Polityka

Czy mnie pamięć nie myli czy ktoś tu propsował AFD?


Siwe13 i inne szpliny debiliny ,aptekarze overima. To wszystko sfrustrowane incele łykające prikaz rozpowszechniane przez ruskie trole. Przyspawana 24h do internetu incelnia. Brak psiochy w życiu i takie efekty.
 
Włochy, Irlandia tez się szykuje

Włochy to ogólnie ciekawy przypadek. Tyle się słyszy o upadającej Szwecji czy Francji, a pewnie jeszcze za mojego życia będę patrzył na upadek Włoch.
Mam tam swoje ulubione miejsca, do których jeżdżę co roku i to co się tam stało to po prostu temat na kilka tomów. Małe, spokojne miasteczka które 10 lat temu zachwycały swoim idyllicznym obrazkiem, aktualnie opanowane są przez prawdziwe gangi przybyszy z Afryki i Bliskiego Wschodu. Młode łebki po 18-30 lat, bez pracy - nie mają co ze sobą zrobić, więc snują się bez celu i zaczepiają wszystkich. O ile widok 5 białych facetów, stojących w grupie pod dworcem o 13, jest niecodzienny, o tyle kilka osobnych grup po 10-15 czarnoskórych, nie jest niczym zaskakującym.
Pomijam już fakt, że zobaczenie etnicznego Włocha w wieku poniżej 15 lat zakrawa o cud.
 
KOnfederusskie już nic nie piszą? Przecież oni tutaj 24h trajokczą. Chyba juz poszli lulu, bo jutro kierownik zmiany będzie robił briefing przy pomocy punktaka i młotka XD
 
Jebać pis i lecha P.
Siwe13 i inne szpliny debiliny ,aptekarze overima. To wszystko sfrustrowane incele łykające prikaz rozpowszechniane przez ruskie trole. Przyspawana 24h do internetu incelnia. Brak psiochy w życiu i takie efekty.
KOnfederusskie już nic nie piszą? Przecież oni tutaj 24h trajokczą. Chyba juz poszli lulu, bo jutro kierownik zmiany będzie robił briefing przy pomocy punktaka i młotka XD

Skasuj ten temat spermiarzu
Hubi, kiedy zaruchasz? Pójdź drogą @Olos , na prawdę warto
Jesteś srogim debilem wypisując tutaj takie kocopoły n tym forum :boystop: To i le masz tych lat obszczymurku? Pucuj sie:boystop:Wrzcuć jeszcze jednego debilnego gifa z idolem twym ukazanym na tymże gifie. Jesteś ułoem do jebania po internecie. Egzystencja goda pierdolonego wykolejeńca życiowego z przedziału wiekowego 30-40 lat. Weź ty sięza siebie dzbanie, póki jeszcze czas. Samochód, praca kobieta. uwierrz, przestaniesz tutaj jebać jadem incelu.

Ps rozbawiło mnie to zdanie: "Nie było by tego tematu gdyby nie Jej życiowe wybory.a za te, płacimy.". Płacicie za wybory życiowe jakiś dup brylujących w internecie? No to kurw (nie) współczuje o obyście zdychali głodni wi wypierdalali do znienawidzonego szwaba (FUR DEUTSCHALNDQ@@@@) byśćie tam zapierdlalali w kurierce alboi w zbieraniu ogórasów z pola. Gównie jebany.
żargonem wieziennym na forum. Dobry imbecyl. Wiadomość pierwsza była do autora tematu. cymbale. Wiadomość druga była do ciebie, bo nie cytuje lub oznacza się uzytkownika, który ma ostatni post w temacie. Taka jest etykieta forumowa gówniaku zjebany, skoro tego nie wiesz to może wypierdalaj z internetów na krawężnik ciągnąć kiche sztajmesom osiedlowym.


Powrócił...
Magazynierzy, robole, robaki biada wam!

:antonio::antonio::antonio:

Czymaj gardę Paweł! Fajnie, że jesteś tu z powrotem, jeszcze tylko pucybuta brakuje.
 
Powrócił...
Magazynierzy, robole, robaki biada wam!

:antonio::antonio::antonio:

Czymaj gardę!

575BBFDF-EE99-4A46-9B3F-FEDF5804D4BD.jpeg


???
 
