Polityka


niestety mam pamięć to idiotycznych wypowiedzi

Zarząd krajowy RAZEM czyli nie byle kto




a tej babie chwalącej się tym, że była molestowana zadałem pytanie o wolność zgromadzeń



żeby to lewactwo było przynajmniej ideowe...




Metoda salami, powolne odbieranie praw, zwiększanie kontroli i zabijanie przedsiębiorczości. A wszystko po to żeby schlebiać "słabszym". Nie wiem gdzie jest granica tych absurdów, ale to jebnie.
tak tylko najgorsze, że teraz klika się temat: nieludzki Ziobro chce wprowadzić karę bezwzględnego dożywocia. Powrót do średniowiecza. Profesorowie wypowiadają sie jak to wysokość kary nie wpływa na przestępczość oraz jak można tak się nad człowiekiem znęcać trzymając człowieka do końca życia w więzieniu -współczuje Trynkiewiczowi, że nie chodzi na wolności....
To są zresztą ci sami ludzie, którzy są za zwiększaniem mandatów drogowych...
Tajemnica poliszynela, że Ziobro nie zrobił nic większego aby ukrócić patologię prokuratorską z gnębieniem obywateli za "przekroczenie granic obrony koniecznej" mimo, że to obiecywał. Boże a prokurator widzący nóż albo broń palna w aktach :antonio::baldwinwhiskey:

Zastanawia mnie to jakie to perełki chce przeforsować PiS wykorzystując "humanitarnych drani" jako to ładnie nazwał Ronald Reagan fanów małych kar.
Też jakoś cicho o sojuszu PiSu w uchwalaniu lewackich przepisów: ustawa o ochronie lokatorów zaktualizowana przez PiS to jeden z głównych powodów tego, że nastolatkowie mają problemy z wynajmem, a medialne orły prawa o tym milczały (między innymi Bodnar to poparł)...

Myślę, że korzenie tego zła są na uniwersytetach...
Dlaczego niektórzy nazywają rządy PiS putinizacyjnymi:


Ok, sorry, ale będzie przeklinane.

Ten temat miał być w jutrzejszym tygodniu w reżimie, ale jest tak kurwa absurdalnie głupi i tak bardzo obnaża patologię jaką są rządy tych zasranych satrapów, że nie mogę o tym nie napisać oddzielnie.

Do rzeczy: prokuratura w Szczecinie, jak przystało na instytucję prowadzącą śledztwa, opublikowała dowody w internecie, wypisz wymaluj jak jakaś kurwa Gazeta Polska czy inny periodyk rybacki. Sam fakt takiej publikacji jest patologią typową dla środkowoazjatyckich satrapii, ok? Ok.

To po pierwsze.

Co jest w opublikowanych materiałach? Ano SMS-y prokurator Ewy Wrzosek. Tak. Tej, która jako jedna z niewielu osób w 37-milionowym kraju, chciała pociągnąć do odpowiedzialności Sasina i innych aparatczyków, którzy nielegalnie organizowali wybory kopertowe. Tak, tej, którą Ziobro i Kamiński szpiegowali Pegasusem, czemu do tej pory zaprzeczano, a co teraz chyba niejako potwierdzono, no bo przepraszam, ale skąd kurwa mają jej SMS-y? Sam fakt, że je mają - jest patologią i dowodem, że żyjemy w ustroju hybrydowym.

To po drugie.

W tychże SMS-ach Ewa Wrzosek wraz z drugą prokurator, rzekomo udostępniają informacje ze śledztwa osobom do tego nieupoważnionym. Konkretnie chodzi o lato roku 2020, gdy w Warszawie w krótkim czasie doszło do dwóch wypadków autobusowych, o co Partia oczywiście obwiniła Trzaskowskiego. WEDŁUG OPUBLIKOWANYCH SMS-ÓW, Wrzosek i Małgorzata M., miały udostępnić dane o badaniu moczu kierowcy urzędnikowi warszawskiego ratusza, niejakiemu Michałowi Domaradzkiemu. Oczywiście czy tak rzeczywiście było - nie mamy pojęcia, dlatego że ponieważ:

a) Pegasus może modyfikować dane w telefonie, w tym także fragmenty korespondencji.

b) Partia ma już na koncie po prostu montowanie SMS-ów tak, by obciążały przeciwników politycznych, co przećwiczono z senatorem Brejzą.

c) Ewa Wrzosek mówi, że cytowanych przez prokuraturę SMS-ów nie wysyłała i sorry, ale jej zdanie cenię wyżej niż ziobrystów, ok?

