Polityka

Ani jeden ani drugi link nie dotyczy szkolnej edukacji seksualnej
:facepalm:
Zaczyna się z pozoru niewinnie, następnie jest gorzej, a potem wprowadza się dodatkowe POZA EDUKACYJNE pomysły.
Co do samych lekcji - naprawdę masz pamięć złotej rybki? Przecież wrzucałem. Nie pamiętasz projektowania burdeli (Niemcy)? Inny przykład, książka używana przez edukatorów niemieckich w czasie lekcji „Wo kommst du Her” (Skąd się wziąłeś) dla 5 latków, a tam:
"w ciepłej pochwie czuć mrowienie, podobne ogarnia penisa" i rysuneczki:
Seks-podręczniki dla dzieci

kolejna, wydana przez niemieckie Ministerstwo: "ABC małego ciała. Leksykon dla dziewczynek i chłopców":
"dotykanie jąder może być rozkoszne i piękne",
"Łechtaczka znajduje się z przodu pomiędzy małymi wargami sromowymi. Dotykanie łechtaczki może dostarczyć wiele rozkoszy"
"Prezerwatywy można kupić w różnych kolorach, rozmiarach i gustach smakowych."
Szkoły brytyjskie - pakiet "Szkoła podstawowa seksu i związków"
Seks-podręczniki dla dzieci


tego jest masa...
 
"Oznacza to, że do końca 2024 r. do Polski może zostać przymusowo wysłanych nie kilka, ale nawet kilkaset tysięcy osób z Afryki, Bliskiego Wschodu i Azji. Pierwotne plany zakładały też, że pierwsza relokacja odbędzie się na wiosnę, jednak z naszych źródeł wynika, że termin ten ma zostać przyspieszony i już nawet na przełomie stycznia i lutego możemy się spodziewać nakazu przyjęcia wyznaczonych przez unijnych urzędników ludzi".
POTĘŻNY szpagat incoming,
brace-yourself-got.gif

możemy sobie pośmieszkować, ale jak to napisał @Miskatonic przez takich mupetów Polska okrutnie oberwie.

Kilkaset tysięcy w samym tylko 2024? Jeśli to przejdzie to przecież Tuska powieszą za jaja i on dobrze o tym wie. A za dwa lata wybory prezydenckie konieczne dla PO do pociągnięcia demontażu państwa PiS. Do tego czasu on nie może sobie pozwolić na tak gruby numer, który dla PiS byłby zbawieniem. No chyba, że faktycznie Tusk rozkaże zaprzyjaźnionym mediom milczenie, żeby ukryć dokładną liczbę tych imigrantów. Ale jeśli panowie z Jemenu i Kongo nie będą siedzieć spokojnie to szambo i tak się wyleje.
Ponownie zdrajca podwinie ogon i wypierdoli do brukseli.
 
@ninja W następnych wyborach parlamentarnych Tusk będzie już po 70-tce, zobaczymy komu spuści do ratowania PO. Mogą się trafić gorsze nazwiska jak Kopacz i Budka. Jeśli Trzaskowski za dwa lata trafi do Belwederu (sic!) to nie widzę poważnego kandydata, a te setki tysięcy imigrantów pociągną w dół nie tylko PO, ale TD i Lewicę. Zobaczymy jak nisko spadną notowania w ciągu tych czterech lat, jak będzie tak źle jak w 2013 to Tusk raczej znowu poszuka szalupy do Brukseli.
 
:benny:
:facepalm:
Uwaga!
Prawdziwe problemy Polski na dzień 04.01.2023r.,
:boss::benny::boss:
sprawa sprzed ile, pół roku, roku, może wykop jeszcze coś sprzed 5 lat czy coś o Smoleńsku?


O przygłupim policjancie co wypierdolił z bazooki. Niech go rząd tuska skarze, jebie mnie to kompletnie, nie ma to i nie będzie miało wpływu na moje czy twoje życie.

"To szokujące" wałkować temat jakiegoś debila z policji w sprawie gdzie przypominam, nikt nie zginął. Po co o tym pisać 100 razy?