@ninja grubasie 50-letni, schudłeś już ,czy grażynka nadal przez to nie daje i prowadzi to do stałego hejtu na murzynów, arabusów i ukrów, bo są lepszymi kochankami od ciebie? :fro:
 
Czy mnie pamięć nie myli czy ktoś tu propsował AFD?

Nie znam sie na Polityce
ale niewiem czy tera niemcy widzac wkurwienie Np rolników i spadek poparcia dla wladzy
beda chcieli ujebac poparcia dla parti prawicowych do wyborów.

to samo jest we wiekszosci kraji
ludzie maja dosc lewaków
a do nas to idzie dopiero
patrz co bylo strajkh Francja Belgia Hojandia Niemcy itd
zaraz Polacy niby w przyszlym tyg wracaja na granice i drogi
 
Włochy to ogólnie ciekawy przypadek. Tyle się słyszy o upadającej Szwecji czy Francji, a pewnie jeszcze za mojego życia będę patrzył na upadek Włoch.
Mam tam swoje ulubione miejsca, do których jeżdżę co roku i to co się tam stało to po prostu temat na kilka tomów. Małe, spokojne miasteczka które 10 lat temu zachwycały swoim idyllicznym obrazkiem, aktualnie opanowane są przez prawdziwe gangi przybyszy z Afryki i Bliskiego Wschodu. Młode łebki po 18-30 lat, bez pracy - nie mają co ze sobą zrobić, więc snują się bez celu i zaczepiają wszystkich. O ile widok 5 białych facetów, stojących w grupie pod dworcem o 13, jest niecodzienny, o tyle kilka osobnych grup po 10-15 czarnoskórych, nie jest niczym zaskakującym.
Pomijam już fakt, że zobaczenie etnicznego Włocha w wieku poniżej 15 lat zakrawa o cud.
Moja bardzo bliska rodzina mieszka we Wloszech, więc siłą rzeczy też jestem mocniej związany z tą częścią Europy i niestety jest dokładnie tak jak piszesz. W tamtym roku w miasteczku 20tys. poszedłem z dziećmi na plac zabaw w centrum wieczorem i oprócz moim kaszojadow były same ciapaki. Wszystkie ławki dookoła zajęte przez kobiety w burkach.
 
@Rododendron kurczę to już wcześniej zaczęło się coś psuć z Kolonko tylko wychodzi, że ludzie jego książki nie czytali...
... nawet Radosław Sikorski, który ją polecał :korwinlaugh:
OMG Max ma preferencje jak niektórzy Youtuberzy

Max król pedo erotoman gawędziarz jak Korłin.
:beczka:
Ze zdRadkiem do szkoły chodził dawni koledzy z sikorkiem. Znałem tę historię już wcześniej.

Mściwy jak Giertych ;)
 
Last edited:
Nie mogę tego Szymona słuchać. Dlaczego on tak każdy temat musi rozmywać. Straszny z niego gaduła.

Co do braku zadań domowych, to nie mam zdania mocno wyrobionego.

Fajnie że kroją podstawę programową, bo jednak jakość jest ważniejsza od ilości.

Odnośnie przedmiotu o podstawach ekonomii, to kiedyś były podstawy przedsiębiorczości i wszystko zależy od tego kto to poprowadzi. W takiej formie jak to było kiedyś, to może i lepiej żeby zamiast tego była dodatkowa lekcja matematyki. Co nie znaczy, że dobrze by było mieć przedmiot odczarowujacy takie rzeczy jak obligacje, IKE, PPK et cetera. Tylko czy to licealistów by zainteresowało... Wątpię, ale mogę się mylić. Można by też bez dodatkowego przedmiotu wrzucić to w WoS, który jest programowo bardzo szczuplutki, a przynajmniej był jak chodziłem do liceum dawno temu.
robienie z prac domowych największego zła w szkole, którym trzeba się zająć w pierwszej kolejności świadczy tylko o poziomie Nowackiej i jakości rządu Tuska. Efekciarstwo, populizm zamiast sięgać do "korzeni zła". Coś podobnego do tego kredytu 0% czy jak to teraz się tam nazywa.