Te trzy podpunkty dają nam po trzecie.

Niemal równolegle, Ewa Wrzosek została oddelegowana na cały dzień do pracy w sądzie, dzięki czemu posłuszni woli Partii pseudoprokuratorzy mogli... przeszukać jej biuro. Tak, bez jej udziało, co znaczy, że mogli tam "znaleźć" co chcieli. To jest oczywiście standard białorusko-kremlowski.

To po czwarte.

Ale to dalej nawet nie połowa. Bowiem chwilę później Ewa Wrzosek została... zawieszona na pół roku. Rozumiecie? ZUPEŁNYM KURWA PRZYPADKIEM, zawieszenie dotyka akurat tę prokurator, która ściga Sasina, była inwigilowana cyberbronią antyterrorystyczną, której właśnie po bantustańsku przewalono biuro i której SMS-y, prawdopodobnie i tak sfejkowane, właśnie po prostu kurwa opublikowano, jakby to nie był dowód w śledztwie (zakładając, że takowe się w ogóle toczy) tylko jakiś felieton u Sakiewicza.

Ten niesamowity zbieg okoliczności, to nasze po piąte.

I teraz wjeżdża gęste. Bowiem wspomniany wyżej Michał Domaradzki z warszawskiego ratusza został... aresztowany przez CBA. Uwaga, bo zarzut jest nieprawdokurwapodobny. Otóż Michał Domaradzki miał wyciągać od obu pań prokurator dane ze śledztwa by "osiągnąć korzyść osobistą, wyrażającą się w uzyskaniu przychylności przełożonego", którym to przełożonym jest oczywiście Trzaskowski. Oczywiście z kilometra pachnie to zwykłą gównoprawdą. Ale nawet, NAWET jeśli cały ten proceder miał miejsce i rzeczywiście przekazywano tak kluczowe informacje jak wynik badań moczu kierowcy (które i tak chwilę później podawała publicznie policja), to kurwa mać ja pierdolę, co ma do tego CBA? I czemu tego człowieka, pełniącego dyrektorskie stanowisko w ratuszu 2-milionowego miasta wyciąga się jak jakiegoś dilera czy mordercę?

To po szóste.

I teraz gwódź programu. Otóż cały ten cyrk ma oczywiście na celu ujebanie Trzaskowskiego. I wyobraźcie sobie, że szczecińska prokuratura udostępniła nie tylko rzekome SMS-y Ewy Wrzosek z Domaradzkim i Małgorzatą M., ale także Domaradzkiego z... Trzaskowskim.

Przeczytajcie to jeszcze raz na wydechu: ziobrowa prokuratura udostępniła prywatne SMS-y prezydenta Warszawy ze swoim urzędnikiem, w końcówce kampanii wyborczej, gdy ów prezydent Warszawy kandydował na prezydenta Polski.

Po siódme rodzą się zatem oczywiste pytania:

- Czy Trzaskowski był inwigilowany Pegasusem?

- Czy jeśli był, to czy możemy mówić o legalności wyborów prezydenckich w 2020, skoro Partia wiedziała wszystko o Trzaskowskim, a Adrianek wygrał niewielką różnicą głosów?

- Jeśli nie był, to skąd kurwa Ziobro ma jego SMS-y?

- Jeśli zostały one zdobyte Pegasusem lub jakimś innym oprogramowaniem, to przepraszam bardzo, ale na jakiej podstawie prawnej?

