Polityka

Jak grochem o kapustę :matt:

W Polsce nie ma i nie będzie czegoś takiego jak "dekarbonizacji poprzez wprowadzenie miksu Atom plus OZE"
w końcu będą musieli wybudować elektrownie atomową. Tylko tylko, że jak zacznie się budowa to pewnie będziemy rekordzistami świata w trwaniu budowy. A że Niemcy będą blokować to druga sprawa. Patotrybunał do usług

Tomasz Wróblewski mija się z prawdą... Znowu...


ja jego pomęczę na twitterze za to co powiedział, że szanuje prace Mai Staśko. Nitro ją ładnie wyjaśnia
 
No to Polska zawsze będzie energetycznym frajerem dymanym przez silniejszych graczy
No będzie bo takie geniusze po Wyższej Szkole Gotowania na Gazie jak ten Wiech będą krzyczeć o deksrbonizacji, jedynym źródle energii, który mamy (ile jeszcze go mamy to już inna kwestia). Te całe OZE to jest kupa gówna i wiem co mówię a atomu tu nigdy nie będzie.

Dekarbonizacja jako odejście od importu spowoduje tylko import gazu bo tylko to zostaje. I o to mi chodzi, że co on pierdoli. Czy ja się niewyraźne wyrażam czy Wy "nie macie świadomości liczb"? :awesome:
 
Nitro ją trochę wyjaśnia, a trochę się z nią koleguje
patostreamer napędza patostreamerkę przez dramy :korwinlaugh:
ale z tych patostreamerów jeden z normalniejszych. Tu raczej chodzi o to, żeby nie skończyć jak ludzie, którzy chcieli podlizywać się lewactwu a później skończyli jak Gonciarz, bo ta poprzeczka wymagań non stop jest podwyższana i nie da się spełnić wszystkich wymagań.
Poszedł w teczowej fladze wiec teraz musi się napocić aby nie mieć łaty lewaka, bo go lewactwo zniszczy a nie prawactwo

 
Dlaczego Konfederacja przeciwko legalizacji marihuany?


Dziwne by to było. Są w jednej komisji, w tym temacie mówią jednym głosem, ostatnio oglądałem obrady to z mównicy popierali siebie wzajemnie a jakaś tam posłanka Lewicy dziękowała nawet Konfederacji (a jakże!) za dobrą współpracę w tej komisji w tym temacie. Teraz mieliby głosować przeciw? Ciekawe :zakręcony:

albo Lewica kłamie (co się da łatwo sprawdzić), albo Konfederacja kłamie (czego się już tak łatwo sprawdzić nie da) albo w Lewica dopisała w do tej ustawy jakieś cuda i wianki (co jest prawdopodobne).

Tak czy inaczej, mi się nie chce badać tematu, ale jakiś riserczer typu @klocuniek mógłby to zrobić bo aż sam jestem ciekaw co tu się nagle stało.
 
Dlaczego Konfederacja przeciwko legalizacji marihuany?


może narodowcy byli przeciw a Korwniści za?
Bosak był przeciwnikiem legalizacji zielska.
BTW nie jest to irytujące, że prawie wszędzie reklamują zielsko ile wlezie, a alkohol wysokoprocentowy i tytoń ma duże ograniczenia w reklamowaniu się?
Przecież to absurd
 
może narodowcy byli przeciw a Korwniści za?
Bosak był przeciwnikiem legalizacji zielska.
BTW nie jest to irytujące, że prawie wszędzie reklamują zielsko ile wlezie, a alkohol wysokoprocentowy i tytoń ma duże ograniczenia w reklamowaniu się?
Przecież to absurd

Nie widzialem reklam zielska, jedynie olejki cbd
 
  • Like
Reactions: osk
Nie widzialem reklam zielska, jedynie olejki cbd
1642669619402.png


Buh jednoznacznie się kojarzący, dym, znak konopi chyba na butelce jeśli dobrze widze.
Mocno tniemy możliwości reklamy papierosów (chyba nawet cygar też), wysokoprocentowych alkoholi (przez co coraz częściej jakieś YouTube mają partnerstwo jakieś firmy alkoholowej) i jednocześnie wprowadzamy takie hasła do reklamy?
Jestem za legalizacją, ale przepisy odnośnie rynku reklamowego są dziwne.
 
