Polityka

mam poglady zarowno z prawa jak i z lewa bo czlowiek to bardziej skomplikowana istota niz ten smieszny szablon.

No ja np pod względem stosunków do homo - jestem przez narodowców nazywany lewaiem, a przez skrajnych lewaków obyczajowych jestem nazywany narodowcem. To samo jak czasem wypowiadam sie o patriotyzmie - lewak, i narodowiec jednoczesnie, opluwacz Polski i fanatyk narodowy. Pojebane.
Godpodarczo - jestem tradycyjny kapitalista, libertarianin.
Ale czy dziś KORWIN i jego poglądy na gospodarke nie są nowoczesne w przeciwienstwie do konserwatywnej i prawicowej od lat wizji socjalnej na gopodarke?
 
To Rybko napisz jakąś definicję Lewaka a jak wrócę z biegania to to rozkminię może . Pozdro
jak nie wierzysz w Boga to jestes smierdzacym lewakiem! :lol: Ogolnie to ci wielcy prawicowcy jak ich popytasz o poglady to sie okazuje, ze sa bardziej lewicowi niz ty, ktory nie wypierasz sie jakis tam lewicowych pogladow. Dla wiekszosci jesli jestes katolikiem i nienawidzisz pedalow to jestes prawicowcem :facepalm:
 
  • Like
Reactions: JB_
Czy jeśli PiS dojdzie do władzy i uda im się utworzyć rząd, to czy dziennikarze republiki, wsieci itd. zostaną mianowani dziennikarzami reżimowymi, a dziennikarze wyborczej niezależnymi/niepokornymi?
#mindfuck
 
jak nie wierzysz w Boga to jestes smierdzacym lewakiem! :lol: Ogolnie to ci wielcy prawicowcy jak ich popytasz o poglady to sie okazuje, ze sa bardziej lewicowi niz ty, ktory nie wypierasz sie jakis tam lewicowych pogladow. Dla wiekszosci jesli jestes katolikiem i nienawidzisz pedalow to jestes prawicowcem :facepalm:

Pojedź na koncert black metalowy ;p Wszyscy nienawidzą kościoła, ale połowa ma poglądy wręcz nazistowskie ;p
Zresztą, chrzestny mojego przyjaciela, Szczerski, wokalista Honoru, odsiadywał wyroki za podpalanie Kościołów i za propagowanie faszyzmu.


@Mort socjalizm, jak napisałem, jest już wartościową prawicową, konserwatywną, tradycyjną. Liberalizm gopodarczy wręcz przeciwnie - od lat jest wypierany, jest w undergrundzie, nie jest wartością bronioną przez konserwatystów, prawicowców. To są po prostu płynne terminy: to co uznasz za wartość tradycyjną, jest prawicowe.
 
Honor dobra kapela, sluchalo sie kiedys "...wuju samie odejdz stad wuju samie opusc nasz dom" pozniej te fraze uzylo takze Wzgorze YaPa3
 
Honor dobra kapela, sluchalo sie kiedys "...wuju samie odejdz stad wuju samie opusc nasz dom" pozniej te fraze uzylo takze Wzgorze YaPa3

Z honoru kocham ich Ostatni DrAkhar i poganskie klimaty. Z pogrzebu Szczerskiego ten jego chrzesniak pokazal mi fajne zdjecie. Z jednej strony banda lysoli, z drugiej dlugowlosych pogan. Pogodzil skinow z brudasami :p
 
Czy jeśli PiS dojdzie do władzy i uda im się utworzyć rząd, to czy dziennikarze republiki, wsieci itd. zostaną mianowani dziennikarzami reżimowymi, a dziennikarze wyborczej niezależnymi/niepokornymi?
#mindfuck
Egzakli, stokrota będzie niepokorna.
 
Krakusy, widzieliście gdzieś na mieście jakiekolwiek plakaty Szczuki? Ogólnie rzecz biorąc, w mieście jest spore poparcie dla lewicy?
 
Edit:
wstawiam do Polityki gdyż z tej manipulacji zrobiono mega antypisowski szum, wszędzie są materiały o "czarnych listach PIS" i to w głównych wydaniach informacyjnych.

