Polityka

Tak jakos w temacie, dla nas ku pamieci, ale tez warto przypominac Zachodowi:
http://www.karski.muzhp.pl/karski_en/misja_raporty_karskiego_rozmowa.html

EDIT:
Jak Rosja grozi podwyzka cen gazu Ukrainie to imperliazim, ale to to nie imperializm:
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Nie...dla-panstw-niechetnych-uchodzcom-3408492.html

Ej, bez kitu, jak to jest? Ci uchodźcy wszyscy tacy dobrze wyżywieni, żeby nie powiedzieć grubi... przecież tam wojna jest i nie ma co jeść?
 
A pisanie artykulu o artykule o nieistonej wedlug nich rzeczy to czym nazwac? Chyba gwalt na logice jest najbardziej odpowiedni :)

natemat.pl to jest mistrzostwo świata. I piszę tam czasem więccej niż na cohones, pomyśl jak mają tam przejebane więc czytelnicy.
 
Redukcja zatrudnienia? Toz to zwykla sprzedaz, nie redukcja, czy ja czegos nie czaje?
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Deutsche-Bank-zwalnia-23-000-pracownikow-7278304.html
Dojcze bank był polski, jak dawali mi 8%, gdy na rynku konta były z oprocentowaniem rzędu 5%. Później dość szybko zeszwabiał i mi zmniejszyli najpierw do tego co jest u reszty, a później do granicy śmieszności (teraz konto oscyluje w okolicy 1%).
Deutsche bank już jest szwabski, a nie polski!
 
Musze sie tescia spytac, czy rzeczywiscie gaz potanial:
Z tego co gdzieś mi się obiło o uszy, to ponoć gaz jest rekordowo tani (bodaj analiza ceny była na defence w artykule o nord stream 2 i kosztach przesyłu).
O 14 sie zaczyna posiedzenie sejmu w sprawie imigrantow, polecam zamiast kabaretonu.
Sztrima dajcie, albo pochowajcie (na zielonej ukrainie).
 
Na TVN24 ogladajcie, najwieksza beka obiektywnych dziennikarzy komentujacych "PIS jest żenujący, kiedyś przed wojna Polacy też uciekali, nikt nie mówił, że mogą być terroryści"
 
Na TVN24 ogladajcie, najwieksza beka obiektywnych dziennikarzy komentujacych "PIS jest żenujący, kiedyś przed wojna Polacy też uciekali, nikt nie mówił, że mogą być terroryści"
ale teraz nikt nie komentuje, bo trwa debata, potem sie przelaczy ;)
dobra, jedziemy
tumblr_ljh0puClWT1qfkt17.gif
 
Z tego co gdzieś mi się obiło o uszy, to ponoć gaz jest rekordowo tani (bodaj analiza ceny była na defence w artykule o nord stream 2 i kosztach przesyłu).
.

Gaz tani? Za darmo rozdają-w 2013/14 był nawet po 2.80 a teraz na Orlenie po 1.72
 
Jasna cholera, w tym sejmie jak na oddziale geriatrii. Ciagle jakiesz kaszle i postekiwania.
 
Nie sądziłem, że to napiszę, ale póki co najlepiej Kaczyński. Konkrety bez owijania w bawełnę. Oczywiście merytorycznie nikt się do jego wypowiedzi nie odniósł, tylko jakieś frazesy typu skandal etc.
 
Nie sądziłem, że to napiszę, ale póki co najlepiej Kaczyński. Konkrety bez owijania w bawełnę. Oczywiście merytorycznie nikt się do jego wypowiedzi nie odniósł, tylko jakieś frazesy typu skandal etc.


No i powiedział słowa "nie chcemy przestać byc gospodarzami we własnym kraju" co oczywisćie media odbierają jako jego fobie, że muzułmanie staną sie tu wiekszoscia. A przecież on wyraznie powiedział, że chodzi o to, że nie Polska decyduje o sprawach Polski, tylko UE narzucając nam coś. Nie miał na mysli muzułmanów. No ale w eter pójdzie "Kaczyńskiemu odjebało, straszy ze imigranci staną sie wiekszoscia w Polsce".
 
Ja przysnąłem i obudziłem się na Kopacz. Oczywiście nic na temat, tylko pan prezer zły. Co on tam dokładnie powiedział?
 
Ja przysnąłem i obudziłem się na Kopacz. Oczywiście nic na temat, tylko pan prezer zły. Co on tam dokładnie powiedział?

To, że nie może nam w kwestiach polityki imigracyjnej nikt nic z zewnątrz narzucać, że powinniśmy w tej kwestii być gospodarzami we własnym kraju i trzeba tę sprawę pomocy uchodźców załatwić samemu, bez patrzenia na naciski z UE. Wspomniał, że to gówno prawda iż musimy się słuchać UE bo daje nam kase gdyż to mit ponieważ my wkładamy jeszcze więcej dostosowująć sie do praw gospodarczych jakie narzuca nam UE, rezugnująć z pełnej niezależności.
 
Back
Top