Polityka

afro.jpg
 
1. Gospodarka za PO Polska rozwijała się najlepiej w Europie i to w czasach kryzysu. Przez cały okres rządów utrzymywaliśmy dodatni wzrost gospodarczy, gdy inne kraje w wyniku kryzysu miały ujemny. W latach 2007-2013 Polska gospodarka zwiększyła się o 19.7 procent. Najlepszy wyniki w UE, drugie miejsce to Słowacja z dwukrotnie niższym wynikiem. Połowa krajów UE zaliczyła w tym okresie spadek PKB.

2. Wolność:
PO dało możliwość umorzenia sprawy w przypadku złapania z małą ilością narkotyków (na własny użytek).

3. Prawa kobiet:
Pigułka dzień po.

4. Rodzina:
PO wprowadziło refundację in vitro.

5. Wymiar Sprawiedliwości:
PO rozdzieliło funkcję prokuratora generalnego od funkcji ministra sprawiedliwości.

6. Emerytury:
Ograniczenie przywilejów emerytalnych (najwyższe są w Polsce i Grecji, patrząc na UE) czyli zejście z drogi Greckiej. Polska miała najmłodszych emerytów w Europie. Do wcześniejszej emerytury była uprawniona nawet pani bibliotekarka, czy Pani grająca na trąbce mogła sobie w wieku 40 lat przejść na emeryturę. PO zlikwidowało patologię i zaoszczędziło miliardy. Podwyższyło również wiek emerytalny - bardzo słuszny postulat.

7. Deregulacja:
Zderegulowano około 250 zawodów
Uproszczenie zakładania spółki zoo.
Uelastycznienie czasu pracy
Wzrost notowań Polski w rankingach prostoty prowadzenia działalności gospodarczej
Wolność.
Antykomor,
mandaty za protestowanie pod domem Tuska przyklepane przez -nie wiem jak ich nazwać- obecnie sędziów zbuntowanych.

Wymiar sprawiedliwości:
no ładnie Serement wykonywał rozkazy, albo nie: po prostu przymykał oko, ale czego można się spodziewać po człowieku zajmującym się wcześniej kwestami dyscyplinarnymi?
Jebac kiboli, uważam że wielu z nich zasługuje na solidną ścieżkę zdrowia ale to co robiła prokuratura to nie była walka to było polowanie na czarownice-oczywiscie z tymczasowymi aresztami przyklepanymi przez sędziów. Wstawiałem już to słynne uzasadnienie sedzi odnosnie 40 miesiecznego aresztu?
Gospodarka:
oprócz hamulca z opóźnienionym działaniem którym była polityka kredytowa to ciekawiło mnie jakim cudem przy dużych inwestycjach firmy bankrutują?
My się zawsze wydawało, że inwestycje publiczne powinny wzmacniać firmy dzięki większej ilości zleceń.
System przetargów dno...
Sławomir N. i jego znaleziska to tłumaczą...


BTW oglądałeś już nowy filmik o Mentzenie na NASDW? Xd
 






Szczury, milusio


Szpitale! Oh, wait...


Szpitale!


If you "re goin" to San Francisco...






XD


XD




LOL








Coś w tym jest


Unavoidably unsafe




Matka Nafura nie kocha ludzkich dzieci




Hmmm




Ojojoj


Tak mi sie przypomnialo


 
Dziewczyna, wyjechała do pracy ze swoim partnerem i w czasie kiedy on pracował, ona obrabiała wyznawców allacha. Tak bardzo #polka. :siara:
Tradycji stało się zadość, 5 islamskich siurków a następnie zabójstwo głupiej polskiej naiwnej gęsi, bo przecież to co mówią normalni konserwatywni mężczyźni - Polacy, nie ma przecież sensu, kłamią i są rasistami. A ciapate miłe i dobre chłopaczki.


:usunto:

Nigdy się te głupie polskie puszczalskie gęsi nie nauczą?
 
Wolne sądy!


Jurszczyszyn
Bohater reportażu Ttv: gospodarstwo sprzedane za wartość wadium.
Później jak stał się medialnym meczenikiem to nagle reportaż zniknął, ba nawet TVN zaczął robić mniej reportaży o sędziach, więcej o prokuratorach.
Tuleya to też kozak: @Karateka@ jak byś zareagował gdyby jakiś PiSowskie sędzia był felietonistą Wrealu24?
To Heloł Radio Kuby Wątłego to przecież coś podobnego, tylko lewackie
To muszą być nieślubne dzieci Kaczyńskiego bo nie wierzę, że sito jest tak słabe, że tacy ludzie zostali sędziami...
Zresztą w konstytucji jest mowa o zakazie działalności politycznej...
Nie oglądałem, a warto?
Jest tam parę argumentów, które są trafne, a od dawna mnie dziwiło, że przeciwnicy Mentzena mu tego nie wypominają np. Nawoływanie do terroryzmu, przemocy legalne, ale obraża uczuć religijnych nie
 
Unavoidably unsafe
To tak, jakby napisac, ze jazda rowerem albo jazda pociagiem jest „unavoidable unsafe”.