View attachment 31959

Buh jednoznacznie się kojarzący, dym, znak konopi chyba na butelce jeśli dobrze widze.
Mocno tniemy możliwości reklamy papierosów (chyba nawet cygar też), wysokoprocentowych alkoholi (przez co coraz częściej jakieś YouTube mają partnerstwo jakieś firmy alkoholowej) i jednocześnie wprowadzamy takie hasła do reklamy?
Jestem za legalizacją, ale przepisy odnośnie rynku reklamowego są dziwne.
Lepiej by się zajęli patoreklamami tych wszystkich suplementów diety i wymyślonymi przez ich producentów schorzeniami, typu kaszel palacza i inne takie.
Wszelkie badania mówią, że Polacy to lekomani i są w czołówce europejskiej w zażywaniu wszelkiej maści leków i suplementów. Nie ma się co dziwić skoro takie reklamy są dopuszczane.
 
Lepiej by się zajęli patoreklamami tych wszystkich suplementów diety i wymyślonymi przez ich producentów schorzeniami, typu kaszel palacza i inne takie.
Wszelkie badania mówią, że Polacy to lekomani i są w czołówce europejskiej w zażywaniu wszelkiej maści leków i suplementów. Nie ma się co dziwić skoro takie reklamy są dopuszczane.
Dokładanie. Najbardziej dziwią drogie reklamy "leków" na skrajnie marginalne i bezsensowne schorzenia, ale widać działają.
Jestem ciekaw czy ktoś się w końcu za to weźmie, czy jednak mityczne lobby pilnuje żeby w biznesie był spokój?
 
View attachment 31959

Buh jednoznacznie się kojarzący, dym, znak konopi chyba na butelce jeśli dobrze widze.
Mocno tniemy możliwości reklamy papierosów (chyba nawet cygar też), wysokoprocentowych alkoholi (przez co coraz częściej jakieś YouTube mają partnerstwo jakieś firmy alkoholowej) i jednocześnie wprowadzamy takie hasła do reklamy?
Jestem za legalizacją, ale przepisy odnośnie rynku reklamowego są dziwne.
Ale ta reklama to przeciez bardziej reklama alkoholu, ktory ma substytuty marihuany a nie reklama samej marihuany. Apropo konfederacji to Oni sa chyba podzieleni w tym temacie i bardzo dobrze bo pokazuje to, zw w partii mozesz miec odmienne zdanie na jakis temat. Ja ze swojej strony dodam, ze nie chcialbym legalizacji w Polsce ze wzgledu na to, ze spowodowalo by to podniesienie ceny rynkowej. Lepiej zeby pozostal taki stan jak jest teraz. Policja juz tak za to nie gania a i z latwoscia mozesz dostac wysokiej jakosci jazz (no cali weed). A jezeli chodzi o alkohol wysokoprocentowy i papieeosy to w PL w ogole nie mozna w tv puszczac takich reklam.
 
Last edited:
Lepiej by się zajęli patoreklamami tych wszystkich suplementów diety i wymyślonymi przez ich producentów schorzeniami, typu kaszel palacza i inne takie.
Wszelkie badania mówią, że Polacy to lekomani i są w czołówce europejskiej w zażywaniu wszelkiej maści leków i suplementów. Nie ma się co dziwić skoro takie reklamy są dopuszczane.