Szkoła jest zła pod tyloma względami, od tego kultu średniej 5,0 jako wartości samej w sobie (w co nawet wierzą nauczyciele i przedstawiają to jako niemal wzór ucznia :blebleble::blahblahblah:) do nawet WF. Już nie mówiąc o mentalności części nauczycieli. No jak sobie przypomnę szkołę t tak z 15% to powinno mieć zakaz zbliżania się do szkół.W życiu nie chciałbym wrócić znowu do szkoły. Już wolałbym 12h na call center odpowiadając na pytania Szwabów o różnicę w rachunku wynoszącą 0,05 EUR :korwinlaugh:

W skrócie głównym korzeniem zła jest to, że obecna szkoła nie szkoli przyszłych studentów w wąskiej dziedzinie (szkolenie zawodowe też leży) ani ludzi o szerokich horyzontach, bo podstawa programowa jest za duża.

A co do wiedzy z ekonomii. Liczenie zadań od 4 klasy podstawówki byłoby lepsze niż teoria bo to wielu osobom wyleci z głowy. Zwykłe zadania aby na podstawie ich była jaśniejsze co to jest PPK, o co chodzi w zagrożeniu spiralą zadłużenia, że jeśli ktoś robi akcje "bunt finansowy wyjebongo i do przodu" obiecuje zysk ponad 16% to ile on musiałby zarabiać aby to się wszystko spinało?
Zwłaszcza, że w obecnych czasach internet jest zalany chorymi kołczami/influencerami finansowymi nie mówiącymi nic o ryzyku... Takie rozwijanie "wyobraźni odnośnie cyfr", której szczerze mówiąć brakuje czasami nawet niektórym po finansach i rachunkowości z większych uczelni co też dużo mówi.
Niby można mieć podejście jak do otyłości: po co państwo ma z tym walczyć?
Tylko patrząc np. na USA spirala zadłużenia i otyłość (też narkomania) tworzy ogromny elektorat ludzi oburzonych. Plus nie bez powodu wiele religii walczyło z lichwą: ona prędzej czy później osłabia społeczeństwo (w Polsce całe szczęście że wiele umów kredytowych od parabanków do nawet państwowych banków miało wady prawne przez co ludzie wygrywają w sądach, ale to jakim cudem ogromne firmy w Polsce popełniają głupie błędy odnośnie praw konsumenckich to też dziwne...)

To co proponuje Nowacka to tęczowe piątki, brak prac domowych, zmiany płci bez zgody rodziców itp. w erze gdzie statystyczny maturzysta może mieć problemy z odpowiedzią na proste pytania z ekonomii, dokładniejszym wyjaśnieniem zagrożeń jakie niesie narkomania oraz otyłość.

PS kurczę dawno już jestem po studiach ale przy przygotowaniu pedagogicznym miałem jakieś podstawy prawa oświatowego i kurczę nie jestem pewien czy czasem można wystawić jedynkę za brak pracy domowej ponieważ oceniać można wiedzę więc wyszłoby, że i tak nie ma obowiązku :siuu::robertmakeup:
 
Czy mnie pamięć nie myli czy ktoś tu propsował AFD?

Braun się z nimi spotykał, zapraszał do Sejmu. Jak to powiedziała rzeczniczka Afd: nie świętują zakończenia II wojny światowej bo to porażka Niemiec a jeden z polityków Afd że trzeba skończyć ze wstydzeniem się za przeszłość Niemiec.
Chociaż teraz jadą jeszcze mocniej po bandzie, że Niemcom opłacałoby się wyjście z UE -na której tyle zarobili :brainoverload:
 
robienie z prac domowych największego zła w szkole, którym trzeba się zająć w pierwszej kolejności świadczy tylko o poziomie Nowackiej i jakości rządu Tuska.

Bo jak ktoś rozwiąże problem łatwiejszy do rozwiązania, to z pewnością nie zajmie się trudniejszym. No i nie są się równocześnie iść prosto i rzuć gumę. Albo to albo to. Nie rób kurwy z logiki, tylko po to by dopiec Tuskowi.

Coś podobnego do tego kredytu 0% czy jak to teraz się tam nazywa.

Kredyt 0 procent jest pomysłem złym samym w sobie, a ograniczenie prac domowych to pomysł względnie dobry..

