Polityka

392746258_770526775086048_6033743399949713288_n.jpg
 
Giełda pozytywnie zareagowała na zmianę władzy. Gospodarka głupcze! :)
I myślisz, że to dlatego?
Spekulacja głupcze, nie masz o tym zielonego pojęcia.

Niby fajnie ale i tak europa 1:2 islam
suma summarum wpierdol się szykuje.
 
Prawda jest taka, że PiS dużo odjebał. Za dużo

Lewica dużo będzie chciała zmienić albo cofnąć, ale nie zdążą

Ludzie się wkurwią że nawet te potencjalnie pozytywne zmiany nie są natychmiastowe i znowu zagłosują na prawicę , póki ich coś znowu nie wkurwi

I tak w kółko
 
Ale w Polsce nigdy prawica nie rządziła, więc jak znowu?
A ja nie mówiłem w tej części konkretnie o Polsce, tylko tendencji na całym świecie

W stanach widać to najczęściej, we Francji są blisko (tam to w ogóle jakiś przewrót mogą odjebać z tymi protestami)

Lewica nic nie zrobi, Prawica dojdzie do władzy, póki cierpliwość obywateli się skończy, Lewica dojdzie do władzy, Lewica nic nie zrobi...

i koło się toczy
 
A ja nie mówiłem w tej części konkretnie o Polsce, tylko tendencji na całym świecie

W stanach widać to najczęściej, we Francji są blisko (tam to w ogóle jakiś przewrót mogą odjebać z tymi protestami)

Lewica nic nie zrobi, Prawica dojdzie do władzy, póki cierpliwość obywateli się skończy, Lewica dojdzie do władzy, Lewica nic nie zrobi...

i koło się toczy
Jakby ktoś z nich ogarniał to okrąg by pękł, a że wszyscy pierdolą to ludzie próbują coś zmienić, mimo, że wiedza, że nic to nie da, więc zostaje funkcja kary oderwania od koryta.
 
Jakby ktoś z nich ogarniał to okrąg by pękł, a że wszyscy pierdolą to ludzie próbują coś zmienić, mimo, że wiedza, że nic to nie da, więc zostaje funkcja kary oderwania od koryta.
gdyby w Polsce glosowalo bez przymusu 80-85% społeczeństwa to nie byłoby 90% pierdololo i bo Polska byłaby w innym miejscu. I podniesie wieku do głosowania do 21 lat
 
Last edited:


Ciekawe z których partii posłowie głosowali za relokacją gówna znaczy inżynierów.

Brawa dla ludzi krzyczących demokracja i konstytucja bojkotujących referendum.
Gromkie brawa! Już za rok u Ciebie w mieście!
:putinlaugh:
 


Ciekawe z których partii posłowie głosowali za relokacją gówna znaczy inżynierów.

Brawa dla ludzi krzyczących demokracja i konstytucja bojkotujących referendum.
Gromkie brawa! Już za rok u Ciebie w mieście!
:putinlaugh:
Dla mnie to referendum było na poziomie pytania.do księdza:
czy nadal rucha małe dzieci?
a)tak
b)nie
Tu kwestia leży w pytaniach i w terminie kiedy referendum było przeprowadzane. Dla mnie nie można traktować jako konstytucyjnego narzędzia obrzydliwej gry PiS. Oni mieli do tego dodatkową kasę na kampanię referendalną-wyborczą. Tak na marginesie kozojebcow nie trawie, patrzyłem kiedyś na nich przez okienko kolimatora, jak trzeba będzie to znowu popatrzę. Szwecja pracowała na to latami. Za mało było Szwedzikow i zaczął się chów wsobny, więc trzeba bylo sprowadzić mlodych, jurnych, tanich ... no i sie soierdoliło:).
 
Prawda jest taka, że PiS dużo odjebał. Za dużo

Lewica dużo będzie chciała zmienić albo cofnąć, ale nie zdążą

Ludzie się wkurwią że nawet te potencjalnie pozytywne zmiany nie są natychmiastowe i znowu zagłosują na prawicę , póki ich coś znowu nie wkurwi

I tak w kółko
Bardziej - PiS rządził 2 kadencje, bo opozycja była tak słaba i chujowa. Teraz - PiS tak wkurwił naród, że zagłosowali na opozycję (75% frekwencja). I tak w kółko.

Za 8 lat frekwencja będzie już powyżej 120%.

:conorsalute:
 
O wartościach za, ktore byłbyś gotow oddać życie. Kropkę mi wstawiło zamiast znaku zapytania.

Rodzina, obrona granic (wolnej Polski, nie jakichś innych gówien typu federacja europejska) i obrona zdobyczy białego człowieka


Dla mnie to referendum było na poziomie pytania.do księdza:
czy nadal rucha małe dzieci?
a)tak
b)nie
Tu kwestia leży w pytaniach i w terminie kiedy referendum było przeprowadzane. Dla mnie nie można traktować jako konstytucyjnego narzędzia obrzydliwej gry PiS. Oni mieli do tego dodatkową kasę na kampanię referendalną-wyborczą. Tak na marginesie kozojebcow nie trawie, patrzyłem kiedyś na nich przez okienko kolimatora, jak trzeba będzie to znowu popatrzę. Szwecja pracowała na to latami. Za mało było Szwedzikow i zaczął się chów wsobny, więc trzeba bylo sprowadzić mlodych, jurnych, tanich ... no i sie soierdoliło:).
A do czego się sprowadza wizja lewactwa u nas w kraju? Dej i mnie się należy. A na emerytury to nam ubogocacze kulturowi zarobią.
 
Back
Top