Polityka

Ostatnio Dudek jest popularny. Sprawdziłem z ciekawości co ten człowiek gada:
ciekawy fragment o tym jak PO odpuściło sobie głosy sporej grupy Polaków myśląc, że samymi dużymi miastami wygrają
00:24:17 Źródła sukcesu PiS-u


Co tam jeszcze? "Mocne komentarze pod moimi filmikami obwiniam polaryzacje, za to że mnie obrażają obwiniam totalne schamienie społeczeństwa, ale jak ktoś piszę, że jak spada inflacja to spadają ceny to mamy problemy z edukacją :siuu:

Chociaż parę razy odlatywał: danie większej władzy samorządowcom (tym degeneratom większym niż ludzie w Sejmie), odebrania prezydentowi prawa weta (prezydent jest dlatego przecież aby ktoś z poparciem większości społeczeństwa miał prawo decydować o ustawach, a nie politycy z 30% poparciem), senat wojewódzki z wójtami burmistrzami miast (głos zależny od wielkości miejscowości).

Najlepszy jednak był fragment, że wyborcy PO to są osoby bardziej świadome gospodarczo bo są lepiej wykształcone. To jest tak naiwne. Boże: myślałem, że po tym jak cały masy osób w miastach nabrały się na kredyty frankowe i wiele jakiś gównianych rewelacji (teraz jak Palikot i Wojewódzki są ścigani :korwinlaugh: przez ludzi już nie mówiąc co te gwiazdy i idole TVNu reklamują na instagramie, to jest gówno totalne i szkodliwe) to już nikt nie będzie promował tego mitu. Już nie mówiąc o tym, jak młode pokolenie robi się rozczeniowe: państwo da mieszkanie, da darmową komunikacje miejską, wszystko da, jeszcze zioła i dziwek za darmo brakuje (chociaż w Holandii są bony na dziwki rozdawane przez państwo)...
Oj wiele osób byłoby w szoku jeśli zrobiono by ekonomiczną sonde uliczną koło Mordoru z pytaniem: czy jeśli inflacja spada to czy ceny też spadają :roberteyeblinking:

EDIT: w ogóle dodając jeszcze skłonność do zadłużania się na wszystko to wychodzi, że mieszkańcy wsi są bardziej wiarygodni kredytowo niż spora liczba mieszkańców miast.

Z każdym rokiem rośnie zadłużenie statystycznego Polaka na kredyty konsumenckie na wszystko, masy leasingów -niedługo dogonimy USA i UK, a wtedy lewica będzie miała żniwa...
 
Last edited:
Jebać Śpiewaka ale to mnie bawi: taki stary wilk medialnych dał się nabrać Palikotowi :korwinlaugh:



Niektórzy ludzie na twarzy mają wypisane: nie ufaj mi. Jak ktoś patrzy na tą twarz i nie czuje zagrożenia to ma słaby instynkt samozachowawczy :waldeklaugh:
Jeśli Palikot działa na ciało B, to ciało B źle na tym wychodzi

1690352972802.png


Jeszcze ciekawe jest, że po 2015 roku Twój Ruch dostawał dotacje państwowe ale lista członków partii mocno spadała, dużo ludzi odchodziło -ciekawe dlaczego. Czyżby aby łatwiej było rozdzielać dotacje partyjne?:siuu:
 
Jebać Śpiewaka ale to mnie bawi: taki stary wilk medialnych dał się nabrać Palikotowi :korwinlaugh:



Niektórzy ludzie na twarzy mają wypisane: nie ufaj mi. Jak ktoś patrzy na tą twarz i nie czuje zagrożenia to ma słaby instynkt samozachowawczy :waldeklaugh:
Jeśli Palikot działa na ciało B, to ciało B źle na tym wychodzi

View attachment 73165

Jeszcze ciekawe jest, że po 2015 roku Twój Ruch dostawał dotacje państwowe ale lista członków partii mocno spadała, dużo ludzi odchodziło -ciekawe dlaczego. Czyżby aby łatwiej było rozdzielać dotacje partyjne?:siuu:

Medialnie Palikot jest bardzo dobry, wyświetla mi się czasami na FB, jakieś nalewki robi, albo coś gotuje, wszystko w pięknym swojskim klimacie, wschodniej Polski. Naprawdę bardzo przyjemnie to wygląda. Biznesowo chyba jednak wtopi, a to duży wyczyn, żeby się w Polsce wyłożyć na alko. :wink:
 
w rmf fm: Adam Bodnar będzie startował w wyborach do Senatu: powinny być jakieś okresy przejściowe po których RPO może kandydować to może na tych spotkaniach z Niemcami mniej mówiłby o "oswajaniu Polaków"...
Teraz rozumiem wywiady dla Vivy: lewacki atencjusz :korwinlaugh:
1690355157812.png