- Jeśli Ziobro ma SMS-y Trzaskowskiego i Domaradzkiego, to czy ma też SMS-y Trzaskowskiego z innymi?

- Jeśli tak, to czy przypadkiem Ziobro nie ma całego folderu pełnego kompromatów na jednego z najważniejszych polityków opozycji, co de facto wyłącza go z jakiejkolwiek wyborczej gry?

- Czy jeśli Trzaskowskiego zaatakowano Pegasusem, oznacza to, że Ziobro ma także przynajmniej fragmenty korespondencji ze wszystkimi, z którymi Trzaskowski rozmawiał, co prawdopodobnie oznacza tysiące ludzi?

- Czy cały ten cyrk nie jest po prostu sposobem Ziobry na powiedzenie nam wszystkim: tak, mam całe foldery kompromatów i chuja możecie mi zrobić?

- Czy to jest kurwa mać normalne?

Żyjemy w kraju, w którym dzieją się rzeczy, o których do tej pory czytaliśmy w reportażach o Rosji. Rząd organizuje sobie nielegalne wybory, bo czemu kurwa nie. Państwowa funkcjonariuszka, która jak w jakimś thrillerze politycznym, próbuje kogoś za to pociągnąć do odpowiedzialności jest represjonowana. Rząd, okazuje się, może sobie ot, tak, z dupy zupełnie, opublikować jej SMS-y, twierdząc, że dowodzą jakiegoś strasznego przestępstwa, choć wiemy, że już wcześniej takimi SMS-ami manipulowali. Na podstawie tych SMS-ów, rząd może sobie wpaść do ratusza ze swoją policją polityczną (oficjalnie antykorupcyjną) i wyprowadzić wysokiego urzędnika. Potem mogą sobie opublikować SMS-y prezydenta stolicy i to z czasów, gdy prawie wygrał wybory o prezydenta RP, tym samym jasno nam sugerując, że w tamtych wyborach (2020) szpiegowano sztab opozycji tak samo jak w poprzednich (Brejzę w 2019), czyli że te wybory miały gówno wspólnego z uczciwością i równością. I wszystko to się dzieje: bez śledztw, bez formalnych zarzutów, bez przesłuchań, bez żadnego uzasadnienia, po prostu dlatego, że mogą.

Ale hej, wybory się odbyły, nie? W Polsce jest demokracja, o co chodzi?

Definicje znowu mylisz:
putinizm to putinizm, komunizm to komunizm, faszyzm to faszyzm, nazizm to nazizm. Człowiek z czarną skórą to Murzyn, człowiek z białą skórą jest biały. Krzesło to krzesło, łóżko to łóżko...
Nie trzymanie się definicji kończy się zabawa w milion płci...

Nie jestem fanem Bosaka czy Winnickiego i uważam ich działalność za szkodliwą, ale to nie oznacza, że mogę ich nazwać nazistami, bo to byłaby kpina z prawdziwych ofiar....

Gdyby Kaczyński wprowadziłby putinizm w Polsce to Adam Michnik i Kuba Wojewódzki juz dawno leżeliby kilka metrów pod ziemia.





Sprawa Pegasusa: też jest hm. Też nie ma pewności, że to polskie władzy użyły tego...
Pamiętam teksty, że będzie sprawdzanie, który sędzia zgodził się na podsłuchy i nagle temat ucichł nie wiadomo dlaczego (to nie jest zresztą tak, że tylko przy odmowie muszą pisać uzasadnienie?)...

Jak już bym do Kaczyńskiego do kogoś porównywał i jego wizję państwa to są to standardy południowoamerykańskie łamane na Berluscionego (chociaż Włochy mają przynajmniej w teorii najbardziej niezależną prokuraturę w całej UE, sądy też, chociaż powolne).


Był w tym programie Państwo w państwie -polecam zresztą ten program, jeden z ciekawszych dziennikarzy go prowadzi.
Oj pamiętam sąsiadów, którzy inaczej by zareagowali na donosy :korwinlaugh:
 
Ja mam 25 lat i hipotekę ale to raczej wyjątek i splot pewnych zdadzeń.

