Polityka

W mojej ocenie jest, bo nie czuję się zbuntowanym chłopakiem. Czuje się rozgoryczonym obecną sytuacją obywatelem, który nie widzi w obecnej klasie politycznej nikogo, komu mógłby zaufać. Z tegoż względu wybrałem opcje Kukiza, aby pokazać ludziom u władzy, że istnieje grupa osób niezadowolona zarówno z rządzących jak i całej opozycji.

A swoją drogą pokładam w nim nadzieję, bo facet wydaje się być patriotą i może uda mu się zbudować jako taki program i wizję przyszłości. Jeżeli tak, to ma mój głos również w październiku.
To najtrafniejsza diagnoza przyczyny sukcesu Kukiza.

Może to nie jest najlepsze porównanie, ale ja widzę w nim Leppera v2.0, z tą różnicą, że Kukiz nie reprezentuje tylko ludzi ze wsi, ma wykształcenie i niewątpliwie odniósł w życiu sukces. Podobnie jak ś.p. Andrzej, Paweł mówi wprost to co myśli i swoje ograniczenia zamienia w atuty, do tego widać, że facet jest prawdziwy i nic nie udaje, nawet jak coś palnie lub popłynie w dyskusji to takim ludziom się wybacza.
 
10390360_850186175028585_7936722935668527270_n.jpg
 
Duda też :) jak słyszę te pielęgniarki to mnie szlag trafia :)

http://www.tvn24.pl/duda-z-pielegniarkami-w-krakowie,541655,s.html
Akurat mimo moich antysocjalistycznych poglądów uważam, że pielęgniarki są fatalnie wynagradzane i traktowane. W szpitalach powiatowych wynagrodzenie dla pielęgniarki z 25 letnim stażem wynosi niewiele ponad 1800 zł netto.
W międzyczasie lekarze załatwiają sobie podwyżki, udając, że walczą o cały personel, a pielęgniarki w zaawansowanym wieku są zmuszane do przechodzenia na kontrakty, aby mogły mieć nadgodziny i fikcyjnie wyższe wynagrodzenie.
 
Akurat mimo moich antysocjalistycznych poglądów uważam, że pielęgniarki są fatalnie wynagradzane i traktowane. W szpitalach powiatowych wynagrodzenie dla pielęgniarki z 25 letnim stażem wynosi niewiele ponad 1800 zł netto.
W międzyczasie lekarze załatwiają sobie podwyżki, udając, że walczą o cały personel, a pielęgniarki w zaawansowanym wieku są zmuszane do przechodzenia na kontrakty, aby mogły mieć nadgodziny i fikcyjnie wyższe wynagrodzenie.

Dowód na to, że szpitale powinny być prywatne.
 
Akurat mimo moich antysocjalistycznych poglądów uważam, że pielęgniarki są fatalnie wynagradzane i traktowane. W szpitalach powiatowych wynagrodzenie dla pielęgniarki z 25 letnim stażem wynosi niewiele ponad 1800 zł netto.
W międzyczasie lekarze załatwiają sobie podwyżki, udając, że walczą o cały personel, a pielęgniarki w zaawansowanym wieku są zmuszane do przechodzenia na kontrakty, aby mogły mieć nadgodziny i fikcyjnie wyższe wynagrodzenie.


Oj byloby się z czego dzielić. No ale to socjalizm :(
 
Akurat mimo moich antysocjalistycznych poglądów uważam, że pielęgniarki są fatalnie wynagradzane i traktowane. W szpitalach powiatowych wynagrodzenie dla pielęgniarki z 25 letnim stażem wynosi niewiele ponad 1800 zł netto.
W międzyczasie lekarze załatwiają sobie podwyżki, udając, że walczą o cały personel, a pielęgniarki w zaawansowanym wieku są zmuszane do przechodzenia na kontrakty, aby mogły mieć nadgodziny i fikcyjnie wyższe wynagrodzenie.
Moja mama pracuje już jakieś 25 lat może więcej jako pielęgniarka. Teraz straciła przywilej skróconego czasu pracy a pracuje przy promieniowaniu. Musi 8h normalnie robić.
 
