Polityka

Tutaj się różnimy, zobaczymy kto z nas ma rację. Ja ciągle obstaję przy tym, że ktoś (albo jakaś grupa osób) w PISie zajął rolę szarej eminencji i już niedługo wypłynie z cienia.
Pozostańmy zatem przy swoich zdaniach. Będę bardzo zdziwiony, jeśli ktoś wygryzie Kaczora i zajmie jego miejsce. Prędzej sam odejdzie rozwalając twór o nazwie PiS.
 
Ja nie wierzę w jakieś "docieranie" do taśm, czy inne rzeczy. Taśmy leżały w sejfach bezpieczniaków, i trafiły w ręce Gmyza nie poprzez "docieranie" tylko zwyczajnie, zgodnie z planem - tydzień przed wyborami. W żadne przypadki nie wierzę.
To oczywiste, ale skąd wiadomo, że akurat w sejfach bezpieczniaków. Niestety jeśli wolą mieć prezydenta z PiS to znaczy, że na niego już też mają regał "haków". Albo że stęsknili się za ściganiem kardiochirurgów;]
 
Albo że stęsknili się za ściganiem kardiochirurgów;]
Akurat nie ma chyba bardziej skorumpowanej grupy społecznej (poza politykami) niż lekarze. Nie żałuje tych kurwisynów i ściganie ich powinno być na porządku dziennym. Zamienili obecnie łapówy pod stołem na "legalne" łapówy. Chcesz się leczyć? Musisz iść na 3 wizyty do prywatnego gabinetu, a wtedy się kolejka w NFZcie jakoś zmniejsza i da się wszystko załatwić w przeciągu miesiąca.
 
To oczywiste, ale skąd wiadomo, że akurat w sejfach bezpieczniaków. Niestety jeśli wolą mieć prezydenta z PiS to znaczy, że na niego już też mają regał "haków". Albo że stęsknili się za ściganiem kardiochirurgów;]
A kto ma stać? Przecież pan Wiesiek z warzywniaka nie nakręci lodów na ileś miliardów złotych. Gros afer w naszym kraju to sprawy związane z ex-WSI czy innymi służbami. Pruszków był powiązany ze służbami. W prywatne wojenki właścicieli składów węgla też nie wierzę - tym bardziej, kiedy ów właściciel zbiera tak ogromną ilość materiału na najważniejsze głowy w państwie. To zwyczajnie niemożliwe bez zaangażowania profesjonalistów.
 
Akurat nie ma chyba bardziej skorumpowanej grupy społecznej (poza politykami) niż lekarze. Nie żałuje tych kurwisynów i ściganie ich powinno być na porządku dziennym. Zamienili obecnie łapówy pod stołem na "legalne" łapówy. Chcesz się leczyć? Musisz iść na 3 wizyty do prywatnego gabinetu, a wtedy się kolejka w NFZcie jakoś zmniejsza i da się wszystko załatwić w przeciągu miesiąca.
I pod taką popularną opinię były te działania robione wtedy. Tylko, że człowieka zrujnowano, a sąd oczyścił z zarzutów. #pamiętam
@Jakub Bijan
ależ to jest absolutnie możliwe! Oczywiście nie wiem czy miało miejsce, ale bez przesady takie działania nie są bardzo skomplikowane.
Sam ostatni mogłem nagrać w wamwaju fajną rozmowę, która moim zdaniem też by zrobiła szum. Wynikało z niej, z grubsza że w jednej z partii tworzy się wpływowe stronnictwo. O tym jak planują przejąć władzę w partii odpowiednio lokując swoich ludzi na listach wyborczych i co tam zamierzają robić w konkretnych przypadkach żeby ich ludzie przechodzili. Może z mojego streszczenia nie wynika nic sensacyjnego, ale w rozmowie było dużo kwiatków;] Ale po co ja się wysilam, sam z łatwością przyjmuję informację, żę to może być robota służb;]
 
Last edited:
Ja nie wierzę w jakieś "docieranie" do taśm, czy inne rzeczy. Taśmy leżały w sejfach bezpieczniaków, i trafiły w ręce Gmyza nie poprzez "docieranie" tylko zwyczajnie, zgodnie z planem - tydzień przed wyborami. W żadne przypadki tutaj nie wierzę.
Oczywiście, że tak jest, służby zawsze będą grały na dwie strony, i Po, i PiS mają tam swoich zwolenników. Wytaczanie dział właśnie się zaczyna, obie strony będą teraz odpalać takie newsy.
Dziennikarzom wydaje się, że mają informatorów, a tak naprawdę to oni są agentami wpływu. Chętnie dają się wydymać jeśli informacja pomaga opcji za którą się opowiadają. Trudno dzisiaj znaleźć pismaka, którego nie można sklasyfikować po którejś ze stron, obiektywizm umarł, a oni nawet się nie wstydzą.
 