Ogólnie kredyty typu chwilówki to mimo wszystko problem bo potem ciagnie się. Dla gospodarki słabo ale do sterowania nimi wręcz przeciwnie. Zakredytowane społeczeństwo jest bardziej potulne

Tutaj jest dokładniejsze omówienie:
tylko autor pominął też jeden mały szczegół -są upadłości konsumenckie z wyłudzeń kredytów na człowieka nie mającego nic do stracenia (bezdomny, narkoman itp., naiwny chcący szybko zarobić)

Gigantyczny wzrost upadłości konsumenckich.

Dla mnie ten konsumpcjonizm na kredyt to jakieś połączenie hazardu z narkomanią. Mimo tego, że uważam środowisko akademickie za skrajną kaste to bałbym się całkowicie płatnych studiów.
Te kredyty studenckie w USA to uczenie nastolatków wydawania pieniędzy z przyszłości, a po studiach to raj dla korporacji -bo jakoś głupio kombinować mając czasami po 200 tys. $ kredytu studenckiego...

Do hipotek to ludzie zostali zmuszeni, bo nie opłacało się zbierać większego wkładu własnego (jeśli można oszczędzić rocznie 50 tys, a cena mieszkań rocznie rosła o 50 tys. zł to...), ale też było jechanie po bandzie z wysokością kredytu...

Nawet nie ma jak cisnąć tylko jedną grupę społeczną, bo na kredyty frankowe nabrał się cały przekrój społeczeństwa (paradoksalnie wyśmiewani rolnicy najmniej...). Teraz złotówkowicze...
 
Faktów dot. Pegasusa nie poznamy dopóki nie zmieni się władza. Dzisiaj służby i prokuratura zacierają ślady i nie ma instytucji, która może to sprawdzić. W przyszłości ktoś się wysypie, bo będzie szukał wdzięczności nowego pana. Na prawdę chciałbym zobaczyć tych bolszewików w więzieniach, bo tylko to może wyhamować następnych ministrów przed zrobieniem jeszcze większych wałów.
 
Faktów dot. Pegasusa nie poznamy dopóki nie zmieni się władza. Dzisiaj służby i prokuratura zacierają ślady i nie ma instytucji, która może to sprawdzić. W przyszłości ktoś się wysypie, bo będzie szukał wdzięczności nowego pana. Na prawdę chciałbym zobaczyć tych bolszewików w więzieniach, bo tylko to może wyhamować następnych ministrów przed zrobieniem jeszcze większych wałów.
Ilu polityków poszło siedzieć?
Ile razy był procesy przed Trybunałem Stanu?
Ile polskich polityków zostało skazanych za współpracę w obcym wywiadem?

No właśnie, nawet Sikorski nie chciał postawić Ziobry przed TS....

Gdyby NIK miał uprawnienia prokuratorskie (plus prezes NIK po kadencji nie mógłby prowadzić kariery politycznej przez 5 lat -najlepiej jakby był od razu mianowany na sędziego SN lub TK), ale nie ma. Ma za to IPN i Instytut Demografii i Rodzinny (czy jak to się tam nazywa)...

A wracając co do humanitaryzmu: to już bardziej warunki w więzieniach nadają się do krytyki. Nawet chyba związek zawodowy strażników więziennych pisał o tym, że przez przepełnienie więzień rozwija się przestępczość w więzieniach, a ministerstwo odpowiada populistycznie ,,kara to nie nagroda"...

PiS ma fajnie, bo nie ma mocnych organizacji pozarządowych, które mogą ich ładnie punktować, a te KODy itp. to się nadają do...
 
