Polityka

Inteligencji chujowi odmówić nie można, ale to człowiek skrajnie mściwy, w zemście swej zacietrzewiały.
Do tego niestały, bo potrafi (lub udaje, że to robi) złożyć na ołtarzu swoje poglądy (przecież to skrajny katol i gloryfikujący rodzinę człowiek, sam ma 4ro dzieci z jedną żoną a to o czymś tam jednak świadczy, co tydzień jest w kościółku).
A to, że będzie czarnym koniem rudej małpy pisałem już tu po wyborach, kto ma za mordę trzymać skrajnie skręcających w lewo jak nie koniu. Ruda małpa przyjęła go jak zbawienie na końcówce kampanii specjalnie ukrywając jego udział i dając mu ostatnie miejsce na listach,
bo też jest zacietrzewiała mściwą pizdą (widocznie tak sobie prostuje bycie cuckoldem Małgosi).
Ludzie są mściwi z natury:). Ten katolicyzm Romcia to może być ładna fasada. Czworo dzieci i jedna żona akurat niewiele znaczą. Ziobro też ma 'zone' i dzieci, Bosak też, nawet Ibisz (ten akurat kilka), dołączył Kanthak, a przecież wszyscy ...
 
Ludzie są mściwi z natury:). Ten katolicyzm Romcia to może być ładna fasada. Czworo dzieci i jedna żona akurat niewiele znaczą. Ziobro też ma 'zone' i dzieci, Bosak też, nawet Ibisz (ten akurat kilka), dołączył Kanthak, a przecież wszyscy ...
Mimo wszystko na lewo nie skręcili (pomijam prezenterów).
Roman też nie skręcił na lewo, po prostu ładuje baterie znosząc lewactwo w swoim aktualnym ugrupowaniu, by mieć jeszcze więcej energii na zemstę na Kaczyńskim (tak jest się gotowy poświęcić z nienawiści).
:juanlaugh:
Czasem się jakiś krypto gej jak kanthak zdarzy.
 
Jak wszyscy politycy:). Pokaż mi po prawej czy lewej stronie lub w centrum kogoś, kto nie jest kurwą:).
GCtir4TXIAAVwFh.jpeg
 
Ciekawe co tam się musiało odjaniepawlić w tym rządzie PIS-LPR-Samoobrona, że Romana do dzisiaj szczypie?
No Jarek zerwał polityczne zaręczyny.
A Romek mu tego nie wybaczył.
:tiphatb:

Edit: ale w jakich dokładnie okolicznościach tego niestety nie wiem.
 
Lista edukacyjnych grzechów, selektywnie i subiektywnie: SLD wycofanie obowiązkowej matematyki z matur, PiS/LPR obniżenie progów punktowych dla zdania matury, PO zredukowanie zakresu nauczania przedmiotów ścisłych (np fizyki) na poziomie podstawowym, PIS zlikwidowanie gimnazjów i pauperyzacja zawodu nauczyciela, Lewica zakaz prac domowych (zapowiedź póki co). Rządy się zmieniają, a erozja edukacji postępuje w najlepsze - napisał na platformie X Krzysztof Pawiński, prezes Maspexu, jednego z największych koncernów spożywczych w Europie, do którego należą takie marki, jak Tymbark, Kubuś, Lubella, Łowicz, Krakus czy Kotlinie.

Mamy być głupsi :suchykarol:
 
Tak się rozwodzicie nad Romanem a on jest po prostu synem swojego ojca.

Tatuś, profesor dendrologii, wrócił z emigracji do powojennej Polski i był w PRL-u zausznikiem kościoła i partii.

Był w radzie społecznej przy prymasie i w radzie konsultacyjnej przy przewodniczącym rady państwa.

Poparł stan wojenny, nie popierał opozycji.

Jego syn Romek inteligentny szczególnie nie jest, po prostu wie jak się ustawić.
 
Tak się rozwodzicie nad Romanem a on jest po prostu synem swojego ojca.

Tatuś, profesor dendrologii, wrócił z emigracji do powojennej Polski i był w PRL-u zausznikiem kościoła i partii.

Był w radzie społecznej przy prymasie i w radzie konsultacyjnej przy przewodniczącym rady państwa.

