Polityka

Dobry przykład na to dlaczego szybkość postępowania sądowego i nieuchronność kary ma znaczenie. Jeśli sprawa ma trwać od roku do 10 lat, to w pełni świadomie jest to wykorzystywane.

@Bezimienny - uczą o tym na pierwszym roku prawa :)


Ja pisałem podając przykład Trynkiewicza i policyjnej wykrywalności zabójstw, że argumentacja o nieuchronność jako argument przeciw podnoszeniu kar za zabójstwo i pedofilia -to hazard.

A odnośnie wynajmu: tak nieuchronność kary by pomogła.
Tylko konstytucja czy TK z zakazem eksmisji na bruk to uniemożliwia.
Ja nie krzyczałem Konstytucja na marszach Kodu. Prawnicy już tak :waldeklaugh:
Chociaż uwaga uwaga chwale sądy: jest sposób na proces karny, gdzie polskie sądy skazują za niepłacenie czynszów.
A ludzie nie lubią być w rejestrze osób skazanych: zawsze można wtedy straszyć "pójdę na twija budowę i powiem kierownikowi że zostałeś skazany za oszustwo" :robertmakeup::roberteyeblinking:
Tylko trzeba się męczyć z kilka lat, wydać kasę na prawnika, ale tak "w imię zasad" można dojeżdżać takich cwaniaków, którzy na czynsz nie mają a w internecie chwalą się bogactwem.
Plus ludzie nie czytają tego co podpisują więc można powsadzać w umowę zapisy o sytuacji materialnej itp. co ułatwia sprawę w sądzie.
Kurcze sam weksel in blanco jak łatwo ludzie podpisują...
Ale jeśli chodzi akurat o przypadek Chica: jak można wynająć dumnemu ćpunowi? :korwinwhat:
 
PiS musi zagłosować na Bosaka, a Konfederacja prawdopodobnie nie zagłosuje na Witek, dobra drama na rozpoczęcie nowego sezonu.

:korwinlaugh:

Pytanie czy Lewica Obywatelska się wywiąże i zagłosuje na Konfę.
 
Dalej - albo rżniesz głupa albo nim jesteś. Pod takimi hasłami maszerowała Konfederacja Korony Polskiej. Zrozum einsteinie, że w skład Konfederacji Wolność i Niepodległość wchodzi kilka partii których poglądy różnią się w niektórych kwestiach. Rozumiesz to, czy masz za daleko do łba?
:fjedzia:
 
274356221_5245066188838876_2553123219611456828_n.jpg
 
MM desygnowany na premiera... :boss:widać po głosowaniu na Witek tą większość PISu :confused: :boss: ale nie mogą się oderwać od stołków, a wybory były już 4 tygodnie temu i jeszcze to potrwa, a w 15 r PAD już po 2 tygodniach desygnował Szydło na premiera, a teraz im się nie spieszy... :boss:
 


Będą grzali, że Konfederacja się sprzedała Tuskowi za wicemarszałka.

:fjedzia:

Bidulek prezes, ale ma w jednym rację była bardzo dobrym marszałkiem... ale dla PISu, no i umiała bardzo szybko czytać te wszystkie ustawy co były głosowane w tempie taśmy w fabryce.
 
Back
Top