Polityka

To samo Korwin mówi o wieku zgody i postuluje zniesienie
1694817917514.png


Masz 14-letnią chętną cipkę jutro ma 15. Dzisiaj moczysz - nielegalne. Jutro moczysz - legalne. Jutro legalne dziś nielegalne o północy legalne nielegalne. TO KOMPLETNIE NIE MA SENSU! Znieśmy podatki!
 
Rzuciłem okiem na ten stand-up Mentzen-Petru i niestety ale w trakcie jednej wymiany zdań Sławek się skompromitował. Jeżeli ktoś kto kreuje się na osobę bardzo mocną merytorycznie (i tak tez wyglądał przez długi czas) oraz głoszącą, że ZUS należy zlikwidować nie potrafi odpowiedzieć na „to kto wtedy będzie wypłacał emerytury” to jest to kompromitacja. Dla mnie, jako wyborcy, pokazuje to że to co mówi, to tylko puste slogany bez żadnego planu działania. Skoro nie potrafi obronić jednego ze swoich sztandarowych haseł to co będzie dalej? Jeszcze jakiś czas temu byłem pewny, że będę głosował na konfederacje ale zaczynam się wahać. Swoimi ostatnimi działaniami Mentzen chyba odpala protokół 5% i chuj. Za to Bosak merytorycznie w mediach wypada doskonale ale znowu do niego dość daleko mo jeśli chodzi o poglądy społeczne :confused:
 
Rzuciłem okiem na ten stand-up Mentzen-Petru i niestety ale w trakcie jednej wymiany zdań Sławek się skompromitował. Jeżeli ktoś kto kreuje się na osobę bardzo mocną merytorycznie (i tak tez wyglądał przez długi czas) oraz głoszącą, że ZUS należy zlikwidować nie potrafi odpowiedzieć na „to kto wtedy będzie wypłacał emerytury” to jest to kompromitacja. Dla mnie, jako wyborcy, pokazuje to że to co mówi, to tylko puste slogany bez żadnego planu działania. Skoro nie potrafi obronić jednego ze swoich sztandarowych haseł to co będzie dalej? Jeszcze jakiś czas temu byłem pewny, że będę głosował na konfederacje ale zaczynam się wahać. Swoimi ostatnimi działaniami Mentzen chyba odpala protokół 5% i chuj. Za to Bosak merytorycznie w mediach wypada doskonale ale znowu do niego dość daleko mo jeśli chodzi o poglądy społeczne :confused:
Oni już dawno przedstawiali plan rozłożony na dziesięciolecia.
 
To PiS mu zapłacił, żeby odbierał głosy Konfie.
Zapłacił? Myślę, że na niego jest tyle kompromatów, że wystarczyło żeby Kamiński przyszedł i grzecznie poprosił a Ryszard z radością się zgodził :beczka:


:danaillegal::DC:
Dykta na grubo.

Czyżby zaczęli się bić tak na serio? Boże oby, oby to była ta kampania, w której puszczą im wszystkim hamulce tak całkowicie :corn:
 
W skrócie te dzbany w krótkim czasie wpuścili 3.5 mln ludzi z różnych stron świata. Kurwa przecież to jest prawie 10% naszej populacji. Jedyne na co można liczyć to że większość z nich wyjebała dalej na zachód bo nasz bidny kraj jest zjebany.
 
Najbardziej żenujący są tuskowcy spuszczający się nad tymi głupotami



"Korwin był, jaki był, ale nie bał się debatować z nikim, nie uciekał przed dziennikarzami, nie wypierał się własnych poglądów, nie chodził ciągle najebany, nie "masakrował" przeciwników bezbeckimi cytatami z komedii, nie malował mordy na pomarańczowo.

Krulu, wróć."
 


"Korwin był, jaki był, ale nie bał się debatować z nikim, nie uciekał przed dziennikarzami, nie wypierał się własnych poglądów, nie chodził ciągle najebany, nie "masakrował" przeciwników bezbeckimi cytatami z komedii, nie malował mordy na pomarańczowo.

Krulu, wróć."

Najbardziej żenujący są tuskowcy spuszczający się nad tymi głupotami
 
Już za 20 lat we Francji i za 40 lat w Szwecji, przeprowadzisz się tam?


Jak planujesz żyć pod prawem szariatu? Co powiesz swoim dzieciom, że na kogo głosowałeś, jakie ruchy wspierałeś? Co powiesz uciskanym pedałom, że kto zgotował im ten los?


Czyli albo musimy żyć pod prawem religijnym islamu albo katolicyzmu? Nie da się inaczej?
 
Back
Top