Polityka

No właśnie. Jak oni to rozegrają. Jaki jest apetyt Trzaskowskiego. Czy odpuści? Wystawienie dwóch może oznaczać wygraną kogoś z obozu PiS.

Tusk będzie chciał wykosić Hołownię w ten czy inny sposób. Tu nie ma żadnych wątpliwości IMO. Jeśli Hołownia będzie chciał startować, to PO tego nie odpuści i wystawi swojego kandydata a w razie porażki cała wina spadnie na Hołownię jako wichrzyciela.

Patrząc bliżej, KO idzie samodzielnie do wyborów samorządowych. Dla nich to najłatwiejsze wybory, więc nie potrzebują oszołomów z Lewicy uczepionych kożucha. A w Lewicy oczywiście panika :lol:


 
Mocarne CV, tak właśnie czułem.
Jacek Sasin, 55 lat kolejny z mocnym CV
:lol: który 10 lat robił mgr historii..
Screenshot_2024-01-30-19-55-47-905~2.jpg

Screenshot_2024-01-30-19-32-01-728~3.jpg

Zawód poseł i senator, ewentualnie europoseł czy minister i można sobie żyć na poziomie finansowym, do tego jakieś fundację czy zarządy w spółkach państwowych...
:roberteyeblinking: :siara:
 
Oj coś czuję że ładne kwiatki na te medialne twarze polityki by wyszły gdyby ich wszystkich zbadać.
Pewnie tam większość zna tylko Sejm i cioteczne fundację i spółki skarbu państwa z tym związane.

I wiesz co najbardziej zabawne, że Ci ludzie mają fajne sekty, a pewnie niejedna kobieta po 70 narobiła się więcej przez 5 lat w warzywniaku niż te wszystkie Sasiny przez dekady za 100 razy więcej, a zapatrzeni w nich jak obrazki. To jest dopiero lukratywny biznes i jeszcze z oddanymi fanami. Żyć nie umierać.


Sprawdź jeszcze kiedyś Kaczyńskiego, słyszałem kiedyś że podobno oprócz dawania jakiś wykładów na uczelni to w życiu nic nie robił.

Ostatnio kiedyś badałem sobie Cymanskiego to facet z dobre 30 lat żył z Sejmu i Europarlamentu, a wcześniej nawet chyba nie przepracował nawet kilku lat pracy w jakieś normalnej robocie.
 
Last edited:
No spoko lepiej głosować na tęczowych socjalistów, bo na razie wasze PedO przepycha bzdety lewaków. Liberalna partia xD
:beczka:

Krzycz KON STY TU CJA.

Nigdy nie głosowałem na PO.


A KONSTYTUCJA na razie krzyczy Kaczor.

Nie wiem co Wam się tak podobało w ostatnich ośmiu latach że znowu po Dudzie chcecie głosować na jakiś podnóżek Kaczyńskiego, kompletnie bez siły politycznej, jak Tarczyński.

Duda 2.0.

Zapowiada się memicznie.

:jarolaugh:


Nie musisz głosować w drugiej turze wyborów prezydenckich jeśli żaden kandydat nie spełnia oczekiwań.

W polskim ustroju gros władzy wykonawczej spoczywa na Radzie Ministrów, prezydent mimo kilku uprawnień ogranicza się do funkcji administracyjnej i arbitralnej.

Co najwyżej może być hamulcowym jak Duda.
 
Last edited:
Ale myśmy już żyli przecież w takim układzie 8 lat/!/
Duda-PIS.
Teraz będzie powtórka z rozrywki KO- Hołownia/Trzaskowski.
Tak, nie wierzę kompletnie w prezydenta PISu w 25.
 
Nigdy nie głosowałem na PO.


A KONSTYTUCJA na razie krzyczy Kaczor.

Nie wiem co Wam się tak podobało w ostatnich ośmiu latach że znowu po Dudzie chcecie głosować na jakiś podnózek Kaczyńskiego, kompletnie bez siły politycznej jak Tarczyński.

Duda 2.0.

Zapowiada się memicznie.

:jarolaugh:


Nie musisz głosować w drugiej turze wyborów prezydenckich jeśli żaden kandydat nie spełnia oczekiwań.

W polskim ustroju gros władzy wykonawczej spoczywa na Radzie Ministrów, prezydent mimo kilku uprawnień ogranicza się do funkcji administracyjnej i arbitralnej.

Co najwyżej może być hamulcowym jak Duda.
PAD człowiek mem, no ale cały czas się uczy, czyli za te 1,5 roku powinno już być dobrze
:roberteyeblinking: :lol:
 
Na ten moment wybory prezydenckie 25 bierze opozycja. Kto wygra personalnie to ciężko stwierdzić. Hołownia na ten moment faworytem bo odkąd jest marszałkiem to rozpaczął kampanię i mimo iż zainteresowanie przygasa (jest mniej memów czy stories o nim na MLH) to nadal utrzymuje dużą popularność.
Trzaskowski z kolei to jedyny kandydat który może mu zaszkodzić. Pytanie czy nadal będzie prezydentem Warszawy czy nie.