Faktów dot. Pegasusa nie poznamy dopóki nie zmieni się władza. Dzisiaj służby i prokuratura zacierają ślady i nie ma instytucji, która może to sprawdzić. W przyszłości ktoś się wysypie, bo będzie szukał wdzięczności nowego pana. Na prawdę chciałbym zobaczyć tych bolszewików w więzieniach, bo tylko to może wyhamować następnych ministrów przed zrobieniem jeszcze większych wałów.
Jak to powtarza Michalkiewicz: "Wojna trwa ale kopiemy sie tylko po kostkach. Wy nie ruszacie naszych, my nie ruszamy Waszych"
 
318243209_1156844908280265_5055671195948918146_n.jpg
 
Już od dawna święta nie mają charakteru religijnego tylko komercyjno-towarzyskiego. Wszędzie reklamy, kalendarze, coca-cola z ciężarówką, świąteczne promocje oraz propagowanie kupowania prezentów bo przecież musi być prezent.

A jak ktoś uważa że choinka, karp czy pierogi mają coś wspólnego z chrześcijaństwem. Cóż ich geneza jest raczej świecka.
 
Już od dawna święta nie mają charakteru religijnego tylko komercyjno-towarzyskiego. Wszędzie reklamy, kalendarze, coca-cola z ciężarówką, świąteczne promocje oraz propagowanie kupowania prezentów bo przecież musi być prezent.

A jak ktoś uważa że choinka, karp czy pierogi mają coś wspólnego z chrześcijaństwem. Cóż ich geneza jest raczej świecka.

Wyobraź sobie, że w wielu polskich rodzinach święta to coś więcej niż "reklamy, kalendarze, coca-cola z ciężarówką, świąteczne promocje oraz propagowanie kupowania prezentów".
Mylisz przejściowe mody z tradycją.

 
Już od dawna święta nie mają charakteru religijnego tylko komercyjno-towarzyskiego. Wszędzie reklamy, kalendarze, coca-cola z ciężarówką, świąteczne promocje oraz propagowanie kupowania prezentów bo przecież musi być prezent.

A jak ktoś uważa że choinka, karp czy pierogi mają coś wspólnego z chrześcijaństwem. Cóż ich geneza jest raczej świecka.
Odpierdol się od pierogów, bezbożniku!
 
Faktów dot. Pegasusa nie poznamy dopóki nie zmieni się władza. Dzisiaj służby i prokuratura zacierają ślady i nie ma instytucji, która może to sprawdzić. W przyszłości ktoś się wysypie, bo będzie szukał wdzięczności nowego pana. Na prawdę chciałbym zobaczyć tych bolszewików w więzieniach, bo tylko to może wyhamować następnych ministrów przed zrobieniem jeszcze większych wałów.


To sobie jeszcze poczekasz zanim wejdzie ktoś z poza układu magdalenkowego. A wtedy i tak te wszystkie Kaczyńskie i Tuski albo nie będą żyć albo i tak będzie przedawnione.
 
O Boże są lepsze hity.
Hej jestem laską mającą na fejsie: jebać księży, aborcja super, Szajbus Wielgus masz mój głos.

Też ja: hej proszę księdza, bo ja chciałabym ślub kościelny, bo...
... zdjęcia z urzędu stanu cywilnego nie są tak ładne jak podczas ślubu kościelnego....
Znam ksiedza, który w takich sytuacjach pyta się o to aby wymienić wszystkich ewangelistów. Jeśli nie ma poprawnej odpowiedzi to ,,parafii w Polsce jest dużo, proszę szukać szczęścia gdzie indziej" -dostawał donosy do kurii :korwinlaugh:

Wyborcza opublikowała artykuł o oburzonej kobiecie, że nie może zostać matką chrzestna, bo jest feministką wchodzącą z protestami do Kościoła...


Kościół się wplątał we wpisywanie sakramentów w popkulturę od chrztu, komunie świętą zamienioną w jakiś biznes dla rodziców, aż po śluby kościelne.
Krótkoterminowo to cashowanie było dobrą inwestycją, ale długoterminowo...
Plus mega dobre interesy Kościoła z politykami wszystkich opcji (nie tylko PiSem, bo ilu prezydentów miast jest z PiSu? Garstka...) więc mamy to samo co z polskimi klubami piłkarskimi: fenomen.
Kościół może się utrzymać bez wiernych, bo jak się robi interesy: działka za 1 zł sprzedana za 2,5 mln zł to...
Kluby piłkarskie mogą się utrzymać bez kibiców, bo i tak zawsze z samorządu kasa z kroplówki pełnej $ będzie leciała...

