Polityka

Juz niedlugo obaczymy


Te Ukry XD


A potem


Oj tam


XD








Moja wieś, 1995r, ja w tym czasie pewnie pykalem w Syndicate na Amidze 500 ktora pozyczyl mi chlopak mojej siorki zeby sie wkupić XD A moze Pegasus z wypozyczalni? Bo to chyba jeszcze nie czasy mojego pierwszego kompa 386DX 40Mhz 4MB RAM
qjSu0Ql.png



XD
 
W CHinach kiedyś pomyślano aby likwidować wróble, bo wróble wyjadają zboże (w sumie dobre porównanie podejścia Bosaka i Winnickiego do imigrantów): gwiazda disco polo ,,mamo po co mam chodzić na historię? To mi się w życiu nie przyda"



Sutryk, zwany potocznie Nippleroar, to wyjątkowej klasy k***a, osobowość narcystyczna, megaloman i egocentryk znoszący jedynie zachwyty nad swoją osobą i nieznoszący nawet najdrobniejszej krytyki. Nienawidzę jak psa, ha-tfu

View attachment 44310
powiem tak, że samorządowcy są jednymi z najbardziej niedocenianymi szkodnikami w Polsce, może jeszcze prokuratorzy i środowisko akademickie z nimi rywalizuje o pierwsze miejsce.
Oczywiście samorządy dostają grosze z podatków, ale nie zasługują na ani złotówkę więcej, a jeszcze nawet powinno im się grozić, że zabierze się im to co mają za tą skrajną niegospodarność. Gdyby Central Park był w polskim mieście wojewódzkim a nie w NY to drzewa by ścięto, zalano betonem i postawiono tabliczkę "remont wykonano ze środków Uni Europejskiej z Funduszu równych szans"...
Ta caryca Zabrza z klubem piłkarskim, ten prezydent Krakowa z tą chorą akcją z kupnem Wisły Kraków przez tajemniczego inwestora - w większości firm koleś wyleciałby z dyscyplinarką za to, a to kuźwa profesor prawa.
Ta Gronkiewicz-Walz wykładająca na UW ślepa na przekręty z kamienicami przez co popularność zyskali populiści.
A ten Wrocław to jakiś kurwa stan umysłu: Niemcy poszli sobie, kamienice zostawili, Boże one wyglądają jakby od 1945 nikt ich nie remontował, już nie mówiąc, że symbolem starówki stały się kluby ze striptizem oszukujące klientów -tym chcą turystów przyciągać...

Plus ten bałagan z planem zagospodarowania przestrzennego: Warszawa ma kilkadziesiąt procent działek nieuregulowanych...

Chociaż nie dziwie się, że Kaczyński nie dotrzymał obietnicy aby ograniczyć kadencje samorządowców: jakby ta ekipa aferzystów przejeła lokalne władze PO, a później całą partię to PiS miałby się czegoś bać, obywatele też. Wole Tuska z Kaczyńskim niż samorządowców w Sejmie...

A to popisy tego pajaca:












Filmu nie widziałem ale nie czaję z tym stresem. Autor twierdzi że w szkole uczniowie nie powinni czuć stresu?



Autor uważa, że egzaminy w podstawówce powoduja niepotrzebny stres i ograniczenie oceniania tak jak W Finlandii będzie dobre -podobnego zdania jest też Broniarz.
Oczywiście szkoła powoduje dużo niepotrzebnego stresu i demoralizuje też pod wieloma względami, ale gdyby nie egzamin to ja już sobie wyobrażam jaka byłaby wiedza po podstawówce...



Jaki ładny widok: Adam Bodnar w końcu zdjął tą maskę i jest w odpowiedniej koszulce, żeby jeszcze Tusk założył koszulkę z flagą NIemiec i Rosji to byłoby cudownie :)





W ogóle mnie rozwala to kto na tym campusie był zapraszany jako autorytet: pani od śpiewania, aktorka która oprócz grania w telenowelach zasłynęła tym że jest pożyteczną idiotka Kremla (Ewa Minge mówiła jak dorabiają polskie aktorki: 50 tys. zł za noc jako luksusowe dziwki albo wizyty w Dubaju) "aktywiści" w koszulach partyjnych...


