Polityka

Argumenty Kaczyńskiego nie dla scenek ze Belgi, Szwecji czy Francji, nie dla osób które nie chcą się asymilować, nie dla przyszłych prób wprowadzania prawa szariatu w Polsce. Sprzeciwia się naruszeniu Polskiej suwerenności w drodze narzucania Polsce czegokolwiek.

Różne rzeczy można mówić o Jarku, ale cieszę się, że jest w opozycji do rządu.
 
Na Węgrzech został przełamany mur i rozpoczął sie szturm imigrantów przez wyłom.

Info pocztą pantoflową od ziomeczka, ktory jest tam strażnikiem. Pewnie niedługo bedzie gdzieś wzmianka.
 
Na Węgrzech został przełamany mur i rozpoczął sie szturm imigrantów przez wyłom.

Info pocztą pantoflową od ziomeczka, ktory jest tam strażnikiem. Pewnie niedługo bedzie gdzieś wzmianka.

Ale zajebiście, Panowie, doceńcie, jesteście świadkami nowej epoki historycznej. Jak upadek Rzymu, koniec Średniowiecza, Hitler :)
 
Na Węgrzech został przełamany mur i rozpoczął sie szturm imigrantów przez wyłom.

Info pocztą pantoflową od ziomeczka, ktory jest tam strażnikiem. Pewnie niedługo bedzie gdzieś wzmianka.
Pokazują na info w małym kwadraciku. Biedni, głodni uchodźcy...
 
Na Węgrzech został przełamany mur i rozpoczął sie szturm imigrantów przez wyłom.

Info pocztą pantoflową od ziomeczka, ktory jest tam strażnikiem. Pewnie niedługo bedzie gdzieś wzmianka.

Chyba Twoim ziomeczkiem jest Wipler.
 
Szlag mnie trafia, że jak rzucano granatami łzawiącymi i strzelano z armatek wodnych do protestujących w marszu 11 listopada, to wszystko było cacy i okej, a jak się te metody stosuje do imigrantów to już wielka afera, wielka bójka itp.
No kurde, Polaka można pałą po łbie, a araba nie, bo arab to święta koza?

Wiele rozumiem, ale są granice przyzwoitości, a tą granicą dla mnie jest traktowanie Polaka jako szkodnika, a obcokrajowca jako zbawienie "tej ziemi".
 
Nigdy nie popierałem Jarosława, ale wspólny wróg łączy
Wypowiedz Kaczyńskiego pokrywa się z tym co ja myśle. Nie dla islamizacji Polski, nie dla Arabów bijących europejki za opalanie się topless.
Powinno sie pomóc Arabom, ale tam na miejscu w obozach, by nie przenikali do Europy. To wszystko jest winą Merkel i jej nieodpowiedzialnych słów.

Na Węgrzech został przełamany mur i rozpoczął sie szturm imigrantów przez wyłom.

Info pocztą pantoflową od ziomeczka, ktory jest tam strażnikiem. Pewnie niedługo bedzie gdzieś wzmianka.

Węgry nie mają wyjścia, to właśnie tam armie wojskowe z Niemiec, Francji i Polski powinny strzec bram UE, w przeciwnym razie Węgry pozostawione sobie powinny zachować się radykalne w tej kwestii.
Dlateczego Polski rząd nie pomoze braciom Węgrom. Oni kiedyś pomogli nam w wojnie Polsko-bolszewickiej i w czasie II wojny opowiedzieli się po polskiej stronie. Polski rząd powinien wysłać wojsko na granice Serbsko-Węgierską
 
na tvp info wlasnie pokazuja "biedne matki z dziecmi" jak rzucaja kamieniami w wegierska policje
 
Ja nie wiem jak ci ludzie pracujący w tym Ministerstwie Prawdy potrafią spojrzeć w lustro.
 
Pozdrów ziomeczka i niech pałuje tam ostro ciapatych.


Teraz sie wypowiadał jakis niezrzeszony, który jest historykiem. Mądrego to aż miło posłuchać.

Niezrzeszony konkretnie argumentami bił w jebanych lewaków. Ale historyk z wykształcenia, więc kumaty łeb.
 
No i TVP wyłączyło Wiplera :D

Z drugiej strony patrząc, weźmy takiego imigranta. Koszt przetransportowania go do Europy to około 7 tyś. euro, z czego gdzieś czytałem, że 4 tyś pokrywają imigranci, reszta się cudownie rodzi na drzewach. Idziemy dalej, zobaczmy skąd człowiek w takim kraju ma wziąć taką górę szmalu? W Polsce nie byłoby łatwo skombinować takich pieniędzy, a tam tym bardziej. Zatem Ci ludzie sprzedają swoje majątki, sprzedają wszystko co mają i ruszają za GermanDream. (Analogicznie, jak Polacy uciekali w latach 20 do obu Ameryk).
Nagle przed takim imigrantem staje rząd żołnierzy, którzy mówią, hola! Wasz dream nie będzie spełnione, wracajcie. Oczywistym jest, że tacy ludzie nie wrócą. Po pierwsze dokąd mają wracać, skoro pozbyli się swojego majątku, po drugie dlaczego mają uwierzyć w rząd policjantów z pałkami w ręku, skoro wcześniej ludziki w czarnym garniturze dali im brakujące pieniądze na podróż do kraju tych ludzików. Zatem puszczając wodzy fantazji (ale też i niezupełnie), trzeba zauważyć, że fala imigrantów jest wywoływana przez europę i jest przez nią wspierana. Co więcej celowo jest wywoływana fala, która musi odbić się wysoką determinacją tych imigrantów.
 
No i TVP wyłączyło Wiplera :D

Z drugiej strony patrząc, weźmy takiego imigranta. Koszt przetransportowania go do Europy to około 7 tyś. euro, z czego gdzieś czytałem, że 4 tyś pokrywają imigranci, reszta się cudownie rodzi na drzewach. Idziemy dalej, zobaczmy skąd człowiek w takim kraju ma wziąć taką górę szmalu? W Polsce nie byłoby łatwo skombinować takich pieniędzy, a tam tym bardziej. Zatem Ci ludzie sprzedają swoje majątki, sprzedają wszystko co mają i ruszają za GermanDream. (Analogicznie, jak Polacy uciekali w latach 20 do obu Ameryk).
Nagle przed takim imigrantem staje rząd żołnierzy, którzy mówią, hola! Wasz dream nie będzie spełnione, wracajcie. Oczywistym jest, że tacy ludzie nie wrócą. Po pierwsze dokąd mają wracać, skoro pozbyli się swojego majątku, po drugie dlaczego mają uwierzyć w rząd policjantów z pałkami w ręku, skoro wcześniej ludziki w czarnym garniturze dali im brakujące pieniądze na podróż do kraju tych ludzików. Zatem puszczając wodzy fantazji (ale też i niezupełnie), trzeba zauważyć, że fala imigrantów jest wywoływana przez europę i jest przez nią wspierana. Co więcej celowo jest wywoływana fala, która musi odbić się wysoką determinacją tych imigrantów.
Jezu, Wewiur, taki inteligentny człowiek jak Ty porównuje to do emigracji do Stanów? Powinieneś wiedzieć przez jakie sito tam musiał przejść każdy, żeby zostać przyjętym i móc PRACOWAĆ.
 
Back
Top