Szkoła jest zła pod tyloma względami, od tego kultu średniej 5,0 jako wartości samej w sobie (w co nawet wierzą nauczyciele i przedstawiają to jako niemal wzór ucznia :blebleble::blahblahblah:) do nawet WF. Już nie mówiąc o mentalności części nauczycieli. No jak sobie przypomnę szkołę t tak z 15% to powinno mieć zakaz zbliżania się do szkół.W życiu nie chciałbym wrócić znowu do szkoły. Już wolałbym 12h na call center odpowiadając na pytania Szwabów o różnicę w rachunku wynoszącą 0,05 EUR :korwinlaugh:

Dobrze wspominam szkołę i w sumie to bym do tej beztroski chętnie wrócił.

W skrócie głównym korzeniem zła jest to, że obecna szkoła nie szkoli przyszłych studentów w wąskiej dziedzinie (szkolenie zawodowe też leży) ani ludzi o szerokich horyzontach, bo podstawa programowa jest za duża.

I właśnie odchudzają podstawę. Ogromnym problemem jest też brak prestiżu nauczyciela, wynikający z niskich pensji.

Zwykłe zadania aby na podstawie ich była jaśniejsze co to jest PPK, o co chodzi w zagrożeniu spiralą zadłużenia, że jeśli ktoś robi akcje "bunt finansowy wyjebongo i do przodu" obiecuje zysk ponad 16% to ile on musiałby zarabiać aby to się wszystko spinało?
Zwłaszcza, że w obecnych czasach internet jest zalany chorymi kołczami/influencerami finansowymi nie mówiącymi nic o ryzyku... Takie rozwijanie "wyobraźni odnośnie cyfr", której szczerze mówiąć brakuje czasami nawet niektórym po finansach i rachunkowości z większych uczelni co też dużo mówi.
Niby można mieć podejście jak do otyłości: po co państwo ma z tym walczyć?
Tylko patrząc np. na USA spirala zadłużenia i otyłość (też narkomania) tworzy ogromny elektorat ludzi oburzonych. Plus nie bez powodu wiele religii walczyło z lichwą: ona prędzej czy później osłabia społeczeństwo (w Polsce całe szczęście że wiele umów kredytowych od parabanków do nawet państwowych banków miało wady prawne przez co ludzie wygrywają w sądach, ale to jakim cudem ogromne firmy w Polsce popełniają głupie błędy odnośnie praw konsumenckich to też dziwne...)

To zgoda
 
Bo jak ktoś rozwiąże problem łatwiejszy do rozwiązania, to z pewnością nie zajmie się trudniejszym. No i nie są się równocześnie iść prosto i rzuć gumę. Albo to albo to. Nie rób kurwy z logiki, tylko po to by dopiec Tuskowi.



Kredyt 0 procent jest pomysłem złym samym w sobie, a ograniczenie prac domowych to pomysł względnie dobry..



Dobrze wspominam szkołę i w sumie to bym do tej beztroski chętnie wrócił.



I właśnie odchudzają podstawę. Ogromnym problemem jest też brak prestiżu nauczyciela, wynikający z niskich pensji.



To zgoda
Powiedz mi gdzie w programie Po, SLD, Hołowni jest mowa o jakimś konkretniejszej zmianie podstawy programowej, ustalenie celów.
Czy chcemy albo dobrze przygotować do studiowania w waskiej dziedzinie/dobre zawodówki czy chcemy ludzi o szerokich horyzontach?
Bo narazie to jest: ja wam rzucam ogólny pomysł a wy go łapcie.
Ale czy coś ma sens czy nie nie zależy od intencji ale szczegółów, konkretów.
Już jest jeden: na ekonomię trudno znaleźć miejsce, kiedy trzeba zwiększyć dawkę...
Śmiszek nie wie jaka jest stawka VAT, Nowacka co to jest domniemanie niewinności, ale wiedzą że zmiana płci bez zgody rodziców i tęczowe piątki są super.
Albo może będą odsłaniać konkrety stopniowo, budować napięcie -kurcze to nie marketing kanału na Yt czy filmu Vegi :korwinlaugh:
A likwidacją prac domowych jest jak kredyt 0% Bo więcej szkodzi niż pomaga. Złem jest ilość pracy domowej a nie sama idea Bo uczy ona samodzielności

Po same bile

Wystarczy już Hołownia... BTW ciekawe czyjego miliardera/ów reprezentuje Hołownia.
Jego oświadczenie majątkowe, finanse partii. Jeśli tak dorobił się na sprzedaży książek i w tvnie to super, ale to rynkowych stawek nie dostawał...
 
Back
Top