Polityka

Widzę że w USA w partii republikańskiej idzie na noże.

Oj wybór z republikanów na prezydenta to będzie ładna wojna podjazdowa.

 
Palikot w Hejtparku: przez tego człowieka PiS zdobył samodzielną większość w 2015 roku. Do piekła z nim...
A w Polsce wszyscy 60/65? Przykładowo wiek emerytalny dla osób wykonujących działalność artystyczną lub twórczą wynosi 40k i 45m w przypadku wykonywania zawodu tancerza, akrobaty, gimnastyka, ekwilibrysty, kaskadera (...) Wyjątkow jest mnóstwo.

Emerytalnie jesteśmy bardziej lewicowi od Francji.
,,
„Reforma emerytalna jest niezbędna, jeśli chcemy zachować nasz model społeczny bez podwyższania podatków” – dodał prezydent.

"Od lata 2023 r. będziemy musieli przesuwać ustawowy wiek o 4 miesiące rocznie – wyjaśnił Macron. Oznacza to, że ustawowy wiek emerytalny podniesiony do 65 lat zostanie osiągnięty w 2031 r. Obecny wiek przechodzenia na emeryturę we Francji to 62 lata, jednak niemal każdy sektor gospodarki ma swoje własne rozwiązania emerytalne."

publikacja
2022-10-27 18:31
Francuzi cholernie mieli namieszane: chyba też było mocne powiązanie ze stażem pracy.


co do artystów: no oni akurat stanowią w Polsce minimalne obciążenie dla ZUSu, przynajmniej ich emerytury. Cugowski mówił, że jeszcze parę lat temu miał emeryturę ledwo chyba 600 zł. Wiśniewski dostał jeszcze mniejsze wyliczenie z ZUSu przyszłej emerytury.
PiS chyba podwyższył minimalną emeryturę przez co artyści mogą więcej dostawać.
W ogóle artyści to jest jedna z najbardziej mitycznych grup jeśli chodzi o zarobki: od pisarzy aż po aktorów i nie tylko chodzi mi o Polskę. Kuźwa prawie każdy z nich marzy o roli w telenoweli, a Kurdej-Szatan do dzisiaj pewnie płacze po zwolnieniu :korwinlaugh:

Zwiększyć możliwości dorabiania emerytów od tego powinna zacząć się debata o podnoszeniu wieku emerytalnego, bo oprócz posłów i paru innych grup to lipa z tym.
Chociaż na pewno to jest już rozsądniejszy temat niż demonizowanie tego 500 plus, które można wyśmiać z wielu powodów, ale nie takich pseudokatastroficznych... A już ten klasyk z kryteriami dochodowymi przy 500 plus, który powtarza nawet Balcerowicz z Petru: Boże przecież to podstawowa wada socjalizmu czyli nie da się tanio zrobić tego aby pomoc socjalna trafiała do odpowiednich ludzi...
Nawet nie wiem czy gorsze w skutkach było dopuszczenie kredytów walutowych czy to 500 plus
 
Trump zapowiada 15.11wielkie ogłoszenie. Na 99 procent ogłosi start w wyborach 2024.

Shoty z debat Trumpa :antonio:



a jakby tak nagle ogłosił start Ivanki? Byłoby to w ich stylu, do tego wciąż aktualna retoryka o pierwszej prezydencinie USA i tym podobne bla bla bla i do tego uroda, nie to co Hilary... Czuję, że mogłoby się to tam sprzedać. :tysoncoffe:
 
a jakby tak nagle ogłosił start Ivanki? Byłoby to w ich stylu, do tego wciąż aktualna retoryka o pierwszej prezydencinie USA i tym podobne bla bla bla i do tego uroda, nie to co Hilary... Czuję, że mogłoby się to tam sprzedać. :tysoncoffe:
Ivanka? To jakaś ruska onuca?
 
Oglądałem Wydarzenia. Uber może mieć cofniętą licencje.
Jebać taksówkarzy zwłaszcza tych naciągaczy przy lotniskach, ale Uber też jechał przez ostatnie lata po bandzie...
Taka ciemna strona amerykańskich korporacji. Coś jak firma na Skit. dający w USA dla oszczędności składniki, które w UE są zakazane, bo są rakotwórcze..

Czyżby PiS szukał nowych wyborców?


Czy tylko mnie się ten Tyszka jakiś śliski wydaje?
Wyjątkowy zły człowiek. Jakubiak mocno mu cisnął mu jak rozwalił cały ruch Kukiza... BTW pamiętam wywiad Mentzena, gdzie wspominał, że Tyszko mocno blokował wspólny start Konfederacji z Kukizem w 2019 roku.
Kukiz no nie ma talentu to wybierania współpracowników...
 
Oglądałem Wydarzenia. Uber może mieć cofniętą licencje.
Jebać taksówkarzy zwłaszcza tych naciągaczy przy lotniskach, ale Uber też jechał przez ostatnie lata po bandzie...
Taka ciemna strona amerykańskich korporacji. Coś jak firma na Skit. dający w USA dla oszczędności składniki, które w UE są zakazane, bo są rakotwórcze..

