Polityka

Generał Skrzypczak to człowiek, który jest dowodem na to, że jak ktoś za regularnie chodzi do TVNu w roli eksperta to coś niedobrego się dzieje z jego głową.
Taki sam idiotyzm jak teksty, że Polska powinna wykorzystać wojnę na Ukrainie aby odzyskać Lwów. Chociaż nie: większy idiotyzm ponieważ Lwów przynajmniej ładniejszy od Warszawy i Kaliningradu :muttley:
Na cholera komuś 400 tys. Ruskich z Kaliningradu wcielonych do Polski?
Przerobić ich na karmę dla psów
 
ciekawa rozmowa, jestem pod wrażeniem ile Menzten wie o marketingu, ładnie skrytykował styl prowadzenia firm w Polsce, nie wiem po co jeszcze brnie z tą obroną paragrafu o obrazie uczuć religijnych...

W pełni się z Tobą zgadzam. Ci dziennikarze tak się odkleili, że są bardziej zgrzani niż politycy, zero myślenia o jakiś wspólnych wartościach. Banda debili, śmieją się z ruskich propagandystów, a są tacy sami.
Wśród dziennikarzy tak samo jak wśród polityków jest dużo wariatów, ale mimo wszystko uważam, że Lis i Giertych to akurat cyniczni gracze, a to że są traktowani jako wariaci niestety sprawia, że wiele osób bagatelizuje ich szkodliwą działalność...


Lis jest kurwa takim debilem, że to się w pale nie mieści. Mnie tam do pisu bardzo daleko, ale w obecnych czasach puszczanie czegoś takiego do druku to już jest spierdolenie max
Tych Lisów i Giertychów to dożywotnie powinno się gnębić Pegasusem, a najlepiej zaproponować dożywotnie wczasy na Karaibach w zamian za zrzeczenie się polskiego obywatelstwa...

Giertych i uśmiech jak adwokata nowojorskich rodzin mafijnych, a Lis i ta jego mina powietrza wciągniętego nosem aby wychodzić poważniej...






Koniec świata: zgadzam się z tą wiariatką...



Tylko mimo wszystko Lis i Węglarczyk są odpowiedzią na pewną cześć społeczeństwa: na ojkofobie.To skrajne podniecanie się: NYT napisał, łał CNN mówi o Polsce, straszne. Polityk w Izraelu coś powiedział, łał a może można było tego uniknąć, ustawę reprywatyzacyjna skonsultować -niepodległe państwo konsultuje ustawy z innymi państwami, mimo że te ustawy nie dotyczą obywateli innych państw...



NYT kiedyś...

Myślałem, że ta ojkofobia się, kiedyś zatrzyma, ale mam wrażenie, że zdania ,,Boże panie a tam w USA w Ameryce to wiecie jak oni żyją, w porównaniu do Polski to wiecie co, Boże...", to teraz chyba USA zostało zastąpione przez przymiotnik europejskie... Boże ile ja się nasłuchałem bzdur jakie to cudowne rzeczy są w NIemczech w porównaniu do Polski.
Statystyczny Niemiec bez problemu odpowie na pytanie: w czym Niemcy są lepsze od Francji.
Czy statystyczny Polak odpowie na pytanie: w czym Polska jest lepsza od Niemiec czy USA?
Kurcze rozumiałbym przed wejściem do UE ale teraz...
Z niektórymi rzeczami się nie zgadzam, ale warte obejrzenia:


Przerobić ich na karmę dla psów
Kaliningrad, jeszcze Skrzypczak pochodzi do TVNu to zacznie mówić, że Polska powinna mieć kolonie w Afganistanie...
 
Jacek Wilk znalazł nowe wiarygodne źródło...
...wiesci24, taki wsieci tylko że antypisowskie :iamdone:


Oj jak ładno zostać nazwany PiSowcem :robertmakeup:
 
A Kukiz chciał zyskiwać popularność na promowaniu zmiany ordynacji wyborczej tymczasem #silnirazem nadal kochają wizję zjednoczonej opozycji jak na Węgrzech...

 
od 35
Sasin robi holding spożywczy,
a tymczasem pytanie o to jak skomplikowana jest sprzedaż pietruszki: inne opodatkowanie z pola, a inne w sklepie internetowym oraz czy czytał polski ład...

