Polityka

@cypher



Dzięki za wyprowadzenie mnie z błędu. Także dalej mogę z czystym sercem zbytnio nie szanować Biedronia.
 
Paczka z D24:



http://www.defence24.pl/news_rosyjskie-bombowce-beda-patrolowac-obszar-morza-karaibskiego-i-zatoki-meksykanskiej



http://www.defence24.pl/analiza_smiertelny-poziom-rentownosci-amerykanskich-lupkow-putin-gotowy-na-katastrofalne-spadki-cen-ropy
 
Tu pod koniec materialu bedziecie mieli ewidentnie psiarza w szaliku(dla niedowiarkow i naiwniakow)



https://www.youtube.com/watch?v=X354ooM54nU#t=1116
 
Dobrodziejstwem są dziś te smartfony:)) To, że tam jest konfidentów jak rodzynek w cieście, to było pewne - ale zawsze lepiej mieć to na "taśmie" niż opierać się wyłącznie na dedukcji.
 
308 zatrzymanych, z czego 124 usłyszało zarzuty, z czego 79 w trybie przyspieszonym a 45 przeniesiono do sądów zwykłych, czytaj brak dowodów, 24 skazano.



Ja częściej chciałbym poznawać szerszy kontekst tego co pokazują w tych urywkach, chociaż trzeba przyznać że i Hans Frank by sie takich łapanek nie powstydził.
 
To, że tam jest konfidentów jak rodzynek w cieście,


oby proporcje się nie zmieniły : ), jeżeli radykalne działania i ten spryt "lisi" w postaci zakładania szalików będzie postępował to druga strona zrobi to samo, nikt nie jest głupi. Mam nadzieję, że do tego nie dojdzie i ktoś zapanuję nad służbami. Kładę głowę, że gdyby tam policji nie było w ogólę byłaby podniosła atmosfera i przemarsz bez incydentów. Nie wiem na co ta cała inwigilacja i zastraszanie uczestników. Boją się skurwisyny : ) Najważniejsze nie są fakty, najważniejsze są fakty medialne, jak powiedział Geremek:-)
 
Na biegu niepodległosci była policja i jakos nikt z biegaczy sie z nia nie napierdalał i nie demolował wszystkiego co popadnie po drodze. Czemu tak?
 
No tak. Bo przeciez musieli by poprzeberac tajniaków za biegaczy a potem sprowokować z nimi zadyme i porozwalac przystanki i rowery miejskie aże bieg jest w dzień to by nie mogli tego robic bezkarnie. No i od dawna wiadomo ze bieganie to moda dlapedałów a policja trzyma z pedałami. Kurde po co ja pytałem.
 
To żart był z mojej strony przecież. No ale faktem jest, że w Dniu Marszu 99% jedzie na marsz a nie na jakieś tam biegi czy ten spacer Komorowskiego.

No i od dawna wiadomo ze bieganie to moda dlapedałów a policja trzyma z pedałami.


Skunx, niech zgadnę. Poglądy masz bardziej na lewo?
 
A kibole istotni ? Czy kibole i gnoje w bluzach lonsdaylea w kominiarkach ( wiesz - rzucanie kamieniami, niszczenie znaków drogowych ) to zwykli bandyci czy siła polityczna i głos ludu? I czy mam rozumiec że policja specjalnie dostaje rozkaz od zydomasonów i lemingoeuropederastów czyli rządu zeby biła kiboli lub patriotów i rozwalała miasto? O co biegaa???
 
Wiesz co to prowokacja i po co się ją stosuje? Kiboli, jak mówisz, było tam około 50 - tak wynika z wyroków sądu. Oprócz nich maszerowało jakieś 50 000 zwykłych ludzi - gdybyś nie zauważył.
 
Tak sie właczyłem na chwilkę a zaraz musze dzieciaka kąpać to sie wyłączę i zapomnę. Poglądy na lewo? Mam takie poglady że jak koleś na tym filmiku poucza policjanta w stylu " to co pan tu robi jak pan jest operacyjny i czy panu teraz samochód tu kradną i że od zadym jest prewencja" to mnie to śmieszy jego mundrowatość i niewiedza bo wiadomo że głupi luj sie napina po prostu bo nienawidzi psów i gada bzdury. Albo jak widze że jakis tam stonoga dzwoni na komisariat i sie cieszy ze powkurza psiarnie pytaniem o trzepanie dywanów a potem namawia innych fanów do takiego dzwonienia to mam takie poglądy że kutafon blokuje linie i przez niego moze ktos kto potrzebuje pomocy bo mu sie dziecko dławi na przykład sie nie dodwoni. Wielka mi polityka, phi. Wiem ze prawilniaki jak im dziecko umiera to dzwonia do starucha a nie na jebane psy ale spoko.
 
Jak by mi dziecko umierało to bym dzwonil raczej na pogotowie a nie na policję. Co do Stonogi to zgaduje, ze obejrzałeś z nim jeden czy dwa filmiki nawet nie zagłębiając się w jego postać.
 