Co tam "pedalizacja z trans-propagandą" naszych dzieci, o której pisał @klocuniek

czy prawdziwa bomba planowana dla naszego kraju, którą wrzucił @szplin (o czym przecież pisałem tu nie raz i nie dwa, że tak to zrobią):

czyli najgorsze odpady niemieckich małp muzułmańskich trafią do nas, te, co już są po wstępnej szwabskiej selekcji, przez grube i drobne sito przepuszczone, tych których bali się deportować i byli wielokrotnie skazywani za przestępstwa, analfabeci zboczeńcy, o których własne państwa powiedziały kategorycznie nie przyjmujemy tego ścierwa z powrotem, ci których zwalniali z więzień jak poszła fala brudasów za merkelowej (ciekawe czy ktoś o tym jeszcze pamięta, zwalniano z więzień i zakładów dla psychicznie chorych totalne odpady, bo i tak polecą do europki i nie trzeba ścierwa utrzymywać).
Tak takich nam tu dadzą.
I tak to zrobi ruda, że nawet się o tym nie dowiesz,
(teraz mając władzę i media) obudzisz się w innej rzeczywistości, która będzie się stopniowo zmieniać.
Zresztą próbował wcześniej już to zrobić wtedy jak był u władzy, to go Polacy zdążyli pogonić (do tego nie było podpisanych żadnych chorych umów z ue)
potajemnie, po kryjomu, żeby nie zobaczyli - szykował już domki dla tego ścieku poza opinią publiczną.

Ale to mało istotne, bo tusk wygrał mimo to dalej jebać kaczora, bo bazooka co nie młody tusko-entuzjasto,
naprawdę nie ma bardziej palących problemów?
Czy tak się boisz nasrać we własne śmierdzące gniazdko, że widząc wpis antytuskownia od razu wrzucasz dla rozwodnienia prawdziwych problemów jakieś mało istotne głupoty?
Nie widziałem ani jednego wpisu anty obecnej władzy czy jej planowanym decyzjom.
(bardzo ślisko to wygląda przy takiej ilości przepierdalanego spamu dziennie)

Sam Hitler byłby dumny z takich wyznawców.

"mechanizm wyrównawczy"​

dokładnie o takim rozwiązaniu napisałem chyba z rok temu czy dwa, że dopierdolą nam "zaległe" odmowy, gminy niemieckie płaczą i rozkładają ręce (fajnie się śmieszkowało, że dobrze tak szwabom to ich problem, co nie? Że kara za wojny itd. a ja sugorowałem wtedy nieśmiało, że za dużo to i niemiecka świnia nie zeżre i to się musi przelać do naszego koryta)
do tego przypominam, bo to też się sprawdzi,
będą mieli zasiłki na poziomie EU (już się vondergejen ze swoją półniemiecką rudą podnóżką o to postarają, bo oni doskonale wiedzą, że inaczej to się nie może udać, muszą mieć brudasy kaskę darmochę, na spaniem sranie, żarcie i ruchanie), żeby nie chciało im się spierdalać z naszego podwórka.

Ale to o dziwo żadnego homo-liberalnego czy młodego komuszego łba nie boli, przejdą do porządku dziennego.
Po prostu zostanie to w ich zaślepionych główkach zracjonalizowane, że tak musiało być byle odszedł ten mały nawiedzony śmierdzący dziadek w starych bucikach i broń Boże by ci nowofaszyści z konfederacji nie dostali nawet kawałka władzy.
Będą dalej pisać, że Korwin, bo Braun, bo jebać kaczora, bo jebać kota kaczora, bo dziadek kryptopedał i tak w kółko.
:siara:


@ninja W następnych wyborach parlamentarnych Tusk będzie już po 70-tce, zobaczymy komu spuści do ratowania PO. Mogą się trafić gorsze nazwiska jak Kopacz i Budka. Jeśli Trzaskowski za dwa lata trafi do Belwederu (sic!) to nie widzę poważnego kandydata, a te setki tysięcy imigrantów pociągną w dół nie tylko PO, ale TD i Lewicę. Zobaczymy jak nisko spadną notowania w ciągu tych czterech lat, jak będzie tak źle jak w 2013 to Tusk raczej znowu poszuka szalupy do Brukseli.
Co by nie napisać o idolu mupetów to ruda małpa umie o siebie zadbać, zdrowo się prowadzi, na sportowo, jeszcze trochę w formie pociągnie.
Ja wiem, że to jebnie za 4 lata, bo takich gówien nie zniosą (chyba :confused:) ludzie, którzy głosowali tylko kontrkaczorum,
ale skala zniszczeń i złych decyzji jakie odpierdolą przez te 4 lata...
Do 2027 to tu może być już z 4x30k plus "mechanizm wyrównawczy" to będzie z 200-300k rozlokowanych cieplutko młodych islamistów, przecież to obca armia, do tego wykarmiona, niezmęczona pracą, gotowa do rozpierdolu i krycia białych świń.
Będą robili to co u sąsiadów, Polacy są rozbrojeni, mundurówka zawsze wiernie służy każdemu nowemu panu.
 
