Polityka

Zadyma fchuj, ciapki rzucaja kamieniami czym sie da, geby pozaslaniane a na TVN banda debili usprawiedliwia ich zachowanie. No kurwa nie mam pytan! :facepalm: Ciekawe, ze gornikow tak nie tlumaczyli, mimo tego, ze w porownaniu to "biednych uchodzcow" to byli mega kulturalni
Tu cale przemowienie Wiplera bo w TVP obcieli
 
Zadyma fchuj, ciapki rzucaja kamieniami czym sie da, geby pozaslaniane a na TVN banda debili usprawiedliwia ich zachowanie. No kurwa nie mam pytan! :facepalm: Ciekawe, ze gornikow tak nie tlumaczyli, mimo tego, ze w porownaniu to "biednych uchodzcow" to byli mega kulturalni
Tu cale przemowienie Wiplera bo w TVP obcieli

w calej grupie 4 kobiety i 1 dziecko....
 
To raczej tutaj się nadaję: Oglądał ktoś Wojewódzkiego wczoraj? Kurwa i to jest Polska.... jeden cwel jest gwiazdą tv ad drugi chcę nią być.... Jeden i drugi kurwa ścierowski, pachołek. Kurwa naprawdę, mam nadzieję, że tym ludziom się krzywda stanie. JAREK TAK KURWA LUBISZ SIĘ ODNOSIĆ do HEJTERÓW JEŚLI TO CZYTASZ TO SERIO MOGĘ SIĘ SPOTKAĆ Z TOBĄ I CI POWIEDZIEĆ TO W RYJ!! weź się nie wkurw......... Sorry, ale musiałem, bo mi maść na ból dupy się skończyła
 
To raczej tutaj się nadaję: Oglądał ktoś Wojewódzkiego wczoraj? Kurwa i to jest Polska.... jeden cwel jest gwiazdą tv ad drugi chcę nią być.... Jeden i drugi kurwa ścierowski, pachołek. Kurwa naprawdę, mam nadzieję, że tym ludziom się krzywda stanie. JAREK TAK KURWA LUBISZ SIĘ ODNOSIĆ do HEJTERÓW JEŚLI TO CZYTASZ TO SERIO MOGĘ SIĘ SPOTKAĆ Z TOBĄ I CI POWIEDZIEĆ TO W RYJ!! weź się nie wkurw......... Sorry, ale musiałem, bo mi maść na ból dupy się skończyła


Jarek...Jarek....Kuźniar? :)
 
To raczej tutaj się nadaję: Oglądał ktoś Wojewódzkiego wczoraj? Kurwa i to jest Polska.... jeden cwel jest gwiazdą tv ad drugi chcę nią być.... Jeden i drugi kurwa ścierowski, pachołek. Kurwa naprawdę, mam nadzieję, że tym ludziom się krzywda stanie. JAREK TAK KURWA LUBISZ SIĘ ODNOSIĆ do HEJTERÓW JEŚLI TO CZYTASZ TO SERIO MOGĘ SIĘ SPOTKAĆ Z TOBĄ I CI POWIEDZIEĆ TO W RYJ!! weź się nie wkurw......... Sorry, ale musiałem, bo mi maść na ból dupy się skończyła

Gorszej prostytutki dziennikarskiej niż Kuzniar, to ze świecą szukać. No chyba, że Lis, Olejnik, Kraśko, Michnik...
 
@Masu tak. chociaż. jarek pisz z małej bo te gówno nie zasługuję na jakikolwiek szacunek

@Ruff Ryder Olejnik to jest kurwa totalna. Ta szmata nie wiem co robi w tv........

Mam nadzieję, że te gówno i ścierwo karma dopadnie......
 
Po dzisiejszych zdjęciach bojówek uchodźców atakujących granicę państwa węgierskiego czekam z niecierpliwością na komentarze w mediachtych wszystkich mądrych obrońców i mężów solidarności dziejowej którzy tak bardzo stawali w obronie biednych, uciekających przed wojną Syryjczyków nie mających się gdzie schronić. "Salon" i główny nurt medialny jeszcze chyba nie bardzo wie co mówić bo narracja o potrzebie pomocy i nie zamykaniu się na potrzebujących i biednych którzy na pewno dobrze się tutaj zasymilują przestaje pasować do obrazka i sytuacji. Wypowiedź dziennikarza TVP Info Mariusza Pietrasika podczas pokazywania zdjęć z granicy Węgier na żywo: "no to Ci uchodźcy jednak chyba nie są tacy spokojni i mili jak się wszystkim wydawało".
 
Po dzisiejszych zdjęciach bojówek uchodźców atakujących granicę państwa węgierskiego czekam z niecierpliwością na komentarze tych wszystkich mądrych obrońców i mężów solidarności dziejowej którzy tak bardzo stawali w obronie biednych, uciekających przed wojną Syryjczyków nie mających się gdzie schronić. "Salon" i główny nurt medialny jeszcze chyba nie bardzo wie co mówić bo narracja o potrzebie pomocy i nie zamykaniu się na potrzebujących i biednych którzy na pewno dobrze się tutaj zasymilują przestaje pasować do obrazka i sytuacji. Wypowiedź dziennikarza TVP Info Mariusza Pietrasika podczas pokazywania zdjęć z granicy Węgier na żywo: "no to Ci uchodźcy jednak chyba nie są tacy spokojni i mili jak się wszystkim wydawało"...