Prowokacje to żadna nowość. Nie jedna ekipa jadąca na mecz była atakowana przez pewną grupę przebraną w szaliki i barwy klubowe wroga. Po czym zawinięci zostali tylko ci zaatakowani, bo atakującymi okazali się funkcjonariusze...Taką mamy policję "przebiegłą" ;]



Niedługo na ulicach zaczną spychać z drogi, zaczniesz uciekać, a potem założą koguta i powiedzą, że złamałeś przepisy drogowe jadąc z niebezpieczną prędkością i uciekając przed policją ;]
 
te skunx ile ci teraz w policji placa? czy rodzinke masz w firmie? ktorys juz raz niejaki skunx broni tej psiarni za wszelka cene.Taka bezmyslna"solidarnosc" to wlasnie cecha dzisiejszych niebieskich. Ma tu,na filmiku jak byk policjanta prowokatora w szaliku to on jak to zwykle psiarnia ma w zwyczaju odwraca kota ogonem i dalej ich broni.Podejrzewam,ze jak by ktos zginal przez jakiegos zidiocialego policjanta to on dalej by ich bronil. Wnioski nasuwaja sie same albo z "firmy" albo powiazany jakos,rodzina czy cos w tym stylu. acha i tu nie chodzi o "prawilnosc" tylko o zwyczajny OBIEKTYWIZM,ktorego tobie skunx brakuje wiec musi byc jakas przyczyna twojej slepiej i nielogicznej obrony tej niebieskiej formacji.



edit: Born oni wszytsko zrobia dla podbicia statystyk--> WSZYSTKO
 
Skunx jeśli prowokacją nie jest zatrzymanie marszu na kilkaset metrów przed celem i izolacja awanturujących się poprzez zepchnie ich w tłum spokojnie idących w marszu to nasza Policja to banda kretynów, która nawet nie ma najmniejszego pojęcia jak działa psychologia tłumu.
 
Wracając jeszcze do materiału od Pospieszalskiego to rozwala mnie po prostu dyplomatyzm tej Pani. Owijanie w bawełnę i omijanie pytania. Postawa "Byle się do niczego negatywnego nie przyznać" nawet jeśli jest to jasne i klarowne. Takich ludzi powinno się izolować i nie dopuszczać do głosu w mediach.



Ankieta robiona podczas programu powinna mieć jakieś dalsze konsekwencje, a nie po prostu badać opinię...Z różnych kamer różnie wszystko wygląda, ale trochę żałuję, że tłum w poczuciu zagrożenia nie ruszył i nie mieliśmy na drugi dzień informacji o setkach stratowanych funkcjonariuszy. Może by się ogarnęli ciut bardziej po czymś takim. Skończyło się na drobnych obrażeniach od kamieni i innych takich przedmiotów latających.



Ten ruch w kierunku całego marszu, fakt, odbył się w stronę rzucających policję, ale również w kierunku marszu i machających flagami, strzały również w tym kierunku padały. Oni chcieli odzilować ich dla bezpieczeństwa ludzi? W życiu, raczej samych siebie, a mogli po prostu wycofac się z tej ulicy i może chuligani ruszyli by za nimi oddalając się od głównej części marszu. Wtedy byłby czas na jakąś taktykę "pojmania". To była żenada. Znając życie jednak nic w związku z tym się nie stanie i dalej będziemy żyć w kraju policyjnym. Dziś odznaka to wstyd i mam nadzieję, że mi nigdy żaden fukcjonariusz w drogę nie wejdzie, bo za niewinność czy jakąś bzdurę siedzieć nie pójdę, a raczej za coś za co w więzieniu by mnie szanowano. Kur..czy na prawdę tak trudno być policjantem? Ludzie powinni szanować ten zawód, cieszyć się, że ich mamy, że nas bronią, jak żołnierze, ale gdzie tam. Lepiej mieć się za "ekipę" i cieszyć się z kolejnej walki z chuliganerią.



PS: Dawno takiego długiego posta nie napisałem na forum, ale cóż...
 
Ooo jednak sa tacy:



http://www.defence24.pl/news_rosyjscy-poborowi-nie-chca-ginac-na-ukrainie



Australia ma geoluksus i widac nie nabiera wody w usta:



http://www.defence24.pl/news_putin-na-szczycie-g-20-w-asyscie-rosyjskich-okretow-czy-che-zastraszyc-australie



Co ci Francuzi kombinuja?



http://www.defence24.pl/news_wladywostok-zawieszony-w-prozni-ale-formalnie-juz-pod-rosyjska-bandera
 
mfAqUHT.png




Chyba nic zaskakującego?
 
Dwa zaskoczenia, dla mnie przynajmniej. Raz: PSL 17% - niby mają w sejmikach całą bandę "swoich", ale takiego wysokiego wyniku nie spodziewałem się. Dwa: KNP - liczyłem na około 2%, bo to jednak szalenie mało popularne głosowanie wśród elektoratu partii. A tu proszę, wynik oscylujący w okolicach tego, co jeszcze dwa lata temu było ich maksymalnym pułapem w wyborach parlamentarnych. To dobrze wróży!
 
PSL de facto wygrało te wybory bo bedzie współrządziło w całej Polsce, PiS mimo ostatnich przygód póki co przed PO co przywraca mi wiarę w narodzie, chociaż myślałem że będzie podobnie jak w eurowyborach, KNP nadspodziewanie dobrze biorąc pod uwagę specyfikacje tych wyborów. Zobaczymy co na to wszytsko dziadki z PKW.
 
PSL poza wielkimi miastami to po prostu sitwa z dziada pradziada z olbrzymimi strukturami, więc wynik nie dziwi. Cieszę się, ze PiS w końcu utarł nosa PO. No i RN o dziwo przebił się przez 1%. Palikmioty chyba oddały walkowera?
 
Głosowania co jakiś czas, a liczby ciągle te same. PO i PiS najwyżej, biją się ze sobą, reszta w granicach 1-9%. PSL zaszalał. Nic się nie zmienia. Po co to głosować? Może w ogóle media sami sobie tworzą te rankingi pytając na ulicach tysiąca osób kogo wolą ;-)
 
Back
Top