Polityka

Panowie, nie wiem w jakim temacie zapytać a tutaj wielu mądrych ludzi zagląda:

czy istnieje jakaś "mapa" ciepłowni/elektrociepłowni w Polsce? albo jakaś lista z adresami?
 
Panowie, nie wiem w jakim temacie zapytać a tutaj wielu mądrych ludzi zagląda:

czy istnieje jakaś "mapa" ciepłowni/elektrociepłowni w Polsce? albo jakaś lista z adresami?
:benny:
640px-Ted_Kaczynski_2_%28cropped%29.jpg
 
Lepsza jest ta w której musisz glosować tak jak Ci każą, a nie wg swoich pogladów i wlasnego sumienia i moralnosci. Wiadomka
:antonio:

Politycy powinni głosować za programem, z którym partia szła do wyborów, a nie handlować swoimi głosami z innymi partiami.
 
Wprowadzimy JOWy i skończy się partiokracja, bo jak wiadomo do Senatu wprowadzono JOWy i największe partie.... ohhh wait
Sprawa priorytetowa - zero finansowania dla partii.
Według Twojej wizji to lepiej wystawić kilku reprezentantów, jak @spontan napisał i wygranemu w wyborach oddać pełnię władzy. Po chuj utrzymywać prawie pół tysiąca nierobów?
 
Sprawa priorytetowa - zero finansowania dla partii.
Według Twojej wizji to lepiej wystawić kilku reprezentantów, jak @spontan napisał i wygranemu w wyborach oddać pełnię władzy. Po chuj utrzymywać prawie pół tysiąca nierobów?

Po to żeby mogli interweniować na miejscu w swoich okręgach gdy dzieje się coś wartego interwencji
 
Panowie, nie wiem w jakim temacie zapytać a tutaj wielu mądrych ludzi zagląda:

czy istnieje jakaś "mapa" ciepłowni/elektrociepłowni w Polsce? albo jakaś lista z adresami?
Baza miast i nazw elektrociepłowni jest, adresy również ale w innych miejscach. Zjeżdżasz na tabelę z elektrociepłowniami, klikasz w nazwę - w nowo otwartych stronach są adresy:
albo tutaj
 
Stary dzik na sztuczne żołędzie się nabrał
oj nie nie. Mój wkurw pod wrzutą @Tar-Ellendil oznacza jedynie wkurwienie gdy czytam, słyszę, oglądam cokolwiek związanego z tym gównem o nazwie "zielona granica" od Holland, a wpisem "ufff " - sarkastycznie śmieje się z tego sprostowania, przecież od razu widać kto prowadzi to konto, nie ona a @MinisterrAcosta. To jest konto Holland:

a to jeden z jej gówno komentarzy:
 
oj nie nie. Mój wkurw pod wrzutą @Tar-Ellendil oznacza jedynie wkurwienie gdy czytam, słyszę, oglądam cokolwiek związanego z tym gównem o nazwie "zielona granica" od Holland, a wpisem "ufff " - sarkastycznie śmieje się z tego sprostowania, przecież od razu widać kto prowadzi to konto, nie ona a @MinisterrAcosta. To jest konto Holland:

a to jeden z jej gówno komentarzy:

No przecież @lemmy tłumaczył, że to nie tak :roberteyeblinking:
 
No przecież @lemmy tłumaczył, że to nie tak :roberteyeblinking:
Dawaj namiar na jego posty o tym, jprd - trzeba zneutralizować zapach gówna ;)
-----------
@szplin w temacie o filmach nie widzę. Pewnie tutaj pisał? Albo na absurdach, podludziach?
---------
@szplin ok, znalazłem, tutaj na stronie 1890
-------------------
@lemmy - jak tam wrażenia po zanurzeniu się w artystyczne i faktograficzne arcydzieło od Holland pt "Zielona granica"?
 
Last edited:
Back
Top