Moja mama pracuje już jakieś 25 lat może więcej jako pielęgniarka. Teraz straciła przywilej skróconego czasu pracy a pracuje przy promieniowaniu. Musi 8h normalnie robić.
Moja też, teraz jej szpital zabrał premie za prace w swieta i dostaje pensje 1700 zł. No kurwa żart.
 
Hahahha znowu Andrzej, ja pierdzielę, nie mogę z typa. Rzucam swoją robotę i zostaję PełOwskim prowokatorem. Myślę że z 5k na rękę dają, a robota łatwa i przyjemna. Czasem tylko na mrozie trzeba postać, ale perspektywie własny program na TVN Turbo.
AjjDH5d.png

AyQTs8d.png

4K9HslO.png

fIj9unY.png


:bayan:
Ten człowiek był już chyba na wszystkich frontach. Tu też bryluje:
 

Kukiz:
I dziennikarze i wielu z Was pyta, co zrobimy ze swoimi głosami. A często pytanie brzmi - co ja z nimi zrobię.
Odpowiadam- NIE JA jestem dysponentem Waszych głosów!

Każdy z Nas ma swoje sumienie. Każdy zrobi to, co uważa za stosowne. Każdy z Nas jest wolnym człowiekiem i to właśnie różni Nas od tych, którzy pod dyktando wodzów dzisiejszych partii podnoszą ręce w Sejmie tak, jak im ich wódz rozkaże.
Często nawet zielonego pojęcia nie mając co głosują. A wszystko za srebrniki pod przykrywką "dyscypliny partyjnej" i "racji stanu".

Nie chcę namawiać do brania czy nie brania udziału w głosowaniu w II turze. Absolutnie również nie zamierzam wskazywać swojego kandydata bądź komunikować, że takiego nie posiadam.

Szczerze mówiąc jestem trochę zaskoczony sytuacją, że nagle okazuje się iż jesteśmy najbardziej pożądaną przez kandydatów na urząd Prezydenta RP grupą elektoratu. Do tej pory byliśmy bowiem wszyscy tak przez jedną jak i drugą opcję lekceważeni.
Ale OK.
Mam pewną propozycję dla obu kandydatów i - jeśli ten pomysł uzyska Waszą akceptację - oficjalnie ich o tym powiadomię:

Szanowni Kandydaci,
skoro zabiegacie o głosy mojego elektoratu to spotkajcie się z nim! Przyjmijcie zaproszenie do Hali Widowiskowo-Sportowej w Lubinie. To ta sama, w której odbywał sie nasz wieczór wyborczy. Termin do ustalenia.
Spotkajcie się z ludźmi, którzy zapytają Was o naszą przyszłość. O Polskę. Zróbcie debatę, którą z przyjemnoscią poprowadzę. Odpowiedzcie na nasze pytania a wówczas każdy z nas bedzie wiedział czy iść na wybory a jeśli tak to ina kogo oddać swój głos.
Na tym własnie polega demokracja.

Co Wy na to? Emotikon smile
 
Dopiero google pokazalo mi kto to... Na razie nie wiedzialem ze sie do polityki pcha, musze poszukac co tam gada. Na szybko na ile rozni sie od Wilka?
Tak jak Keynes od Hayeka - plus minus... czyt: bardzo. Etatysta, zwolennik redystrybucji itd. Z Gwiazdowskim mają diss swoisty;)
Komorowski o Sumlinskim
Pierdoła. Gdyby Sulmiński pisał nieprawdę, to już by w kiciu siedział ładnych parę lat. Szeremietiew też stał "w obliczu wyroku" - miała nawet gnida się usunąć z życia politycznego, gdyby pana Romualda uniewinniono. I co - i gówno. Pierdoła i tyle!
 
Jakieś źródła do beefu?Linki? Widziałem tylko ich starcie o OFE i tam wyglądali jak starzy dobrzy znajomi.
Mają, mają. Źródła jakiegoś nie podam, bo nie znam. Śledzę Gwiazdowskiego na TT i tam zdarza się mu docinać Petru:)) Plus kilka dyskusji widziałem z ich udziałem, i takie wrażenie odniosłem. Może przesadnie napisałem "diss", jakby jakieś oficjalne źródło konfliktu było (może jest, nie wiem) - w każdym razie dość radykalnie się różnią i raczej sympatią, pomimo niewątpliwej długoletniej znajomości, do siebie nie pałają.
 
Back
Top