Polityka

ale się zagotował :antonio:

1665149819294.png
 
Od 32 wypowiedź Biedronia i Pefron. Wcześniej mówiła o pedofili w Kościele. Nie wspomniała, że promowała osoby, z których pomocy nie skorzystał nawet Sekielski (słynna wycieczka do papieża...).






Co mają w głowie osoby, które głosują na takie coś?
Nadzieję że Sejm mogą odmienić tylko barbarzyńcy?




Kandydat lewactwa do RPP: był też u Mazurka. Kuźwa to jest głupie, że nawet nie chce mi się słuchać typa aby się z niego śmiać...


Żeby było coś większego do opodatkowania. Polska to nie Nowy Jork z mieszkaniami za 50 mln $ do opodatkowania ogromnymi podatkami. No chyba, że zarośnięte dworki szlacheckie bo tyle ludzi mamy bogatych, ze dzieci bawia się tam w chowanego, bo nikt tego nie chce kupić, ani flipować :muttley:

Uff mogła posłuchać Wiecha, albo Horbana.

Lepiej słuchać Wiecha niż jej:

Wiech jest jedynym dziennikarzem, który mocniej zajął się niemieckim kłamstwem o Energie Wende, niszczy Greenpeace, kiedy JKM zajmował się hajlowaniem w PE za 2 mln zł za kadencje -więc może dlatego Wiech jest nie lubiany przez Konfederacje, zwłaszcza przez Jacka Wilka :korwinlaugh:

Oj gdyby ta Czarnulka spytała się jakiegoś Australijczyka czy CHińczyka czy ma rację to by ją wyśmiali. W Australii myśleli, że przesadzanie z hodowlą królików nie jest wcale jest złe, a CHińczycy policzyli sobie, że skoro wróble zjadają ziarna to jak się je przebędzie to będzie więcej ziarna...

A teraz na Netflix widziałem serial o powodzi z 97: no jednak warto dbać o środowisko i to wszystko kontrolować, bo ta powódź trochę miliardów kosztowała...
Nawet Ron Paul libertarianin, fan państwa maksymalnie minimalnego mówił, że rola państwa to zapewnienie bezpieczeństwa wewnętrznego, zewnętrznego i dbanie o środowisko.
 
To nie jest temat o szczepionkach, ale rozumiem że takie zbicie z tropu jest wygodne:)
To sranie o OZE to taka sama bajka jak Twoje upragnione cbdc. Mrzonki pseudo inteligentów i "wyzwolonych" jak wlasnie Wiech stawiających się wyżej niż Szury.

Idąc dalej auta i wszystko na prąd, bo diesel zły, a prawda jest taka, że nowoczesne silniki diesla zjadają te gówniane elektryczne tostery jakościowo i "ekologicznie".

Wcześniej było weź preparat x to nie zabijesz babci. Teraz jest to samo w sprawie spraw węgla i prądu. Tylko jedna droga jest słuszna.

W tym momencie wchodzi uzależnianie wszystkiego "dla dobra klimatu", a Ty dalej nie widzisz o co chodzi i łykasz te brednie.
Kończy się wolność wyboru.

Teraz są problemy z ujmując w skrócie "grzaniem" i do tego mamy narzucone z dupy koszty emisji tej pseudo gówno UE.
I skoro jest taki problem i wielka wojna to czemu okresowo nie wprowadzili rezolucji o wyłączeniu kosztów emisji ? Bo tak ma być.
Kurwa nie kumać takich prostych spraw.

Przejdziemy na oze itd i jak będzie trzeba to mądre głowy wywołają kryzys energetyczny, dużo większy niż obecny I z jeszcze większymi konsekwencjami.

Wtedy rząd i eksperci "którzy chcą dla Ciebie dobrze" co Ci pokazano przez ostatnie 2 lata, a Ty dalej w żyjesz w bajce. Przyjdą i wyłączą Cie jednym guzikiem.
 
To sranie o OZE to taka sama bajka jak Twoje upragnione cbdc. Mrzonki pseudo inteligentów i "wyzwolonych" jak wlasnie Wiech stawiających się wyżej niż Szury.

Idąc dalej auta i wszystko na prąd, bo diesel zły, a prawda jest taka, że nowoczesne silniki diesla zjadają te gówniane elektryczne tostery jakościowo i "ekologicznie".

Wcześniej było weź preparat x to nie zabijesz babci. Teraz jest to samo w sprawie spraw węgla i prądu. Tylko jedna droga jest słuszna.