Smutne życie Brauna: bądź za tym aby Jezus był królem Polski, zadawaj się z typem od tekstów srać na Biblie
 
Autor uważa, że egzaminy w podstawówce powoduja niepotrzebny stres i ograniczenie oceniania tak jak W Finlandii będzie dobre -podobnego zdania jest też Broniarz.
Oczywiście szkoła powoduje dużo niepotrzebnego stresu i demoralizuje też pod wieloma względami, ale gdyby nie egzamin to ja już sobie wyobrażam jaka byłaby wiedza po podstawówce...

Egzaminy są super ważne. To czego brakuje to nauka systematyczności. Uczniowie zabierają się za naukę bezpośrednio przed egzaminem - ani to zdrowe ani skuteczne, a jak stresujące!
 
Nie, nie, nie, to się tak robi, pa tu:


oj są gorsi, ta organizacja Nigdy więcej z tą tą brunatną księga, kiedyś dumnym antynazistą roku był tam Simon Mol :iamdone:

To prawactwo i lewactwo niech spada do FameMMA do walk no limit, jakiś pożytek społeczny z nich będzie...

Egzaminy są super ważne. To czego brakuje to nauka systematyczności. Uczniowie zabierają się za naukę bezpośrednio przed egzaminem - ani to zdrowe ani skuteczne, a jak stresujące!

niby fińska edukacja najlepsza na świecie (nie wiem czy to prawda, nie sprawdzałem tych wszystkich informacji), do 16 roku nie ma ocen i korepetycje zakazane.

Nie wiem czy do egzaminu na koniec podstawówki da się w krótkim czasie przygotować, na pewno poziom lekcji angielskiego się trochę poprawił od kiedy są egzaminy z języka obcego.

Na pewno stresujące jest jeśli ktoś chce mieć średnią 5,2 itp. a presja na świadectwo z czerwonym paskiem też jest chora -nauczyciele wiedzą że nie da się wymagać wszystkiego co jest w programie, kuratorium wie to, obie strony dobrze że przymykają na to oko, a politycy dokładają...

Chociaż gorsze są matury np. chyba dwa lata temu próg punktowy na koreanistyke to było 100%. Takie są skutki za łatwiej matury (wymagany polski i angielski rozszerzenie), bo czy ten z wynikiem 99,99% dużo różnił się wiedzą od tego z 100% czy to tylko kwestia dyspozycji dnia? Betonowe koło ratunkowe...

Plus ten rynek korepetycji w Polsce, skala tego jest chora, niedługo zaczną powstawać popołudniowe szkoły jak w Korei południowej...
 
Kazachowie vs Z










Coś tam niby się dzieje, choc rabini niezgodni. Moze to sondowanie/pozorowanie.










Edit:
Grubo, Rosja. Hmmm, ciekawe jaka bedzie reakcja...


No to chyba jednak tym razem na powaznie? A wiec trza bedzie kilka dni poczekac az kurz opadnie... czy tam inna mgla wojny ;)
ciekawie to informacyjnie rozgrywają, tak czy siak, bo w sumie to niewiele wiadomo
 
Last edited:












O, w basenie jest za malo VATu, ppdatku od nieruchomosci czy gruntowego... A, i ma dachu woda spkywa, wiec podatek, a basenie zostaje, wiec podatek


Az dziwne XD




Jednak z migow




















Pompy i tesle


Wuut?


W notatniku do przeczytania #niedoczas




A gdzie bedzie ciete? Z armia nie mam problemu. Moze tak urzednikow? Socjal?




Pogranicze w ogniu


Sylwester z polsatem :o o: :o o: :o o: No i wiadomix, mecze w Kijowie, tam nie ma wojny...
 
Last edited:
Ktoś mi wytlumaczy- jakim cudem takie profile , oficjalnie siejące antypolska, prorosyjska dezinformację, jak Narodowy Lublin czy Piotr Panasiuk działają, nikt się nimi tyle czasu nie interesuje? Już nie wspominam o Piotrach Apostołach z literka Z i oficjalnie siejących rosyjska propagandę.

Nie chodzi mi teraz o dyskusje ideologiczna o Ukraincach- ale o logice działania; jest masa profili które co chwilę się banuje za mniejsze rzeczy, w tym związane z dezinformacja, małe, nic nie znaczące często. Lub za duzo mniejsze przewiny. A tutaj? Tak głośno się krzyczy o działaniach dezinformacyjnych i o walce z nimi - a te profile zostają.
Czy to ma związek z zasięgami i hajsem jaki generują dla Twittera? Większy profil ciężej im udupic, bo generują ruch i zyski?
Potem część bardziej tępej części Polaków rozpowszechnia te profile, myśląc że skoro mają 30 tys obserwujących, to mówią prawdę.
Edit: chyba się pospieszyłem.
Narodowy Lublin chyba właśnie dostał bana.
 