Parę rzeczy jeszcze działa na naszą korzyść w porównaniu do Niemiec. U nas nie ma rezerwuaru Turków czy innych muzułmanów. Imigranci zawsze będą się wyróżniać na tle Polaków i niemożliwe jest, aby u nas wtopili się w tłum. Nie ma mowy o całych dzielnicach muzułmańskich jak w kilkunastu miastach Europy. Prędzej czy później całe to islamskie guano wybuchnie prosto w Tuska i doprowadzi do sporej mobilizacji jego przeciwników nawet jeśli TVN czy inne zaprzyjaźnione media będą milczeć w temacie.

Jednym z powodów udanej ekspansji islamu w Europie Zachodniej i przejmowaniu wpływów jest fakt, że tamte państwa (byłe potęgi kolonialne) same sprowadzały dawnych poddanych w ramach zadośćuczynienia i stwarzały idealne warunki do rozwoju gett i radykalizacji. U nas trzeba byłoby to stworzyć od zera. W cztery lata nawet Tusk nie zdoła dokonać takiego sabotażu. Już wcześniej popełniał błędy pychy i tracił władzę. Teraz do rządu dopuścił oszołomów z Lewicy, co jest bardziej niepewne, niż wyłącznie "nudny" PSL z lat 2007-2014. Paradoksalnie polski wyborca ma krótką pamięć. Tematy zastępcze jak wybuch granatnika sprzed roku nie będą już miały żadnego znaczenia.
 
Parę rzeczy jeszcze działa na naszą korzyść w porównaniu do Niemiec. U nas nie ma rezerwuaru Turków czy innych muzułmanów. Imigranci zawsze będą się wyróżniać na tle Polaków i niemożliwe jest, aby u nas wtopili się w tłum. Nie ma mowy o całych dzielnicach muzułmańskich jak w kilkunastu miastach Europy. Prędzej czy później całe to islamskie guano wybuchnie prosto w Tuska i doprowadzi do sporej mobilizacji jego przeciwników nawet jeśli TVN czy inne zaprzyjaźnione media będą milczeć w temacie.

Jednym z powodów udanej ekspansji islamu w Europie Zachodniej i przejmowaniu wpływów jest fakt, że tamte państwa (byłe potęgi kolonialne) same sprowadzały dawnych poddanych w ramach zadośćuczynienia i stwarzały idealne warunki do rozwoju gett i radykalizacji. U nas trzeba byłoby to stworzyć od zera. W cztery lata nawet Tusk nie zdoła dokonać takiego sabotażu. Już wcześniej popełniał błędy pychy i tracił władzę. Teraz do rządu dopuścił oszołomów z Lewicy, co jest bardziej niepewne, niż wyłącznie "nudny" PSL z lat 2007-2014. Paradoksalnie polski wyborca ma krótką pamięć. Tematy zastępcze jak wybuch granatnika sprzed roku nie będą już miały żadnego znaczenia.
Niestety, przy tym promowaniu lewackiego ścieku i spraniu głów w szkołach i z urządzeń pompujących dopaminę w głowach urodzonych ze smartfonem w dloni nie potrzeba nawet jednego pokolenia by nastąpiło rozwodnienie tych co się wyróżniają. Bo przecież tak europejsko będzie jak w klasie nie będzie tylko białych.
 
