Polityka

Hm, ciekawe argumenty: zwłaszcza jeśli ktoś uważa wyborców Konfederacji za skrajnych pojebów


Jednak z tym Bąkiewiczem myślę, że PiS szybko nie odpuści skoro tyle kasy w niego zainwestowali: Kaczyński chce mieć na prawo tylko ścianę i marzy pewnie o scenariuszu z 2015 roku. Wśród narodowców trochę ludzi jest, którym liberalizm gospodarczy się nie podoba.

Też czy dużo jest rozsądnych ludzi na szczycie to przesada:
to jest np. członek Rady Krajowej


Prędzej czy później dziennikarze wyciągną smaczki od takich ludzi, nawet łatwiej niż dziury w postulatach gospodarczych.

Ale ładnie opisane, że brakuje partii buntu i jak słabe akcje stop ukrainizacji szkodzą partii. Zwłaszcza, że Konfederacją rządzi teraz człowiek niemieckiego pochodzenia :korwinlaugh:

Mentzen wicepremierem obojętnie jaka partia wygra; możliwe
 
Tak mnie zastanawia. Rosjanie pomogli dojść PiSowi do władzy(Sowa i Radius). Pytanie- czy grali po prostu na chaos, na doprowadzenie do władzy antyunijnej opcji, czy tez mieli z pisem jakias ściślejszą współpracę, ale pis urwał się ze smyczy wykorzystując wojnę na Ukrainie?
 
Tak mnie zastanawia. Rosjanie pomogli dojść PiSowi do władzy(Sowa i Radius). Pytanie- czy grali po prostu na chaos, na doprowadzenie do władzy antyunijnej opcji, czy tez mieli z pisem jakias ściślejszą współpracę, ale pis urwał się ze smyczy wykorzystując wojnę na Ukrainie?
 
Szacunek dla Wolskiego
20221111_115301.jpg
 
Tak mnie zastanawia. Rosjanie pomogli dojść PiSowi do władzy(Sowa i Radius). Pytanie- czy grali po prostu na chaos, na doprowadzenie do władzy antyunijnej opcji, czy tez mieli z pisem jakias ściślejszą współpracę, ale pis urwał się ze smyczy wykorzystując wojnę na Ukrainie?
Mi to bardziej pachnie pomocą Amerykanów a nie ruskich ale jak jest naprawdę pewnie się nigdy nie dowiemy :fjedzia:
 
Mi to bardziej pachnie pomocą Amerykanów a nie ruskich ale jak jest naprawdę pewnie się nigdy nie dowiemy :fjedzia:


A, to Ty nie w temacie. W skrócie: restauracja Sowa została założona przez grupę Radius. Raczej na pewno prowadzona przez ruskie służby (jej dyrektor prowadził wcześniej bank prowadzony przez ruskie służby i mafię). Kelnerzy z sowy wcześniej pracowali w Lemograssie)w którym też podsłuchiwano polityków, a która to knajpa była prowadzona przez dyrektora polskiej filii ruskiego Lukoilu i jakiegoś ruskiego agenta.

Tak w skrócie, bo smaczków takich jest więcej. Praktycznie nie ma wątpliwości iż za tym stali ruscy. Pogoogluj, jest o tym dość sporo
 
A, to Ty nie w temacie. W skrócie: restauracja Sowa została założona przez grupę Radius. Raczej na pewno prowadzona przez ruskie służby (jej dyrektor prowadził wcześniej bank prowadzony przez ruskie służby i mafię). Kelnerzy z sowy wcześniej pracowali w Lemograssie)w którym też podsłuchiwano polityków, a która to knajpa była prowadzona przez dyrektora polskiej filii ruskiego Lukoilu i jakiegoś ruskiego agenta.

Tak w skrócie, bo smaczków takich jest więcej. Praktycznie nie ma wątpliwości iż za tym stali ruscy. Pogoogluj, jest o tym dość sporo
tak na szybko, a jestem w stanie znaleźć więcej: po co ROsja miała obalać tak prorosyjski rząd? Piechociński ten dziad jeden od grafenu jako dowód, że w polityce nie da sie kompletnie skompromitować...
Pawlak zachowywał sie jakby Ruscy mieli jego sekstaśmy z NIesiołowskim...
Przyjęcie pakietu klimatycznego przez PO, który był mega korzystny dla Niemiec czyli też dla Rosji: bo jak nie węgiel to gaz...
Plus przemilczanie przez media proPO barier rosyjskich w handlu dla polskich firm...







Już prędzej Amerykanie chcieli osłabić wpływ Rosji i z wielu powodów zbytnio to nie wyszło....

A co do wpływu rosyjskiego w restauracjach, struktur właścicielskich. Często pralniami brudnych pieniędzy są restauracje dlatego np. wielu bandytów je miało....