Last edited:
Jakim to trzeba być zjebem by cos co nie wielbi ukrów nazywać antypolskim i prorosyjskim?!

Co do Narodowego Lublina to głównie moja opinia i niżej pisze dlaczego. Co do Panasiuka czy Apostołów to fakt.
Ale ja nie pisze o niewielbieniu Ukrow, tylko o rozpowszechnianiu fejków , dezinformacji, świadomie i z pełną premedytacją.
Panasiuk czy Piotr Apostoł oficjalnie kibicują ruskim , drugi ma nawet literkę Z i flagę Rosji. Jeżeli to za mało by kogoś nazwać prorosyjskim, to kto według ciebie jest prorosyjski, jeżeli sami Rosjanie popierający Putina nimi nie mogą byc?



A Narodowy Lublin, jeśli celowo propaguje rosyjskie dezinformację, to jest dla mnie proruski i antypolski. Jeżeli nawet nie robi tego na polecenie Rosji - to nadal jest to w mojej opinii , takie granie dezinformacja na wywołanie destabilizacji w kraju jest działaniem antypolskim i prorosyjskim.
Wiem że się z tym nie zgadzasz, bo wspierasz rozpowszechnianie tej dezinformacji i czekasz aż kraj będzie zdestabilizowany przez nią i Polacy zaczną się sztyletowac z Ukraińcami, bo widzisz w tym dobro Polski, no ale ja nie.
Tak samo jak proruskie były dla mnie oko.pressy i inne grupy siejące zakłamany chaos z powodu sytuacji na granicy z
Białorusią.

Dla ciebie pewnie nawet Jabłonowski, który sam krzyczy , że jest prorosyjski...nie może być nazwany prorosyjskim xd.



Czemu ty tak zajadle bronisz takiego gówna w sieci? Z jednej strony krytykujesz propagandę i zakłamanie TVP i lewaków- ale dostajesz amoku gdy ktoś krytykuje gorsze rzeczy u skrajnej prawicy czy na oficjalnych prorosyjskich profilach?.

Bez odbioru. Nie liczę na inną odpowiedź niż jedno zdanie z pseudoironiczna inwektywa.
 
Last edited:
@szplin Twój ostatni filmik z bombardowania jest stary i jest z Nowej Kachowki a nie Chersonia.
A propos tego czemu nikt nie interesuje się rosyjską propagandą i ich kontami jest moim zdaniem dość prosta. Jest tego po prostu za dużo. Tak samo jak jest za dużo propagandy proukraińskiej. Szczególnie widać to na twitterze.
Współczuje ludziom co muszą wybierać jakąś stronę. Ja to jestem prosty człowiek i wrzucam rosjan i ukraińców do tego samego ścierwa (jezyk, cyrylica, tradycja, mental społeczny, prowadzenie polityki).
Ale potrafię zrozumieć ludzi co są za ukrainą w tym konflikcie przez pryzmat losów Polski.
 
@szplin Twój ostatni filmik z bombardowania jest stary i jest z Nowej Kachowki a nie Chersonia.
A propos tego czemu nikt nie interesuje się rosyjską propagandą i ich kontami jest moim zdaniem dość prosta. Jest tego po prostu za dużo. Tak samo jak jest za dużo propagandy proukraińskiej. Szczególnie widać to na twitterze.
Współczuje ludziom co muszą wybierać jakąś stronę. Ja to jestem prosty człowiek i wrzucam rosjan i ukraińców do tego samego ścierwa (jezyk, cyrylica, tradycja, mental społeczny, prowadzenie polityki).
Ale potrafię zrozumieć ludzi co są za ukrainą w tym konflikcie przez pryzmat losów Polski.
Nie kojarzę który film
 
Wiem że się z tym nie zgadzasz, bo wspierasz rozpowszechnianie tej dezinformacji i czekasz aż kraj będzie zdestabilizowany przez nią i Polacy zaczną się sztyletowac z Ukraińcami, bo widzisz w tym dobro Polski, no ale ja nie.
Będziemy się sztyletować z nimi przez pojebaną historie,ukrainską roszczeniowość,podwójne standardy stawiające ich na piedestale i wielbienie bandery/nazizmu.
Tu nie trzeba propagandy wystarczy połączyć kropki.
 