Kuźwa by przestali rolnictwu przeszkadzać to żadne Sasiny holdingów by nie musiały robić...
 
od 35
Sasin robi holding spożywczy,
a tymczasem pytanie o to jak skomplikowana jest sprzedaż pietruszki: inne opodatkowanie z pola, a inne w sklepie internetowym oraz czy czytał polski ład...

Kuźwa by przestali rolnictwu przeszkadzać to żadne Sasiny holdingów by nie musiały robić...

Gdy słyszę, że Państwo otwiera biznes w dziedzinie dostępnej dla wszystkich, to wiem, że musi być wtopa, do tego organizuje to Sasin. Przecież oni przepalą hajs i powiedzą, że Niemcy z Lidla nie pozwolili im zarobić, i do tego UE rzucała kłody pod nogi.
Aha, najwazniejsze żeby jakiś biskup poświęcił regały.
 
Gdy słyszę, że Państwo otwiera biznes w dziedzinie dostępnej dla wszystkich, to wiem, że musi być wtopa, do tego organizuje to Sasin. Przecież oni przepalą hajs i powiedzą, że Niemcy z Lidla nie pozwolili im zarobić, i do tego UE rzucała kłody pod nogi.
Aha, najwazniejsze żeby jakiś biskup poświęcił regały.
Ten biznes nie jest po to zeby komus pomagac, tylko zeby dymac obywateli na kase. Tak to sie teraz w Polsce odbywa. Cos jak zakladanie fundacji. Za pare lat przestana nawet tak kombinowac.
 
Gdy słyszę, że Państwo otwiera biznes w dziedzinie dostępnej dla wszystkich, to wiem, że musi być wtopa, do tego organizuje to Sasin. Przecież oni przepalą hajs i powiedzą, że Niemcy z Lidla nie pozwolili im zarobić, i do tego UE rzucała kłody pod nogi.
Aha, najwazniejsze żeby jakiś biskup poświęcił regały.

Żeby tylko. Mina Olgi Semeniuk o pytanie ile zarabia zarząd spółki odpowiedzialnej za budowe elektrowni atomowej mimo, że budowa nie jest jeszcze na etapie wyznaczenia lokalizacji...
A już hitem to jest budżet Urzędów Pracy, których obowiązki na spokojnie mogłyby przejąć gminy...

W ogóle rolnictwo to jest ta cześć gospodarki, która chyba ewidentnie świadomie była niszczona, albo ,,z Warszawy takich problemów nie widać" jakby to powiedział Balcerowicz, który chyba do dzisiaj nie rozumie, dlaczego Lepper zdobył popularność...
PO w ogóle miała wywalone na rolnictwo oddając wszystko Pawlakom i Piechocińskim, bo przecież oni się wsią nie będą brudzili, tak samo jak PiS nie zrobi nic dla dużych miast -bo w dużych miastach oni nigdy nie wygrają...
PiS nie będzie sie zajmował rolnictwem bo i tak PO ich w tym nie pokona.
Błędne koło, chociaż wieś na czym innym zaczyna zarabiać, ceny za hektar ziemi w Polsce są droższe od wielu krajów europejskich... Ba nawet mało krajów ma niższe ceny

A i oczywiście: PiS rozwala mnie w tym jak ma dosłownie jakieś szuflady pełne jakiś gadzinowych ustaw, które czekają na kryzys, który je przykryje:
-wojsko będzie mogło wszystko o nas wiedzieć
- skarbówka bez statusu podejrzanego sprawdzi konto
- Sasin ma nowe zabawki
- i jeszcze pare gówienek.

Co robi opozycja: Sikorski mówi że Lech Kaczyński spowodował katastrofę w Smoleńsku, wystawianie Ochojskiej i Franka do mediów i protestowanie przeciwko przejazdowi tirów na wschód czego Polska nie ma prawa zablokować...
A i jeszcze bajki o zabieraniu majątków Ruskim: z chęcią bym poznał nazwiska tych tęgich głów, które im powiedziały, że to w ogóle jest wykonalne i żeby zaraz się nie okazało, że w jakimś trybunale europejskim ci Ruscy dostaną odszkodowania...


