Polityka

Polece troche Braunem, ale taka mnie refleksja ogarnela: rozejrzyjcie sie co sie dzieje we wszystkich krajach tzw. bylego :) wplywu sowietow. Polska, Rumunia, Mołdawia, Macedonia. To te z ostatniego miesiaca, nie chce mi sie szukac dalej.

Dalej, destabilizacja ma dwie zalety:
1) byc moze w kolowrocie zdarzen na gorze uda postawic sie swoje, a na dole cudze
2) nawet jesli sie nie uda, to kraj zaczyna troszczyc sie bardziej co u niego, a nie o to, co za plotem

Przez nastepne miesiace trzeba być spokojnym, obceniać.


Czytam Severskiego, jak tylko wlaczylismy sie na Ukrainie to polecił oczekiwać w Polsce rzeczy "dziwnych"
 
Jeśli dobrze doczytałem, przyczyną pozwu był uprzedni pozew miasta wobec firmy, który miał wyegzekwować od firmy pieniądze za zerwanie kontraktu.
Szkoda, miałem nadzieję, że to firma sama z siebie ich pozwała, a tutaj ratując swoje istnienie wystosowała kontrpozew.

Ktoś ma aktualne wiadomości z walk o Mosul?
 
Ciekawi mnie kiedy Kukiz przedstawi ludzi na swojej liście, bo chętnie poczytam co ma do powiedzenia nt. ich kompetencji i zyciorysów prasa (bynajmniej nie ta mocno undergroudowa co często plotki rozsiewa na korzyść danego ugrupowania), oraz tego w jaki klucz układają się ich poglądy.
 
Ciekawi mnie kiedy Kukiz przedstawi ludzi na swojej liście, bo chętnie poczytam co ma do powiedzenia nt. ich kompetencji i zyciorysów prasa (bynajmniej nie ta mocno undergroudowa co często plotki rozsiewa na korzyść danego ugrupowania), oraz tego w jaki klucz układają się ich poglądy.

Nie spodziewałbym się tego jakoś super szybko, mówił w kilku miejscach, że priorytetem jest dla niego teraz mobilizacja (lokalna, jeździ ciągle po kraju) przed wrześniowym referendum. Unikanie zbyt dużego wychylania się z ludźmi i programem jest dla niego w takiej sytuacji bardzo rozsądne, inaczej jakiekolwiek wpadki zostaną od razu powiązane z JOWami.


@Dzihados pytałeś kiedyś o co chodzi z tym, że najpierw JOW a dopiero potem STV. Może chodzi po prostu o marketing, JOWy są już wypromowane, poza tym są prostsze w zrozumieniu dla wyborcy. Tu rzekomo ma coś o tym mówić, ale nie mam czasu przesłuchać http://www.wykop.pl/link/2540373/pa...zego-mowil-tylko-o-jowach-wspomina-tez-o-stv/
 
Last edited:
Widzialem z nim chyba Tak i Nie z Ikonowiczem. Sensowny kolo, ale artu nie moge przeczytac - platny?
 
  • Like
Reactions: mat
Ale chyba tak samo jest w Rzepie?
Ja juz naprawde nie korzystam z mainstreamu, nawet nie wiem skad wyczerpany (?) limit :) Chyba ze to przez blokowanie ciasteczek, bo taka mam domyslna regule.
 
Korwin wstawił na swoim FB taką oto mapkę. Dużo lewaków na zachodzie ;)

11412268_10152900441452060_3644890658485964711_n.jpg
 
Beka, przeciez Ogorek miala hasla prawicowe. Pomijajac podium, to wlasnie Jarubas byl najwiekszym lewicowcem :)
 
Ok, oboje. To dlaczego komenatarz o lewactwie na zachodzie? W sprawach swiatopogladowych SLD/Ogorek i PSL/Jarubas sa jako-tako porownywalni, natomiast gospodarczo PSL/Jarubas to komuna i rozdawnictwo - przynajmniej na tle Ogorek.

Ale rozumiem ze swiat staje sie taki piekny jak mozna powiedziec: lewak, o, tam!
 
ale co ty Wiewiur, Krakowa od razu nie zaatakują ;) chociaż...
Po prostu kluczowa bitwa dla "wschodniego" frontu w tej wojnie, przede wszystkim uwolnienie Mosulu i niechybne przekazanie go do rąk Kurdów może być poważnym przyczynkiem do powstania nowego kraju na światowej mapie.
 
Ok, oboje. To dlaczego komenatarz o lewactwie na zachodzie? W sprawach swiatopogladowych SLD/Ogorek i PSL/Jarubas sa jako-tako porownywalni, natomiast gospodarczo PSL/Jarubas to komuna i rozdawnictwo - przynajmniej na tle Ogorek.

Ale rozumiem ze swiat staje sie taki piekny jak mozna powiedziec: lewak, o, tam!
:heart:
Po prostu kluczowa bitwa dla "wschodniego" frontu w tej wojnie, przede wszystkim uwolnienie Mosulu i niechybne przekazanie go do rąk Kurdów może być poważnym przyczynkiem do powstania nowego kraju na światowej mapie.
jaja se robię :) chyba.
 
Korwin wstawił na swoim FB taką oto mapkę. Dużo lewaków na zachodzie ;)

11412268_10152900441452060_3644890658485964711_n.jpg
Wielkich wniosków z takiej mapki bym nie wyciągał, biorąc pod uwagę ile padło głosów na kandydatów spoza pierwszej 3 to mówimy tu o tym jak rozłoży pozostałe 10%... Czy to jest wielkie zaskoczenie, że wszyscy członkowie PSL głosują na swojego kolegę, 18 latkowie na Korwina, onaniści na Ogórek....?
 
Back
Top