W tym momencie wchodzi uzależnianie wszystkiego "dla dobra klimatu", a Ty dalej nie widzisz o co chodzi i łykasz te brednie.
Kończy się wolność wyboru.

Teraz są problemy z ujmując w skrócie "grzaniem" i do tego mamy narzucone z dupy koszty emisji tej pseudo gówno UE.
I skoro jest taki problem i wielka wojna to czemu okresowo nie wprowadzili rezolucji o wyłączeniu kosztów emisji ? Bo tak ma być.
Kurwa nie kumać takich prostych spraw.

Przejdziemy na oze itd i jak będzie trzeba to mądre głowy wywołają kryzys energetyczny, dużo większy niż obecny I z jeszcze większymi konsekwencjami.

Wtedy rząd i eksperci "którzy chcą dla Ciebie dobrze" co Ci pokazano przez ostatnie 2 lata, a Ty dalej w żyjesz w bajce. Przyjdą i wyłączą Cie jednym guzikiem.
Spokojnie, może 5 albo 6 dawka go wyłączy.
 
Dobry występ Wiecha:
Na energetykę wpłynęły 3 kryzysy: wojenny, pandemiczny, klimatyczny.


Wszystko ladnie, pieknie, ale chlopak jest troche oderwany od rzeczywistosci w ktorej zyjemy. PiS rozpierdala kraj w drobny mak, platforma obiecuje czterodniowy dzien racy i mieszkanie jako prawo, lewica chce dac 2500 zlotych na pralke albo lodowke a gosciu mowi o potrzebie budowania elektrownii atomowej.

Tez bym sobie tego zyczyl, ale wygrywaniem sporow z politycznym planktonem na twitterze nic sie nie zmieni. Ja bym go chcial zobaczyc na czele jakiegos oddolnego ruchu z konkretnymi projektami, a tak to dla mnie kolejny 'siwy bajerant'.

I to cale gadanie, ze zmiany klimatu i ze nauka jasno stwierdza. Taka zero-jedynkowa retoryka wkurwia mnie, od czasow pandemii, niemilosiernie. Chcialbym aby uzywali jezyka w stylu: Na ten moment, w oparciu o wszelkie dostepne badania, nauka jednoznacznie wskazuje ze... To sie moze zmienic, choc na razie nie widac ku temu przeslanek. Bo sie skonczy, ze taki Wiech ma dobre zamiary, a jakas kurwa z rzadu znajdzie sposob zeby nas pod szyldem walki o lepsze jutro wyruchac w dupe bez gumy.

Mam nadzieje, ze te osoby ktore sprzeniewierzyly publiczne srodki na tej ostrolece umra w meczarniach. I ich dzieci tez. ::jondance::

A i jeszcze te sugestie, ze ogolnie ludzie sa chujowi i nie beda dbali o srodowisko jak rzad centralny nie zorganizuje jakiejs akcji przymusu/zachety byly slabe w chuj.
 
Wszystko ladnie, pieknie, ale chlopak jest troche oderwany od rzeczywistosci w ktorej zyjemy. PiS rozpierdala kraj w drobny mak, platforma obiecuje czterodniowy dzien racy i mieszkanie jako prawo, lewica chce dac 2500 zlotych na pralke albo lodowke a gosciu mowi o potrzebie budowania elektrownii atomowej.

PiS i PO robi nierozsądne rzeczy, a on postuluje coś rozsądnego.

Tez bym sobie tego zyczyl, ale wygrywaniem sporow z politycznym planktonem na twitterze nic sie nie zmieni. Ja bym go chcial zobaczyc na czele jakiegos oddolnego ruchu z konkretnymi projektami, a tak to dla mnie kolejny 'siwy bajerant'.

Tylko z takimi ruchami jest taki problem, że jak pójdziesz z jednym postulatem to skończysz jak Kukiz. Mi się podoba rola Wiecha - dziennikarz, jeden z nielicznych których szanuję.

A i jeszcze te sugestie, ze ogolnie ludzie sa chujowi i nie beda dbali o srodowisko jak rzad centralny nie zorganizuje jakiejs akcji przymusu/zachety byly slabe w chuj.

Ale to jest prawda. Sposobem nie jest namawianie ludzi do oszczędności tylko rozwiązania systemowe, czyli zapewnienie niskoemisyjnej energii (atom plus oze).
 
