Polityka


a te jego maratony to pamiętam. Boże, jeszcze za czasów Co z tą Polską na Polsacie zdarzało się, że program się nie odbył, bo przesadził -nawet w sporcie widać, że Lis ma ego wyjebane w kosmos. Myślę, że w 2008 roku byłby on w stanie napierdalać się z Ziemkiewiczem w FAmeMMA :roberteyeblinking:

Bajki o 300k armii z naszą demografią, PO chciało bronić Niemiec :siara:
Nauczył się parę tekstów na pamięć i powtarza je od kilku miesięcy
Nawet nie wiesz jak mnie boli ten program HOMAR
Z 500 himarsów ma być 200

Amerykanie nie znają półśrodków. Oczywiście, że te zakupy od Amerykanów wydają się dziwne. PiS można krytykować za ten populizm z armią 300 tys. żołnierzy, jak już mają problemy z odejściami i wojsko proponuje dużo w porównaniu do policji, ale nadal za mało aby szybko uzbierać 300 tys. ludzi...
Kurczę nawet widziałem te filmiki na YouTube byłego żołnierza (Wojczal chyba nawet to udostępniał); jestem w stanie uwierzyć w to co mówi...


Ale z tym zbrojeniem wcale bym się nie zdziwił jakby Amerykanie ładnie postawili PiSowców pod ścianom, że więcej amerykańskich żołnierzy w Polsce nie będzie jak zakupy broni nie będą gigantyczne, a jak się nie podoba to ograniczajcie działalność chińskich firm w Polsce. Zawsze dwa za jeden.
Ta siła lobystów amerykańskich firm zbrojeniowych jest ogromna. Tak mówił o nich były prezydent USA:


Niestety PiS jest tak silny jak jego krytycy: wchodzi generał Różański od Hołowni mówiący, że bazy USA w Polsce zwiększają zagrożenie i broń atomowa w Polsce jest niebezpieczna. Oczywiście pomijając fakt, że w Niemczech podpierdolono kilkadziesiąt tysięcy sztuk amunicji z zapasów Bundeswehry, co zresztą próbowano zatuszować...

1665785806823.png

Plus jeszcze zatrzymania pojebów lewackich i prawackich w Bundeswehr. Też wątpię w lojalność tych Arabów w armii...
 
Wchodzisz człowieku na Yołtuba, chcąc sobie zarzucić jakąś nutę, a tam napierdala w ciebie artyleria histerycznych tytułów: idzie wielki kryzys, niczego nie będzie, prądu nie będzie, gazu nie będzie, wody nie będzie, niczego nie będzie, nawet powietrza do oddychania nie będzie. Papier toaletowy będzie? Wszyscy umrzemy, czy ktoś przeżyje?
Dosłownie wyścig, kto pierdolenie jak najbardziej emanujący grozą tytuł filmiku. Tamtejsi atencjusze zwęszyli kolejny temat po covidowym, którym zastraszają spanikowaną tluszczę. Trend nad wyraz skuteczny, bo wyświetlenia idą w setki tysięcy. Po prostu, spanikowani, przestraszeni ludzie klikają w to gówno jak najęci.
Pandemia Strachu 2.0. Cóż, każdy orze jak może.
 
Wchodzisz człowieku na Yołtuba, chcąc sobie zarzucić jakąś nutę, a tam napierdala w ciebie artyleria histerycznych tytułów: idzie wielki kryzys, niczego nie będzie, prądu nie będzie, gazu nie będzie, wody nie będzie, niczego nie będzie, nawet powietrza do oddychania nie będzie. Papier toaletowy będzie? Wszyscy umrzemy, czy ktoś przeżyje?
Dosłownie wyścig, kto pierdolenie jak najbardziej emanujący grozą tytuł filmiku. Tamtejsi atencjusze zwęszyli kolejny temat po covidowym, którym zastraszają spanikowaną tluszczę. Trend nad wyraz skuteczny, bo wyświetlenia idą w setki tysięcy. Po prostu, spanikowani, przestraszeni ludzie klikają w to gówno jak najęci.
Pandemia Strachu 2.0. Cóż, każdy orze jak może.
Co nie zmienia faktu, że jest chujowo
 
Wchodzisz człowieku na Yołtuba, chcąc sobie zarzucić jakąś nutę, a tam napierdala w ciebie artyleria histerycznych tytułów: idzie wielki kryzys, niczego nie będzie, prądu nie będzie, gazu nie będzie, wody nie będzie, niczego nie będzie, nawet powietrza do oddychania nie będzie. Papier toaletowy będzie? Wszyscy umrzemy, czy ktoś przeżyje?
Dosłownie wyścig, kto pierdolenie jak najbardziej emanujący grozą tytuł filmiku. Tamtejsi atencjusze zwęszyli kolejny temat po covidowym, którym zastraszają spanikowaną tluszczę. Trend nad wyraz skuteczny, bo wyświetlenia idą w setki tysięcy. Po prostu, spanikowani, przestraszeni ludzie klikają w to gówno jak najęci.
Pandemia Strachu 2.0. Cóż, każdy orze jak może.
Właśnie "2 lata srandemii" dały mi impuls do eliminacji wielu ludzi ze swojego środowiska i wybrania tylko sensownych osób oraz mocniejszym skupieniu się na rodzinie.

A teraz te pojeby, które latały w szmatach, wyzywały od zabójców i antyszczepów teraz się srają atomówkami i dalej łykają wszystko. Oczywiście zapominając co odpierdalali przez 2 ostatnie lata.

Polecam każdemu zrobić taki przeglad od razu lepiej się żyje jak masz w około siebie ogarnięte osoby.
 