Medialnie Palikot jest bardzo dobry, wyświetla mi się czasami na FB, jakieś nalewki robi, albo coś gotuje, wszystko w pięknym swojskim klimacie, wschodniej Polski. Naprawdę bardzo przyjemnie to wygląda. Biznesowo chyba jednak wtopi, a to duży wyczyn, żeby się w Polsce wyłożyć na alko. :wink:
Palikot jest wszędzie: instagram, facebook, tiktok, wywiady na tych kanałach influencerów finansowych/kołczy.
Ale na Boga: jak tyle osób mogło zaufać politykowi? Zwłaszcza takiemu: jakie on pokemony przyciągnął do swojej partii :siuu:

Czy duży wyczyn wtopić na alko w Polsce? Hm myślę, że może w Polsce aż tak dużo się nie pije na tle Europy (Niemcy, Francuzi, Czesi dużo piją, a Skandynawowie mimo antyalkoholowej polityki nadal osiągają niezłe wyniki jednak wśród badaniach wychodzi, że 9% Polaków ma problematyczne spożycie alkoholu) chociaż i tak jest to dużo, ale jednak polski konsument jest mało wymagający. Niemiec szybciej wymieni 10 marek piwa niż statystyczny Polak, tak samo z mocniejszymi alkoholami -tak jakby tylko w głowie miało szumieć, jedyne wymaganie :korwinlaugh:
I myślę, że to występuje od dołów społeczeństwa aż po kancelarie prezydenta nie tylko Kwaśniewskiego, który mimo wyśmiewania zachowywał się po prostu jak część Polaków...
 
Mało tego po czynnościach policja wystawia protokół przeszukania
Zabierają laptopa czy komórkę :
a) ze względu na potencjalne dowody - ślady elektroniczne, aktywność w sieci, zdjęcia etc
b) ze względu na to, że w tych przedmiotach mogą się znajdować niebezpieczne narzędzia choćby np żyletki w obudowie telefonu (bo każdy telefon ma różny przypominam, niekoniecznie iphone...)

Zostały zastosowane przepisy z art 152 paragraf 2 i dlatego przeprowadzono czynności, co potwierdziła policja w pierwszym komunikacie:

Art. 152.

§ 1. Kto za zgodą kobiety przerywa jej ciążę z naruszeniem przepisów ustawy, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§ 2. Tej samej karze podlega, kto udziela kobiecie ciężarnej pomocy w przerwaniu ciąży z naruszeniem przepisów ustawy lub ją do tego nakłania.
 
Cejrowskiego uwielbiam. Chłop tak namiętnie usuwa z YT wszelkie jego pozytywne wypowiedzi o Islamie, że to religia rozwijająca ludzkość, ale na tvp.vod nie usunęli chyba tego odcinka :korwinlaugh:
Boże i ten legendarny wywiad

Taki prawacki Johnn Oliver :siuu:


Nie obrażaj Johna Olivera. To poziom wielokrotnie wyższy od Cejrowskiego.
 
w rmf fm: Adam Bodnar będzie startował w wyborach do Senatu: powinny być jakieś okresy przejściowe po których RPO może kandydować to może na tych spotkaniach z Niemcami mniej mówiłby o "oswajaniu Polaków"...
Teraz rozumiem wywiady dla Vivy: lewacki atencjusz :korwinlaugh:
View attachment 73166

Palikot jest wszędzie: instagram, facebook, tiktok, wywiady na tych kanałach influencerów finansowych/kołczy.
Ale na Boga: jak tyle osób mogło zaufać politykowi? Zwłaszcza takiemu: jakie on pokemony przyciągnął do swojej partii :siuu:

Czy duży wyczyn wtopić na alko w Polsce? Hm myślę, że może w Polsce aż tak dużo się nie pije na tle Europy (Niemcy, Francuzi, Czesi dużo piją, a Skandynawowie mimo antyalkoholowej polityki nadal osiągają niezłe wyniki jednak wśród badaniach wychodzi, że 9% Polaków ma problematyczne spożycie alkoholu) chociaż i tak jest to dużo, ale jednak polski konsument jest mało wymagający. Niemiec szybciej wymieni 10 marek piwa niż statystyczny Polak, tak samo z mocniejszymi alkoholami -tak jakby tylko w głowie miało szumieć, jedyne wymaganie :korwinlaugh:
I myślę, że to występuje od dołów społeczeństwa aż po kancelarie prezydenta nie tylko Kwaśniewskiego, który mimo wyśmiewania zachowywał się po prostu jak część Polaków...
Niemiec wymieni dziesięć marek piw, bo mają ich setki. Polak nie wymieni dziesięciu piw, bo u nas jest tylko kilkanaście regionalnych marek (koncerny), reszta to drobiazg. W tych kilkunastu masz kilka znane w całej Polsce.