To sobie jeszcze poczekasz zanim wejdzie ktoś z poza układu magdalenkowego. A wtedy i tak te wszystkie Kaczyńskie i Tuski albo nie będą żyć albo i tak będzie przedawnione.

Wołoszański ładnie mówił, że prawda o politykach zostaje ujawniona, kiedy jest grubo po śmierci polityków. Na Kennedego też wyszło trochę brudów po czasie, byłego szefa FBI wspierającego mafie, jestem ciekawy co wyjdzie na Busha i Clintona, bo jeśli reinkarnacja istnieje, to ta dwójka będzie miała nieciekawe życie po śmierci :roberteyeblinking:
 
Dla mnie ten konsumpcjonizm na kredyt to jakieś połączenie hazardu z narkomanią. Mimo tego, że uważam środowisko akademickie za skrajną kaste to bałbym się całkowicie płatnych studiów.
Te kredyty studenckie w USA to uczenie nastolatków wydawania pieniędzy z przyszłości, a po studiach to raj dla korporacji -bo jakoś głupio kombinować mając czasami po 200 tys. $ kredytu studenckiego...

Płatne studia to by była porażka, natomiast selekcja kierunków jest potrzebna. Edukacja to inwestycja. Jak edukujemy lekarzy i oni zostają w kraju to mamy zysk. Jak edukujemy informatyków, rownież zysk. Natomiast jak edukujemy sfrustrowanych humanistów, to mamy niezwrócona inwestycje, a nawet gorzej, bo wielu z tych ludzi byłoby życiowo dalej gdyby w ogóle nie mieli szansy studiować.
 

Jak pęknie bańka na nieruchomościach to pociągnie za sobą banki a te pociągną za sobą firmy ubezpieczeniowe. Banki i formy ubezpieczeniowe to kręgosłup giełd na całym świecie i jak one zaczną lecieć to okres indeksy i zrobi nam się kryzys jak przy 2008 roku i Lehman Brothers. Jak możemy przeczytać w linku już zaczyna się „run” na fundusze nieruchomosci i reity wiec może to mieć bardzo daleko idące konsekwencje.
 
Płatne studia to by była porażka, natomiast selekcja kierunków jest potrzebna. Edukacja to inwestycja. Jak edukujemy lekarzy i oni zostają w kraju to mamy zysk. Jak edukujemy informatyków, rownież zysk. Natomiast jak edukujemy sfrustrowanych humanistów, to mamy niezwrócona inwestycje, a nawet gorzej, bo wielu z tych ludzi byłoby życiowo dalej gdyby w ogóle nie mieli szansy studiować.
oj pamiętam słowa Balcerowicza o płatnych studiach, bo i tak nie są bezpłatne, bo płaci społeczeństwo.
Skomentowałem, że wyszkolenie pilota F16 może kosztować grubo ponad milion zł i płaci za to społeczeństwo i czy ten pilot powinnien sam sobie płacić za szkolenie -ban :)

Ale nie popadajmy ze skrajności w skrajność: obecnie nie mam rozwoju humanizmu na studiach. Wręcz przeciwnie mamy doczynienia z kryzysem polskiej humanistyki...

Nawet po ASP są potrzebni ludzie np. historycy sztuki przy tej ogromnej inflacji dostają telefony od bogaczy "Panie profesorze czy warto to kupić?" :roberteyeblinking:
Straszne jest to, że niedługo banki centralne zaczną wykupowanie dzieł sztuki jak tak dalej pójdzie :iamdone:

Plus pół żartem pół serio to może gdyby polskie ASP było lepsze to stacje metra nie wyglądałyby tak żałośnie :korwinlaugh:


Temat rzeka, zwłaszcza to jak środowisko akademickie nie mówi o potrzebie reform tylko o $ i jak polskie uczelnie przegrywają rywalizację o przyciąganie studentów zagranicznych...
Mam wrażenie, że tylko Kościół lepiej niż środowisko akademickie dogadał się z politykami jak dobrze się urządzić....
 