Parę rzeczy jeszcze działa na naszą korzyść w porównaniu do Niemiec. U nas nie ma rezerwuaru Turków czy innych muzułmanów. Imigranci zawsze będą się wyróżniać na tle Polaków i niemożliwe jest, aby u nas wtopili się w tłum. Nie ma mowy o całych dzielnicach muzułmańskich jak w kilkunastu miastach Europy. Prędzej czy później całe to islamskie guano wybuchnie prosto w Tuska i doprowadzi do sporej mobilizacji jego przeciwników nawet jeśli TVN czy inne zaprzyjaźnione media będą milczeć w temacie.

Jednym z powodów udanej ekspansji islamu w Europie Zachodniej i przejmowaniu wpływów jest fakt, że tamte państwa (byłe potęgi kolonialne) same sprowadzały dawnych poddanych w ramach zadośćuczynienia i stwarzały idealne warunki do rozwoju gett i radykalizacji. U nas trzeba byłoby to stworzyć od zera. W cztery lata nawet Tusk nie zdoła dokonać takiego sabotażu. Już wcześniej popełniał błędy pychy i tracił władzę. Teraz do rządu dopuścił oszołomów z Lewicy, co jest bardziej niepewne, niż wyłącznie "nudny" PSL z lat 2007-2014. Paradoksalnie polski wyborca ma krótką pamięć. Tematy zastępcze jak wybuch granatnika sprzed roku nie będą już miały żadnego znaczenia.

A ja uważam, że się niestety możesz się mylić a zmiany mogą zajść szybciej niż myślisz. Spróbuj wyobrazić sobie swoje podejście do tego tematu sprzed szaleństwa cioci merkel, jakie miałeś o tym zdanie i zobacz jak szybko się zmieniły kraje UE. Ile to zajęło Szwecji? Dwa lata?

Zapominasz o takich właśnie państwach jak Szwecja, Dania, Belgia, Holandia tam też nie było aż takiej masy muzułmanów z lat powojennych vide turasy w DE.

Jeżeli UE dopnie swego i stanie się tak jak rozpisałem poniżej, to te kilka lat może w zupełności wystarczyć:
Socjal na poziomie europejskim z funduszy UE. Niby w ramach sprawiedliwości społecznej ;).
Wypiorą mózgi młodym jeszcze mocniej na zasadzie, że to jest dobre i normalne spójrzcie na inne kraje UE, a że czasem ktoś umrze w imię wyższej idei to tak musi być - lewica dobrała się do edukacji.
Będzie solidny zrzut na początku za pomocą mechanizmu wyrównawczego - szybki napływ w ilości powyżej 50k na początek.
Brak możliwości deportacji - patrząc na państwa UE nie ma szans na deportację osobników, których nie chcą ich własne państwa.
Potężna presja na rudą małpę i jej cyrk - w państwach UE już się od islamu przelewa, oni wręcz muszą się części z nich pozbyć, a gazować przecież nie będą.
I czarny koń tego wyścigu, nasze kochane polki - lewicowe kretynki zakochane w czarnym szambie, jak na ukrainki z czasem stały się wściekłe, bo przechyliła się szala związkowa kobiety/mężczyźni z wiadomych względów, tak na małpy nie będą z wiadomych względów.

Obawiam się, że zostaniemy postawieni w sytuacji, że albo wychodzimy z UE albo dopływ brudasów będzie kontrolowany i ciągły jak planuje UE,
a i tak zostaniemy z islamską stonką, która zdąży do nas dojechać. Zobacz na UK, tam robili brexit też ze względu na to a i tak jest tam coraz gorzej, bo deportacja praktycznie nie istnieje.
 
Last edited:
:facepalm:
Uwaga!
Prawdziwe problemy Polski na dzień 04.01.2023r.,
sprawa sprzed ile, pół roku, roku, może wykop jeszcze coś sprzed 5 lat czy coś o Smoleńsku?


O przygłupim policjancie co wypierdolił z bazooki. Niech go rząd tuska skarze, jebie mnie to kompletnie, nie ma to i nie będzie miało wpływu na moje czy twoje życie.

"To szokujące" wałkować temat jakiegoś debila z policji w sprawie gdzie przypominam, nikt nie zginął. Po co o tym pisać 100 razy?


