego zagłosowali co ze mną i moją dziewczyną stanowi ~0,33% wszystkich jego głosów :dance:)
 
coś na wesoło
CSZCs-LUYAAdDLt.jpg large.jpg
CSZjnWEUwAArm4V.jpg large.jpg
 
PiS przymeirza się powoli do utworzenia dwóch dodatkowych województw - środkowopomorskiego i warszawskiego. Z czego oni zamierzają to wszystko sfinansować to ja nie wiem.
 
Dziś okazało się wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego, że funkcjonująca w Polsce od dawna kwota wolna od podatku jest niekonstytucyjna - czyli nielegalna. Natomiast wczoraj, w jednym z więzień w USA, zmarł Irwin Schiff, który od lat kwestionował legalność i podstawę prawną stosowanego w USA pod przymusem podatku dochodowego od osób cywilnych. W przypadku Schiffa można z całą mocą powiedzieć, że umarł on za swe przekonania... został zmielony przez bezwzględną machinerię lewiatana. Mało jest takich ludzi! Niech spoczywa.

Swego czasu słynna była akcja, w której osoby zaangażowane w ten ruch zamieściły w "US Today" (w 2000 roku) ogłoszenie. Do wygrania 50 000 USD, trzeba tylko przedstawić akt prawny potwierdzający zasadność przymusowego ściągania podatku dochodowego przez rząd USA - od spółek kapitałowych taki akt istnieje. Akcja szybko stała się znana w całych Stanach, ale do dziś nikt takiego aktu prawnego nie przedstawił. Schiff w ramach swej walki odmawiał płacenia podatku dochodowego wchodząc na drogę sądową. Był skazywany czternaście razy. Zmarł na raka w podeszłym wieku, nie pozwolono mu nawet opuścić więzienia by umrzeć wśród bliskich. Był to ojciec Petera Schiffa, znanego z wygranego zakładu z Arthurem Lafferem - na wizji założyli się, że w przeciągu roku nastąpi załamanie gospodarki (prognoza Schiffa). Był 2006 rok. Wszyscy wiemy, co nastąpiło w 2007.
 
Last edited:
Dziś okazało się wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego, że funkcjonująca w Polsce od dawna kwota wolna od podatku jest niekonstytucyjna - czyli nielegalna. Natomiast wczoraj, w jednym z więzień w USA, zmarł Irwin Schiff, który od lat kwestionował legalność i podstawę prawną stosowanego w USA pod przymusem podatku dochodowego od osób cywilnych. W przypadku Schiffa można z całą mocą powiedzieć, że umarł on za swe przekonania... został zmielony przez bezwzględną machinerię lewiatana. Mało jest takich ludzi! Niech spoczywa.

Swego czasu słynna była akcja, w której osoby zaangażowane w ten ruch zamieściły w "US Today" (w 2000 roku) ogłoszenie. Do wygrania 50 000 USD, trzeba tylko przedstawić akt prawny potwierdzający zasadność przymusowego ściągania podatku dochodowego przez rząd USA - od spółek kapitałowych taki akt istnieje. Akcja szybko stałą się znana w całych stanach, ale do dziś nikt takiego aktu prawnego nie przedstawił. Schiff w ramach swej walki odmawiał płacenia podatku dochodowego wchodząc na drogę sądową. Był skazywany czternaście razy. Zmarł na raka w podeszłym wieku, nie pozwolono mu nawet opuścić więzienia by umrzeć wśród bliskich. Był to ojciec Petera Schiffa, znanego z wygranego zakładu z Arthurem Lafferem - na wizji założyli się, że w przeciągu roku nastąpi załamanie gospodarki (prognoza Schiffa). Był 2006 rok. Wszyscy wiemy, co nastąpiło w 2007.
O, k...a! Petera znam dobrze, ale ze miał takiego ojca to nie wiedziałem! Ale mnie ta cała sytuacja wk...les, Jakub! Potwierdza się, że niczego te kurwy tak nie będą pilnować jak możliwości rabowania obywateli!
 
Wybaczcie taki z pupy wrzut. Tak mi się przypomniało po tych wyborach:

"Lud przyzwyczajony oczekiwać wszystkiego od państwa, nie oskarża go o to, że za wiele robi, ale o to, iż nie robi wystarczająco dużo. Obala go zatem, zamienia na inny i nie mówi do niego: 'rób mniej', ale: 'rób więcej'. Tym sposobem wpada w coraz to głębszą przepaść. A gdy nareszcie przyjdzie chwila, kiedy wszystkim otworzą się oczy, gdy poczują potrzebę zmniejszenia zakresu władzy i odpowiedzialności państwa, wtedy ukażą się inne przeszkody. Z jednej strony prawa nabyte podnoszą się i łączą ze sobą, gdyż niepodobna unicestwić takiego mnóstwa egzystencji, które się do życia powołało. Z drugiej strony społeczeństwo oduczyło się działać samodzielnie. W chwili odzyskania wolności, której tak gorąc się domagało, obawia się jej i odpycha. Ofiarujcie mu wolność nauczania. Sądzić ono będzie, że wówczas wielka wiedza zniknie. Ofiarujcie mu wolność religijną. Sądzić będzie, że ateizm pochłonie wszystko."
 
UPR i KNP w Sejmie. TO się nazywa polityka, a nie filozofowanie w wykonaniu JKM.

,,Ja przeczuwam że te 49% to nie takie debile i na to co wam się imaginuje to akurat nie będą narzekać, bo demokracja to w sumie to tak samo jak to że sobie możecie wybrać upgrejt systemu operacyjnego do Windows 10. Co prawda możecie używać inny system ale połowa najfajniejszych, co prawda głupich rzeczy na nim nie działa. A każdy kto sobie nie radzi z niczym chętnie wybierze DARMOWY system. mimo że to będzie go NAJDROŻEJ kosztowało.

Statystyka to małpa i kto słucha małpy wchodzi z powrotem na drzewa po banany, niby fajnie przyroda, ale jakoś tak bez majtek głupio się odzywać."
 
przeludnienie?

No tak, ale kraj jest duży;) Ciekawi mnie po prostu z czym sobie nie dają rady: z wytworzeniem żywności, infrastrukturą, czy czymś jeszcze innym. Bo np Indie też są przeludnione a limitu chyba nie mają.
 
No tak, ale kraj jest duży;) Ciekawi mnie po prostu z czym sobie nie dają rady: z wytworzeniem żywności, infrastrukturą, czy czymś jeszcze innym. Bo np Indie też są przeludnione a limitu chyba nie mają.
Moze tez byc proste wytlumaczenie. Wszyscy maja miec po rowno i chuj.
 
Back
Top