Polityka

ja rozumiem żeby Morawiecki siedział , Sasin albo wiele innych gnid za jakieś wały bo każdy je robi

Ale poszli siedzieć i to w kontrowersyjnych okolicznościach siedzieć ludzie co wyplenieni korupcje wśród elit na lata , jechali z kurewstwem ostro
A się cieszy gawiedź jakby na puche wjechał jakiś pedofil czy gwałciciel

A poźniej płącz że was ruchają w dupę bo 2 razy tę samę spólkę opierdalają jak PKP energetyka :juanlaugh:
Oni nic nie wyplenili i nikogo nie złapali! Wąsik to niezły zwyrol, miał w gabinecie terminal (nielegalnie) i podsłuchując ludzi się pałował. Podobnież lubił też jak Hoover od czasu do czasu wskoczyć w fikuśny ciuszek. Kamiński powinien beknac juz za tego frajera Kaczmarka. Rozpierdolili miliony i nikogo nie złapali. Zawodowcy! Btw, agentów Tomków było dwóch. Tzw. mały Tomek miał działać w sluzbie zdrowia. Tylko chlop miał fiksację na punkcie broni i wzorem zera ładował sobie Glocka w majty. Skończył bez pośladka:) Profeska goni profeske!
 
ja rozumiem żeby Morawiecki siedział , Sasin albo wiele innych gnid za jakieś wały bo każdy je robi

Ale poszli siedzieć i to w kontrowersyjnych okolicznościach siedzieć ludzie co wyplenieni korupcje wśród elit na lata , jechali z kurewstwem ostro
A się cieszy gawiedź jakby na puche wjechał jakiś pedofil czy gwałciciel

A poźniej płącz że was ruchają w dupę bo 2 razy tę samę spólkę opierdalają jak PKP energetyka :juanlaugh:

To są ludzie którzy nielegalnie podsłuchiwali i inwiligowali i na końcu ZABILI ANDRZEJA LEPPERA. Zagłęb się w tą sprawę, a potem wydawaj opinię
 
To są ludzie którzy nielegalnie podsłuchiwali i inwiligowali i na końcu ZABILI ANDRZEJA LEPPERA. Zagłęb się w tą sprawę, a potem wydawaj opinię
Oni wykończyli jeszcze kilku innych ludzi, zniszczyli im życie w imię jakiejś dziwnej fiksacji. Akurat pomiot Wąsika chodzi z synem znajomych do jednej szkoły. W zeszlym roku zakapował lubianego nauczyciela historii za niepisowskie poglady. Kuratoria, sroria, kontrole, naciski i chłopa zwolnili. Chłopak taki sam pąsowy cherubin z dużą masą wolowo-tluszczowa, a i charakter po tatusiu. Ja tam ich nie żałuję!
 
No i wydało się komu zależy na likwidacji Polski:

Antoni:) Tęskniłem za nim! Wysoko znowu lata:). Zapomniał jeszcze o zimie zesłanej przez wiadome siły, kierowcach MZK, i niesłowianskiej nazwie Solaris! Na zdarowje Anton!
 
Oni wykończyli jeszcze kilku innych ludzi, zniszczyli im życie w imię jakiejś dziwnej fiksacji. Akurat pomiot Wąsika chodzi z synem znajomych do jednej szkoły. W zeszlym roku zakapował lubianego nauczyciela historii za niepisowskie poglady. Kuratoria, sroria, kontrole, naciski i chłopa zwolnili. Chłopak taki sam pąsowy cherubin z dużą masą wolowo-tluszczowa, a i charakter po tatusiu. Ja tam ich nie żałuję!
ty to sporo ludzi znasz Panie Kolego :roberteyeblinking: Od Pudzillli do młodego Wąsika

,,latało się trochę po mieście dla Siwego''

Bez złośliwoście absolutnie :redford:
 
Antoni:) Tęskniłem za nim! Wysoko znowu lata:). Zapomniał jeszcze o zimie zesłanej przez wiadome siły, kierowcach MZK, i niesłowianskiej nazwie Solaris! Na zdarowje Anton!
A jak tam emeryturka twojego tatka? Wróciła już do stanu sprzed 2017 (+wyrównanie) czy ryży z bodnarem szukają jeszcze podstawy prawnej?
 
Last edited:
20240112_235726.jpg
 
Back
Top