Co tam "pedalizacja z trans-propagandą" naszych dzieci, o której pisał @klocuniek

czy prawdziwa bomba planowana dla naszego kraju, którą wrzucił @szplin (o czym przecież pisałem tu nie raz i nie dwa, że tak to zrobią):

czyli najgorsze odpady niemieckich małp muzułmańskich trafią do nas, te, co już są po wstępnej szwabskiej selekcji, przez grube i drobne sito przepuszczone, tych których bali się deportować i byli w:confused::confused::benny:ielokrotnie skazywani za przestępstwa, analfabeci zboczeńcy, o których własne państwa powiedziały kategorycznie nie przyjmujemy tego ścierwa z powrotem, ci których zwalniali z więzień jak poszła fala brudasów za merkelowej (ciekawe czy ktoś o tym jeszcze pamięta, zwalniano z więzień i zakładów dla psychicznie chorych totalne odpady, bo i tak polecą do europki i nie trzeba ścierwa utrzymywać).
Tak takich nam tu dadzą.
I tak to zrobi ruda, że nawet się o tym nie dowiesz,
(teraz mając władzę i media) obudzisz się w innej rzeczywistości, która będzie się stopniowo zmieniać.
Zresztą próbował wcześniej już to zrobić wtedy jak był u władzy, to go Polacy zdążyli pogonić (do tego nie było podpisanych żadnych chorych umów z ue)
potajemnie, po kryjomu, żeby nie zobaczyli - szykował już domki dla tego ścieku poza opinią publiczną.

Ale to mało istotne, bo tusk wygrał mimo to dalej jebać kaczora, bo bazooka co nie młody tusko-entuzjasto,
naprawdę nie ma bardziej palących problemów?
Czy tak się boisz nasrać we własne śmierdzące gniazdko, że widząc wpis antytuskownia od razu wrzucasz dla rozwodnienia prawdziwych problemów jakieś mało istotne głupoty?
Nie widziałem ani jednego wpisu anty obecnej władzy czy jej planowanym decyzjom.
(bardzo ślisko to wygląda przy takiej ilości przepierdalanego spamu dziennie)

Sam Hitler byłby dumny z takich wyznawców.

"mechanizm wyrównawczy"​

dokładnie o takim rozwiązaniu napisałem chyba z rok temu czy dwa, że dopierdolą nam "zaległe" odmowy, gminy niemieckie płaczą i rozkładają ręce (fajnie się śmieszkowało, że dobrze tak szwabom to ich problem, co nie? Że kara za wojny itd. a ja sugorowałem wtedy nieśmiało, że za dużo to i niemiecka świnia nie zeżre i to się musi przelać do naszego koryta)
do tego przypominam, bo to też się sprawdzi,
będą mieli zasiłki na poziomie EU (już się vondergejen ze swoją półniemiecką rudą podnóżką o to postarają, bo oni doskonale wiedzą, że inaczej to się nie może udać, muszą mieć brudasy kaskę darmochę, na spaniem sranie, żarcie i ruchanie), żeby nie chciało im się spierdalać z naszego podwórka.

Ale to o dziwo żadnego homo-liberalnego czy młodego komuszego łba nie boli, przejdą do porządku dziennego.
Po prostu zostanie to w ich zaślepionych główkach zracjonalizowane, że tak musiało być byle odszedł ten mały nawiedzony śmierdzący dziadek w starych bucikach i broń Boże by ci nowofaszyści z konfederacji nie dostali nawet kawałka władzy.
Będą dalej pisać, że Korwin, bo Braun, bo jebać kaczora, bo jebać kota kaczora, bo dziadek kryptopedał i tak w kółko.
:siara:



Co by nie napisać o idolu mupetów to ruda małpa umie o siebie zadbać, zdrowo się prowadzi, na sportowo, jeszcze trochę w formie pociągnie.
Ja wiem, że to jebnie za 4 lata, bo takich gówien nie zniosą (chyba :confused:) ludzie, którzy głosowali tylko kontrkaczorum,
ale skala zniszczeń i złych decyzji jakie odpierdolą przez te 4 lata...
Do 2027 to tu może być już z 4x30k plus "mechanizm wyrównawczy" to będzie z 200-300k rozlokowanych cieplutko młodych islamistów, przecież to obca armia, do tego wykarmiona, niezmęczona pracą, gotowa do rozpierdolu i krycia białych świń.
Będą robili to co u sąsiadów, Polacy są rozbrojeni, mundurówka zawsze wiernie służy każdemu nowemu panu.
Czyli po co wyjaśniać sprawę jak to przed pół roku... :confused:
PS w TV tego nie widziałem czyli nie takie prawdziwe problemy Polski...
Ja akurat nie siedzę w tym temacie tyle co kolega, a wrzucałem Twitty rzecznik Konfederacji pani Ewy... a to chyba nie jest entuzjastka Tuska :lol:


