Polityka

Każdy jeden z tuskowych i lewackich jest umoczony w tamten system osobiście lub rodzinnie. Priorytety.

@Karateka@ - dotarło do Ciebie wreszcie, że wybory to nie zabawa? No chyba, że świadomie obstajesz przy szkodnikach, aferzystach, sprzedawczykach, politycznych prostytutkach, ludziach o skarlałej moralności, mających w dupie dobro tego kraju i narodu? Aha, przy okazji - do takiej Szwecji mamy równać? Kolega @JigoroKano wrzucał wyżej:
 
4xnq57.gif
 
@Karateka@ - dotarło do Ciebie wreszcie, że wybory to nie zabawa? No chyba, że świadomie obstajesz przy szkodnikach, aferzystach, sprzedawczykach, politycznych prostytutkach, ludziach o skarlałej moralności, mających w dupie dobro tego kraju i narodu?

"PiS nie może liczyć na moje wsparcie, jeśli chodzi o cięcia emerytur dla byłych funkcjonariuszy SB. Ostrzegałem przed tym, jak PO obcinało, że najpierw ubekom, a potem nam wszystkim. To absolutny skandal – mówił w programie „Kwadrans polityczny” Janusz Korwin-Mikke, lider partii Wolność. 2016 rok.
 
"PiS nie może liczyć na moje wsparcie, jeśli chodzi o cięcia emerytur dla byłych funkcjonariuszy SB. Ostrzegałem przed tym, jak PO obcinało, że najpierw ubekom, a potem nam wszystkim. To absolutny skandal – mówił w programie „Kwadrans polityczny” Janusz Korwin-Mikke, lider partii Wolność. 2016 rok.
Ten człowiek mylił się w wielu kwestiach i nagle zostaje Twoim autorytetem? PiS obciął tylko ubekom. Cukrujesz sam sobie?

 
@Karateka@ - dotarło do Ciebie wreszcie, że wybory to nie zabawa? No chyba, że świadomie obstajesz przy szkodnikach, aferzystach, sprzedawczykach, politycznych prostytutkach, ludziach o skarlałej moralności, mających w dupie dobro tego kraju i narodu? Aha, przy okazji - do takiej Szwecji mamy równać? Kolega @JigoroKano wrzucał wyżej:

Najlepsze jest to, że to są dane samej Unii ... :matt: :eddieconspiracy:
 
Profesjonalizacja Konfederacji postępuje. Jak tak dalej pójdzie, to będzie poważna partia, a nie zgraja śmieszków.




Na szczęście wciąż mają tam klauna Berkowicza, o Braunie nie wspominając
 
Hołownia i profesjonalna polityka? No błagam. To idealny kandydat na kozła ofiarnego jak "demokratyczna opozycja" będzie potrzebowała rzucić kogoś na medialne pożarcie. Bo każda władza zawsze tak kończy.
 
Bezpardonowy atak na użytkownika @cz75
:roberteyeblinking:
No bardzo się przejąłem:). W sumie kto to jest ten kijek do chwytania owiec za nogi? Co do emerytur już Ty się nie martw, dawali radę i bez nich Najlepsze jest to, że emerytury stracili też zwykli funkcjonariusze, pytanie, czy Szymczyk i jego elita też stracą teraz uprawnienia emerytalne? Problem polega na tym, że nie można zbiorowo obniżać emerytur funkcjonariuszom aparatu panstwa, jeżeli zachowujemy jego ciągłość. Należy pozbawić emerytur, tych, którzy ewidentnie popełniali przestępstwa. Powinna być rzetelna weryfikacja, a jak w komisji weyfikacyjnej zasiada biskup to ... ona jest wyjątkowo rzetelna:).
 
No bardzo się przejąłem:). W sumie kto to jest ten kijek do chwytania owiec za nogi? Co do emerytur już Ty się nie martw, dawali radę i bez nich Najlepsze jest to, że emerytury stracili też zwykli funkcjonariusze, pytanie, czy Szymczyk i jego elita też stracą teraz uprawnienia emerytalne? Problem polega na tym, że nie można zbiorowo obniżać emerytur funkcjonariuszom aparatu panstwa, jeżeli zachowujemy jego ciągłość. Należy pozbawić emerytur, tych, którzy ewidentnie popełniali przestępstwa. Powinna być rzetelna weryfikacja, a jak w komisji weyfikacyjnej zasiada biskup to ... ona jest wyjątkowo rzetelna:).
Tak w ramach ciekawostki : kiedyś Gwardia Wrocław były klub milicyjny, gdzie ze sobą trenowali razem sbecy, gangusy, inni milicjanci i był tam tez sekretariat i nawet Pani sekretarka która tylko odbierała telefony również miała obcięta emeryturę :)) no to takich osób mi szkoda…natomiast takiego Mazguły starego sbeka kompletnie nie, powinien dostawać 800zl i wypierdlac na stróżówkę dorabiać
 
Back
Top