Czyżby PiS szukał nowych wyborców?


Wyjątkowy zły człowiek. Jakubiak mocno mu cisnął mu jak rozwalił cały ruch Kukiza... BTW pamiętam wywiad Mentzena, gdzie wspominał, że Tyszko mocno blokował wspólny start Konfederacji z Kukizem w 2019 roku.
Kukiz no nie ma talentu to wybierania współpracowników...

W Polsce może mieć cofnięta licencję? A dlaczego? Pamiętaj, że korpo taxi i Uber to potężne biznesy. Kwestia licencji na to to kwestia polityki, wpływów i układów. Jeżeli jakieś interesy chcą pozbyć się ubiera to potrzebne są powody. Jeżeli ma zostać to zostanie mimo afer.
 
W Polsce może mieć cofnięta licencję? A dlaczego? Pamiętaj, że korpo taxi i Uber to potężne biznesy. Kwestia licencji na to to kwestia polityki, wpływów i układów. Jeżeli jakieś interesy chcą pozbyć się ubiera to potrzebne są powody. Jeżeli ma zostać to zostanie mimo afer.
Inspekcja Ruchu Drogowego zaczyna mówić o potężnych karach dla "taksówek na aplikacje" łącznie z cofnięciem licencji. Wybory się zbliżają to może PiS chce coś zyskać u taksówkarzy.
No są to firmy ciemnej strony kapitalizmu: jechać długo na stratach aby wykończyć konkurencję, nawet kosztem bezpieczeństwa pasażerów, a gdy już wykoszą konkurencję to zaczyna się podnoszenie cen. Fundusze wykupujące mieszkania będą robić tak samo...
Gdyby ludzie zarządzający procesami w firmach taksówek na aplikacje zarządzali elektrowniami atomowymi to Czarnobyle mielibyśmy co tydzień...
 
Patrząc na dzisiejsze wybory w USA. Oceniam nikłe szansę na start Bidena w 2024. Będzie zmiana kandydata, no chyba że wujek Joe porządnie się uprze.

Trump vs DeSantis czyli dwójka dobrych znajomych i najmocniejsi w republikańskich sondażach, chyba pójdą na wojnę powoli między sobą.:lol::cool:

 


To jest mistrzostwo. Nie dość, że się wypisał to jeszcze zarobił na Jasełkach.

Mistrzostwo czego? Wydaje mi się, że mistrzostwem by było gdyby to TVP mu za to płaciła. TVN jakby mógł to na "kolędowanie" wykopałby truchło Urbana i mu zapłacił.
 
Przytoczony news jest z 2013 roku, czyli Dawid nieco później zraził się do Kościoła. Przepraszam, że nieświadomie wprowaqdziłem Was w błąd i postawiłem artystę w złym świetle.
Ale że tak poważnie się zraził? Nie śledzę takich "artystów"
 
Ja mam wrażenie, że to jest jakaś zabawa: jak PiS powie coś idiotycznego to zaraz PO musi to wyrównać.
Kaczyński o dawaniu w szyje.
Przychodzi Tusk od Merkel i: jakie strzelanie do górników, nie widziałem leżących...

Albo jak już myślałem, że nie ma większej idiotki od Kidawy Błońskiej to wchodzi ekspert od ekonomii po polonistyce Leszczyna i chwali się ile PO wydało na spółkę do budowy elektrowni atomowej mimo, ze nawet miejsca do budowy nie znaleźli...
Albo Lubnauer że tam gdzie dużo osób głosuje na PiS jest opóźnienie cywilizacyjne.

Oni walczą wspólnie o małą frekwencje czy co?

Przytoczony news jest z 2013 roku, czyli Dawid nieco później zraził się do Kościoła. Przepraszam, że nieświadomie wprowaqdziłem Was w błąd i postawiłem artystę w złym świetle.
Spoko. Poczekajmy jeszcze do grudnia. BYł ten aktor Bruno z Na dobre i na złe. Teraz wielki antykościelny, kiedy opłacało się to śpiewał kolędy dla papieża...
Tak krytyka Kościoła to nawet przewyższa bzdury historyczne JKM co jest osiągnięciem.
Kurwiej-Szatan wystąpiła na CampusiePatologii mówiąc o hejcie, TVN jej zaproponował prowadzenie DDTVN i ją zaprasza do stacji...
Wszystko przejdzie: nawet artykuł na wyborczej ,,wywalili moją córkę za działalność aborcyjną z KATOLICKIEJ SZKOŁY"/ksiądz nie chciał mi udzielić ślubu kościelnego a przecież jestem tylko lewacką feministką.





Tutaj będzie pasowało.

coś się boje, że jeśli PiS przegra to będą stopy z 25 % jako zemsta Kaczyńskiego :korwinlaugh:
 
Back
Top