Polityka


A ile to chciał sprowadzić PIS tych obywateli z Afryki i Azji, ale w mediach TVP mówili że było tylko +260 nieprawidłowości z wizami :confused: :lol: gdzie pewnie więcej było samych filmików na TikToku jak łatwo dostać polską wizę... a większość i tak dawała dyla na zachód :boss:
 
Pozdrawiam fajnopolactwo. :beczka:

View attachment 81312
„Fajnopolacy” - w przeciwieństwie do pseudopatriotów z konfy - jakoś potrafili się zmobilizować i najpierw zorganizować gigantyczne protesty społeczne, a ostatecznie pokazać faka pisowcom i obalić ich rządy przy bezprecedensowej frekwencji w wyborach.

Utkaj więc dziurę i idź lajkować posty Różala na Facebooku.

Ale w Polsce nigdy prawica nie rządziła, więc jak znowu?

No tak, bo wszystko poza Korwą to lewica xD.

IMG-2202.jpg


W ogóle to jednowymiarowy podział na prawicę i lewicę jest przestarzały, polecam poczytać o podziale dwuosiowym.
 
„Fajnopolacy” - w przeciwieństwie do pseudopatriotów z konfy - jakoś potrafili się zorganizować i najpierw zorganizować gigantyczne protesty społeczne, a ostatecznie pokazać faka pisowcom i obalić ich rządy przy bezprecedensowej frekwencji w wyborach.
To o tyle nieprawda, że nie ma żadnego desygnatu do słowa "fajnopolacy". To taka definicja-wydmuszka jakichś rozżalonych "smutnopolaków" z wiecznym bólem dupy, że im w życiu ciężko.
 
Kaczyński to mściwy cwany i bardzo zły człowiek, ale myśleniem przerasta wielu…
Nasz problem to jego życie: nie ma w nim normalności i marzeń o dobry swoich dzieci i przyjaciół … stad jego strategia , utopie lub spalę wszystko ale wygram
Przypominam tylko, że towarzyszka Merkel prowadziła (i) również takie życie, a towarzysz Makron (kryptopedał) maskuje się tym przestarzałeym koczkodanem. Żadne z nich nie ma dzieci a podejmują decyzje mające wpływ na dzieci innych.
No ale oni byli zachodni czytaj dla wyborców lewicy lepsi.
 
To o tyle nieprawda, że nie ma żadnego desygnatu do słowa "fajnopolacy". To taka definicja-wydmuszka jakichś rozżalonych "smutnopolaków" z wiecznym bólem dupy, że im w życiu ciężko.
Dla takich Dzogów i innych szplinów każdy niegłosujący na PiS i Konfederację to fajnopolak, więc użyłem skrótu myślowego.

"Fajnopolak" to zresztą jeden z moich ulubionych potworków językowych stworzonych przez pseudopatriotycznych dzbanów - zaraz obok "ukropoliniaka" XD.
 
Przypominam tylko, że towarzyszka Merkel prowadziła (i) również takie życie, a towarzysz Makron (kryptopedał) maskuje się tym przestarzałeym koczkodanem. Żadne z nich nie ma dzieci a podejmują decyzje mające wpływ na dzieci innych.
No ale oni byli zachodni czytaj dla wyborców lewicy lepsi.
Pierdolo.
Byles w łóżku Macrona?
Widze ze masz teorie na wszystko
Pamiętaj odwieczne prawo przyrody.. silni ruchaja słabi są ruchani.
Ja trzymam z ruchajcymi
 
Dla takich Dzogów i innych szplinów każdy niegłosujący na PiS i Konfederację to fajnopolak, więc użyłem skrótu myślowego.

"Fajnopolak" to zresztą jeden z moich ulubionych potworków językowych stworzonych przez pseudopatriotycznych dzbanów - zaraz obok "ukropoliniaka" XD.

Dziś masz zły dzień czy w ogóle ci w życiu nie wyszło? :beczka:



BTW, "fajnopolak" rzeczywiście do ciebie nie pasuje. Tu mam coś lepszego: Obrazek, to zajarzysz.

images (17).jpg
 
Rodzina, obrona granic (wolnej Polski, nie jakichś innych gówien typu federacja europejska) i obrona zdobyczy białego człowieka



A do czego się sprowadza wizja lewactwa u nas w kraju? Dej i mnie się należy. A na emerytury to nam ubogocacze kulturowi zarobią.
My już dawno nie jesteśmy suwerennym krajem. Prawo unijne jest ponad polskim, choć to teoretycznie wbrew konstytucji
 
Back
Top