@szplin Twój ostatni filmik z bombardowania jest stary i jest z Nowej Kachowki a nie Chersonia.
A propos tego czemu nikt nie interesuje się rosyjską propagandą i ich kontami jest moim zdaniem dość prosta. Jest tego po prostu za dużo. Tak samo jak jest za dużo propagandy proukraińskiej. Szczególnie widać to na twitterze.
Współczuje ludziom co muszą wybierać jakąś stronę. Ja to jestem prosty człowiek i wrzucam rosjan i ukraińców do tego samego ścierwa (jezyk, cyrylica, tradycja, mental społeczny, prowadzenie polityki).
Ale potrafię zrozumieć ludzi co są za ukrainą w tym konflikcie przez pryzmat losów Polski.


Polacy trochę nie mają wyboru, muszą kibicować Ukraińcom. Ba, nawet jeżeli nienawidzą Ukraińców i nie chcą ich w Polsce- tym bardziej muszą trzymać kciuki by Rosja nie zrobiła przełamania i nie zajęła większej części Ukrainy, bo to by oznaczało gigantyczny zalew uchodźców.
Tak więc: czy lubisz Ukraińców, czy nie, to musi ci zależeć na tym by Rosja przegrała (lub jak najmniej wygrała)
 
Będziemy się sztyletować z nimi przez pojebaną historie,ukrainską roszczeniowość,podwójne standardy stawiające ich na piedestale i wielbienie bandery/nazizmu.
Tu nie trzeba propagandy,wystarczy połączyć kropki.


Już o tym pisałem. Nikt nie będzie się moim zdaniem sztyletowac . Ukraińcy nie mają takich planów, tendencji i powodów. Już opisywałem jak działa ten mechanizm, od setek lat taki samo: to co najwyżej większość szczująca na mniejszość będzie sztyletowac te mniejszość. W tym celu, od setek lat stosuje się te samee metody, wśród ludzi którzy chcą do tych mordów doprowadzić: eksponuje się każdy pojedynczy incydent negatywny członka mniejszości, plus wymyśla nowe, grubsze, zmyślone. W ten sposób już zawczasu usprawiedliwia się agresję wobec mniejszości. Tak jak Ty to robisz: jakaś szerokopojeta rozczeniowosc usprawiedliwia ataki na mniejszość, usprawiedliwiacie notorycznie jad i dezinformację na ich temat.


Wiem , że się ze mną nie zgodzisz i będziesz zawsze twierdził że Ukraińcy są wszystkiemu winni i ataki wobec nich są usprawiedliwione...więc nie dyskutujemy bo milion razy to przerabialiśmy.

Na szczęście ja jestem dobrej myśli, widzę , że takie Coolfony i Szpliny to mimo wszystko margines, i mimo, że czekają na wybuch zamieszek - to jednak się nie doczekają. Akcja na TT z tym hasztagiem też mi uświadomiła iż to raczej nie będzie miało miejsca.

Sorry za literówki ale zakropilem oczy i prawie nie widzę tekstu xd
 
Już o tym pisałem. Nikt nie będzie się moim zdaniem sztyletowac . Ukraińcy nie mają takich planów, tendencji i powodów. Już opisywałem jak działa ten mechanizm, od setek lat taki samo: to co najwyżej większość szczująca na mniejszość będzie sztyletowac te mniejszość. W tym celu, od setek lat stosuje się te samee metody, wśród ludzi którzy chcą do tych mordów doprowadzić: eksponuje się każdy pojedynczy incydent negatywny członka mniejszości, plus wymyśla nowe, grubsze, zmyślone. W ten sposób już zawczasu usprawiedliwia się agresję wobec mniejszości. Tak jak Ty to robisz: jakaś szerokopojeta rozczeniowosc usprawiedliwia ataki na mniejszość, usprawiedliwiacie notorycznie jad i dezinformację na ich temat.
Wiesz to było metaforycznie powiedziane.Nie mówie,że będzie rzez wołynska vol 2
Wiem , że się ze mną nie zgodzisz i będziesz zawsze twierdził że Ukraińcy są wszystkiemu winni i ataki wobec nich są usprawiedliwione...więc nie dyskutujemy bo milion razy to przerabialiśmy.
Wyolbrzymiasz z tym winnymi za wszystko.Ale nie sądze by nasze kraje mogłyby razem funkcjonować.
Na szczęście ja jestem dobrej myśli, widzę , że takie Coolfony i Szpliny to mimo wszystko margines, i mimo, że czekają na wybuch zamieszek - to jednak się nie doczekają. Akcja na TT z tym hasztagiem też mi uświadomiła iż to raczej nie będzie miało miejsca.
Moim zdaniem w koncu Polacy się wkurwią i każa im wypierdalać chociażby za to ile hajsu nas kosztują.Już widziałem na tt,że nie chcą ukrom wynajmować mieszkan między innymi w Waw i Lubllinie.
 
