Polityka

Kocham twitter za takie rozmówki: ten typ od trumny na kołach:

Studiowałem z jego żoną :)



o legalnym nawoływaniu do terroryzmu i popełniania przestępstw? Ba nawet robienia szkoleń jak robić bomby?

Aż tak grubo to nie. Sprawdzę, ale pewnie "wyrwane z kontekstu" i pan Mentzen nie to miał na myśli. On chce tylko obniżać podatki:) Co nie @klocuniek @Siwy25_1 ? :)
 
Studiowałem z jego żoną :)
ten typ jest rewelacyjny. To wręcz tak jakby wszystkie stereotypy o prawnikach wsadzić w jedną osobowość. Wręcz tak kontrowersyjny, przerysowany, że nawet w filmie Patryka Vegi dziwinie by wyglądał, nie pasowałby, ale jak to mówią: fikcja musi być prawdopodobna, a rzeczywistość już nie :korwinlaugh:
 
ten typ jest rewelacyjny. To wręcz tak jakby wszystkie stereotypy o prawnikach wsadzić w jedną osobowość. Wręcz tak kontrowersyjny, przerysowany, że nawet w filmie Patryka Vegi dziwinie by wyglądał, nie pasowałby, ale jak to mówią: fikcja musi być prawdopodobna, a rzeczywistość już nie :korwinlaugh:

Jego nie znam, ale jego żona uczyła się bardzo dobrze i złego słowa nie mogę powiedzieć. Pracowita bestia.
 
@Bezimienny
Nie widziałem audycji. Można prosić o link?
chyba Kuba Wątły pousuwał wiekszość auducji z jego radia, ale tu chodzi o to co mówił Tuleya i pewnie czegoś ultrakontrowersyjnego nie powiedział. Po prostu nie przystoi człowiekowi z poważnym zawodem być felietonistą u Kuby Wątłego (u Marcina Roli też aby zostać dobrze zrozumianym przez każdy elektorat :korwinlaugh:). Przecież to jest lewacki patol. On nawet życzył śmierci posłowi Cymańskiemu po tym jak on powiedział, że jest chory :robertmakeup:
Chyba, że Tuleya nie sprawdził kto to jest albo popiera jego poglądy -nie wiem co jest gorsze, ale patrząc na wpisy sędziów z tęczowej organizacji to zaczynam wierzyć w zarówno pierwszą jak i drugą możliwość :iamdone:
 
O tym czy Polska zgadza się na przyjmowanie transz uchodźców, a w przypadku nie przyjęcia na wysokie kary finansowe:)))
myśle, że PiS ostatecznie się dogada z KE, bo referendum zmobilizowałoby pisowski elektorat i go wzmocniło, a tego nie chcą w UE.
Obstawiam frekwencje koło 40% maks 55% w zależności czy młodzi, dobrze wykształceni z większych miast pójdą na refrendum. Przeciwnicy przyjmowania na pewno pójdą, a zwolenicy na pewno by poszli jakby było pytanie czy chcą darmowe mieszkanie :korwinlaugh:

Na poważnie: moim skromnym jak szybko przyjadą tak szybko wyjadą. Były już w 2015 roku parafie, organizacje swieckie, które przyjmowały uchodźców z Syrii itp. Niektórzy po jednym dniu uciekli. Nie po to płacisz przemytniokom nawet kilkanaście tysięcy EUR aby żyć z socjalu w DE aby wylądować w Polsce :roberteyeblinking:

Swoją drogą ciekawe ile obcokrajowców byłoby w stanie zapłacić te kilkanaście tys. EUR w ambasadzie, jeśli zgodnie z prawem możnaby kupić prawo do czegoś ala amerykańska Zielona Karta do Polski
 
Studiowałem z jego żoną :)





Aż tak grubo to nie. Sprawdzę, ale pewnie "wyrwane z kontekstu" i pan Mentzen nie to miał na myśli. On chce tylko obniżać podatki:) Co nie @klocuniek @Siwy25_1 ? :)
Wrzuć mi link to się odniosę nie wiem o co chodzi.
Jak to będzie powiedzmy w kwestii obrony koniecznej to jak najbardziej jestem za możliwością zajebania kogoś kto chce Tobie lub Twojej rodzinie zrobić krzywdę.
Jak w innym kontekście to czekam na link.

Ja nie bronię Konfy, bo cześć to oszołomy, ale jestem na tyle świadomy, że rozumiem slogan "pis po jedno zlo". Chuj wielki się zmieni jak dalej będą przy korycie Ci sami koledzy od wódeczki. Przypomnę Ci urodziny mazurka jak siedziałeś w szmacie zamknięty w domu (XD), a od lewa do prawa popijali wódeczkę. #zaufajekspertom
:beczka:
Jakby jakakolwiek partia miała postulaty które do mnie trafią to bym na nią zagłosował, a że mamy kółko wzajemnej adoracji z Magdalenki to wybacz mi moją jednoznaczną opinię o tych "ludziach". Nie mógłbym spojrzeć w lustro jakbym zagłosował na kogoś z nich.
 
