Polityka

Screenshot_20230721-080552_2.jpg
 
O! Sterylizacja na koszt państwa!

bolec-chlopaki-nie-placza.gif
A to chyba jest w programie lewicy?

Sorry, nie, bo oni chcą sterylizować tylko dzieci...

Dla dorosłych to tabletka po (nazywana dla beki antykoncepcją), ewentualnie skrobanko (też czesto tak nazywane).

No i lodzik na odstresowanie.

Lodzik, bo przeciez w ciaze zachodza tez mezczyzni XD

@Leto
Dr Mengele zakłada symetrię pomiędzy życiem a śmiercią (zdaje się że żywy mózg w słoiku - ach jak to po menglowsku - jest bardziej człowiekiem niż rozwijający się młody człowiek przed jego wykształceniem). Jednak tę symetrię zaburza - szczególnie przy wierze w brak duszy - technologia i co chyba bardziej ważne: oś czasu. Bo jak tylko znajdzie się technologia regenerująca mózg (w przypadkach które dziś uznajemy za terminalne i "wyłączamy" człowieka), to nagle wtedy aborcja przed 4 tygodniem będzie morderstwem? Mimo, że "już" mamy "technologię ratowania mózgu" po przeciwnej do śmierci stronie na osi czasu, a nazywa się nic nie robieniem?







Equity!


Szpitale!






Latwiej przejs pomiedzy PiS a PO niz...


XD


Wut?


Ukraina taką retoryką sama zapędza sie w dyplomacyjno-narracyjno-negocjacyjny kozi róg. Dlugoterminowo nie pomoze to ich sprawie na pewno, a to w zasadzie dopiero wygrany pokój zadecyduje jak się na Ukrainie żyć będzie obecnym i przyszłym pokoleniom.
Jeszcze miesiac, dwa... Potem przyjdzie jesien, potem zima... A czasu, nastroju - a to w polityce bardzo wazne - cofnac sie nie da...
Słowianie to jednak nie zimnokrwisci Germanie czy Anglosasi... Emocje i irracjonalność - po obydwu stronach.
No i III zasada Newtona zadziala tez w polityce... z opoznieniem, ale zadziala... Jeśli to się "rozkreci" to moje dzieci stracą (bo niby jak zyskac na konflikcie z sasiadem), no ale do tanga trzeba dwojga.


Pachnąca żywicą...


XD






 
Nie wiem od kiedy. Ale uważam, że 72h to wystarczająco dużo czasu żeby podjąć decyzję. Nie pamiętam teraz w którym tygodniu byliśmy z lubą na USG ale dosyć szybko bo ginekolog sama mówiła, żeby się jeszcze nie podjarywać bo może nic z tego nie wyjść. Dla mnie to już wystarczyło, żeby mój środek ciężkości przesunął się w stronę nie mordowania takiego jak dla mnie dziecka dla Ciebie płodu.

Co się dzieje w 72 godzinie, że uważasz że od tego momentu jest to człowiek? Jakby ginekolog mówiła, że można się jarać od 3 miesiąca, to wtedy byś przesunął środek ciężkości w tę stronę?
 
Co się dzieje w 72 godzinie, że uważasz że od tego momentu jest to człowiek? Jakby ginekolog mówiła, że można się jarać od 3 miesiąca, to wtedy byś przesunął środek ciężkości w tę stronę?
Chodzi o zasadę, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Skoro można do 72h przeprowadzić całą "operację" w miarę komfortowo dla organizmu to po co przesuwać to w czasie i zwiększać ryzyko komplikacji.
A może wprowadzić sterylizację czasową zamiast aborcji? Przecież to odwracalny zabieg. Unikamy mordowania i przy stałym partnerze z głowy antykoncepcja.

Ps. Wiesz jak działa tabletka 72h?
I czemu to nie mordowanie?
 
Chodzi o zasadę, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Skoro można do 72h przeprowadzić całą "operację" w miarę komfortowo dla organizmu to po co przesuwać to w czasie i zwiększać ryzyko komplikacji.
A może wprowadzić sterylizację czasową zamiast aborcji? Przecież to odwracalny zabieg. Unikamy mordowania i przy stałym partnerze z głowy antykoncepcja.

Ps. Wiesz jak działa tabletka 72h?
I czemu to nie mordowanie?
Czy ktoś edukuje te lewaczki w dziedzinie antykoncepcji czy celowo idą w ciążę żeby kręcić aferę?
Słyszały o czymś takim jak spirala na 5 lat lub tabletki hormonalne?
 
Co się dzieje w 72 godzinie, że uważasz że od tego momentu jest to człowiek? Jakby ginekolog mówiła, że można się jarać od 3 miesiąca, to wtedy byś przesunął środek ciężkości w tę stronę?
Technicznie rzecz biorąc w tym momencie niemożliwe jest wychwycenie momentu, w którym dusza dociera do poczętego dziecka w okresie prenatalnym. Są oczywiście pewne teorie, min. Praca noblisty Rogera Penrose'a, który bazując na mechanice kwantowej próbuje wytłumaczyć co dzieje się ze świadomością po śmierci człowieka.
Są to ciekawe badania, niemniej bliżej mi do stwierdzenia, że dusza, świadomość, to rzeczy niemierzalne poprzez nasze narzędzia poznania.
Ludzie zajmujący się szeroko pojętą duchowością mówią o przedziale czasowym, w którym dusza pojawia się w ciele. Niektórzy mówią o samym momencie poczęcia, inni o kilku miesiącach.. czy jest to mierzalne naukowymi metodami? Nie.