To sranie o OZE to taka sama bajka jak Twoje upragnione cbdc. Mrzonki pseudo inteligentów i "wyzwolonych" jak wlasnie Wiech stawiających się wyżej niż Szury.

Idąc dalej auta i wszystko na prąd, bo diesel zły, a prawda jest taka, że nowoczesne silniki diesla zjadają te gówniane elektryczne tostery jakościowo i "ekologicznie".

Wcześniej było weź preparat x to nie zabijesz babci. Teraz jest to samo w sprawie spraw węgla i prądu. Tylko jedna droga jest słuszna.

W tym momencie wchodzi uzależnianie wszystkiego "dla dobra klimatu", a Ty dalej nie widzisz o co chodzi i łykasz te brednie.
Kończy się wolność wyboru.

Teraz są problemy z ujmując w skrócie "grzaniem" i do tego mamy narzucone z dupy koszty emisji tej pseudo gówno UE.
I skoro jest taki problem i wielka wojna to czemu okresowo nie wprowadzili rezolucji o wyłączeniu kosztów emisji ? Bo tak ma być.
Kurwa nie kumać takich prostych spraw.

Przejdziemy na oze itd i jak będzie trzeba to mądre głowy wywołają kryzys energetyczny, dużo większy niż obecny I z jeszcze większymi konsekwencjami.

Wtedy rząd i eksperci "którzy chcą dla Ciebie dobrze" co Ci pokazano przez ostatnie 2 lata, a Ty dalej w żyjesz w bajce. Przyjdą i wyłączą Cie jednym guzikiem.

Walczysz z wiatrakami Don Kichocie. Bohatersko stawiłes czoło postulatom, których ani ja ani Wiech nie prezentuje.
 
Przesluchalem ten hejtpark z wiechem i jestem pozytywnie zaskoczony telefonami, bo naprawdę spoko pytania jak na ich publikę bo wiadomo jak to było wcześniej:"hyhy pozdrawiam kanał sportowy". Co do kubusia z zarostem na kozojebce. Chłopak coś tam jednak wie i przynajmniej się uczy w tym kierunku więc oddaje mu to że to nie tylko ekspert z Twittera. Popieram jego poglądy że powinniśmy iść w atom a źródła odnawialne powinny być tylko jako wspomaganie bo wymysł że wszyscy będą mieć panele i wiatraki to mrzonka. Problem mam z tym że sam bez pytania wyskoczył z teoriami spiskowymi, WEF, prawakami i nawet reptilianami :confused: tylko zbył to właśnie standardowym przekazem mass mediów że to szuria i foliowe czapki. 0 odniesienia do oficjalnych dokumentów NGOsow, np. Club of Rome które straszy zmianami klimatycznymi od 1968r., współpracy UN i WEF itd. itp. dla niego to pewnie teorie spiskowe, huj z tym że to co te organizację głosiły lata temu teraz są z nami na stałe. Nie winię go za to że tego nie sprawdził bo ciężko być ekspertem od wszystkiego, ale jak czegoś nie wiesz to nie dyskredytuj bo hehe reptilianie. Jak na nasze upośledzone standardy to i tak niezły podcast.
 
0 odniesienia do oficjalnych dokumentów NGOsow, np. Club of Rome które straszy zmianami klimatycznymi od 1968r., współpracy UN i WEF itd. itp. dla niego to pewnie teorie spiskowe, huj z tym że to co te organizację głosiły lata temu teraz są z nami na stałe. Nie winię go za to że tego nie sprawdził bo ciężko być ekspertem od wszystkiego, ale jak czegoś nie wiesz to nie dyskredytuj bo hehe reptilianie. Jak na nasze upośledzone standardy to i tak niezły podcast.

Spróbuj go o to pocisnac na jego fejsbuku/Twitterze albo jakiejś grupce gdzie on się udziela. Jest duża szansa, że odpowie.
 


Gerontofil z rigczem


Omg










O kuźde, ale bóldupizm


Onuca XD


XD






LOOOL


XD


Najciekawsze o Białorusi - czy nastąpi przejęcie białoruskiego sprzętu i infrastruktury przez gromadzące się tam wojska rosyjskie?


Ciekawie o Czechach, poczuciu humoru, (mitycznym?) wyluzowaniu, stosunku do siebie, do historii, do nas...