@klocuniek Bajerant? :muttley:
 
Zerknąłem na twittery co tam słychać po węgierskich wyborach. Jeszcze chwila i bym się raka nabawił od wysrywów fajnopolactwa
 
Nie wiem czy to oficjalne konto
1649108125527.png

1649108182811.png


Zerknąłem na twittery co tam słychać po węgierskich wyborach. Jeszcze chwila i bym się raka nabawił od wysrywów fajnopolactwa
Tusk nie pomógł w Budapeszcie :korwinlaugh:
Nie będę się wygłupiał, że znam się na Węgrzech, ale dziwne jest to, że tak cicho jest o Bałkanach, jakby był tam raj w porównaniu do Polski i Węgier :iamdone:
 


Nawet jeśli założymy że Elon ma dobre intencje to trochę przeraża ile władzy gromadzi wokół swojej osoby.

Hm, a ja myślę, że po prostu twitter potrzebuje jakiegoś spojrzenia spoza korporacji twittera. Zuckenberg rozwija Meta co mnie przeraża, Chińczycy podbijają świat tik tokiem który zaczyna nawet powoli pokonywać YouTube z chorymi algorytmami, a twitter jakoś tak stoi w miejscu.
Reddit chyba jest troche ciekawszy od twittera
 
Bajerant niebezpieczny, manipulant jak i jego poprzednicy, a broniarz każdemu z kieszeni wystawał
Broniarz zajmuje się dzielnie Lex Czarnek, a wcześniej chodzenie na kongresy PO i marsze KODu :muttley:
w ostatnich 10 minutach wywiadu były pytania dlaczego ZNP ma tak mało członków skoro nauczycieli jest chyba pół miliona...
 
Ale to na cohones jad...


O kuźde, brzmi jak jakies białofobiczne CRT
Tego po Ruskach to sie nie spodziewalem...


















Bardzo ciekawie o Orbanie, u nas dzieci, tam liczą się interesy (choć nam chętnie szepczą Polak Węgier dwa bratanki)


Wut? 10k:1?




XD










Ruski mir



Ależ tam jadą z Arłukowiczem pod tym jego tweetem wrzucając jego własne wypowiedzi o potrzebie wykonywania jak najwięcej testów i jakimi debilami są ci, którzy robią ich niewystarczająco wiele. Oczywiście fajnopolactwo i tak jakąś zgrabną narrację pod to wymyśli i pójdzie w zaparte.
 
pytam, czy ładnie Jaruzelska podsumowała Mazurka, a Ty mówisz o czymś zupełnie innym. No to - ma rację dziewczyna, czy nie? Wg Ciebie?
ja bym tak tego nie określił. Mazurek wprowadził coś czego brakowało w polskich mediach zwłaszcza po rozmowie Grasia z Kulczykiem po której Grzegorz Jankowski przestał być naczelnym Faktu - tabloidowe prowadzenie narracji w pozytywnym tego słowa znaczeniu. W polskim świecie medialnym, gdzie media stały przedłużeniem partii politycznych, a nie obserwatorem i komentatorem -jest to coś pozytywnego zwłaszcza gdy widzisz Hołecka bojącą się zadać trudne pytanie komuś z PiSu, albo Kraśko i Lis patrzą na Tuska jak na świętego, a TABLOID Fakt przestał być jakby antysystemowy. Zarówno Radio Zet jak i Rmf FM daje większy luz dziennikarzom.
Mazurek oczywiście wypada pozytywnie w wielu wywiadach ponieważ polska klasa polityczna to są ludzie jak to powiedział Kraśko ,,nawet im się nie chce przygotować do wywiadu". Plus to wkręcanie Niesiołowskiego albo Schetyny było zajebiste, ładna sztuczka w erze kiedy polityk naprawdę często nie powie więcej niż to co ma w SMSie jako przekaz dnia...
Ale jeśli ktoś ma coś do powiedzenia i ładniej ogarnął pare myczków to Mazurek się gubi


Wolałem wywiady Marcina Zaborskiego w rmf fm, ale Mazurek potrafi lepiej przyciągać uwagę.
Też dziwi mnie porównywanie programu Jaruzelskiej z Mazurkiem. O 8 rano nie może lecieć to samo co u Jaruzelskiej :korwinlaugh:
 
W sumie to co mówi ma olbrzymie polityczne skutki, ten koleś przerażający i ciekawy czy sam wierzy w to co mówi o szkodliwości tego co stworzył ( a raczej zajebał pomysł i później przegrał proces :roberteyeblinking:
Ale w sumie nie odkrył czegoś nowego w socjologii tylko wyciągnął to co jest złe w człowieku i to nakręcił...
od 42:10


Ciekawe jak pogodzi Meta z RODO w UE, może zablokują Meta w UE...
 
Back
Top