A ja już widziałem w serwisie tłumaczenie szturmu granicy przez ten zdrowy męski śmieć ludzki. Jakiś lewak tłumaczył, że oni tak długo są poza domem, że tak bardzo są głodni, że tak pragną spokoju itp. To jest kurwa chore.
 
A ja już widziałem w serwisie tłumaczenie szturmu granicy przez ten zdrowy męski śmieć ludzki. Jakiś lewak tłumaczył, że oni tak długo są poza domem, że tak bardzo są głodni, że tak pragną spokoju itp. To jest kurwa chore.
Propaganda zaczyna się im trochę wyczerpywać ale spokojnie, jeszcze na pewno usłyszymy że wszystko to wina policji i że na pewno była jakaś prowokacja a uchodźcy rzucali kamieniami tak tylko na niby i oni mają prawo już być zmęczeni i zdenerwowani.
 
Last edited:
A ja już widziałem w serwisie tłumaczenie szturmu granicy przez ten zdrowy męski śmieć ludzki. Jakiś lewak tłumaczył, że oni tak długo są poza domem, że tak bardzo są głodni, że tak pragną spokoju itp. To jest kurwa chore.
na TVN 24 podczas przekazu z zadymy na granicy mowili, ze to tylko jacys zadymiarze, ze w kazdej grupie sie tacy zdarzaja i ze tak wogole to oni maja prawo byc zdenerwowani i wogole. W ich glosach mozna bylo wyczuc niepewnosc i swiadomosc tego jakie nieskonczone glupoty wygaduja. Przekaz w TV jakby im na zlosc robil bo gdy zaczeli tlumaczonko to akurat pokazali jak ciapek dorzucil ceglowka w tlum policjantow i przybijal z tego powodu piateczke z drugim.
W tym momencie uslyszec bylo mozna yyyyyyyyyy, eeeeeeeeee, yyyyyyyyyyy beka :lol:
 
Ciekawy jestem co świat zrobi z tym problemem. No bo tak- jak nie będą straże graniczne topić tych statków z uchodźcami to w końcu przybędzie ich do europy te setki tysięcy czy milion z hakiem. Jak będą siedzieć w obozach to będziemy bulić kasę na ich utrzymanie a jak się rozejdą po krajach z lepszym czy gorszym socjalem to zaczną się napierdzielanki z bojówkami "antyimigrantów", podpalenia ośrodków itp akcje. Niestety akcja rodzi reakcję więc pewnie zrobi się niezła rozpierduch w spokojnej dotąd UE. Zakładając, że zmienią się rządy na prawicowe i nawet pozamykają się granice to i tak problem pozostanie. Mleko się wylało i ciekawe co dalej? Europa wyśle wojska i rozpierdoli tą cała syrię i irak czy co? Masakra jakaś.
 
Asad trzyma tą dzicz za świnski ryj. Obalili Kadafiego, Husajna i się zaczęło.

Mogą wjechać w Syrię, ale nie by rozkurwić ISIS, ale po złoża.

Wiadomości w TVP1 - Oczywiście na zdjęciach małe dzieci i zabandażowany pusty łep reportera, gdzie mówi, że wojsko i policja wjechała na pełnej kurwie w biednych uchodzców i mu się oberwało.
 
Otoz to Kadafi, Asad, Husajn trzymali te dzicz krotko za pysk inne opcje sa nieskuteczne.
 
ja polecam w ogole nie ogladac TVN, TVP bo na was jeszcze zarabiaja
milo sie czyta, ze im ogladalnosc spada i ma sie w to swoj wklad
 
Putin musi mieć niezły ubaw obserwując poczynania UE.
Putin ma pewnie w tym swoj uzial, przeciez wspiera militarnie Asada
chociaz nie jest mu na reke jego wygrana, lepiej dla ruskich zeby konflikt trwal i tak pewnie bedzie
 
@Dzihados , Ty chyba w finansach siedzisz.
Wytłumacz mi jak to możliwe, że akcje JSW poszły dziś o 27% w górę, kiedy ogłoszono oficjalnie że:
1. ING grozi zwrotem 79mln w ich akcjach
2. lawinowo inni akcjonariusze także zaczeli grozić
3. Sytuacja jest tak krytyczna, że wstrzymano, co też dziś oficjanie ogłosznono, górnikom na 3 lata przywileje, 14 pensje, deputaty węglowe dla administracji.

Kiedy było wszystko ok z JSW - akcje szły dramatycznie w dół. Kiedy przyszedł kryzys - akcje idą w górę. Jakieś układy i przekręty giełdowe?
Może wpływ mają na to informacje o jakich wiedzą u góry akcjonariusze, ale publicznie nie są jeszcze znane? Np wiem, czego jeszcze nie wiedza pracownicy, że 31 marca będą zamknięte dwie koksownie JSW - Jadwiga i Dębieńsko. (wiem bo mój ojciec dowiedział sie o pismie o zamkniecie, jest przewodniczącym związków). Może akcjonariusze wiedza, że będą takie cięcia i dlatego akcje poszły w górę?
Lecz wtedy to jest też trochę nielegalny proceder na giełdzie.
 
tylko mi facebook zadnej zawartosci Korwina, partii Korwin it nic nie wyswietla? reszta normalnie dziala
 
Back
Top