A tutaj to jest chyba temat ogólny Polityka... a nie tylko anty Tusk itd. a @szplin i kilku innych tutaj userów i tak przebija się z postami mocno krytykującymi obecny rząd... śmierdzące gniazdo :benny::confused: :lol:
 

Jakie to jest pojebane, wprowadzą program, który nic nie rozwiązuje, tylko dlatego, że poprzednicy też taki mieli. I jeszcze ich przebiją bo jak było 2%, to będzie zero.
Gdzie jest ta lewica co miała milion pomysłów na budowę tanich mieszkań? Gdzie są te gotowe ustawy z szuflad? Znowu opozycja przesiedziała bezczynnie 8 lat, brali kasę na partię, think tanki i nic mądrego nie przygotowali.
 
Jakie to jest pojebane, wprowadzą program, który nic nie rozwiązuje, tylko dlatego, że poprzednicy też taki mieli. I jeszcze ich przebiją bo jak było 2%, to będzie zero.
Gdzie jest ta lewica co miała milion pomysłów na budowę tanich mieszkań? Gdzie są te gotowe ustawy z szuflad? Znowu opozycja przesiedziała bezczynnie 8 lat, brali kasę na partię, think tanki i nic mądrego nie przygotowali.
:gdzie:i :gdzie:

:tiphatb:
 
Jakie to jest pojebane, wprowadzą program, który nic nie rozwiązuje, tylko dlatego, że poprzednicy też taki mieli. I jeszcze ich przebiją bo jak było 2%, to będzie zero.
Gdzie jest ta lewica co miała milion pomysłów na budowę tanich mieszkań? Gdzie są te gotowe ustawy z szuflad? Znowu opozycja przesiedziała bezczynnie 8 lat, brali kasę na partię, think tanki i nic mądrego nie przygotowali.
Jak to przecież główne hasło wyborcze to "jebać pis" i na tym opierali całą kampanię.

Już mnóstwo razy pisałem, że nie wprowadzą nic dobrego dla obywatela pod względem gospodarczym tylko będą realizować tęczową politykę łunii.
Wystarczyło czytać co CI źli faszyści pisali.
:gabi_much_love:
 
Jakie to jest pojebane, wprowadzą program, który nic nie rozwiązuje, tylko dlatego, że poprzednicy też taki mieli. I jeszcze ich przebiją bo jak było 2%, to będzie zero.
Gdzie jest ta lewica co miała milion pomysłów na budowę tanich mieszkań? Gdzie są te gotowe ustawy z szuflad? Znowu opozycja przesiedziała bezczynnie 8 lat, brali kasę na partię, think tanki i nic mądrego nie przygotowali.
Przecież tu chodziło wyłącznie o program niemców wobec podległych ludów na wschodzie. Na co innego liczyłeś?
 
Ten program to rozjebać nasza gospodarkę jeszcze bardziej jak Pis żeby polaki jechali do szwabów u nich poprawiać PKB i jebac na socjal dla inżynierów żeby ci mogli ubogacać niemcy
 
Czyli po co wyjaśniać sprawę jak to przed pół roku... :confused:
PS w TV tego nie widziałem czyli nie takie prawdziwe problemy Polski...
Ja akurat nie siedzę w tym temacie tyle co kolega, a wrzucałem Twitty rzecznik Konfederacji pani Ewy... a to chyba nie jest entuzjastka Tuska :lol:


A tutaj to jest chyba temat ogólny Polityka... a nie tylko anty Tusk itd. a @szplin i kilku innych tutaj userów i tak przebija się z postami mocno krytykującymi obecny rząd... śmierdzące gniazdo :benny::confused: :lol:

Bardzo mnie ciekawi ile masz lat bo w ciemno obstawiam że 8 lat temu nie miałeś praw wyborczych że nie wspomnę o pamięci poprzednich rządów platformy i jeszcze wcześniejszych Kaczyńskiego.
 
Back
Top