Oby dziadkowi zdrowie dopisywalo

Cohones








Hmmm








 
Wszystko ladnie, pieknie, ale chlopak jest troche oderwany od rzeczywistosci w ktorej zyjemy. PiS rozpierdala kraj w drobny mak, platforma obiecuje czterodniowy dzien racy i mieszkanie jako prawo, lewica chce dac 2500 zlotych na pralke albo lodowke a gosciu mowi o potrzebie budowania elektrownii atomowej.

Tez bym sobie tego zyczyl, ale wygrywaniem sporow z politycznym planktonem na twitterze nic sie nie zmieni. Ja bym go chcial zobaczyc na czele jakiegos oddolnego ruchu z konkretnymi projektami, a tak to dla mnie kolejny 'siwy bajerant'.

I to cale gadanie, ze zmiany klimatu i ze nauka jasno stwierdza. Taka zero-jedynkowa retoryka wkurwia mnie, od czasow pandemii, niemilosiernie. Chcialbym aby uzywali jezyka w stylu: Na ten moment, w oparciu o wszelkie dostepne badania, nauka jednoznacznie wskazuje ze... To sie moze zmienic, choc na razie nie widac ku temu przeslanek. Bo sie skonczy, ze taki Wiech ma dobre zamiary, a jakas kurwa z rzadu znajdzie sposob zeby nas pod szyldem walki o lepsze jutro wyruchac w dupe bez gumy.

Mam nadzieje, ze te osoby ktore sprzeniewierzyly publiczne srodki na tej ostrolece umra w meczarniach. I ich dzieci tez. ::jondance::

A i jeszcze te sugestie, ze ogolnie ludzie sa chujowi i nie beda dbali o srodowisko jak rzad centralny nie zorganizuje jakiejs akcji przymusu/zachety byly slabe w chuj.
ja myślę, że on robi masę dobrego i sam pewnie jest zdziwiony, że tak mocno udało mu się wybić medialnie co jest trudne.
Społeczeństwo jest cholernie nieufne odnośnie nowych produktów: dlatego ani KOD ani HopCola nie osiągnęły sukcesów -nikt nie lubi podróbek.
Greenpeace zawłaszczył sobie podobnie jak WOŚP rynek organizacji pozarządowych...
... a tymczasem Wiech ładnie ich jedzie


Ta szwabska ośmiornica jednocześnie krytykująca Baltic Pipe i będąca za elektrowniami węglowymi w DE jednocześnie uważając, że elektrownie atomowe nie pomogą w obecnej sytuacji
xxxxxxxhttps://www.facebook.com/ali.utlu.735/posts/pfbid02r8KTJd63ULRps1hZcb8Nbqge3NUCkiChvq7fYJX8vxBGpsR6QAbeM7sGh8EV2xWvl
Gdyby to było USA to bałbym się na miejscu Wiecha, że się zjawi jakaś laska w mediach, która powie, że była przez niego molestowana w przedszkolu... Na jego miejscu bym się pilnował...




Tylko u Wiecha widać też krytykę patoekologów.
Czy widać podobny schemat u aktywistów miejskich? Jakieś debaty: darmowa komunikacja i masa bus pasów vs drogi na kilkanaście pasów ala USA, a przecież można ładnie krytykować, że gdyby polscy samorządowcy rządzili w USA to Central Park zostałby wyrżnięty, a w jego miejsce postawiono by zalany betonem plac z napisem "sfinansowano ze środków z Unii Europejskiej" :iamdone: BTW gdybym chciał na miejscu PiSu wkurzyć samorządowców to wprowadzilbym prawo nakazujące, że w każdym mieście wojewódzkim musi być kopia Central Parku :korwinlaugh:
1665223312853.png

A może u narodowców, związkach zawodowych czy związkach pracodawców już nie mówiąc o hicie czyli obrońcy zwierząt vs myśliwi?
No nie zbytnio.
Można oczywiście zdobyć wyświetlenia na debat typu:
a) publicysta ze Świata rolnika vs Spurek o myślistwie -myśliwi są super vs myśliwych zlikwidować
b) zróbcie drugi raj dla kierowców jak Dubaj vs zróbcie raj dla rowerzystów jak Amsterdam
c) Ikononowicz z dochodem gwarantowanym vs jakiś anarchokapitalista nie będzie niczego
d) i ulubiony temat obrońcy zwierząt vs fani wstawiajcie farmy przemysłowe na 40 tys. świń i mega kurniki bo jakby to Piechociński powiedział ,,panie a w Chinach to nawet 100 tys. świń zmieszczą w jednej chlewni"-jakby polska Noblistka powiedziała ,,sama chemia" :korwinlaugh:
e) żadnej broni w rękach obywateli vs nie rejestrujmy żadnej broni bo w czasie wojny Ruscy odbiorą ją obywatelom (takiego tweeta podał dalej Mentzen...)
f) mandaty po setki tysięcy zł vs żadnych ograniczeń prędkości na drodze
i wiele innych...

