Polityka

szpagatowa zajęła stanowisko
1718027422151.png


to takie właśnie idiotki rozwalają państwo od środeczka, sekta tuska
 
Ciekawe czy zmieni się polityka UE w niektórych kwestiach?
Spodziewałem się jeszcze mocniejszego skrętu w prawo, ale już te wyniki pokazują zmianę. Kluczowe są Niemcy, Francja.

hf5k9kqTURBXy9jZjU3MmZlMTBmY2FiYjQ5MmU3ZmU4M2YyZWMyYTVlNC5qcGVnkpUDABvNA-jNAjOTBc0EDs0CSN4AAaEwBQ
Niestety w wielu przypadkach nie ma co się cieszyć. Takie Afd nie nazwałbym normalnymi ludźmi, tam takich. Zresztą: jak jakaś niemiecka partia mówi, że stacjonowanie wojsk amerykańskich i obecność w UE nie opłaca się Niemcom to już o mocniejszy dowód związków z Rosją nie trzeba prosić :waldeklaugh:
Ale oczywiście nie każdy Niemiec głosujący na Afd to szaleniec, idiotycznie wypowiadajacy się o II wojnie światowej.
 
Zależy dużo od tego czy też zmiany personalne w PE wprowadzą realne zmiany, bo jeżeli to tylko zmiana nazwisk i partii, a nie pójdą za tym zmiany ideologiczne to prawica też oberwie.
Jak nie przyjdzie poparcie dla Meloni i ogólnie rządu Włoch dla blokowania siłowego imigracji i wypierdalania brązowych to też nie wróżę dobrze prawicy, tu potrzeba rewolucji.

Zamknięcia totalnego dwóch największych szlaków przerzutu czyli desant morski na południu Europy (szkoda, że hiszpańskie cioty dalej socjalizm) oraz szlaki przez Polskę i inne kraje Europy wschodniej.
Hiszpańskie cioty mogą strzelać i to wykorzystują wiec niby lewactwo ale... :roberteyeblinking:
 
W PiS kilku zjebow jak np Kurski czy Czarnecki Karski i innych dziadków promowanych przez kaczora się nie dostało
Raczej widać uderzanie elektoratu w młode nieskomplikowane twarze Buda Ozdoba czy Andruszkiewicz nie dostał się ale tylko kilka tysięcy głosów mnie od Wąsika.

Wyborcy PO twardo na tych skompromitowanych głosują byle tylko znana morda i nazwisko
Pamiętam jak kiedyś byłem na Grupie poparcia Andruszkiewicza na FB... Raz napisałem jakiś komentarz z wyjaśnieniem fake newsa. Po 5 minutach zniknął. Napisałem czemu kasują komentarze wyjaśniające nieprawdę i... Zostałem wyrzucony.
Także faflun tfu, Ozdoba najlepsze co ma do zaoferowania to to, że jego kumplem jest Jaki. Budy nie kojarzę
 
Lewactwo poszło tak daleko w lewo, że teraz wszystko co normalne uchodzi za skrajnie prawicowe.

• Fakty naukowe / biologiczne = skrajna prawica
• Kraje powinny mieć kontrole graniczne = skrajna prawica
• Wolność słowa = skrajna prawica
• Chcą niższych podatków = skrajna prawica
• Kwestionują rząd = skrajna prawica
• Kraj ma prawo się bronić = skrajna prawica
• Kapitalizm = skrajna prawica

Tzw. okno Overtona.







448178422_2810313889122020_2076197196220626989_n.jpg

448054713_2305691016555781_8488603466427319902_n.jpg
 
Pamiętam jak kiedyś byłem na Grupie poparcia Andruszkiewicza na FB... Raz napisałem jakiś komentarz z wyjaśnieniem fake newsa. Po 5 minutach zniknął. Napisałem czemu kasują komentarze wyjaśniające nieprawdę i... Zostałem wyrzucony.
Także faflun tfu, Ozdoba najlepsze co ma do zaoferowania to to, że jego kumplem jest Jaki. Budy nie kojarzę
Co ty pierdolisz do mnie. Ja napisałem o nowych twarzach które nie są skompromitowane aferami i jawnie nie działały na szkodę kraju, a ty mi wyjeżdżasz z postami na FB.
W ko, lewicy, PSL konfederacji nie usuwają? Na jakim świecie ty żyjesz.
Przecież tam jakiś pryszczaty siedzi w każdej partii i upierdala wszystko co jest nie km na rękę.
Ja o jednym a ty o o drugim :neildegrassewhoa:
Z całym szacunkiem chuj mnie obchodzi twój płacz że ci usunęli wpis na Facebooku. Bądźmy poważni
 
Hiszpańskie cioty mogą strzelać i to wykorzystują wiec niby lewactwo ale... :roberteyeblinking:
niby szczelajo a zobacz ile ich majo,
bo jakby strzelać nie mogli to by tego państewka już nie było...
czyli jednak bardziej ... cioty, bo jak już w Ceucie przeskoczo to domy im dajo
:beczka:

o masz wypisz wymaluj hiszpania
gdzie te szczały???



 
niby szczelajo a zobacz ile ich majo,
bo jakby strzelać nie mogli to by tego państewka już nie było...
czyli jednak bardziej ... cioty, bo jak już w Ceucie przeskoczo to domy im dajo
:beczka:

o masz wypisz wymaluj hiszpania
gdzie te szczały???




Czasem się strzela czasem czeka się na dostawy amunicji :korwinlaugh:
Co zmienia faktu, że mogą, a że imigranci bawią się w occupados...
To ciekawy temat jak w niektórych sprawach lewackie kraje mocniej ogarnięte niż Polska:
Francuzi są mocniej uzbrojeni
Finlandia wybuduje mocniejsze umocnienia niż Polska i ciekawiej inwestowali w armię
A Niemcy: jesteśmy w Niemczech, tutaj mówi się po niemiecku usłyszą nawet piłkarze w szatni i chodzi mi o piłkę klubową o innych pracach nie wspominając :roberteyeblinking:
 
Czasem się strzela czasem czeka się na dostawy amunicji :korwinlaugh:
Co zmienia faktu, że mogą.
To ciekawy temat jak w niektórych sprawach lewackie kraje mocniej ogarnięte niż Polska:
Francuzi są mocniej uzbrojeni
Finlandia wybuduje mocniejsze umocnienia niż Polska i ciekawiej inwestowali w armię
A Niemcy: jesteśmy w Niemczech, tutaj mówi się po niemiecku usłyszą nawet piłkarze w szatni i chodzi mi o piłkę klubową o innych pracach nie wspominając :roberteyeblinking:
Bo Hiszpanie nie muszą się oglądać jaką minę ma Olaf Scholz czy Makaron
:roberteyeblinking:
 
Back
Top