Polityka

F2AI35ZaIAAI8YF.jpeg
 

Co Ona tam robi? To jest jakaś komisja w związku z tą psycholką? Nie wierze, że to się odpierdala na wiejskiej.

Ostatnio wpadło mi do glowy czemu ta sprawa teraz wyszła na światlo dzienne, a nie w tym kwietniu. Po 3 miesiącach usuwają się nagrania z kamer policyjnych i rozmowy audio z z dyspozytorni 112. Problem jest tami, ze przy 112 backup musi być na kolejne 3 miesiące. I tu się zdziwili bo to popsuło ich pierwsza narracje. Teraz próbuja z tego wybrnąć ale chyba im nie wychodzi. W sumie nie wiem czy im nie wychodzi bo się nie zaglębiłem. Ale kurea komisja z ta baba to już przegięcie xd.
 
Last edited:
Co Ona tam robi? To jest jakaś komisja w związku z tą psycholką? Nie wierze, że to się odpierdala na wiejskiej.

Ostatnio wpadło mi do glowy czemu ta sprawa teraz wyszła na światlo dzienne, a nie w tym kwietniu. Po 3 miesiącach usuwają się nagrania z kamer policyjnych i rozmowy audio z z dyspozytorni 112. Problem jest tami, ze przy 112 backup musi być na kolejne 3 miesiące. I tu się zdziwili bo to popsuło ich pierwsza narracje. Teraz próbuja z tego wybrnąć ale chyba im nie wychodzi. W sumie nie wiem czy im nie wychodzi bo się nie zaglębiłem. Ale kurea komisja z ta baba to już przegięcie xd.
Wszystko chuj! PIS MA KREW NA RĘKACH!
:juanlaugh:
 
Gdzie napisałem że był socjalistą? Nie kłam.



Nie obserwuję Dobskiego
oj już się tak nie denerwuj :korwinlaugh:

Nie napisałeś, ale dałeś zdjęcie Wiplera z Kaczyńskim aby osłabić jego wiarygodność, chociaż tamten PiS był inny obecny. Obecny Kaczyński w życiu nie wprowadziłby dyscypliny partyjnej w sprawie głosowania za obniżeniem podatków (Cymański się ciągle tym tłumaczy dlaczego obniżył podatki "dla najbogatszych").

Tak nawet teraz szukałem jego mocniejszych wypowiedzi i nie mogę znaleźć jak jechał po JKM i o tym jaki plan na wyjście z UE ma Kongres Nowej Prawicy (ba nawet Bosak mu wtedy przyklaskiwał, jeszcze czasy kiedy Korwnistów nazywał populistami). Jak to leciało: oni pewnie myślą, że wyjdą z UE wysyłając rezygnacje listem poleconym, pewnie jeszcze Pocztą Polską :roberteyeblinking:
Też pięknie kpił z tego jakie pojęcie mają Korwniści o uchwalaniu prawa i jak zostaliby rozegrani przez lobbystów...

Za to największa wpadka a raczej głupota WIplera to była ta obrona kiboli: oczywiście, że głowa rodzinny wbiegająca na murawę piłkarską powinna być głaskana przez Policje. Pytanie za sto punktów: co mówiłby Wipler jeśli zamiast polskiego buractwa na murawę wybiegłoby arabskie buractwo?
Jeden z nielicznych momentów kiedy Dziewulski z kimś wygrywa


Wiplerowi teraz jadą za nieobroniony doktorat co akurat jest słabe.
EDIT:
Co ciekawe Wipler jest na ty ze Sławomirem Nowakiem, Tuskiem i Zandbergiem ze względu na przeszłość. Właśnie nie dokopałem się informacji dlaczego z Zandbergiem
 
Ale przecież Braun nie jest pro-rosyjski...

View attachment 73279
Bardzo szanuje Brauna. Jest to człowiek pełny wiary i idei takich ludzi na potrzeba.
Oburzony, że sąd uniewinnia Nergala (razem z Ruchem Narodowym którzy wolnościowcami) jednocześnie współpracuje z kamratami z tekstem "srać na Biblie:" ale choinka mu przeszkadzała
Cenie jego znajomość Biblii i postulat koronacji Jezusa na króla Polski. Nieważne, że w Biblii jest napisane "królestwo moje nie z tego świata" -na pewno da się to jakoś obejść.
Też ciekawe jest, że człowiek tak dużo mówiący o roszczeniach żydowskich coraz bardziej przypomina Żyda z Synagogi oraz niezbytnio wypowiadał się o hektarach dla Kościoła rozdawanych od lewa do prawa...
Doceniam też jego transparentność i oszczędność. Piękne oświadczenie majątkowe tylko nie wiem dlaczego on mówi o liberalizmie gospodarczym bo z takim majątkiem to powinien być raczej socjalista bo na wolnym rynku nie przetrwa: jebać transparentność to hasło od Razem do Konfederacji... Jeszcze Dobski fajnie pisał o finansach jego partii i podziale dotacji partyjnych...