Dokładanie. Najbardziej dziwią drogie reklamy "leków" na skrajnie marginalne i bezsensowne schorzenia, ale widać działają.
Jestem ciekaw czy ktoś się w końcu za to weźmie, czy jednak mityczne lobby pilnuje żeby w biznesie był spokój?
A mistrzem wymyślania schorzeń jest aflofarm - wspomniany powyżej kaszel palacza czy zespół niespokojnych nóg i „leczące” je odpowiednio detusan i restonum LS to sa marketingowe mistrzostwa świata. Pierwszego sprzedało sie w Polsce w 2021 roku 653k sztuk a drugiego 125k sztuk :kaczy:

jeszcze zakwaszenie organizmu i halitoza :lol:
 
A mistrzem wymyślania schorzeń jest aflofarm - wspomniany powyżej kaszel palacza czy zespół niespokojnych nóg i „leczące” je odpowiednio detusan i restonum LS to sa marketingowe mistrzostwa świata. Pierwszego sprzedało sie w Polsce w 2021 roku 653k sztuk a drugiego 125k sztuk :kaczy:

jeszcze zakwaszenie organizmu i halitoza :lol:

I rozregulowane czakry
 
  • Like
Reactions: osk
Utopia, taki świat już istnieje:
178030c08dfae0-945-567-0-83-1755-1053.webp
Nie do końca, że się tak wtrącić pragnę. W takim sensie, że Korea Północna już by dawno implodowała pod własnym ciężarem, gdyby nie istnienie zewnętrznych krajów z którym dynastia prowadzi jakieś tam mniej lub bardziej legalne interesy. Generalnie komunizm nie może istnieć w próżni (bodaj Machaj miał nt. dobry wykład) i na zewnątrz musi istnieć co najmniej jedno kapitalistyczne państwo żeby tę komunistyczną biedę można było w długim terminie utrzymać. + dochodzi kwestia presji społecznej, gdzie w końcu władza będzie na tyle słaba że zostanie przez biedotę obalona.

Tutaj właśnie mamy do czyszczenia z perfidią i jednocześnie geniuszem. Bo to zmierza do tego, że generalnie ludzie będą dobrze prosperować. Dzięki technologii tak jak do tej pory będzie się wszystkim żyło lepiej, więc o co mają się stawiać i protestować? Z tym, że ceną będzie po prostu utrata jakiejkolwiek autonomii jednostki. Będziemy subskrybować i Netflixa i samochód, i mieszkanie, i artykuły pierwszej potrzeby. Bez gotówki i z systemem kontroli społecznej jak w Chinach. Dla własnych dzieci będziemy co najwyżej biologicznymi opiekunkami. Parszywy świat się szykuje.
 
Nie do końca, że się tak wtrącić pragnę. W takim sensie, że Korea Północna już by dawno implodowała pod własnym ciężarem, gdyby nie istnienie zewnętrznych krajów z którym dynastia prowadzi jakieś tam mniej lub bardziej legalne interesy. Generalnie komunizm nie może istnieć w próżni (bodaj Machaj miał nt. dobry wykład) i na zewnątrz musi istnieć co najmniej jedno kapitalistyczne państwo żeby tę komunistyczną biedę można było w długim terminie utrzymać. + dochodzi kwestia presji społecznej, gdzie w końcu władza będzie na tyle słaba że zostanie przez biedotę obalona.

Tutaj właśnie mamy do czyszczenia z perfidią i jednocześnie geniuszem. Bo to zmierza do tego, że generalnie ludzie będą dobrze prosperować. Dzięki technologii tak jak do tej pory będzie się wszystkim żyło lepiej, więc o co mają się stawiać i protestować? Z tym, że ceną będzie po prostu utrata jakiejkolwiek autonomii jednostki. Będziemy subskrybować i Netflixa i samochód, i mieszkanie, i artykuły pierwszej potrzeby. Bez gotówki i z systemem kontroli społecznej jak w Chinach. Dla własnych dzieci będziemy co najwyżej biologicznymi opiekunkami. Parszywy świat się szykuje.
I w każdej chwili Facebook będzie mógł usunąć konto Konfederacji bez prawa do odwołania, bo to prywatna firma itd..
Czyli historia zatoczy koło, kiedyś było hasło nie palcie komitetów, zakładajcie swoje, a teraz trzeba zakładać swoje Facebooki...
 