I pod taką popularną opinię były te działania robione wtedy. Tylko, że człowieka zrujnowano, a sąd oczyścił z zarzutów. #pamiętam

Oczyścił z zarzutów łapówkarstwa? Zapodaj jakimś linkiem, bo nie pamiętam dokładnie sprawy.
I za PO nie było nigdy nikogo niesłusznie oskarżonego? Ja znam przynajmniej kilka przykładów którrzy bez oskarżenia siedzą już po kilka lat w areszcie
 
I pod taką popularną opinię były te działania robione wtedy. Tylko, że człowieka zrujnowano, a sąd oczyścił z zarzutów. #pamiętam
To nie jest popularna opinia, to są FAKTY. A to, że ucierpiał jeden, zapewne nie do końca niewinny, to mi go nie żal. Swoje zapewne wziął. A cała rzesza czeka na ukaranie.
 
Oczyścił z zarzutów łapówkarstwa? Zapodaj jakimś linkiem, bo nie pamiętam dokładnie sprawy.
I za PO nie było nigdy nikogo niesłusznie oskarżonego? Ja znam przynajmniej kilka przykładów którrzy bez oskarżenia siedzą już po kilka lat w areszcie

Bez oskarżenia ?
 
Oczyścił z zarzutów łapówkarstwa? Zapodaj jakimś linkiem, bo nie pamiętam dokładnie sprawy.
I za PO nie było nigdy nikogo niesłusznie oskarżonego? Ja znam przynajmniej kilka przykładów którrzy bez oskarżenia siedzą już po kilka lat w areszcie
Słowem nie wspomniałem o PO.
Co do samego procesu Mirosława G. okazuje się, że źle pamiętałem. Przepraszam. Proces jeszcze się wlecze i całkiem możliwe, że wyrokiem skazującym. My bad, więc powtórzę dla jasności NIE OCZYSZCZONO GO Z ZARZUTÓW a w poprzedniej instancji SKAZANO ZA PRZYJĘCIE ŁAPÓWKI.
 
Zwróćcie uwagę, że toczą się postępowania przetargowe na ogromne sumy (helikoptery, rakiety, pociągi, elektrownie itd.), procedury wykraczają poza terminy kadencji parlamentu. Potencjalni dostawcy lobbują, szpiegują, płacą, a różne środowiska (służby, związki, samorządy) mają swoich faworytów , myślicie, że przy kwotach idących w miliardy gracze nie uwzględniają scenariusza zmiany władzy? W polityce chodzi właśnie o podział tego tortu, patriotyzm, Smoleńsk, komisje śledcze są tylko tłem, większość ludzi widzi tylko to tło.
 
A kto ma stać? Przecież pan Wiesiek z warzywniaka nie nakręci lodów na ileś miliardów złotych. Gros afer w naszym kraju to sprawy związane z ex-WSI czy innymi służbami. Pruszków był powiązany ze służbami.
Pruszkow to twor sluzb specjalnych scisle z nimi wspolpracujacy. Jak to okreslil najslynniejszy swiadek korony "Masa" Pruszkow byl mafia trzepakowa przy ludziach ze sluzb.Jest to dosc dokladnie opisane w ksiazce Sumlinskiego.
EDIT: co do debaty to mysle, ze Bronkowi nic juz nie pomoze
 
  • Like
Reactions: JB_
Bronek wyważony jak nigdy, ale trochę strzela ślepakami. Bawią mnie ogólnie te porównania 8-letnich rządów PO (w tym 5 lat z Bronkiem) z 2-letnim chaosem koalicyjnym, w którym babrał się PiS. No i to ciągłe 'panie pośle', skuteczne, ale trochę płytkie. Andrew za to się podpala i cały czas nie mieści się w czasie.

Słucham w radiu.
 
Last edited:
Ok Andrzej troche wyprowadził Bronka z równowagi, niech się gubi BUL
 
Haha, kurwa Komorowski dojebał z tym wiekiem emerytalnym. Naszczał na twarz emerytom, a mówi, że pada złoty deszcz.
 
Back
Top