I jeszcze ta "truskaweczka na torcie": nie będą nas Niemcy i Żydzi uczyli historii. Współpraca z AFD mających piękna historii gdzie Polska jest sama winna że Stalin ją zaatakował oraz piekne wypowiedzi o Niemcach Wschodnich oraz ta Erica Steinbach.
To naprawdę patriotyczne zapraszanie tych zjebów do Sejmu, ale pewnie rozmawiał z nimi o sensie reparacji i że niemieckie riposty "to oddajcie Niemcy wschodnie" są bezsensu :waldeklaugh:

To jeszcze lepsze niż Młodzież Wszechpolska, która dość długo miała dość bezpośredniego rasistę jak sekretarza a później "media na atakują to nagonka, my wcale nie jesteśmy fanatykami" -kuźwa mają szczeście, że dziennikarze są za głupi aby mocniej ich roastować. Powinni dziennikarzom dziękować a nie mieć do nich pretensje :korwinlaugh:
 
Nie napisałeś, ale dałeś zdjęcie Wiplera z Kaczyńskim aby osłabić jego wiarygodność, chociaż tamten PiS był inny obecny.

Oczywiście że tamten PiS był mniej zły gospodarczo niż ten. Zdjęcie z Kaczyńskim dla przypomnienia, że był w PiS. To jest stary wyga w polityce.


Obecny Kaczyński w życiu nie wprowadziłby dyscypliny partyjnej w sprawie głosowania za obniżeniem podatków (Cymański się ciągle tym tłumaczy dlaczego obniżył podatki "dla najbogatszych").

Cymanski wrócił do PiS. To też niezły kombinator.


Tak nawet teraz szukałem jego mocniejszych wypowiedzi i nie mogę znaleźć jak jechał po JKM i o tym jaki plan na wyjście z UE ma Kongres Nowej Prawicy (ba nawet Bosak mu wtedy przyklaskiwał, jeszcze czasy kiedy Korwnistów nazywał populistami). Jak to leciało: oni pewnie myślą, że wyjdą z UE wysyłając rezygnacje listem poleconym, pewnie jeszcze Pocztą Polską :roberteyeblinking:
Też pięknie kpił z tego jakie pojęcie mają Korwniści o uchwalaniu prawa i jak zostaliby rozegrani przez lobbystów...

Pamiętam te wypowiedzi. Mówił że pracował przy deregulacji i to jest trudny proces, ponieważ jest mnóstwo naczyń połączonych, a Berkowicze myślą ze przeprowadza deregulację poprzez jednozdaniowce, a o przepisach przejściowych nawet nie słyszeli.



Za to największa wpadka a raczej głupota WIplera to była ta obrona kiboli: oczywiście, że głowa rodzinny wbiegająca na murawę piłkarską powinna być głaskana przez Policje. Pytanie za sto punktów: co mówiłby Wipler jeśli zamiast polskiego buractwa na murawę wybiegłoby arabskie buractwo?
Jeden z nielicznych momentów kiedy Dziewulski z kimś wygrywa

Zgadzam się. Chociaż deską do trumny była awantura z policją:

pobrane (1).jpeg


wipler.jpg
gf-9t6g-BKZe-8Ltd_przemyslaw-wipler-320x400-nocrop.jpg
 
Oczywiście że tamten PiS był mniej zły gospodarczo niż ten. Zdjęcie z Kaczyńskim dla przypomnienia, że był w PiS. To jest stary wyga w polityce.




Cymanski wrócił do PiS. To też niezły kombinator.




Pamiętam te wypowiedzi. Mówił że pracował przy deregulacji i to jest trudny proces, ponieważ jest mnóstwo naczyń połączonych, a Berkowicze myślą ze przeprowadza deregulację poprzez jednozdaniowce, a o przepisach przejściowych nawet nie słyszeli.