Poparł stan wojenny, nie popierał opozycji.

Jego syn Romek inteligentny szczególnie nie jest, po prostu wie jak się ustawić.
A jak pytają "gdzie piniundze som za las działki w Dopiewcu" to się ustawia na leżąco
 
Tak się rozwodzicie nad Romanem a on jest po prostu synem swojego ojca.

Tatuś, profesor dendrologii, wrócił z emigracji do powojennej Polski i był w PRL-u zausznikiem kościoła i partii.

Był w radzie społecznej przy prymasie i w radzie konsultacyjnej przy przewodniczącym rady państwa.

Poparł stan wojenny, nie popierał opozycji.

Jego syn Romek inteligentny szczególnie nie jest, po prostu wie jak się ustawić.
Akurat tatuś to wyjątkowej klasy moron ale z elastycznym kodeksem moralnym. Roman z tego co wiem od mojego przyjaciela, jest bardzo dobrym prawnikiem i jest to ocena innego prawnika (jednego z lepszych w Polsce specjalistów od spółek). Jakby nie było, jakaś tam inteligencja w tym wielkim łbie musi się kołatać:). Aż nabrałem o ochoty poznać chłopa, a potem albo go polubie albo oddam purpuratorowi, w sumie to wielki chłop:).
 
Akurat tatuś to wyjątkowej klasy moron ale z elastycznym kodeksem moralnym. Roman z tego co wiem od mojego przyjaciela, jest bardzo dobrym prawnikiem i jest to ocena innego prawnika (jednego z lepszych w Polsce specjalistów od spółek). Jakby nie było, jakaś tam inteligencja w tym wielkim łbie musi się kołatać:). Aż nabrałem o ochoty poznać chłopa, a potem albo go polubie albo oddam purpuratorowi, w sumie to wielki chłop:).

W swoich wypowiedziach jako polityk inteligencją nie poraża.

Może kodeksy zna na pamięć.

:fjedzia:
 
A to moda taka ostatnio u naszych polityków.

Zbyszek też zachorzał ostatnio jak upadł ,,dwutygodniowy rząd ocalenia narodowego”.
Jakbyś ten symetryzm zastosował w kontekście Witek, to bym się zgodził. Co do Zbigniewa (nie żebym go bronił), to mówią, że choruje na nowotwór złośliwy krtani, a jeśli to prawda to nijak ma się do sraczki konia na widok CBA
 
Ciekawe co tam się musiało odjaniepawlić w tym rządzie PIS-LPR-Samoobrona, że Romana do dzisiaj szczypie?
A nie jest trochę tak, że prawie każdy, kto albo odszedł od Jarka, albo z koalicji z PiS'em, bądź z reżimowej TV, to zaciekle go teraz atakuje: Giertych, Marcinkiewicz, Kowal, Gowin, Kaczmarek, Rzepecki, Dobrosz-Oracz...?
Wyjątkiem jest chyba Hoffman (afera Madrycka) i Pospieszalski (wyrzucony z TVP)
 
Jakbyś ten symetryzm zastosował w kontekście Witek, to bym się zgodził. Co do Zbigniewa (nie żebym go bronił), to mówią, że choruje na nowotwór złośliwy krtani, a jeśli to prawda to nijak ma się do sraczki konia na widok CBA

Właśnie, mówią.

Widziałeś kartę pacjenta?

Ja nie.
Dziwnym zbiegiem okoliczności zachorował zaraz po upadku rzadu dwutygodniowego.

Wszyscy wiedzą że Zbyszek nie ma mocnej psychiki a jego stary był lekarzem, więc kto go tam wie.
 
Ekoterroryzm












Ekologia




DE


PL












To nie był prawdziwy socjalizm


Bliski Wschód




Daleki Wschód


Science!


UA/RU




















Czy eksperyment Javiera Milei ocali Argentynę?
 
Sąd Najwyższy jest od orzekania w sprawach karnych, nie Trybunał Konstytucyjny. Duda nie dokonał skutecznego ułaskawienia.
Nowa władza również dostała cięgi (Bodnar, Sienkiewicz)

 
Back
Top