Polityka

No, ale przyznaj, że tekst o blowaniu etatu na uczelni był mocny. Duda zapomniał języka w gębie :)
No tak ale co,z tego jak można tak zaklamywac rzeczywistość jak komor. Pluje i mówi ze deszcz pada
 
Może dlatego, że to była kolej wypowiedzi Komorowksiego i Duda nie miał fizyznej możliwośći mu odpowiedzieć.
Powiedział trzy razy "Panie Prezydencie". Sprawny mówca, który nie byłby zaskoczony taką ripostą na pewno szybko znalazłby odpowiedź. Poza tym przebłuskiem Bronek dostaje oklep.
 
Format tej debaty jest do dupy, a 1:30 na wypowiedź to zdecydowanie za mało, prawdziwa debata zacznie się jak znikną ograniczenia.
 
czym wyprowadził? mi stream tnie okrutnie. natomiast tekst o blokowania miejsca na uczelni - majstersztyk manipulacji.
Sam Zimmermann się skarżył, że Duda zajmuje mu etat i wybitni doktoranci muszą pracować na zlecenia, bo uczelnia nie może Dudy zwolnić :)
 
Nie myślałem, że Bronisław będzie sobie tak dobrze radził. Najciekawsze dopiero przed nami, zaraz Panowie będę zadawać sobie pytania nawzajem.
 
No tak ale co,z tego jak można tak zaklamywac rzeczywistość jak komor. Pluje i mówi ze deszcz pada
cale PO przez usluzne sobie media sa mistrzami w zaklamywaniu rzeczywistosci. Jest tak dobrze,ze az 3 mln ludzi w wieku produkcyjnym opuscilo zielona wyspe i proces ten caly czas trwa.
 
te gongi na koniec każdej wypowiedzi hły hły hły jak w cyrku. Szkoda, że jeszcze nie wstawiają dżingla "dabum tssss" :)
 
Ciekawe czy zapyta Bronka o kontakty z WSI i ten nieszczesny aneks, dla ktorego bul jest gotowy zobic wszystko
 
Jak Komor rzucił tekst z Gowinem od razu miałem przed oczami ten gif:
Yy4UFZ6.gif
 
Nie myślałem, że Bronisław będzie sobie tak dobrze radził. Najciekawsze dopiero przed nami, zaraz Panowie będę zadawać sobie pytania nawzajem.

Sam spodziewalem sie takiej dyspozycji Bronka, bo pamietam jego debate z Jarkiem.
 
Co on pierdoli o rządach PiSu caly czas? To bylo 8 lat temu kurwa!!! Rządzicie 2 kadencje, chuja zrobiliście a caly czas wracacie do rządów Pisu ja pierdole
 
Back
Top