Zgadzam się. Chociaż deską do trumny była awantura z policją:

View attachment 73308

View attachment 73309View attachment 73310
akurat ta awantura z Policją to raczej winna była Policja i trudno po tych nagraniach uważać inaczej. To był przykład gdzie po prostu Policja postanowiła wpierdolić jakiemuś pijanemu tylko tym pijanym okazał się poseł :korwinlaugh:

To akurat był książkowy przykład dlaczego nie warto oceniać po pozorach i małej liczbie informacji.
Nie widziałem tego zarzutu. Widziałem inny: o przywłaszczenie 150 tysięcy z fundacji
Właśnie problem, że zarzutem jest to, że ktoś się starał a mu nie wyszło. Kurczę nie lubię mówić "to typowo polskie" ale tak: w tym przypadku nie da się inaczej powiedzieć o osobach które robią Wiplerowi z tego jakieś zarzuty:childcry:

A odnośnie fundacji mającej ściągać Polaków ze wszystkich stron świata (co oczywiście samo w sobie ładnie się klika ale jest nierealne. Starzy Polacy nie wrócą z Kazachstanu do Polski z ich emerytami: jak można żyć w Polsce za emeryturę z Kazachstanu :waldeklaugh: Jak już to młodsze pokolenie na Karcie Polaka może przyjechać do której swoją droga to może kilkanaście milionów osób ma prawo od Ameryki połud. po wioski na Syberii): Feluś wtedy naczelny Faktu mocniej o tym pisał i no. Myślę, że ani Wipler nie zrobił czegoś tak złego co mu zarzucał Fakt, ani coś co wyróżnia się na tle innych fundacji. Po prostu sobie odpowiednio wydatków nie zaksięgował w odpowiednich miejscach aby nie brzmiało kontrowersyjnie, pewnie dlatego aby ktoś nie napisał populistycznie "jak ktoś w fundacji może zarabiać 10 tys. zł" (tak bo niektórzy myślą, że w fundacjach wszyscy mogą pracować za darmo po godzinnach) :siuu:
 
Oczywiście że tamten PiS był mniej zły gospodarczo niż ten. Zdjęcie z Kaczyńskim dla przypomnienia, że był w PiS. To jest stary wyga w polityce.
Paradoksalnie to na nawet dałoby się rozrysować, że Miller jest większym liberałem gospodarczym w czynach niż Donald Tusk: lewica obniża podatki, prawica podwyższa, prawica i lewica była za wojną w Iraku i w Afganistanie, ba nawet lewica za torturowaniem ludzi w Polsce, a Lech Kaczyński dopuścił do przesłuchiwania Czeczenów przez rosyjskie służby -Boże że ktoś jeszcze te partie traktuje poważne i ideowe. Przecież ci starzy komuniści z PZPR a teraz w SLD byli za partią dużą bardziej antysemicką niż wszystkie obecny odłamy prawactwa już nie wspominając o handlu bronią z terrorystami :korwinlaugh:
 
akurat ta awantura z Policją to raczej winna była Policja i trudno po tych nagraniach uważać inaczej. To był przykład gdzie po prostu Policja postanowiła wpierdolić jakiemuś pijanemu tylko tym pijanym okazał się poseł :korwinlaugh:

To akurat był książkowy przykład dlaczego nie warto oceniać po pozorach i małej liczbie informacji.

Niezależnie od winy. Wizerunkowo stracił ogromnie. Sam tę akcję zakwalifikował jako główny powód swojego odejścia z polityki. Tutaj się liczy wizerunek, a on miał wtedy wizerunek żula i to na własne życzenie.
 
Paradoksalnie to na nawet dałoby się rozrysować, że Miller jest większym liberałem gospodarczym w czynach niż Donald Tusk: lewica obniża podatki, prawica podwyższa, prawica i lewica była za wojną w Iraku i w Afganistanie, ba nawet lewica za torturowaniem ludzi w Polsce, a Lech Kaczyński dopuścił do przesłuchiwania Czeczenów przez rosyjskie służby -Boże że ktoś jeszcze te partie traktuje poważne i ideowe. Przecież ci starzy komuniści z PZPR a teraz w SLD byli za partią dużą bardziej antysemicką niż wszystkie obecny odłamy prawactwa już nie wspominając o handlu bronią z terrorystami :korwinlaugh:

Bo to były solidne rządy. Stare SLD zawsze lepsze niż Wiosna czy Razem.
 
Niezależnie od winy. Wizerunkowo stracił ogromnie. Sam tę akcję zakwalifikował jako główny powód swojego odejścia z polityki. Tutaj się liczy wizerunek, a on miał wtedy wizerunek żula i to na własne życzenie.
oj były też inne powody. Chyba Korwiniści wzieli się za czyszczenie internetu tak samo jak w sprawie Banasia albo algorytmy zaczeły chować filmiki z WIplerem bo coś nie mogę znaleźć jego starych wypowiedzi.
Nawet kpił, że cieszy się, że nie jest już w polityce mimo oskarżeń o zdradę itp. i w polityce czuł się jakby wiosłował w łódce, która jest na plaży a nie w wodzie :korwinlaugh:
 
Back
Top