Polityka

:zarobiony:
petycje podpisz, to nie trudne:
Wystarczy sprawdzić kto to jest "Tedros Adhanom" i każdy dla kogo fakty są ważniejsze od demagoga i posiada jakikolwiek kręgosłup od razu będzie wiedział co to za organizacja. Ale liberałowie wiadomo walczą o wolność.
:beczka:
 
FB_IMG_1701882111530.jpg
 
CPK żeby gospodarka rosła? Komu to potrzebne, trzeba wiatraki przepychać kolanem chujową ustawą i udawać głupka.
Wcale nie widać przed kim ruskie onuce z po klękają.

Przecież to jest hipokryzja już z poziomu grypy19. Tak darli szaty, o tereny pod cpk, a sami wjebali do ustawy punkty o wywłaszczeniach gruntów.
No kurwa tu XD to mało.
a na końcu jak już zatwierdzą i wyjdzie po roku, że to totalna chujnia, to będzie narracja że nie mogli nic zrobić
:lesnarhappy:
tak jak z piniendzmi, których nigdy za rudej kurwy nie było
 
Sugerujesz jakiegoś konkretnego użytkownika tego szacownego forum?


Tak, Ciebie. Chyba chciałbyś być jak ten użytkownik bo odkąd masz go w ignorach to ciągle o nim piszesz i o nim myślisz.
Ciekawe czy znowu się zesrasz.


@klocuniek to miałem na myśli. Tylko, że zwykle wprost o mnie pisze.
 
a na końcu jak już zatwierdzą i wyjdzie po roku, że to totalna chujnia, to będzie narracja że nie mogli nic zrobić
:lesnarhappy:
tak jak z piniendzmi, których nigdy za rudej kurwy nie było
A platfusy i tak będą bić brawo, że kundel uratował polską energetykę
 
Jeśli ktoś uważa, że CPK jest potrzebny, może podpisać petycję w tej sprawie.

https://www.petycjeonline.com/apel_o_kontynuacj_budowy_cpk
To się zaczyna od Sz.P. Rudy Chuju. Sumienie nie pozwala okazywać mi jakiegokolwiek szacunku wobec ryżego folksdojcza
W ogóle co im do tych pustych łbów wpadło, żeby rezygnować z takiego projektu?
To już największy beton powinien zrozumieć, że oni nie będą robić nic w interesie Polski jak tak zaczynają.
:siara:

Mi by było wstyd jakbym na nich oddał głos.
 
Kpina, że w sprawie najważniejszej inwestycji dla Polski 21 wieku trzeba pisać petycję do rudego błazna, by się jaśnie ruda kurwa łaskawie być może zgodziła.
To powinien być projekt ponad podziałami (oprócz zdrajców oczywiście).
:iamdone:
Ja się na tym wszystkim nie znam ale patrząc z perspektywy tego, że Niemcy tak płaczą o to CPK w Polsce, że to już powinno się zapalić w głowie. Przypominam, że Niemcy stwierdzili, że Baltic Pipe to równie głupie i niedorzeczne rozwiązanie, a jak się skończyło to wszyscy wiemy.

Dla mnie ten rząd się skończy w momencie zamówienia turbin od Siemens energy, które ma 7.5mld euro pożyczki zaciągnięte i nie jest nawet w topie producentów turbin w Europie (cenowo, jakościowo i serwisowo), nie wspominając już o rynku z poza Europy.
 
Back
Top