Reklama w radiu. Kup elektryczny samochód Z DOPŁATĄ PAŃSTWOWĄ czy jak to tam się nazywa.
Super, że PiS wspiera bogatych ludzi, na olx to Tesle są droższe niż z salonu...
Oczywiście trzeba docenić opozycję, która o tym miliczy. PO jest zajęta obroną chyba dyrektorki teatru zastanawiająca się czy Pałac Kultury jest chujowy bo przypomina...
Jeszcze to lewactwo miliczące, bo LEx Czarnek nie pozwoli na tęczowe piątki...
Jestem ciekawy ile jest jeszcze takich dziwnych programów. Był już pałacyk plus...
Chociaż pałacyki to też ciekawy temat. Dworki szlacheckie służą fanom Urbexu, bo aby to wyremontować to jest taka zabawa z kuratorami...
... a kurator nie wiem czy jeszcze nie ma urzędowego czasu na odpowiedź...
Może też dlatego kamienice w Polsce są tak paskudne...
 
Bosak nie chce pieniędzy z KPO bo nie chce być zadłużony, a jednocześnie potwierdza, że już spłacamy KPO, nie otrzymując pieniędzy z KPO. Wspaniały układ! Polityka wstawania z kolan!
A co ma zrobić? Kto to gówno w ogóle przegłosował? Magdalenka.

Link:

Dojebałeś się bez powodu i znowu widzisz problem w zupełnie innym miejscu, bo Korwin. Teraz wyśmiewasz Bosaka, który pokazuje jak nas Twoja tęczowa unia zrobiła w kakao. Odpowiedź powinna brzmieć - kto dopuścił do podpisania tak tragicznych ustaw i czemu nie wisi?
 
Bardzo dobrze, ze mu nie udzielili azylu. Kropneli go w tolerancyjnej Szwecji a nie w naszym wielkim niezwyciezonym imperium.

 
... Teraz wyśmiewasz Bosaka, który pokazuje jak nas Twoja tęczowa unia zrobiła w kakao. Odpowiedź powinna brzmieć - kto dopuścił do podpisania tak tragicznych ustaw i czemu nie wisi?
Hola, hola, w kakao robimy się sami, w UE decyzje są podejmowane jednogłośnie, więc nasi mistrzowie strategii na wszystko się zgadzali. I wychodzi na to, że PiS jest bardziej proniemiecki i proeuropejski niż PO. To Lech Kaczyński podpisał Trakt Lizboński, a Morawiecki fit for 55, to obecny rząd zgodził się na KPO nie mając gwarancji, że kasa do nas dotrze itd., trudno znaleźć jakiś fakt co do którego nasi się konkretnie postawili. Zaraz podkulą ogony i wycofają się z reformy systemu sprawiedliwości, nad którym ich następny geniusz pracuje od 7 lat.
PIS nigdy nie miał dobrych kadr, Jarka zawsze otaczały czapkujące miernoty, i to się przekłada na jakość rządzenia i relacji z dużymi partnerami. Morawieckiemu i Dudzie brak jaj na to żeby się postawić UE i USA, robimy co nam każą, a naczelnik pieprzy te swoje kocopoły bo nie ponosi żadnej odpowiedzialności.
 