Tak naprawdę to przez ten rok jedynie opozycja sama siebie może wykluczyć z wygranej. To co muszą unikać to zezłoszczenia ludzi którzy postanowili w ostatnich wyborach wyjątkowo przyjść na wybory, zmobilizować się głosując antypis. To co pis może uratować to jak najniższa frekwencja. Oni mają jako jedyni największe poparcie żelaznego elektoratu i ten elektorat zagłosować pójdzie. A czy znowu w Jagodnie będą kolejki? Kandydat którego pis wystawi to sprawa drugiej kategorii choć taki Suski będzie miał mniejsze szanse niż Płażyński czy Tarczyński.
Na razie papierkiem lakmusowym będą wybory do samorządów i europarlamentu. Zobaczymy czy w ludziach jest nadal antypisowy ogień czy może zapał ogasł i frekwencja spadnie. W ostatnich wyborach prezydenckich było blisko tym razem też tak może być. Dużo też może zależeć od konfy. Ich otwarte poparcie PiSu może namieszać.
 
Pytanie z cyklu ,,czy jutro jest 1 luty"
No właśnie to jest ważne bo najpewnie wygra i co będzie tylko na rok? XD
Moim zdaniem otwarta deklaracja idę po prezydenta Polski i nie startuje na prezydenta Wawy przysporzy mu dodatkowego popracia.

Choć lemingi i tak zagłosują bo jest "taki europejski"
 
No właśnie to jest ważne bo najpewnie wygra i co będzie tylko na rok? XD
Moim zdaniem otwarta deklaracja idę po prezydenta Polski i nie startuje na prezydenta Wawy przysporzy mu dodatkowego popracia.

Choć lemingi i tak zagłosują bo jest "taki europejski"


Myślę że samo KO i Trzask najmniej się tym przejmują, choć tli się we mnie ta nadzieja mała, że nie wystartuje, bo dla mnie to jest dużo gorszy wybór od Hołowni i już wolę jego niż tą totalna wydmuszkę, która w tv wygląda jak czysty marketingowiec bez własnego zdania na jakikolwiek temat, no w uj nie przepadam za chłopem to taki starszy model obecnej Azjatki Wiśniewskiej z KO i jeszcze ten głosik takiego zbitego psa, bez charyzmy. Naprawdę nie umiem zrozumieć fenomenu tej postaci.
 
Last edited:
Myślę że samo KO i Trzask najmniej się tym przejmują, choć tli się we mnie ta nadzieja mała, że nie wystartuje, bo dla mnie to jest dużo gorszy wybór od Hołowni i już wolę jego niż tą totalna wydmuszkę, która w tv wygląda jak czysty marketingowiec bez własnego zdania na jakikolwiek temat, no w uj nie przepadam za chłopem to taki starszy model obecnej Azjatki Wiśniewskiej z KO i jeszcze ten głosik takiego zbitego psa, bez charyzmy. Naprawdę nie umiem zrozumieć fenomenu tej postaci.
A ja chyba potrafię, bo procentowo większość to kobiety. Dołożyć lemingi i po temacie.
 
Oj coś czuję że ładne kwiatki na te medialne twarze polityki by wyszły gdyby ich wszystkich zbadać.
Pewnie tam większość zna tylko Sejm i cioteczne fundację i spółki skarbu państwa z tym związane.

I wiesz co najbardziej zabawne, że Ci ludzie mają fajne sekty, a pewnie niejedna kobieta po 70 narobiła się więcej przez 5 lat w warzywniaku niż te wszystkie Sasiny przez dekady za 100 razy więcej, a zapatrzeni w nich jak obrazki. To jest dopiero lukratywny biznes i jeszcze z oddanymi fanami. Żyć nie umierać.


Sprawdź jeszcze kiedyś Kaczyńskiego, słyszałem kiedyś że podobno oprócz dawania jakiś wykładów na uczelni to w życiu nic nie robił.

Ostatnio kiedyś badałem sobie Cymanskiego to facet z dobre 30 lat żył z Sejmu i Europarlamentu, a wcześniej nawet chyba nie przepracował nawet kilku lat pracy w jakieś normalnej robocie.
Tom, Ty się nie martw. Mamy też ludzi z doktoratami. Tyle w temacie.
:juanlaugh:
 
Tom, Ty się nie martw. Mamy też ludzi z doktoratami. Tyle w temacie.
:juanlaugh:



Doktoraty z życia to właśnie większość polskiego sejmu co wykazała nasza sbecka kontrola życiorysów niedawno z inny użytkownikiem :)


Wg buków Elise Stefanik to dziś nr 1 do bycia VP Trumpa. Jeśli Trump umrze podczas kadencji, polskie nazwisko będzie prezydentem USA, no chyba że buki nie trafia.

1706687733496.png
 
Przez jakiś czas był grany temat kandydatury ambasadora w USA, Marka Magierowskiego na Prezydenta. Szczególnie jak się pokazał z dobrej strony w amerykańskiej telewizji.
Pamiętam go jak jeszcze był dziennikarzem, to bardzo kumaty facet, zna kilka języków, więc Trzaskowski nie ma szans. :wink:
Oczywiście nikt go nie wystawi, bo po co komu niezależny Prezydent? :hi:

https://www.rp.pl/polityka/art36159...ki-wyprzedza-w-pierwszej-turze-trzaskowskiego
 
Back
Top