Polityka

:korwinwhat:
Ja uważam że ludzie nie posiadają duszy.
Nie mam nic do twojego spojrzenia na świat, napisałeś że trudno ci sobie wyobrazić takiego człowieka, to jako że akurat taki jestem, chciałem pokazać że nie trudno takiego znaleźć.

---------------------------------------

Ciekawe spojrzenie na sprawę aborcji, gdybyśmy wiedzieli że dusza istnieję i moglibyśmy to jakoś sprawdzić, to by ułatwiło całą sprawę.
W sumie to by miało dużo więcej plusów, ludzie może by się lepiej zachowywali gdyby byli pewni że po śmierci jest coś jeszcze.

No i elegancko, dzięki za zabranie głosu.
Ja z pewnością daleki jestem od obiektywizmu w temacie, z racji, że sam badam te sferę od dobrych kilku lat.
I też doświadczyłem różnych rzeczy. Ciekawych. Dużo by pisać. Generalnie poświęciłem dużo swojego czasu i energii, pasji, na zgłębianie wiedzy nt szeroko pojętej duchowości.
 
Czy ktoś edukuje te lewaczki w dziedzinie antykoncepcji czy celowo idą w ciążę żeby kręcić aferę?
Słyszały o czymś takim jak spirala na 5 lat lub tabletki hormonalne?
Aż sam siebie zacytuje bo po pierwszym kielichu Soplicy doznałem olśnienia.
Skąd w ogóle ta ciąża skoro wyzwolone lewaczki nie potrzebują penisa osoby męskiej a z reguły to bezbożnice więc niepokalane poczęcie też nie wchodzi w grę. Tak wiele pytań tak mało odpowiedzi.
 
Znasz dorobek tej pani? Zobacz sobie gdzie ona działała i zobaczysz, że to bardzo naturalny transfer.
Tyszko,
Banaś,
i królowa Siarkowska "w jakim kontekście był ten tweet"jadąca po Konfederacji, głosująca inaczej niż ta partia, za socjalem
Drużyna Mentzena musi teraz szukać tweetów aby je usuwać, jeszcze Braun: my nie dołączyliśmy do nagonki na Mariana Banasia :usunto:



Już lepiej niech biorą rodzinnę na listy jak brakuje im ludzi...
 
Bo nikt nie ma sił pisać. Wszyscy nerwowo obgryzają paznokcie w oczekiwaniu na Twoje oświadczenia a'propos hucpy odstawionej przez nawiedzoną aktoreczkę i ryżego chuja. Po tym jak żywiołowo rozgryzałeś to nim rozpracowano Joasię, wszyscy liczą na równie zaangażowane wyjaśnienia po odkryciu co to za jedna. No, wyduś to z siebie.

Ale co tu się zmieniło w tej sprawie? Okazała się lewaczką i to niby jest ten game changer w sprawie?
 
Znasz dorobek tej pani? Zobacz sobie gdzie ona działała i zobaczysz, że to bardzo naturalny transfer.


Głosowała za odebraniem immunitetu Grzegorzowi Braunowi:

20230721_204645.jpg

20230721_204648.jpg

Głosowała za 500 plus

20230721_204221.jpg

Głosowała za 500 plus na każde dziecko


20230721_204326.png



Głosowała za 800 plus


20230721_204413.png



Głosowała za 13 emeryturą

20230721_204505.png


Głosowała za 14 emeryturą

20230721_204546.png
 
Głosowała za odebraniem immunitetu Grzegorzowi Braunowi:

View attachment 72802
View attachment 72803
Głosowała za 500 plus

View attachment 72797
Głosowała za 500 plus na każde dziecko


View attachment 72798


Głosowała za 800 plus


View attachment 72799


Głosowała za 13 emeryturą

View attachment 72800

Głosowała za 14 emeryturą

View attachment 72801
także przeciw:
-ustawie hoca (segregacja sanitarna)
- 5 rolników
- lex confident ustawa covidowa
- ustawie dającej możliwość mrożenia kont Polaków bez wyroku sondu
- bezkarności urzędników.
Także nie jest to taki bezpodstawny, bezideowy transfer.
 
Stonoga wytrzeźwiał i atakuje konfederację


Fan zboczeńców oraz Stonoga. Że ten człowiek znowu nie siedzi, ciekawe z jakiej organizacji jest sędzia z jego sprawy :korwinlaugh:

A rozwala mnie krytykowanie ostatnio Mentzena za te wpisy o Malcie. Co jak co ale Mentzen wielokrotnie mówił, że przenoszenie działalności do innego kraju przeważnie się nie opłaca.
Chociaż zaliczył wpadkę z PCC przy pierwszym mieszkaniu bo PiS ja zlikwidował.
BTW kiedy wprowadzono nakaz bodycam dla Policji?
Nie ma tego przy każdej interwencji, czasami po prostu się w ten sposób zabezpieczają ale nie muszą...
 
Głosowała za odebraniem immunitetu Grzegorzowi Braunowi:

View attachment 72802
View attachment 72803
Głosowała za 500 plus

View attachment 72797
Głosowała za 500 plus na każde dziecko


View attachment 72798


Głosowała za 800 plus


View attachment 72799


Głosowała za 13 emeryturą

View attachment 72800

Głosowała za 14 emeryturą

View attachment 72801
No widzisz, a Braun głosował za przyjęciem jej. Popatrz jaki z niego porządny człowiek, chrześcijanin, katolik :redford:
 
Demagogia:
to jest to o czym pisałem wcześniej. Wawer to wiadomo gwarancja porażki, ale przecież kamery dla Policji są opcjonalne i po prostu stosują je jako zabezpiecznie dla Policji a nie dlatego, że to jest obowiązek (pewnie oprócz przeszukiwania i paru wyjątków)


Najwieksze masakra w USA (nie licząc WTC) były spowodowana wariatem, który zaczął rozjeżdżać ludzi
 
także przeciw:
-ustawie hoca (segregacja sanitarna)
- 5 rolników
- lex confident ustawa covidowa
- ustawie dającej możliwość mrożenia kont Polaków bez wyroku sondu
- bezkarności urzędników.
Także nie jest to taki bezpodstawny, bezideowy transfer.

Była także:
- przeciwna in vitro
- za karą dożywocia za aborcję
- za karą do dwóch lat więzienia za "lżenie Kościoła"
 
Back
Top