Hola, hola, w kakao robimy się sami, w UE decyzje są podejmowane jednogłośnie, więc nasi mistrzowie strategii na wszystko się zgadzali. I wychodzi na to, że PiS jest bardziej proniemiecki i proeuropejski niż PO. To Lech Kaczyński podpisał Trakt Lizboński, a Morawiecki fit for 55, to obecny rząd zgodził się na KPO nie mając gwarancji, że kasa do nas dotrze itd., trudno znaleźć jakiś fakt co do którego nasi się konkretnie postawili. Zaraz podkulą ogony i wycofają się z reformy systemu sprawiedliwości, nad którym ich następny geniusz pracuje od 7 lat.
PIS nigdy nie miał dobrych kadr, Jarka zawsze otaczały czapkujące miernoty, i to się przekłada na jakość rządzenia i relacji z dużymi partnerami. Morawieckiemu i Dudzie brak jaj na to żeby się postawić UE i USA, robimy co nam każą, a naczelnik pieprzy te swoje kocopoły bo nie ponosi żadnej odpowiedzialności.
Kogo obchodzi teraz zadłużanie Polski i polskich dzieci jak na zachodzie jest wojna. Mesjasz narodów najważniejszy.
:roberteyeblinking:

I zamiast się tym zając mamy potem takie tuzy jak "katolik", któremu przeszkadza krzyż w kościele i zapomniał już że płakał jak łamana była konstytucja po czym głosował za zabieraniem ludziom praw. Tu nie chodzi o sympatie i antypatie polityczne. Tam wszyscy grają do jednej bramki, ale ramię w ramię walą do naszej.

Katolik, demokrata, gwiazda TVN, polityk, celebryta. Rozwinął multidiscyplinarną mądrość.
Jednak pomylił demokrację z liberum veto.

View attachment 51022

PS. lewaki i eurozjeby już robią jakieś protesty, żeby zostawić VAT na 5% zamiast wrócić na 23% (wiadomo tylko na dwa lata. PDK) ?
 
A co ma zrobić? Kto to gówno w ogóle przegłosował? Magdalenka.

Link:

Dojebałeś się bez powodu i znowu widzisz problem w zupełnie innym miejscu, bo Korwin. Teraz wyśmiewasz Bosaka, który pokazuje jak nas Twoja tęczowa unia zrobiła w kakao. Odpowiedź powinna brzmieć - kto dopuścił do podpisania tak tragicznych ustaw i czemu nie wisi?

Dyskusja jest o tym czy warto pójść na ustępstwa w związku z reformą sądownictwa by dostać pieniądze z KPO. Uważam, że dobrze by było cofnąć reformę nawet za darmo, a jak jeszcze za pieniądze z KPO to tym bardziej. Natomiast czy wprowadzić KPO w ogóle to jest dyskusja spóźniona. Ono już zostało wprowadzone, my się składamy ale nie mamy nic z tego. Nikt z Polski nie zrobił większego frajera niż Ziobro.
 
Nikt nie jest z przypadku w sejmie - nawet ci co pozornie wyglądają na takich co się nie zgadzają z np. łamaniem konstytucji czy podstawowych praw to tylko kontrolowana opcja. Trzeba to w końcu zrozumieć, że tam są swojacy - wykonujące tłustymi paluchami plan większych graczy, artystów zła.
 
Ciekawe, że Ci co są cwani na UE nie narzekają. To jest organizacja, ze swoim regulaminem, który trzeba dobrze znać, żeby realizować interesy swojego kraju. Wystarczy spojrzeć na Orbana, gość gra cynicznie, idzie na maksa i zawsze coś wyszarpnie. A nasi chcieliby żeby nam sami dawali, bo walczyliśmy samotnie w 39 i jeden papież był Polakiem.

Czas się ogarnąć. Jeszcze chwilę i kryzys spowoduje zmiany nastrojów w krajach UE, lewicę zastąpią konserwatyści (np. jak we Włoszech), zmieni się narracja, znikną tęczowe flagi. Myślicie, że wtedy nasze orły będą sobie radzić lepiej, że wejdą do unijnej awangardy i będą jej przewodzić? Jak to mówią, chuja... Bo to nie zależy od poglądów, tylko od sprawności politycznej i urzędniczej, a my tam wysyłamy miernych ale wiernych.
 
Back
Top