Czemu nikt nie atakuje producentow samochodow? W reklamach przeciez producenci i eksperci mowia, ze auta sa super bezpieczne, a tu jeb ludzie gina. I to ginie nieporownywalnie wiecej.

Nawet zazywajac witamine C mozna sie wpakowac w problemy. Proponuje, wiec dodac ja do grona „unavoidable unsafe”.
 


XD








XD












To tak, jakby napisac, ze jazda rowerem albo jazda pociagiem jest „unavoidable unsafe”.

Czemu nikt nie atakuje producentow samochodow? W reklamach przeciez producenci i eksperci mowia, ze auta sa super bezpieczne, a tu jeb ludzie gina. I to ginie nieporownywalnie wiecej.

Nawet zazywajac witamine C mozna sie wpakowac w problemy. Proponuje, wiec dodac ja do grona „unavoidable unsafe”.
Zatem w takim razie producenci samochodow (a w zasadzie wszyscy producenci i usługodawcy) powinni miec "immunity from liability" podpisane przez samego prezdenta. Bo kazdy producent i usługodawca moze - tak samo prawdziwie! - powołać się na to, co zadziałało w przypadku farmacji: "unavoidably unsafe”.

Swoją drogą niezłe porówanie, "przedawkowania" i "szczepienia", rozważyłeś je przed napisaniem? Bo to mniej więcej jak porównanie własnonożne zamknięcie budzika na wiejskiej drodze z tym jak ASO przeparkowywuje ci auto. Jedno jest twoim szaleństwem, drugie nadzorowanym przez "ekspertów" procesem. Chciałbyś ASO z "immunity of liability"?
 
Jest tam parę argumentów, które są trafne, a od dawna mnie dziwiło, że przeciwnicy Mentzena mu tego nie wypominają np. Nawoływanie do terroryzmu, przemocy legalne, ale obraża uczuć religijnych nie

Akurat to obnażył Stanowski w Hejt Parku. Skowyt na Cohones był ogromny jak to Stanowski mógł tak źle potraktować Mentzena, pytając o wolność słowa i ochronę uczuć religijnych, zamiast o podatek na bagietkę czosnkową.
 
To kurwa jebaniec
View attachment 69540
@Dzihados coś taki zszokowany? :beczka:

Nie spodziałeś się po naszych braciach? Spoko, jeszcze przywykniesz :lol:
 

Attachments

  • IMG_20230619_085146.jpg
    IMG_20230619_085146.jpg
    72.8 KB · Views: 23
@Dzihados coś taki zszokowany? :beczka:

Nie spodziałeś się po naszych braciach? Spoko, jeszcze przywykniesz :lol:
Ale co ma moja wioska do ukraińskiego IPNu?

EDIT:
Aaaa to screenshot mojej reakcji, a nie profilu.

Wierz mi, czlek niby stary, a njusy ciagle szokują :) Czy to z Rosji, USA czy EU, to czemu nie mogą i z UA?
 
Last edited:


XD








XD













Zatem w takim razie producenci samochodow (a w zasadzie wszyscy producenci i usługodawcy) powinni miec "immunity from liability" podpisane przez samego prezdenta. Bo kazdy producent i usługodawca moze - tak samo prawdziwie! - powołać się na to, co zadziałało w przypadku farmacji: "unavoidably unsafe”.

Moze powinni? Jezeli ludzie nie rozumieja, ze auto jest fajne, ale Twoje bezpieczenstwo w nim zalezy od masy czynninkow zewnetrznych, a w wiekszosci od samego kierowcy? Na szczescie nie ma chyba sekty antysamochodowcow.
Swoją drogą niezłe porówanie, "przedawkowania" i "szczepienia", rozważyłeś je przed napisaniem? Bo to mniej więcej jak porównanie własnonożne zamknięcie budzika na wiejskiej drodze z tym jak ASO przeparkowywuje ci auto. Jedno jest twoim szaleństwem, drugie nadzorowanym przez "ekspertów" procesem. Chciałbyś ASO z "immunity of liability"?
Ja porownuje to, ze producent witaminy C, tak samo jak szczepionki, nie moze zagwarantowac Ci 100 % bezpieczenstwa.