Last edited:
Właśnie "2 lata srandemii" dały mi impuls do eliminacji wielu ludzi ze swojego środowiska i wybrania tylko sensownych osób oraz mocniejszym skupieniu się na rodzinie.

A teraz te pojeby, które latały w szmatach, wyzywały od zabójców i antyszczepów teraz się srają atomówkami i dalej łykają wszystko. Oczywiście zapominając co odpierdalali przez 2 ostatnie lata.

Polecam każdemu zrobić taki przeglad od razu lepiej się żyje jak masz w około siebie ogarnięte osoby.
W sensie ogarnieci to Ci, ktorzy strasza atomowkami, Ukraincami, kryzysem, hivem, Tuskiem, opozycja, USA, szczepionkami, wielkim resetem, plaska ziemia, PO, 5G, gejami i itd.
 
W sensie ogarnieci to Ci, ktorzy strasza atomowkami, Ukraincami, kryzysem, hivem, Tuskiem, opozycja, USA, szczepionkami, wielkim resetem, plaska ziemia, PO, 5G, gejami i itd.
Oprócz płaskiej ziemi i 5g niestety na każdy z wymienionych przykładów można wypisać litanię i o dziwo się wszystko zgadza.
Niesamowite :beczka:

Nie powiem Ci jak masz żyć. Każdy dokonuje swoich wyborów.
 
W sensie ogarnieci to Ci, ktorzy strasza atomowkami, Ukraincami, kryzysem, hivem, Tuskiem, opozycja, USA, szczepionkami, wielkim resetem, plaska ziemia, PO, 5G, gejami i itd.
Niekoniecznie straszą, po prostu są świadomi, nie wypierają.. nie zakładają, że tylko jeden scenariusz jest prawdziwy. W moim odczuciu człowiek inteligentny zakłada, że może się mylić, i że warto z pewnego dystansu rozpatrywać różne opcje, przyglądać się im bez uprzedzen i przywiązania.
Jeżeli są przesłanki w danym temacie, to nie odrzuca się ich tylko dlatego, że kolidują z przyjętą wcześniej koncepcją, ale zostawia się furtkę do przemyśleń i ewentualnej zmiany kierunku poglądowego...

Ja decydując się na nie przyjmowanie preparatu, brałem pod uwagę fakt, że pomimo, iż moja intuicja podpowiadała mi, że to dobry wybór, to mogę się mylić i biorę za ewentualną pomyłkę pełna odpowiedzialność. Bo to był mój wybór.
 
Niekoniecznie straszą, po prostu są świadomi, nie wypierają.. nie zakładają, że tylko jeden scenariusz jest prawdziwy. W moim odczuciu człowiek inteligentny zakłada, że może się mylić, i że warto z pewnego dystansu rozpatrywać różne opcje, przyglądać się im bez uprzedzen i przywiązania.
Jeżeli są przesłanki w danym temacie, to nie odrzuca się ich tylko dlatego, że kolidują z przyjętą wcześniej koncepcją, ale zostawia się furtkę do przemyśleń i ewentualnej zmiany kierunku poglądowego...

Ja decydując się na nie przyjmowanie preparatu, brałem pod uwagę fakt, że pomimo, iż moja intuicja podpowiadała mi, że to dobry wybór, to mogę się mylić i biorę za ewentualną pomyłkę pełna odpowiedzialność. Bo to był mój wybór.
Ale do Hiszpanii to byś nie poleciał :beczka:
 


Igor Zalewski wstawiał kiedyś analizy takich zagrywek



Nowa polityczna myśl: po co kogokolwiek do czegokolwiek przekonywać skoro można żyć z reprezentowania osób o skrajnych poglądach?

Biedroń ze Śmiszkiem, JKM z Braunem -tak znaleźli sposób na życie





Zaryzykuje hipotezą, że Mentzen to drugi JKM, tylko że on startuje z miejsca, do którego stary mitoman dochodził latami.Oczywiście, że Mentzen jest oczytany, a JKM zajmuje się bajkopisarstwem (kłamstwa historyczne i zmyślone cytaty byle mądrzej brzmieć o statyce już nie wspominając...).
Tylko, że jemu też nie opłaca się wchodzić do Sejmu, już marginalizuje swoich wewnątrz partyjnych przeciwników. Też ładnie gra na nerwach wariatom z drugiej strony barykady, dzięki czemu jego przeciwnicy wychodzą na pajaców i rozkręcają mu zasięgi...
A on przechodzi do kolejnego etapu korwnizmów, czyli opowieści typu: Panie a tam w Hameryce to był taki człowiek i ten człowiek to robił tak
to co jest możliwe w USA nie jest zawsze możliwe w Polsce i na odwrót -na gadki z farmazoniarzem21 i Midelem starczy, ale poważnie tego nie można traktować...
 
Mają wprowadzić zakaz reklam operacji plastycznych: hit czy kit? Warto?


Wieśniak Unia w akcji.
Kuźwa nie pamiętam który polityk spoza Sejmu był tak promowany, nawet nie Hołownia...
Maja Staśko na kongresie partii xD
1666036302648.png

Nie ma w ogóle porównania z Lepperem, przewyższał taką salonową podróbę o kilkadziesiąt poziomów...


Klata do przodu: plus 500 do powagi :korwinlaugh:





Jak ta menda mnie wkurwiła: prawie 2 h czekałem na stacji przez takich naganiaczy latających po paliwo i straszących ludzi.
Koleś kuźwa zasłużył na dożywotniego bana na wizerunek i Pegazusa..
 
Back
Top