Polityka

Jak jesteś nekrofilem to polecam taki seks
Chłopcy z konfy maja różne zboczenia
Geatuluje orientacji
A ja tobie nie gratuluję bycia ułomnym, w sumie to mi ciebie szkoda, rodzice mają warzywo do pielęgnacji na całe życie, tym razem nie upilnowali i już próbował kogoś obrazić na forum o obijaniu mord.
 
NBP tak, SN i TK tylko prezesi
To powiem Ci, że co do wartości się zgadzamy. Tylko mamy trochę chyba inne wizje wolnej Polski. A lewactwa też nie trawię, nie mylić z niegdysiejsza lewicą.
Oprócz prezesów jest całkiem sporo pro pisowych i pro Ziobrowych
Plus prokuratura i prezydent
PiS nie przegrał sromotnie
Są w stanie odbić władze maja fxuj szmalu
 
Wszystko co jest nie na rękę niemcom będzie sabotowane, Świnoujście, regulacja Odry, atom, CPK
Jak chcesz pokonać Niemcy to dołączasz do ich klubu , współpracujesz, bogacisz sie i potem narzucasz swoje warunki jak jesteś równym graczem … jak głupkiem u pseudo patriota to obrażasz wszystkich jsk PiS i ciagle jestss w tym samym miejscu ale „dumny” i bidny
 
Jak chcesz pokonać Niemcy to dołączasz do ich klubu , współpracujesz, bogacisz sie i potem narzucasz swoje warunki jak jesteś równym graczem … jak głupkiem u pseudo patriota to obrażasz wszystkich jsk PiS i ciagle jestss w tym samym miejscu ale „dumny” i bidny
ale nigdy nie będziesz równym graczem...

czyściłeś kominy i chcesz być równym?
wszystko co masz, zawdzięczasz niemcom - jesteś ich sługą, tak jak policjant na usługach gangsterów
 
Fajnopolak się zesrał swoim potworkiem językowym ze swoim poczuciem wyższości. A trzeba wam wiedzieć, że było to sranie z najwyższej, elitarnej grzędy.
Cały czas piszesz o tym, że ktoś ma poczucie wyższości, a najwięcej pogardy dla tych, którzy myślą inaczej niż ty, jest w tobie.
 
Dlatego trzeba ich ostatecznie ujebać. Cytując Radka - Oxfordczyka: dorżnąć watahę (najlepiej tempym bagnetem).
radziowi udało się wyjechać i jeszcze dostać na studia w Oxfordzie, gdzie nie ma egzaminów a tylko rozmowy wstępne...
a ja dziadka nie mogłem odwiedzić w tym samym czasie (ożenił się z angielką, którą poznał podczas wojny)
 
Pierdolo.
Byles w łóżku Macrona?
Widze ze masz teorie na wszystko
Pamiętaj odwieczne prawo przyrody.. silni ruchaja słabi są ruchani.
Ja trzymam z ruchajcymi
 
ale nigdy nie będziesz równym graczem...

czyściłeś kominy i chcesz być równym?
wszystko co masz, zawdzięczasz niemcom - jesteś ich sługą, tak jak policjant na usługach gangsterów
Ja nie. Nie jestem tiktokrem. Ciężko pracowałem i uczyłem się od najlepszych i nie czyszczę kominów . Ja przyjmuje inżynierów a kiedy nie dają rady to polecam im pouczyć sie fizyki
 
Ja nie. Nie jestem tiktokrem. Ciężko pracowałem i uczyłem się od najlepszych i nie czyszczę kominów . Ja przyjmuje inżynierów a kiedy nie dają rady to polecam im pouczyć sie fizyki
Nauczyłeś się innego zestawu umiejętności niż inni. Patrząc po Twych wostatnich wiadomościach to coś Cię kurewsko boli, albo masz w chuj kompleksy. Naprawdę różnych ludzi w różne miejsca kieruje zwykły los. Znam żuli, ćpunów, kasjerów, budowlańców i sprzątaczki, którzy przewyższają inteligencją prawników, lekarzy czy inncyh wykształcone jedniostki
 
Back
Top