Matko, nawet Raczek nie przesłucha, a się wypowiada i daje zmanipulować Wojewódzkiemu w sprawie Zelnika. Do tego chamsko porównuje go do Judasza
" Oj jak głupio Emotikon frown Może to przez to, że Jerzy Zelnik kiedyś zagrał u Wajdy (w filmie "Piłat i inni") Judasza...? "

A co w odpowiedzi na mój komentarz?
791_mani.jpg


No tak, bo redaktor stacji przyzna się do manipulacji.
 
Last edited:
Edit:
wstawiam do Polityki gdyż z tej manipulacji zrobiono mega antypisowski szum, wszędzie są materiały o "czarnych listach PIS" i to w głównych wydaniach informacyjnych.

Matko, nawet Raczek nie przesłucha, a się wypowiada i daje zmanipulować Wojewódzkiemu w sprawie Zelnika. Do tego chamsko porównuje go do Judasza
" Oj jak głupio Emotikon frown Może to przez to, że Jerzy Zelnik kiedyś zagrał u Wajdy (w filmie "Piłat i inni") Judasza...? "

A co w odpowiedzi na mój komentarz?
791_mani.jpg


No tak, bo redaktor stacji przyzna się do manipulacji.
Jedziesz halibut z tym zabetonowanym światem polskiej kinematografii!
edit: Co sądzisz o Mieciu Mietczyńskim? Wiesz, tym co ora filmy rodzimej produkcji o wątpliwej jakości. WUNSZ!?!
 
Last edited:
Jedziesz halibut z tym zabetonowanym światem polskiej kinematografii!

Nie no, z Raczkiem jestem w dobrych stosunkach, dlatego z nim grzecznie polemizuje. Jednak czasem mnie wkurwia swoimi pochopnymi opiniami, wpisami, wrzucaniem do worów z stereotypowymi etykietami.
To jest serio mądry i otwarty gościu, potrafiący patrzeć z szerszej perspektywy. Jednak jednocześnie często do bólu zamknięty i ograniczony, wąsko patrzący. Może żyje w świecie filmu i życie bierze za film? ;p

Ale zabetonowany jest. Fakt. Krzysztof Zanussi - to niezwykły erudyta przy którym @Wewiur to osiedlowy dres. Nikt nigddy nie usłyszał u niego wulgaryzmu, chyba , że konwencja tego wymagała(np cytowanie kogoś). A jednak na jednym wykładzie(mieliśmy z nim zajęcia produkcyjne, bo jest producentem) wyrwało mu się "pierdolona" i nie dokończył. Było to o Odorowicz - dyrektorce PISF, która swoim dyktatorskim prawem cofnęła mu fundusze na film które mu komisja PISF przyznała z oceną celującą. Dlaczego? Bo tematyka niepoprawna politycznie - o katoliku, pracująćym we Włoskiej korporacji, który jest poddany mobbingowi przez przezeski feministki.
Oczywiśćie była afera, i zwróciła mu pieniądze. Ale niesmak pozostał.
 
W sprawie wkręcenia Zelnika powinno dojść do procesu sądowego, jeśli aktor nie pozwie stacji to będzie oznaczało, że naopowiadał tych głupot. Z technicznego punktu widzenia manipulację można szybko zweryfikować.
 


Ten idiota nie rozumie, ze Wilk jest za daniem ludziom WYBORU? Gdzie sie rodza tacy ludzie...
 
Jak dla mnie obAj maja racje w pewnych sprawach i ten sam cel koncowy ale zle identyfikuja wroga. Rozwiazaniem nie jest uelastycznienie plac i umow o prace ale ustawienie godnej stawki minimalnej z jednoczesnym odciazeniem podatkowym dla pracodawcy w stosunku do obecnego i przeniesienie czesci zarzadzania finansami na zarabiajacego a nie na panstwo, chyba, ze inicjatywa prywatna okaze sie w danej dziedzinie zbyt malo efektywna i rodzaca patologie. Stawka minimalna musi byc wyzsza z racji tego, ze nie moze byc tak aby szef byle pieprzonej budy z ogorkami i piwem na wiosce, budowal sobie wille, kiedy jego pracownika ledwie stac na autobus. Takie sa czesto realia a wielu przedsiebiorcow to po prostu skurwysyny i tyle. Nie zgadzam sie ostatecznie z zadna aprioryczna recepta, ktora glosi kazdy z panow z osobna.
 
Back
Top