Polityka

Ile wynosiła ta strata?

Ja tylko stwierdziłem suche fakty, że Orlen nigdy nie był w lepszej kondycji ekonomiczno-gospodarczej.

Uważam, że wykupienie Polska Press akurat mocno wpłynęło na akcje Orlenu, (zobaczcie jaka jest teraz ilość do kupienia). Ja na tym zarobiłem grosze(znikomy kapitał na taką zabawę), ale praktycznie bez żadnego ryzyka.

Fajnie że akcjonariusze zarobili pare groszy.

Nie zmienia to faktu że jeden kontrolowany przez państwo podmiot wykupił inne kontrolowane przez państwo podmioty plus spółki zupełnie spoza swojej branży.

Już aberracją byłoby gdyby po tych transakcjach powstający moloch był w gorszej kondycji niż przed.

Pytanie po co?

To może jeszcze PKO niech kupi tor wyścigów konnych albo wytwórnie waty cukrowej.

Jaki jest sens tworzenie takiego koncernu poza stworzeniem rządowej tuby propagandowej?

Przypominam że mówimy o spółce w której rządzi Skarb Państwa.
 
Na Tarczyńskiego bym zagłosował.
Jak pisiory wystawią Mao, to ciężko będzie niezabwtonowanych przekonać.
Powinni już zaczynać, bo drugi raz im jakiś duduś z tylnego siedzenia nie wyskoczy. No chyba że tuskowy zdążą jeszcze mocniej rozpierdolić wszystko.
No chyba że uberchad wystartuje...
GCtnZA4XoAAVRzs.jpeg
 
Fajnie że akcjonariusze zarobili pare groszy.

Nie zmienia to faktu że jeden kontrolowany przez państwo podmiot wykupił inne kontrolowane przez państwo podmioty plus spółki zupełnie spoza swojej branży.

Już aberracją byłoby gdyby po tych transakcjach powstający moloch był w gorszej kondycji niż przed.

Pytanie po co?

To może jeszcze PKO niech kupi tor wyścigów konnych albo wytwórnie waty cukrowej.

Jaki jest sens tworzenie takiego koncernu poza stworzeniem rządowej tuby propagandowej?

Przypominam że mówimy o spółce w której rządzi Skarb Państwa.
@Orlen
 
Dziś od samego rana słowo ,,Lizała" jest w trendach twittera na 2-3 miejscu.

Myślę sobie aż strach wchodzić, a to dlatego że Dobrosz Oracz została dziennikarka TVP info i wiele osób pisze ,,lizała, lizała i się dolizala"


:beczka:
 
Na Tarczyńskiego bym zagłosował.
Jak pisiory wystawią Mao, to ciężko będzie niezabwtonowanych przekonać.
Powinni już zaczynać, bo drugi raz im jakiś duduś z tylnego siedzenia nie wyskoczy. No chyba że tuskowy zdążą jeszcze mocniej rozpierdolić wszystko.
No chyba że uberchad wystartuje...
View attachment 90732
Tarczyński albo Braun na pochybel tym głupim karatekowcom.
:antonio:
 
To już lepiej zagłosujcie na Hołownię chłopaki.

Też zrobił ,,karierę” przez przyklejenie się do kościóła ale przynajmniej zajmował jakieś lepsze stanowiska niż asystent egzorcysty.

:jjsmile:


Gadasz, zawsze myślałem że Tar ma niezłą gadkę i pokończył fajne szkoły, a on tylko asystentem egzorcysty? :0


Choć Bosak podobnie, a podobno oprócz kilka miesięcy pracy w sklepie i tańca z gwiazdami to gościu żyje całe życie z Sejmu. :)
 
Gadasz, zawsze myślałem że Tar ma niezłą gadkę i pokończył fajne szkoły, a on tylko asystentem egzorcysty? :0


Choć Bosak podobnie, a podobno oprócz kilka miesięcy pracy w sklepie i tańca z gwiazdami to gościu żyje całe życie z Sejmu. :)

Wydział Prawa i Prawa Kanonicznego na KUL.

Przez rok był dyrektorem TVP Kielce.

:jjsmile:
 
To jednak gadka na przykładzie Tarczyńskiego i Bosaka dużo daje jak widać.

Ciekawe ile w Sejmie na 460 posłów jest takich Tarczynskich i Bosaków co prawdziwa robotę znają tylko z opowiadań.
 
Spoko mam jaja i godność. Nie zagłosuje nigdy na nikogo z PedO, ani na Szymusia płacącego nad konstytucją tylko wtedy kiedy akurat trzeba.

Głosuj na narodowych socjalistów z krypto gejem u steru.

W sumie ma to sens.

:lol:

Przynajmniej jego żona go nie zdradziła.

Bo jej nie ma.

:lesnarhappy:
 
To i tak lepiej niż obecny marszałek sejmu po liceum ogólnokształcącym
Były marszałek Sejmu Kuchciński
absolwent Pomaturalnego Studium Ogrodnictwa :confused: , a studiował historię sztuki, gdzie Hołownia psychologię, chyba trochę bardziej przydatne do pełnienia funkcji Marszałka Sejmu...
 
Wszyscy się śmiali z Hołowni a wyjdzie na to, że jest najbardziej robotny w swoim życiu ze wszystkich przyszłych kandydatów na prezydenta RP. Tacy to właśnie politycy rządzą tym państwem.

:jjsmile:
 
Były marszałek Sejmu Kuchciński
absolwent Pomaturalnego Studium Ogrodnictwa :confused: , a studiował historię sztuki, gdzie Hołownia psychologię, chyba trochę bardziej przydatne do pełnienia funkcji Marszałka Sejmu...


Weź kiedyś zbadaj czy niedawny król partii Bosaka, który poszedł na wygnanie za małe dziewczynki, przepracował coś w życiu jak się będziesz nudził.
 
Prezydentem tego kraju był elektryk. Poprzeczki wysoko zawieszonej nie ma.

Wkurwia mnie, że te pajace sobie z sejmu zrobiły etaty na 20-40 lat i Hołownia piszący książki i odsłaniający kotary w Mam Talent robi za mocne CV.

Polityka to jest niezły świat paradoksu, gdzie mając 0 doświadczenia możesz być dosłownie każdym i to jeszcze latać w widełkach 10-100 tysięcy miesięcznie.
 
Weź kiedyś zbadaj czy niedawny król partii Bosaka, który poszedł na wygnanie za małe dziewczynki, przepracował coś w życiu jak się będziesz nudził.
W latach 1969–1974 był pracownikiem naukowym – najpierw w Instytucie Transportu Samochodowego, następnie na Uniwersytecie Warszawskim w Zespole Badań nad Informacją i Techniką Podejmowania Decyzji. W poszukiwaniu źródeł utrzymania wznowił karierę zawodowego brydżysty (z gry w brydża utrzymywał się także na studiach). Efektem wysokiego poziomu gry był awans do kadry narodowej. Źródłem dochodów były również w tym czasie honoraria ze sprzedaży podręczników brydżowych...
 
W latach 1969–1974 był pracownikiem naukowym – najpierw w Instytucie Transportu Samochodowego, następnie na Uniwersytecie Warszawskim w Zespole Badań nad Informacją i Techniką Podejmowania Decyzji. W poszukiwaniu źródeł utrzymania wznowił karierę zawodowego brydżysty (z gry w brydża utrzymywał się także na studiach). Efektem wysokiego poziomu gry był awans do kadry narodowej. Źródłem dochodów były również w tym czasie honoraria ze sprzedaży podręczników brydżowych...

Mocarne CV, tak właśnie czułem.
 
Back
Top