Oj wielu Warszawiaków by się zdziwiło, jakie biura w korpo należą pośrednio do rosyjskich oligarchów...
 
tak na szybko, a jestem w stanie znaleźć więcej: po co ROsja miała obalać tak prorosyjski rząd? Piechociński ten dziad jeden od grafenu jako dowód, że w polityce nie da sie kompletnie skompromitować...
Pawlak zachowywał sie jakby Ruscy mieli jego sekstaśmy z NIesiołowskim...
Przyjęcie pakietu klimatycznego przez PO, który był mega korzystny dla Niemiec czyli też dla Rosji: bo jak nie węgiel to gaz...
Plus przemilczanie przez media proPO barier rosyjskich w handlu dla polskich firm...







Już prędzej Amerykanie chcieli osłabić wpływ Rosji i z wielu powodów zbytnio to nie wyszło....

A co do wpływu rosyjskiego w restauracjach, struktur właścicielskich. Często pralniami brudnych pieniędzy są restauracje dlatego np. wielu bandytów je miało....

Oj wielu Warszawiaków by się zdziwiło, jakie biura w korpo należą pośrednio do rosyjskich oligarchów...



Dwie restauracje są przez służby uznane za typowe wywiadowcze przykrywki, czyli muszą być ruskie, powiązane bezpośrednio z ruskim wywiadem, podsłuchiwali ci sami kelnerzy...więc wywiad USA jest wykluczony.

A po co? Nie wiem. Tak jak pisałem - dla chaosu w Europie. Nieprzypadkowo jednocześnie skrajną prawica jak i lewica w całej Europie jest wspierana przez Putina.
 

Adam Bodnar. Ten atencjusz skończony, lewacka odpowiedź na JKM z tego patoUniwersytetu Warszawskiego -to jest uosobienie najgorszego stereotypowego prawnika i wykładowcy akademickiego. Wszystkiego negatywne cechy w jednym człowieku...
Ta zła osoba jak RPO wywołał lament jak można zatrzymać z całym oddziałem AT i wyprowadzić w kajdankach na nogach podejrzanego o gwałt i zabójstwo nieletniego.
Szczyt myślenia akademickiego: tak państwo wydaje kasę na szkolenia antyterrorystów aby podejrzanych o mocne przestępstwa zatrzymywał dzielnicowy, bo domniemanie niewinności :iamdone:
Najgorsze, że nie można go nazwać nieukiem, bo jednak potrafił odpowiadać konkretnie czy Polska przed 2015 rokiem była praworządna...
Dwie restauracje są przez służby uznane za typowe wywiadowcze przykrywki, czyli muszą być ruskie, powiązane bezpośrednio z ruskim wywiadem, podsłuchiwali ci sami kelnerzy...więc wywiad USA jest wykluczony.

A po co? Nie wiem. Tak jak pisałem - dla chaosu w Europie. Nieprzypadkowo jednocześnie skrajną prawica jak i lewica w całej Europie jest wspierana przez Putina.
nawet sobie nie wyobrażasz jak łatwo podłożyć podsłuchy :roberteyeblinking: Taka mała ciekawostka: Kukiz opowiadał jak na komisje ds służb specjalnych przyszedł Marek Suski z komórką otrzymaną w prezencie podczas przyjęcia w ambasadzie chińskiej xD
Czym innym jest skrajna lewica i prawica np. w Niemczech, a czym innym w Polsce. Jest to porównywanie nieporównanych. AFD i die Linke to praktycznie sojusznicy Putina przy których Braun, Seb Ross czy Sykulski to mały pikuś...
 
Last edited:
Nie wiem czy ktoś już wrzucał "Upadek zasad" z marszu. Jaca i reszta gwiazd.
HCI_8947362908.png
 
Komisja Europejska ogłasza negatywne prognozy gospodarcze dla Polski (ale dla całej UE też nie lepsze): PKB Polski w tym roku wyniesie 4% (a nie 5,2% jak się spodziewano), w przyszłym tylko 0,7% (a nie 1,5%). Inflacja w tym roku sięgnie 13,3% i będzie dalej rosła do 13,8% w 2023.
 
Komisja Europejska ogłasza negatywne prognozy gospodarcze dla Polski (ale dla całej UE też nie lepsze): PKB Polski w tym roku wyniesie 4% (a nie 5,2% jak się spodziewano), w przyszłym tylko 0,7% (a nie 1,5%). Inflacja w tym roku sięgnie 13,3% i będzie dalej rosła do 13,8% w 2023.
13%? :korwinwhat:
Dobre jajcarze tam siedzą ja bym im zaufał.
 
Hm: pomijając oczywiście przyczyny dlaczego tak jest, też parę ciemnych stron państw arabskich od niemal niewolnictwa do rasizmu to pytanie na końcu jest ciekawe:


Świat byłby lepszy -gdyby oczywiście państwo mogłoby sobie na to pozwolić- jeśli ludzie mieliby tak olbrzymi socjal? A może to jest autodestrukcyjne?

Szybciutko, szybciutko, bo młode, głupie, tęczowe są nam potrzebne

Alkoholu i broni nie kupi, ze szkoły pewnie nie może zrezygnować, a głosować będzie...
 
Back
Top