Wrzuć mi link to się odniosę nie wiem o co chodzi.
Jak to będzie powiedzmy w kwestii obrony koniecznej to jak najbardziej jestem za możliwością zajebania kogoś kto chce Tobie lub Twojej rodzinie zrobić krzywdę.
Jak w innym kontekście to czekam na link.

Ja nie bronię Konfy, bo cześć to oszołomy, ale jestem na tyle świadomy, że rozumiem slogan "pis po jedno zlo". Chuj wielki się zmieni jak dalej będą przy korycie Ci sami koledzy od wódeczki. Przypomnę Ci urodziny mazurka jak siedziałeś w szmacie zamknięty w domu (XD), a od lewa do prawa popijali wódeczkę. #zaufajekspertom
:beczka:
Jakby jakakolwiek partia miała postulaty które do mnie trafią to bym na nią zagłosował, a że mamy kółko wzajemnej adoracji z Magdalenki to wybacz mi moją jednoznaczną opinię o tych "ludziach". Nie mógłbym spojrzeć w lustro jakbym zagłosował na kogoś z nich.

 
Dwa razy Cię pytał o opinię o tym sędzim i pracy w radio (czy coś takiego, nie śledzę ich żywotów)

Myślę, że w manifestacji 4 czerwca sędziowie nie powinni występować, ani w żadnych politycznych. Kubę Wątłego nie znam, ale jeśli to lewicowy Rola to oczywiście nie licuje z powagą urzędu.

@Bezimienny


Obstawiam frekwencje koło 40% maks 55% w zależności czy młodzi, dobrze wykształceni z większych miast pójdą na refrendum.

Optymistyczny jesteś. Obstawiam 20 procent.
 

Pewnie znajdą bez głowy z przeflancowaną psiochą na wszystkie sposoby i takich ananasów pisiory wpuszczają do nas teraz.
No i oczywiście typowy brak instynktu samozachowawczego u pijanej polieczki.

Niefajnie mieć jak zwykle rację odnośnie islamskiej stonki żerującej na słabej europie, że te kurwy tak pewnie się czują, że posuwają się do takich zbrodni, to się w głowie nie mieści, w normlanym świecie wyłapano by te obce kulturowo gnidy i powieszono przed wjazdem do miasta dla przykładu czy w porcie (na Kos).
:usunto:
 
Last edited:
Myślę, że w manifestacji 4 czerwca sędziowie nie powinni występować, ani w żadnych politycznych. Kubę Wątłego nie znam, ale jeśli to lewicowy Rola to oczywiście nie licuje z powagą urzędu.

@Bezimienny




Optymistyczny jesteś. Obstawiam 20 procent.
To są Muzułmanie więc to mobilizuje. Przeciwników zwolenników niezbytnio. Ba nawet Irakijczycy w Polsce zagłosują przeciw, a wbrew pozorom trochę ich jest. Przybyli w latach 80 i 90. Co ciekawe mało lewaków próbuje ich przyciągnąć na listy. Ciekawe dlaczego :korwinlaugh:
 
pewnie "wyrwane z kontekstu" i pan Mentzen nie to miał na myśli. On chce tylko obniżać podatki:) Co nie @klocuniek @Siwy25_1 ? :)

Kid GIF - Find & Share on GIPHY
 

Co do konfederacji gietrzwałdzkiej to czytałem o tym już dawno. Nie jest to idealne, częściami wręcz karykaturalne ALE jakby wprowadzić FAKTYCZNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ dla polityków to gwarantuje Ci, że żylibyśmy w zupełnie innym Państwie. Za marnotrawstwo funduszy państwowych stryczek to było by coś za czym się obiema rękami podpiszę.
W momencie podpisania takiej ustawy większość tych życiowych miernot by spierdalała ze stołków, aż by się kurzyło.
:jarolaugh:

Co do tych ustaw to jestem w szoku, bo o wszystkim nie słyszałem. W sumie i tak lepsze niż kamienie milowe za pieniądze których nie będzie. :awesome:

"5 MENTZENA" - moje ulubione wyciągnięte z kontekstu zdanie używane jako jedyna broń sprzedajnych mediów od lat.
:antonio:
Wiem, że to niemożliwe do spełnienia w tym zjebanym lewackim świecie, ale za tym też podpiszę się obiema!
:lesnarhappy:
 

Tak jest! Brawo Mati! Polska gurom!
I teraz kurwa wszyscy Polacy się dorzucimy do dożywotniego wyżywienia ciapatego.
Po co kara śmierci jak można dać biednemu uchodźcy dom.
:antonio:
 

Tak jest! Brawo Mati! Polska gurom!
I teraz kurwa wszyscy Polacy się dorzucimy do dożywotniego wyżywienia ciapatego.
Po co kara śmierci jak można dać biednemu uchodźcy dom.
:antonio:

Gdzie jest surowsza kara. W Polsce czy w Grecji?
 
