Polityka

Nie mają tego w dupie właśnie. Na pewno mają w tym jakiś interes.



http://www.krytykapolityczna.pl/artykuly/opinie/20131113/cop19-skamielina-dnia-dla-polski.



" • Polacy chcą, by rząd rozwijał odnawialne źródła energii i realizował politykę klimatyczną. Tymczasem rząd chce nadal uzależniać naszą gospodarkę od spalania węgla, którego coraz więcej będziemy importować z Rosji • - powiedziała Katarzyna Guzek z Greenpeace Polska."



Sądzę, że to firmy produkujące komponenty do paneli energetycznych mają w tym interes. Ale kto tam wie. Tak swoją drogą w dniach 11-22 ma miejsce globalne forum poświęcone światowej polityce klimatycznej. Ale co tam ;) - ważniejszy Marsz Niepodległości
 
to co mamy wiecej placic/mniej zarabiac bo sie zachcialo dbac o klimat? niech sobiee daruja... a te ich akcje typu przypinanie sie do drzew sa dla mnie bardzo smieszne
 
Największe kokosy na panelach zarobił Al Gore autor tego tekstu "Dowiedzieliśmy się, na przykład, że w niektórych miejscach w Polsce dzieci regularnie zabiera się pod ziemię do głębokich kopalni, by mogły odpocząć od gazów i zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu. Można sobie niemal wyobrazić ich nauczycieli, wyprowadzających dzieci tymczasowo z kopalni, trzymających kanarki by ostrzegały o tym, że dalsze przebywanie na powierzchni jest niebezpieczne."
Al Gore jest jednym z największych autorytetów jeśli chodzi o ochronę środowiska w USA. Kiedyś startował na prezydenta i gdyby nie zjebany system elektorski wygrałby z Bushem.
Obecnie monopol w skali światowej na produkcję paneli energetycznych posiadają Chiny.
 
manbearpig.jpg
 
Czekam aż ogłoszą prohibicję na wungiel. Ten pakiet klimatyczny i "energia odnawialna" odbiją się nam rzygami. Z wczorajszego lisa rozbawił mnie towarzysz Miller, który wspomniał o nieprofesjonalności służb pilnujących marszu. Pierdolony ma doświadczenie można powiedzieć, jego ekipa strzelała do robotników.
 
hehe:) no najwieksze problemy w Polsce to zwiazki partnerskie, brak tolerancji dla gejow i klimat... smieszne... bezrobocie po studiach, ciezki start zyciowy mlodych ludzi, drogie jedzenie, kolejki w szpitalach to sa problemy a nie tamto... ehhh to lewicowe skrzywienie...
 
Z tych trzech rzeczy klimat jest bardzo wazny, dlatego że od decyzji w sprawie jego "ochrony" zależeć będzie właśnie bezrobocie wśród Polaków. Jednak całkowite zbagatelizowanie tej sprawy może skończyć się także tym samym w dalszej perspektywie.
 
Zauważcie, że ekolodzy przyznali nagrodę "skamielina dnia" Polsce. "Ekolodzy doceniają Polaków, ganią polski rząd". Co to oznacza? Że polski rząd spisał się na medal :-)
 
Andrzej Biernat będzie ministrem sportu po odejściu z resortu Joanny Muchy. Szkoda pani ministry, bo chyba nikogo głupszego już na te stanowisko nie znajdą ale Biernat też lubi sypnąć kwiatkami:
https://www.youtube.com/watch?v=-I3-zVT-YUY
 
Biernat ma tyle wspólnego ze sportem, co ja z czeczeńskim baletem.



Pamiętna wypowiedz pani ministry :D
 
http://videos.religionenlibertad.com/video/sraPgaNniV/Espantoso-ataque-a-unos-catolicos

Polecam zwłaszcza fanom skrajnej lewicy...
Argentyna
2010 - Legalizacja małżeństw homoseksulanych
2013- Palenie kukieł papieża , próby niszczenia kościołów.

Na filmiku ewidentnie widać jak agresywną modlitwą prowokują katolicy !
 
Heh i pomysleć, że to w Argentynie -jednym z najbardziej katolickich krajów na świecie. A by ich piekielny chuj pochłonął. Wczoraj oglądałem jednym okiem gdzieś film "Czarna śmierć". I chyba trochę żałuję, że dziś już nie ma katolików, którzy ogniem i mieczem by się przeciwstawili muslimom i innym wykolejeńcom, którzy ich bezpodstawnie atakują.
 
^Nie mogę już edytować.



Pokazali w TV przez chwilę Kaczyńskiego na Ukrainie i nagle okrzyki: "JAROSŁAW! JAROSŁAW! JAROSŁAW!"



WTF :-)
 
Dziwią mnie trochę ci ludzie. Zdaje się, że Bogdan Chmielnicki, który to zrobił w tej materii znacznie więcej, tzn na miejsce raczej iluzorycznych rządów Rzeczypospolitej zaprowadził reżym ruskiego caratu robi u nich za narodowego gieroja. A jak Janukowycz zamiast obniżenia ceł przez UE wybiera tańszy gaz od Putina to już jest oczywista zrada.
 
Cała ta sprawa Ukrainy jest żenująca - przynajmniej poczynania naszego MSZ. Jadą tam wygłaszać szumne hasła, tak, jakby mieli jakąkolwiek możliwość kreowania polityki zagranicznej.
Nawet w naszym kraju mają niewiele do potwierdzenia, bo większość ustaw przychodzi z Brukseli, a będą się wygłupiać i kiwać palcem w bucie na znak protestu.

A Kaczyński już kompletnie stracił kontrakt z rzeczywistością. Najpierw z bratem głosował za integracją z UE, potem jego brat podpisał traktat lizboński, następnie mu się odwidziało i już jest przeciwny - a teraz pojechał na Ukrainę wspierać ich dążenia do UE. Paranoja.
 
Bo tam gdzie liczy się polityczny interes i poklask tam warto jeździć. Wógole te partie polityczne zawsze zmieniają zdanie jak chorągiewki. PiS dla mnie to taka mała Korea Północna, jest wodź, a wokół niego marionetki. Każdy sprzeciw ma tego swoje konsekwencje.
 
A nasz umiłowany żont jak nigdy śle noty dyplomatyczne i rząda przeprosin, bo zdaje się, że któryś maładiec z tamtejszej milicji przypierdolił pałą jednemu z "naszych" internacjonalnych eurorewolucjonistów.
 
Tak z ciekawości zapytam czy ktoś z was uważa uczestników Marszu Niepodległości za faszystów?
 
"Słowo • faszyzm • • będące w powszechnym użytku • pozbawione jest niemal zupełnie znaczenia. Słyszałem, jak • faszyzmem • nazwano: rolników, sklepikarzy, Kredyt Społeczny, kary cielesne w szkołach, polowanie na lisa, walki byków, Komitet 1922, Komitet 1941, Kiplinga, Gandhiego, Czang-Kai-Szeka, homoseksualizm, audycje radiowe Priestleya, schroniska młodzieżowe, astrologię, kobiety, psy • i nie pamiętam co jeszcze." Orwell



Ludzie obrzucający wszystkich naokoło słowem "faszysta" są albo idiotami albo manipulantami. W ogóle nie wiedzą co to słowo oznacza. Jak powiedział Churchill "Faszyści w przyszłości będą się nazywali antyfaszystami" :)
 
Back
Top