Wiesz to było metaforycznie powiedziane.Nie mówie,że będzie rzez wołynska vol 2

Wyolbrzymiasz z tym winnymi za wszystko.Ale nie sądze by nasze kraje mogłyby razem funkcjonować.

Moim zdaniem w koncu Polacy się wkurwią i każa im wypierdalać chociażby za to ile hajsu nas kosztują.Już widziałem na tt,że nie chcą ukrom wynajmować mieszkan między innymi w Waw i Lubllinie.


Ale to serio wierzysz, że Polacy masowo zaczną Ukraińcom kazać wypierdalać, bo jakis ich procent nie pracuje i jest na socjalu? Szczerze- to wątpię. Chyba, że dojdzie do sytuacji iż czeka nas wielkie bezrobocie, takie, przy którym Polacy będą chcieli pracować na kasie czy sprzątaniu.
 
Ale to serio wierzysz, że Polacy masowo zaczną Ukraińcom kazać wypierdalać, bo jakis ich procent nie pracuje i jest na socjalu? Szczerze- to wątpię. Chyba, że dojdzie do sytuacji iż czeka nas wielkie bezrobocie, takie, przy którym Polacy będą chcieli pracować na kasie czy sprzątaniu.
Każą im wypierdalać za całokształt.To o czym mówisz to tylko część.
 
Każą im wypierdalać za całokształt.To o czym mówisz to tylko część.

Ten "całokształt" jest głównie kreowany, i mimo że są zjeby które już teraz widząc Ukrainkę krzyczą "wypierdalaj"(a pewnie pracuje ciężej niż on) to myślę, że nadal to będzie plankton, jak do tej pory. I tak jak do tej pory jacyś kibole się trafiali którzy zwyzywali Turka w kebabie, tak też myślę że będzie teraz.


Dobra, bez odbioru bo przyjdzie Siedem i nas zje za spam :p
 
Ten "całokształt" jest głównie kreowany, i mimo że są zjeby które już teraz widząc Ukrainkę krzyczą "wypierdalaj"(a pewnie pracuje ciężej niż on) to myślę, że nadal to będzie plankton, jak do tej pory. I tak jak do tej pory jacyś kibole się trafiali którzy zwyzywali Turka w kebabie, tak też myślę że będzie teraz.
Kurwa,jak ktoś obraża ukrów to patol.Dobry fikoł
Dobra, bez odbioru bo przyjdzie Siedem i nas zje za spam :p
Co najwyżej ciebie.Ale racja, jest w koncu temat o szoszonach i tam na to miejsce.
 
Każą im wypierdalać za całokształt.To o czym mówisz to tylko część.
Nie zapominaj, że masz pełno lewactwa i zwykłych debili jak halibut gotowych lizać ukraińskie jaja krzyczących przy ślinotoku, że tylko ruskie onuce nie liżą tych jaj.
Nawet gotowani proukraińsko pisiorowcy już mają dość. Sporo ich elektoratu odczuwa choćby inflację.
 
Kurwa,jak ktoś obraża ukrów to patol.Dobry fikoł

Co najwyżej ciebie.Ale racja, jest w koncu temat o szoszonach i tam na to miejsce.


No jak ktoś podchodzi do kogoś obcego na ulicy, i go wyzywa, to jest to dla mnie patologia.
Jak go bije- to jeszcze większą patologia. A, że byłem często świadkiem jak taka patologie odwalali kibole ..cóż. znałem jednego debila, który potrafił kupić kebaba, a po tym go zaczął wyzywać i płuc na jego budę. To był akurat typ z Jagielloni.
 
Back
Top