Polityka

Ogólnie się zgadzam.
Dodam jeszcze że lewackie lobby w przemyśle filmowym jest w ostatnim dziesięcioleciu szczególnie widoczne. Patrząc na rynek amerykański to nawet gdzieś zginęła ich zwykla republikańska wojenna propaganda filmowa.
Wajcha dawno poszła w stronę WOKE.
 
Ogólnie się zgadzam.
Dodam jeszcze że lewackie lobby w przemyśle filmowym jest w ostatnim dziesięcioleciu szczególnie widoczne. Patrząc na rynek amerykański to nawet gdzieś zginęła ich zwykla republikańska wojenna propaganda filmowa.
Niby prywatna branża filmowa w USA a dofinansowania do filmów szły z Departamentu Obrony i tak mimo ogromnej branży w porównaniu do polskiej (oni potrafią wybudować osiedle na potrzeby filmu, serialu) jakoś mało powstało filmów antywojennych i albo o sytuacji weteranów wojennych w USA. Amerykanie i Żydzi są nieźli w marketingu...

A że lewackie lobby: scenarzyści i reżyserzy próbowali przemycać jakieś mniej lub bardziej treści o równości, tolerancji, problemach społecznych. Ba nawet w Świat według Bundych homo byli dość pozytywnie przedstawiani.
Tylko teraz to wszystko jest tak prostacko, zerojedynkowo przekazywane, że nie wiem czy to wina lewackiego lobby czy może poprostu "tacy poeci jaka jest publiczność". Demencja cyfrowa robi swoje i niektóre starsze filmu i seriale już by nie przeszły.
Filmy, Boże był jakiś polityk Razem który próbował atakować Kazika za ,,Brooklińska rada Żydów ":korwinlaugh:
 
Możesz powiedzieć do którego wpisu się odniosłem? Domyślam się chyba i tam był poważny błąd rozumowaniu tego pana. Nawet powiedziałbym że sam się zaorał zdanie po zdaniu.
No tak, to było też wbrew logice co on napisał, o to chodzi, czyli 2 błędy, interpunkcja i sens wypowiedzi, idiota. Myślałem że ja jestem głupi bo szukałem tam byka ortograficznego i nie znalazłem :wtf2:
 
No tak, to było też wbrew logice co on napisał, o to chodzi, czyli 2 błędy, interpunkcja i sens wypowiedzi, idiota. Myślałem że ja jestem głupi bo szukałem tam byka ortograficznego i nie znalazłem :wtf2:
Nie, tylko o sens. Sam niezbyt przykładam wagę do interpunkcji pisząc z koma, więc się nie czepiam. Chyba że kompletnie zmieniłoby to istotę wypowiedzi to uwazam.
 
PSX_20231224_165427.jpg


Prawie jedna trzecia Polaków ma wysokie IQ?:triggered:
 
Nie mogę uwierzyć że teraz pojeby "rozmawiają" ze sobą przez publiczne komentarze.
Chyba że tylko tak, nawet będąc w domu... :boss: :lol: Żona wspiera męża, tylko czy pan Łukasz też będzie wspierał małżonkę na jej gali, czy będzie w tym czasie zajęty obroną mediów...
:benny:
 
Jedyny zgrzyt był o prezenty. Widziałem to spojrzenie jak mój młodszy łobuz dostał replikę karabinu szturmowego z tłumikiem i na kulki plastikowe. Obiecałem mu jeszcze że na lato kupimy wiatrówkę i tarcze i że jak dorośnie to będzie mamy i taty bronił przed emigrantami. To ostatnie to już nie do niego tylko bardziej w eter żeby ciotkę podkurwić.
 
Jedyny zgrzyt był o prezenty. Widziałem to spojrzenie jak mój młodszy łobuz dostał replikę karabinu szturmowego z tłumikiem i na kulki plastikowe. Obiecałem mu jeszcze że na lato kupimy wiatrówkę i tarcze i że jak dorośnie to będzie mamy i taty bronił przed emigrantami. To ostatnie to już nie do niego tylko bardziej w eter żeby ciotkę podkurwić.
trzeba było kupić karton z tuskiem to byś powiedział żeby młody celował w tego gagatka:roberteyeblinking:
 
Back
Top