Ale z pewnością rodzi to pytanie - skoro tak naprawdę nie mamy pewności, kiedy następuje wstąpienie duszy do ciała (przy czym istnienie duszy jest często akceptowalne przez osoby niewierzące w Boga, Kreatora, Zrodlo itp) to czy szacowanie jaki okres jest "bezpieczny" aby uśmiercić zapoczątkowane już ludzkie istnienie nie jest bardzo ryzykowne?

Skoro pojęcie takie jak dusza jest tak bardzo nieodkryte dla Nas, pomimo, że znane od lat i skoro nawet osoby negujące istnienie Boga często wierzą w istnienie duszy, pomimo braku możliwości zbadania tego "bytu", to dlaczego nie przekłada się to na przekonanie odnośnie aborcji?
Przecież logicznym faktem jest, że skoro nie mamy możliwości zbadania, kiedy dusza wstępuje do ciała, ale "coś" nam podpowiada, że dusza istnieje, to ingerując w proces poczęcia od samego początku mamy do czynienia ze zjawiskiem, którego kompletnie nie pojmujemy i być może nigdy nie pojmiemy, bo odgrywa się w innym, zakrytym wymiarze.
Myślę, że warto to sobie uświadamiać.

Wyobraźcie sobie człowieka, który mówi, że ludzie nie posiadają duszy, że on sam nie posiada duszy. Ciężko mi sobie wyobrazić taką osobę, myślę, że człowiek w swoim stworzeniu i dzięki boskiej cząstce, która jest w Nas, jest świadomy istnienia swojej duszy, choć z pewnością może to być sprzeczne z wieloma przekonaniami na temat świata.
Moim zdaniem jest tak z prostej przyczyny - ponieważ jesteśmy duszą, która manifestuje się w ciele.
 
Chodzi o zasadę, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Skoro można do 72h przeprowadzić całą "operację" w miarę komfortowo dla organizmu to po co przesuwać to w czasie i zwiększać ryzyko komplikacji.
A może wprowadzić sterylizację czasową zamiast aborcji? Przecież to odwracalny zabieg. Unikamy mordowania i przy stałym partnerze z głowy antykoncepcja.

Ps. Wiesz jak działa tabletka 72h?
I czemu to nie mordowanie?

1. Lepiej zapobiegać niż leczyć i dlatego dobrze że istnieje antykoncepcja
2. Lepiej żeby aborcji nie było, ale czasami nie da się cofnąć w czasie i zastosować antykoncepcję czy wstrzemięźliwość
3. Co to jest odwracalna sterylizacja?
4. Morderstwo dotyczy człowieka, a nie potencjalnego człowieka
 
1. Lepiej zapobiegać niż leczyć i dlatego dobrze że istnieje antykoncepcja
2. Lepiej żeby aborcji nie było, ale czasami nie da się cofnąć w czasie i zastosować antykoncepcję czy wstrzemięźliwość
3. Co to jest odwracalna sterylizacja?
4. Morderstwo dotyczy człowieka, a nie potencjalnego człowieka
Punkt czwarty bardzo mi się podoba, jazda z lewactwem:burnit:
 
Co tu tak cicho o tym transferze?

Bo nikt nie ma sił pisać. Wszyscy nerwowo obgryzają paznokcie w oczekiwaniu na Twoje oświadczenia a'propos hucpy odstawionej przez nawiedzoną aktoreczkę i ryżego chuja. Po tym jak żywiołowo rozgryzałeś to nim rozpracowano Joasię, wszyscy liczą na równie zaangażowane wyjaśnienia po odkryciu co to za jedna. No, wyduś to z siebie.
 
Wyobraźcie sobie człowieka, który mówi, że ludzie nie posiadają duszy, że on sam nie posiada duszy. Ciężko mi sobie wyobrazić taką osobę, myślę, że człowiek w swoim stworzeniu i dzięki boskiej cząstce, która jest w Nas, jest świadomy istnienia swojej duszy, choć z pewnością może to być sprzeczne z wieloma przekonaniami na temat świata.
Moim zdaniem jest tak z prostej przyczyny - ponieważ jesteśmy duszą, która manifestuje się w ciele.
:korwinwhat:
Ja uważam że ludzie nie posiadają duszy.
Nie mam nic do twojego spojrzenia na świat, napisałeś że trudno ci sobie wyobrazić takiego człowieka, to jako że akurat taki jestem, chciałem pokazać że nie trudno takiego znaleźć.

---------------------------------------

Ciekawe spojrzenie na sprawę aborcji, gdybyśmy wiedzieli że dusza istnieję i moglibyśmy to jakoś sprawdzić, to by ułatwiło całą sprawę.
W sumie to by miało dużo więcej plusów, ludzie może by się lepiej zachowywali gdyby byli pewni że po śmierci jest coś jeszcze.
 
I Konfederacja usuwa stare tweety o ojcu Banasia: ja wam adminem jest Jacek Wilk -przeciez to logiczne, że teraz dopiero zacznie się szukanie perełek:korwinlaugh:
Bosak też dużo usuwa. Ciekawe czy znajdę stare kłótnie narodowcy vs KNP oraz sprzeciw w sprawie legalizacji zielska :robertmakeup::roberteyeblinking:
 
Back
Top