Lepiej by się zajęli patoreklamami tych wszystkich suplementów diety i wymyślonymi przez ich producentów schorzeniami, typu kaszel palacza i inne takie.
Wszelkie badania mówią, że Polacy to lekomani i są w czołówce europejskiej w zażywaniu wszelkiej maści leków i suplementów. Nie ma się co dziwić skoro takie reklamy są dopuszczane.
Najlepiej wywalić te wszystkie leki z Biedronki, stacji benzynowych itp. Leki powinny być sprzedawane tylko w aptece. Ile razy w Biedrze widziałem jak jakieś gimbuzy kupują Apapy itp.

Zresztą o czym my mówimy: ograniczenia w sprzedaży czy w reklamie suplementów diety, kiedy znaczna część Polaków na serio myśli, że w kiełbasach i parówkach jest dużo mięsa :DC:
Ale hit kompletny to jest ta dodatkowa opłata za "ślad węglowy" CO2-Ausgleich zarówno w DE jak i Polsce. Przecież to jest taka ściema, ta kasa nie będzie wydana na żadne sadzenie drzew, zwłaszcza po tym jak Lufthansa przez geniuszy z Brukseli musiała latać wożąc powietrze...
Tylko UOKiK nic z tym nie zrobi, bo Lot też się bawi w dodatkową opłatę ślad węglowy (ale trzeba przyznać, że to i tak jeden z najlepszych prezesów, ładnie ostrzegał bez ironii o ryzyku kredytowym, jedzie z tymi instragramerkami)...
A to jest już zajebista organizacja: WWF
jak kuźwa płacić za adopcję rysia? Przecież oni mają wpływu na zwiększenie populacji, chyba że klonować potrafią, a sprowadzanie zwierząt po to aby je w lesie wypuszczać to kryminał i patologia

1642695501906.png



Dokładanie. Najbardziej dziwią drogie reklamy "leków" na skrajnie marginalne i bezsensowne schorzenia, ale widać działają.
Jestem ciekaw czy ktoś się w końcu za to weźmie, czy jednak mityczne lobby pilnuje żeby w biznesie był spokój?
Jednak mamy w tym kraju poważniejsze sprawy do załatwienia według polityków:
Hołownia ,,ej no zlikwidujcie te banery antyaborcyjne, to moją wrażliwość narusza"
PiS i narodowcy ,,ej no Matka Boska w tęczy, niech sąd sie zajmie"
Chociaż Lech Kaczyński był i tak najlepszy utrudniając bicie seksualnego rekordu świata w Warszawie...

Emocje, emocje, polityka memowa...
 

Skarbówka jest zajebista: miałem tam krótką karierę, bo budżetówka jest specyficzna, ale naprawdę idzie stracić wiare w społeczeństwo, kiedy na serio czyta się mnóstwo razy ,,uprzejmie zawiadamiam o tym, że obywatel x ma źródło dochodu" :DC:


Firma na firmę, sąsiad na sądziada podpierdala.

Całe szczęście, że w Polsce brak praworządności polega też na tym, że Policja i urzędnicy jeszcze przymykają czasami oko na głupie przepisy.
Teksty ,,sami sobie to dziwne prawo wymyślają to niech sami sobie to ścigają, pierdole to, tyle mi nie płacą" :korwinlaugh:
 
Smutne jak brzydko się starzeją dziennikarze: od Lisa przez Stankiewicza, Ziemkiewicza aż do Michalkiewicza, prawie doganiają polityków... Skutek nowej ery medialnej: trzeba budować sekty, bawić się w kontrowersje to się człowiek utrzyma na rynku i algorytmy go nie zmarginalizują...
 
Back
Top