Stąd cała akcja. Ale to znowu wina polityków, bo browar, a nie daj bóg plantacja winorośli - i tysiące papierków i opłat...
 
Nie obrażaj Johna Olivera. To poziom wielokrotnie wyższy od Cejrowskiego.
chyba nie oglądałeś WC Kwadrans. Jeszcze czasami można to znaleźć na YT. Pierwszy skandalista po III RP, wręcz można powiedzieć, że to Wojewódzki dużo od niego kopiował.
Myślę, że w skali manipulacji Johny Olivier to takie 4 na 6 a Cejrowski to takie mocna 3. Oczywiście to mistrzów chińskiej i rosyjskiej propagandy nie mają podjazdu, zwłaszcza chińskiej bo w nią to masa osób wierzy od lewa do prawa.

Johny Olivier promuje patologiczną wersje tolerancji czyli tęczowych,
a Cejrowski brednie o religii o Ameryce południowej niż nie wspominając (wolność latynowska, kuźwa nędza, korupcja, przestępczość, kompletny brak perspektyw na zmiany :zarobiony:), jednak Olivier ma większe zasięgi więc jest bardziej szkodliwy...
Chociaż pamiętam, że Cejrowski taki wielki patriota a chciał dla niższych podatków nawet zrezygnować z obywatelstwa polskiego aby mieć obywatelstwo Ekwadoru :waldeklaugh:

Nie obrażaj Johna Olivera. To poziom wielokrotnie wyższy od Cejrowskiego.
Kurczę w sumie ciekawe czy Cejrowski też zacznie usuwać swoje stare wypowiedzi o Rosji jak o ISlamie xD
 
Last edited:
chyba nie oglądałeś WC Kwadrans. Jeszcze czasami można to znaleźć na YT. Pierwszy skandalista po III RP, wręcz można powiedzieć, że to Wojewódzki dużo od niego kopiował.
Myślę, że w skali manipulacji Johny Olivier to takie 4 na 6 a Cejrowski to takie mocna 3. Oczywiście to mistrzów chińskiej i rosyjskiej propagandy nie mają podjazdu, zwłaszcza chińskiej bo w nią to masa osób wierzy od lewa do prawa.

Johny Olivier promuje patologiczną wersje tolerancji czyli tęczowych,
a Cejrowski brednie o religii o Ameryce południowej niż nie wspominając (wolność latynowska, kuźwa nędza, korupcja, przestępczość, kompletny brak perspektyw na zmiany :zarobiony:), jednak Olivier ma większe zasięgi więc jest bardziej szkodliwy...
Chociaż pamiętam, że Cejrowski taki wielki patriota a chciał dla niższych podatków nawet zrezygnować z obywatelstwa polskiego aby mieć obywatelstwo Ekwadoru :waldeklaugh:

Oglądałem WC Kwadrans. Za dzieciaka nawet uważałem Cejrowskiego za typa z głową na karku. Jako dorosły obejrzelem odcinki i jestem zażenowany. To jest poziom oszolomstwa typu Kowalski-Chojecki.
 
Niemiec wymieni dziesięć marek piw, bo mają ich setki. Polak nie wymieni dziesięciu piw, bo u nas jest tylko kilkanaście regionalnych marek (koncerny), reszta to drobiazg. W tych kilkunastu masz kilka znane w całej Polsce.

Stąd cała akcja. Ale to znowu wina polityków, bo browar, a nie daj bóg plantacja winorośli - i tysiące papierków i opłat...
dzieło lobbingu, pozostałości po PRLowskiej mentalności aby Polacy byli często pijani, ale żeby państwo na tym zarabiało.
Może nie piwo, ale gdyby we Francji czy Austrii wprowadzone polskie regulacje odnośnie alkoholu to nagle by się okazało, że sporo marek by zniknęło, albo zostałyby przejęte przez gigantów, a korporacje zmniejszają jakość.
Kurczę po takich zmianach to dopiero byłby protesty we Francji, albo w Czechach -a tak niby Francuzi ciągle z białą flagą latają :waldeklaugh:

I też ta kłamliwa narracja, że zakaz reklamy wysokoprocentowego alkoholu coś więcej da. O ile z papierosami to jakoś działa to ilość wypitego alkoholu przez statystycznego Polaka mocno się nie zmieniła, zwłaszcza jeśli chodzi o picie problematyczne (chyba dotyczy to 9% Polaków).

