Polityka


1fbGMWFDakSQWv9QRjLLR4hkfwgrueen.jpg

Przecież u nich mieszkanie prawem nie towarem.
 
Bo mówisz, że stabilnie a widzę że nam się vitas rozwija
Moje AI potrafi już samodzielnie wykryc,że artykuł o ruskach pracujących przy truskawkach na Ukrainie jest szyderą,a nie peanem pochwalnym - więc tak.
 
Nigdzie tak przygłupie nie pisałem. Odniosłem się wprost do ciebie, bo się tu puszysz jak wujek Tadek na weselu, który „żył jak chciał” całe życie jebiąc fuchy, uświadamiający wujka Cześka prowadzącego firmę od 25 lat, pracującego po 12-14 godzin dziennie, że on to się w życiu narobił, a nie ten drugi. Także mi tu nie generalizuj i nie spłaszczaj tumanie oczywistego posta do ogólnikowej tezy postawionej, żeby mnie niby zapędzić w kozi róg. Nie tym razem, a na miano śmiecie nie szanującego własnego słowa, przetarganego życiem to zasługujesz tu właśnie ty, jak nikt inny.
@QŃ. Nie tak ostro, on na pewno miał co innego na myśli. :lesnarhappy:
 
Konfederaci w rozkroku w sprawie UE. Chcą liczyć na wysoki wynik wyborczy, więc nie mogą być za wyjściem z UE. Ale gdy walczyli o głosy oszołomów, to trzeba było krzyczeć Nie Dla UE. Teraz jest problem by pozyskać nowych wyborców i nie stracić poparcia oszołomów.

 
Konfederaci w rozkroku w sprawie UE. Chcą liczyć na wysoki wynik wyborczy, więc nie mogą być za wyjściem z UE. Ale gdy walczyli o głosy oszołomów, to trzeba było krzyczeć Nie Dla UE. Teraz jest problem by pozyskać nowych wyborców i nie stracić poparcia oszołomów.


Spokojnie zaraz dostaniesz tysiace opalnoych inżynierów, nowe podatki, promocje lpg i paszporty Polsatu. Możesz spać spokojnie to dla Twojego dobra.
:roberteyeblinking:
 
Back
Top