Gdzie jest surowsza kara. W Polsce czy w Grecji?
Nie znam prawa Grecji, a co to ma do rzeczy?

W Polsce zamiast kary śmierci, która jest jedyną słuszną karą w takim przypadku dostanie dożywocie. Pewnie w 1ce żeby mu nikt kosy szybko nie zajebał.
Za parę lat zrobią z niego więźnia politycznego i po cichaczu wyjdzie.

I w nagrode Ty i ja za to zapłacimy.
No i jeszcze kolejne setki ciapatych od Twojej wspaniałej Unii dostaniemy. Nieustanne pasmo sukcesów polskojęzycznego rządu za nasz hajs trwa.
 
"5 MENTZENA" - moje ulubione wyciągnięte z kontekstu

Przypomnijmy kontekst, bo jest ciekawy. Ciekawy jak cały wykład, który gorąco polecam. 5 Mentzena to nie postulaty Mentzena. 5 Mentzena to nie poglądy Mentzena. 5 Mentzena, to hasła przemawiające do wyborców Konfederacji. Z badań, z danych Mentzenowi wyszło, że to chce usłyszeć przeciętny wyborca Konfederacji. To przemawia do jego serduszka, takie ma poglądy nie Mentzen, a jego statystyczny wyborca.
 

Tak jest! Brawo Mati! Polska gurom!
I teraz kurwa wszyscy Polacy się dorzucimy do dożywotniego wyżywienia ciapatego.
Po co kara śmierci jak można dać biednemu uchodźcy dom.
:antonio:
Spokojnie. Nikt go nie wyda.
 
Przypomnijmy kontekst, bo jest ciekawy. Ciekawy jak cały wykład, który gorąco polecam. 5 Mentzena to nie postulaty Mentzena. 5 Mentzena to nie poglądy Mentzena. 5 Mentzena, to hasła przemawiające do wyborców Konfederacji. Z badań, z danych Mentzenowi wyszło, że to chce usłyszeć przeciętny wyborca Konfederacji. To przemawia do jego serduszka, takie ma poglądy nie Mentzen, a jego statystyczny wyborca.
No tak. Statystyczny wyborca popisu nie ma pojęcia o kontekście łyknie jak pelikan same hasła. Notabene bardzo fajne hasła wracając do tej wypowiedzi po paru latach.
Cześć bym chętnie zrealizował.
:roberteyeblinking:

A Ty przypadkiem sam nie raz się na tą 5tkę powoływałeś w celu zdyskredytowania Sławka?
:juanlaugh:
 
Nie znam prawa Grecji, a co to ma do rzeczy?

W Polsce zamiast kary śmierci, która jest jedyną słuszną karą w takim przypadku dostanie dożywocie. Pewnie w 1ce żeby mu nikt kosy szybko nie zajebał.
Za parę lat zrobią z niego więźnia politycznego i po cichaczu wyjdzie.

I w nagrode Ty i ja za to zapłacimy.
No i jeszcze kolejne setki ciapatych od Twojej wspaniałej Unii dostaniemy. Nieustanne pasmo sukcesów polskojęzycznego rządu za nasz hajs trwa.

Sprawiedliwość jest ważniejsza niż pieniądze, szczególnie że są to pieniądze niezauważalne dla przeciętnego człowieka, patrząc na skalę kraju/budżetu. W Grecji by sobie siedział ze swoimi ziomkami i gadał po swojemu. Wyszedłby po 10 latach za dobre sprawowanie. W Polsce dożywocie i nie ma życia wśród charakterniakow, którzy dadzą mu popalic.

Natomiast jakby patrzeć tylko na hajs, to trzeba by było dawać jak najniższe wyroki, bo po co wydawać kasę. Ale tu chodzi o sprawiedliwość! Za poważne przestępstwa powinny być poważne kary, jak to mówi jeden z Twoich ulubieńców czyli Konrad Berkowicz, który szydzi że lewactwo by najchętniej karało karnym jeżykiem.
 
No tak. Statystyczny wyborca popisu nie ma pojęcia o kontekście łyknie jak pelikan same hasła. Notabene bardzo fajne hasła wracając do tej wypowiedzi po paru latach.
Cześć bym chętnie zrealizował.
:roberteyeblinking:

A Ty przypadkiem sam nie raz się na tą 5tkę powoływałeś w celu zdyskredytowania Sławka?
:juanlaugh:

Oczywiście. 5tka jest jednym z największych wizerunkowych błędów Sławka, obok 100 ustaw na wygaśniętym hostingu i deklaracji giezwaldzkiej.
 

Tak jest! Brawo Mati! Polska gurom!
I teraz kurwa wszyscy Polacy się dorzucimy do dożywotniego wyżywienia ciapatego.
Po co kara śmierci jak można dać biednemu uchodźcy dom.
:antonio:
Więźniowie piszą w komentarzach, że chętnie przyjmą :robertmakeup:
 
Back
Top