Mozez umrzec po zastrzyku znieczulajacym u dendysty. Pewnie tego tez nie wiedziales.
 
Na szczescie nie ma chyba sekty antysamochodowcow.
Akurat jest: ekolewica XD Tacy Krzyżowcy Amiszów, coś w ten deseń...

Moze powinni?
W sensie kazdy producent i uslugodawca powinien miec "immunity of liability"? Wspomniane ASO? Nie ma Pana auta, i co Pan nam zrobi?

Ja porownuje to, ze producent witaminy C, tak samo jak szczepionki, nie moze zagwarantowac Ci 100 % bezpieczenstwa.
Tak jak i w ASO mogą zepsuć ci auto. Pytanie kto za to odpowiada. I wrócę do tego co powiedziałem: umyślne przedawkowanie leku to dobre porównanie do zmuszenia do przyjęcia szczepionki, z prawnym wyłączeniem odpowiedzialności za potencjalne skutki uboczne. Perfekcjne XD Ciekawe w sumie czy szczepionki można przedawkować? XD

Mozez umrzec po zastrzyku znieczulajacym u dendysty. Pewnie tego tez nie wiedziales.
Przeciez ja nic nie wiem, c'nie?
 
Akurat jest: ekolewica XD
Czyli oszolomy jakies tylko.
W sensie kazdy producent i uslugodawca powinien miec "immunity of liability"? Wspomniane ASO? Nie ma Pana auta, i co Pan nam zrobi?


Tak jak i w ASO mogą zepsuć ci auto. Pytanie kto za to odpowiada. I wrócę do tego co powiedziałem: umyślne przedawkowanie leku to dobre porównanie do zmuszenia do przyjęcia szczepionki, z prawnym wyłączeniem odpowiedzialności za potencjalne skutki uboczne. Perfekcjne XD
O jakich szczepionkach mowimy konkretnie? O wszystkich? O tych na corone?
Przeciez ja nic nie wiem, c'nie?
Mialo byc bez „tez”. Sorka.
 
O jakich szczepionkach mowimy konkretnie? O wszystkich? O tych na corone?
W ćwierku w którym wrzucałem było wspomniane o skojarzonej szczepionce na DTP : błonica, krztusiec (koklusz) i tężec.

Pozwy po skutkach ubocznych tej szczepionki spowodowały, że Wyeth/Pfizer poszedł do Białego Domu z prośbą o "immunitet od konsekwencji".

Co jest dokładnie w tym "immunitecie", który uzgodnił uzgodnił Reagan z Wyeth/Pfizerem to by trzeba poszukać. A może posłucham RKJ u Rogana...

A co podpisywały rządy, włączając nasz, z Pfizerem w 2019/2020 to inna kwestia, choć podejrzewam, że podobna. Nie monitoruję tego na bieżąco ale swego czasu nie była dostępna publicznie, odtajnili już?

EDIT:
Tak mi się przypomniało



Spx
 
Last edited:
Akurat to obnażył Stanowski w Hejt Parku. Skowyt na Cohones był ogromny jak to Stanowski mógł tak źle potraktować Mentzena, pytając o wolność słowa i ochronę uczuć religijnych, zamiast o podatek na bagietkę czosnkową.
o legalnym nawoływaniu do terroryzmu i popełniania przestępstw? Ba nawet robienia szkoleń jak robić bomby?

BTW jak tam oceniasz zaangażowanie sędziego Tuleya w Heloł Radio? Zabroniła mu tego KRS

Kocham twitter za takie rozmówki: ten typ od trumny na kołach:





W ogóle nie rozumiem tego nazywania Tuska Niemcem. Przede wszystkim niemieccy politycy tak fatalnie się nie ubierają, a po drugie Donald Tusk jest bardziej niemiecki od samych Niemców: die Welt krytykował przyjęcie orderu imienia człowieka, który germianizował Polaków "bo to za duża uległość wywołująca nastroje antyniemieckie w Polsce" :waldeklaugh:
Po drugie: jak to powiedział prezydent Niemiec "Polacy są pilniejsi/bardzie pracowici od Niemców" -Tusk by coś takiego powiedział? :korwinlaugh:

1687163177304.png


To jest problem PO, a PSL i te rosyjskie interesy gazowe...

Ale czego można się spodziewać po Ziobrystach? Jeszcze donosiciel?










 
Back
Top