Tylko to jest materiał na konferencje FameMMA a nie jakąś debatę z której ma coś wyniknąć...


Przecież doszło do takiego absurdu, że temat tych bomb biologicznych jak nielegalna utylizacja śmieci i wypadki śmiertlne podczas polowań -kompletnie nie mogą się przebić przez wariatów od lewa do prawa...
Atomówki od Putina się boicie: we Włoszech utylizowali tak śmieci, że mafia zakopywała je pod ziemią. Później po latach ziemia była do dupy, a liczba nowotworów wzrosła...

Przesluchalem ten hejtpark z wiechem i jestem pozytywnie zaskoczony telefonami, bo naprawdę spoko pytania jak na ich publikę bo wiadomo jak to było wcześniej:"hyhy pozdrawiam kanał sportowy". Co do kubusia z zarostem na kozojebce. Chłopak coś tam jednak wie i przynajmniej się uczy w tym kierunku więc oddaje mu to że to nie tylko ekspert z Twittera. Popieram jego poglądy że powinniśmy iść w atom a źródła odnawialne powinny być tylko jako wspomaganie bo wymysł że wszyscy będą mieć panele i wiatraki to mrzonka. Problem mam z tym że sam bez pytania wyskoczył z teoriami spiskowymi, WEF, prawakami i nawet reptilianami :confused: tylko zbył to właśnie standardowym przekazem mass mediów że to szuria i foliowe czapki. 0 odniesienia do oficjalnych dokumentów NGOsow, np. Club of Rome które straszy zmianami klimatycznymi od 1968r., współpracy UN i WEF itd. itp. dla niego to pewnie teorie spiskowe, huj z tym że to co te organizację głosiły lata temu teraz są z nami na stałe. Nie winię go za to że tego nie sprawdził bo ciężko być ekspertem od wszystkiego, ale jak czegoś nie wiesz to nie dyskredytuj bo hehe reptilianie. Jak na nasze upośledzone standardy to i tak niezły podcast.
O tym Club of Rome rozmawiał w tej debacie z JKM, chyba na tym kanale MyPolitics (tym które prowadzą te młodzieżówki partyjne i nawet dobrze im to wychodzi).
 
A tak jeszcze o ekologii: jeden z najbogatszych łysych bajerantów ekologicznych, którzy nas wsadziliby o autobusów a samemu zaśmiecali planetę

 
nierozsądne rzeczy
Powinienes pojsc w polityke z tak dyplomatycznym jezykiem :crazy:
Ale to jest prawda. Sposobem nie jest namawianie ludzi do oszczędności tylko rozwiązania systemowe, czyli zapewnienie niskoemisyjnej energii (atom plus oze).
Jedynym sposobem na poprawe czegokolwiek jest edukacja i tworzenie warunkow, w ktorych ludzie beda sie bogacic. Odgorne rozwiazania systemowe to prosta droga do naduzyc i wzrostu niecheci spolecznej do danego projektu. To jest socjalizm, tylko w innym opakowaniu. Macie robic to co wam kaze bo ja wiem najlepiej. Dobrymi checiami jest pieklo wybrukowane czy jakos tak.
 
Powinienes pojsc w polityke z tak dyplomatycznym jezykiem :crazy:

Jedynym sposobem na poprawe czegokolwiek jest edukacja i tworzenie warunkow, w ktorych ludzie beda sie bogacic. Odgorne rozwiazania systemowe to prosta droga do naduzyc i wzrostu niecheci spolecznej do danego projektu. To jest socjalizm, tylko w innym opakowaniu. Macie robic to co wam kaze bo ja wiem najlepiej. Dobrymi checiami jest pieklo wybrukowane czy jakos tak.
A to Ty nie wiesz, że tylko lewaki mają patent na rację?
 
A to Ty nie wiesz, że tylko lewaki mają patent na rację?
Nie wiem czy to kwestia bycia po lewej stronie czy jakies glebsze zabuzenia wynikajace z jakichs bledow w wychowaniu (np. nadopiekunczy rodzice czy cos w tym stylu). Widzialem wiele wywiadow z ludzmi o strasznym dziecinstwie i to praktycznie zawsze rzutuje na to jaka osoba ten ktos bedzie w przyszlosci. Ten psycholog co byl u Rogana kiedys, Gabor Mate (czy jakos tak) dobrze to tlumaczy.
 