Zresztą państwo powinno się skupić na zwalczaniu narkomani w erze promowania pozytywnego znaczenia słowa "narkotyki". Całe szczeście, że jeszcze w Polsce jest mała narkomania, ale to kwestia czasu kiedy to wzrośnie, a wtedy zaczynają się poważne problemy...

Oglądałem WC Kwadrans. Za dzieciaka nawet uważałem Cejrowskiego za typa z głową na karku. Jako dorosły obejrzelem odcinki i jestem zażenowany. To jest poziom oszolomstwa typu Kowalski-Chojecki.
W sumie ciekawe czy zacznie usuwać swoje stare wypowiedzi o Rosji xD
 
Last edited:
"- Jeżeli sąd potwierdzi ustalenia prokuratury w sprawie Jerzego Z., śmiało będzie można mówić o historii rodem z kryminałów Mario Puzo, jak choćby "Ojciec chrzestny".

"Lekaro, pomimo zatrudniania kilkuset osób, jest prowadzone w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej."

:korwinlaugh:

 
Kolejna ciekawa jedynka Konfederacji:

20230726_191145.png



Zmiana jedynki w Toruniu również ciekawa. Powrót dobrze znanego Wiplera. Tylko co z ludźmi którzy zapłacili za udział w prawyborach? Czy tutaj osoba z drugiego miejsca nie powinna wejść?

20230726_192222.jpg




20230726_192828.jpg
 
Last edited:
1690401404914.png

Wyobraźmy sobie świat bez spadków. Taki 100% podatek spadkowy. Oj ale społeczeństwo by zbiedniało
"- Jeżeli sąd potwierdzi ustalenia prokuratury w sprawie Jerzego Z., śmiało będzie można mówić o historii rodem z kryminałów Mario Puzo, jak choćby "Ojciec chrzestny".

"Lekaro, pomimo zatrudniania kilkuset osób, jest prowadzone w ramach jednoosobowej działalności gospodarczej."

:korwinlaugh:

można nawet wymyślić trochę naciąganą teorie spiskową, że polscy politycy w trosce o to aby była mała narkomania w Polsce i narkotyki były droższe specjalnie ustanawiają takie prawo, aby narkobiznes nie był najbardziej opłacalną branżą. A to na podsłuchach politycy PO kpią z tego że bardziej opłaca się wyłudzać VAT niż bawić w narkotyki (a jak PE zagłosuje za minimalną ceną za paczkę papierosów na poziomie 15 EUR to już w ogóle),
PiS i samorządowcy kompletnie ślepi na na problem śmieci i ich "utylizacje". We Włoszech mafia brała pieniądze za "utylizacje" i zakopywała nawet te toksyczne śmieci pod ziemią, a później rolnicy uprawiali tą ziemię...
W Polsce jakieś dziwne pożary...

Kolejna ciekawa jedynka Konfederacji:

View attachment 73212


Zmiana jedynki w Toruniu również ciekawa. Powrót dobrze znanego Wiplera. Tylko co z ludźmi którzy zapłacili za udział w prawyborach? Czy tutaj osoba z drugiego miejsca nie powinna wejść?

View attachment 73214



View attachment 73215


Wipler był perełką w PiSie, pozostałością po bardziej rozsądkowej cześci PiSu, coś ala Zyta Gilowska (w ogóle pierwsza kadencja PiSu 2005-2007 nie była taka zła, wprowadzono wiele fajnych zmian jak np. likwidacja podatku spadkowego wśród rodzinny oraz Kaczyński wprowadzał dyscyplinę partyjną podczas głosowania za obniżaniem podatków). Niby w PiSie był ale nie był zbytnio socjalistą -więc znowu pudło :roberteyeblinking:
Chociaż oczywiście pare razy mocno przestrzelił a jego teksty o prywatnej służbie medycznej: no lepiej niż u Berkowicza ale pewnie jakby go odpytać z konkretów to padłoby hasło "przecież każdy może się ubezpieczyć prywatnie". Żeby ubezpieczyć się na wszystko (a nie w systemie, że ubezpieczyciel płaci kilkadziesiąt procent a ty reszte) to koszty byłyby kozackie :zarobiony:

Myślałem, że dasz newsa z twittera Dobskiego o kolejnej wpadce Konfederacji :siuu:
 
Back
Top