Polityka

1665647029402.png



:juanlaugh:
 
Równie dobrze mogli mu wlepić gazylion miliardów i tak tego nie zapłaci, bo z czego? :DC:
te procesy to kabaret straszny i bardziej chodzi o to żeby odstraszyć ludzi od "teori spiskowych".

Będą mu pobierać od tego co będzie zarabiał. Dodatkowo sprawdź jak jest szacowany majątek szurskiego guru. Bycie guru oszołomów to dobry interes, bo jak mawia Korwin - debili jest więcej niż mądrych
 
Tak się zastanawiam: czy Lis zgłupiał przez te masy udarów czy po prostu ego wyjebało mu w kosmos?


Kuźwa na jego miejscu to wynająłbym sobie ratownika medycznego podczas ogłaszania wyników wyborów, albo oglądał je w szpitalu :muttley:
Większość w Polsce wzięła szczepionkę.
Dziambor, Berkowicz :korwinlaugh:

Wariaci amerykańscy są tak potężni, że Braun i Spurek to przy nich aniołki, ale już $$ polscy wariaci ładne zarabiają, że potrzebują masy kont bankowych :roberteyeblinking:
 
Ta pchajmy te szroty z buta, a grube świnie będą latać prywatnymi odrzutowcami
 
Ta pchajmy te szroty z buta, a grube świnie będą latać prywatnymi odrzutowcami
Już kilka razy pisałem, że to Ty maluczki masz nie mieć nic i odejmować sobie od ust, a te kurwy się wożą i żyją naszym kosztem... Najgorsze że ludzie to łykają i posłusznie jak baranki skręcają grzejniki, sortują plastiki i to co pan z tv każe
:burnit::burnit::burnit:
 
Oj co to był za pogrzeb w zupełnie starym stylu: od Campusu za niemieckie pieniądze do pogrzebu Urbana. Ciekawe czy też homokomando wspominało akcję Hiacynt podczas pogrzebu Urbana
1665692763837.png


I jakie towarzystwo: jedni zapraszają włoskich faszystów, inni czerwone kanalie i aktorki. Dubaj czeka :waldeklaugh:
1665692950034.png

Nawet nie można tego tłumaczyć, że ten człowiek miał 20 lat, kiedy pracował w aparacie cenzury....



trochę się działo na twitterze, ale ten temat wykupu Żabki to kosmos, widać że holding spożywczy to początek :brainoverload:

Tylko liczyć, że Amerykanie nie sprzedadzą...





Stać nas na te turbiny?
Średnio. Plus to musi być dobra miejsce oraz oddalenie od domów jeśli mamy jechać po bandzie, patrz wygrane procesy we francuskich sądach przeciwko farmom wiatrowym za negatywny wpływ na zdrowie.
Już lepsze panele słoneczne.

Urbanowi chyba samotność doskwiera po tamtej stronie...

Lis, Durczok i Urban -trio w piekle :korwinlaugh:
 
Last edited:
Co tam z Lisem? Nieźle spalił mosty za sobą.
TVN drzwi zamknięte
Polsat -podobny artykuł do tego Jadczaka ukazał się po jego wywaleniu z tej stacji
Axel Ringer Springer - miało być zwolnienie za porozumieniem stron a informacje i tak wyciekły za co tekst ,,szukaj rozwoju poza strukturami firmy" :muttley:
wyborczej nie stać na Lisa

Oj może się powtórzy scenariusz jak u Durczoka z wielkim upadkiem - w końcu jakaś sprawiedliwość :tellmemore:





:eddieconspiracy:
 
A ja się pytam kto to będzie obsługiwać, jeden żołdak na 20 maszyn jak u jakiegoś prywaciarza na stolarni?
:jarolaugh:
Panie do tego są jeszcze pojazdy dowodzenia, wozy amunicjne, wozy zabezpieczenia technicznego i ewakuacji
Nawet nie wiesz jaki jestem wkurwiony na Błaszczaka
Przetarg, offset, negocjacje? Na chuj bierzemy z półki
Bajki o 300k armii z naszą demografią, PO chciało bronić Niemiec :siara:
Nauczył się parę tekstów na pamięć i powtarza je od kilku miesięcy
Nawet nie wiesz jak mnie boli ten program HOMAR
Z 500 himarsów ma być 200
Możesz sobie znaleźć ile kupili pocisków do 20 himarsów zamówionych w 2019 śmiech na sali
Mam nadzieję że Donald przejmie władzę i zerwie ten kontrakt w pizdu
A ludzie się podniecają z tego co widziałem na twitterze główie przez produkcję pocisków w Polsce :matt:
To jest mega skomplikowany i długi temat można by o nim rozmawiac godzinami ale jebać idę na spacer trzeba to rozchodzić

A to akurat jest świetna decyzja
 
Back
Top