Jedynym sposobem na poprawe czegokolwiek jest edukacja i tworzenie warunkow, w ktorych ludzie beda sie bogacic.

Jak mają się bogacić gdy energia jest niekonkurencyjnie droga? Cena energii wpływa na cenę wszystkiego. W UE nie mamy wystarczającego sojuszu by znieść opłaty za emisje, dlatego bo większość krajów nie ma tego problemu, bo już dawno zmodernizowało swój miks energetyczny odchodząc od węgla. A jak byśmy mieli to też by było rozwiązanie systemowe.
 
Jak mają się bogacić gdy energia jest niekonkurencyjnie droga? Cena energii wpływa na cenę wszystkiego. W UE nie mamy wystarczającego sojuszu by znieść opłaty za emisje, dlatego bo większość krajów nie ma tego problemu, bo już dawno zmodernizowało swój miks energetyczny odchodząc od węgla. A jak byśmy mieli to też by było rozwiązanie systemowe.
Wiesz, że wyprodukowanie 1kwh w Polsce wychodzi taniej niz wyprodukowanie go w niemczech?
 
Jak mają się bogacić gdy energia jest niekonkurencyjnie droga? Cena energii wpływa na cenę wszystkiego. W UE nie mamy wystarczającego sojuszu by znieść opłaty za emisje, dlatego bo większość krajów nie ma tego problemu, bo już dawno zmodernizowało swój miks energetyczny odchodząc od węgla. A jak byśmy mieli to też by było rozwiązanie systemowe.
Jak nie ma szans na stworzenie warunkow do bogacenia sie spoleczenstwa, mozna wpierw zajac sie edukacja. Jeszcze raz powtorze, odgorne rozwiazania, w naszym obecnym klimacie politycznym, to prosta droga to wzbogacenia sie tylko i wylacznie klasy politycznej.
 
Wiesz, że wyprodukowanie 1kwh w Polsce wychodzi taniej niz wyprodukowanie go w niemczech?
Jak nie ma szans na stworzenie warunkow do bogacenia sie spoleczenstwa, mozna wpierw zajac sie edukacja. Jeszcze raz powtorze, odgorne rozwiazania, w naszym obecnym klimacie politycznym, to prosta droga to wzbogacenia sie tylko i wylacznie klasy politycznej.
Pierdolicie. Unia jest fajna. Unia jest najlepsza. Unia nas zbawi.
 
Jak nie ma szans na stworzenie warunkow do bogacenia sie spoleczenstwa, mozna wpierw zajac sie edukacja. Jeszcze raz powtorze, odgorne rozwiazania, w naszym obecnym klimacie politycznym, to prosta droga to wzbogacenia sie tylko i wylacznie klasy politycznej.

Warunki do bogacenia się społeczeństwa to wolnorynkowa gospodarka oparta o energetykę jądrową i OZE, a nie mocno opodatkowany węgiel
 
Warunki do bogacenia się społeczeństwa to wolnorynkowa gospodarka oparta o energetykę jądrową i OZE, a nie mocno opodatkowany węgiel
W takim razie, złóż mailowe zapytanie na swoich ukochanym niemieckim Onecie, prosząc o odpowiedź, dlaczego Niemiecka minister środowiska, zapowiedziała, że będą blokować każdą Polską próbę pójścia w stronę energetyki jądrowej.

 
Tylko, ze u nas zaraz nie bedzie pierwszego, a drugie nigdy nie powstanie :childcry:

Albo zaczniemy to ogarniac albo czeka nas bardzo niewesoła przyszłość. Przez lata miowiono nam, że atom to zbyt droga inwestycja, a teraz wydajemy jednorazowo miliardy na dopłaty do węgla. Można było tego uniknąć. Teraz już nie mamy wyboru. Musimy dokonać transformacji albo będziemy na poziomie Białorusi.

W takim razie, złóż mailowe zapytanie na swoich ukochanym niemieckim Onecie, prosząc o odpowiedź, dlaczego Niemiecka minister środowiska, zapowiedziała, że będą blokować każdą Polską próbę pójścia w stronę energetyki jądrowej.


Onet to rak, a do Niemców mam nadzieję karma wróci. Kompletnie błędnie oceniasz moje sympatie
 
Back
Top