Polityka

Jakby byla jakas zajebista laska to bym zrozumial jak ta tepa dzida znalazla sie w rzadzie, a tak...
Klasyk: Tusk i Kaczyński eliminowali każdego kogo podejrzewali, że jest bystrzejszy i sprytniejszy od nich. Wycinali, wycinali i został Budka, Siemoniak, Semieniuk i pewnie grupka ludzi, którzy mają większe plecy, albo haki...
BTW możliwe, że w tej ordynacji inaczej się nie da i trzeba trzymać posłów własnej partii krótko na smyczy.
 
Jak ja lubie tego goscia sluchac. Kiedys wydawalo mi sie, ze mowi jak robot, ale albo mi sie tylko wydawalo albo przestal :)


I jak tu brać go na poważnie, skoro słowa na wiatr rzuca? :D

Dostaje raka za kazdym razem gdy slysze mlodego Sztura gdy wypowiada sie o sytuacji politycznej. Kazdy polityk chcialby miec takiego przeciwnika :) On buduje PiSowi poparcie. Nie da sie go brac na powaznie. Zanim sie wkrecil w polityke byl normalniejszy. Zagral w kilku filmach o Zydach i teraz mysli, ze jest bohaterem tych filmow - meczennikiem
 
Jak ja lubie tego goscia sluchac. Kiedys wydawalo mi sie, ze mowi jak robot, ale albo mi sie tylko wydawalo albo przestal :)




Dostaje raka za kazdym razem gdy slysze mlodego Sztura gdy wypowiada sie o sytuacji politycznej. Kazdy polityk chcialby miec takiego przeciwnika :) On buduje PiSowi poparcie. Nie da sie go brac na powaznie. Zanim sie wkrecil w polityke byl normalniejszy. Zagral w kilku filmach o Zydach i teraz mysli, ze jest bohaterem tych filmow - meczennikiem

E-18zYzWUAQ7Ajr.jpeg
 
Jak ja lubie tego goscia sluchac. Kiedys wydawalo mi sie, ze mowi jak robot, ale albo mi sie tylko wydawalo albo przestal :)




Dostaje raka za kazdym razem gdy slysze mlodego Sztura gdy wypowiada sie o sytuacji politycznej. Kazdy polityk chcialby miec takiego przeciwnika :) On buduje PiSowi poparcie. Nie da sie go brac na powaznie. Zanim sie wkrecil w polityke byl normalniejszy. Zagral w kilku filmach o Zydach i teraz mysli, ze jest bohaterem tych filmow - meczennikiem

z któregoś stand up jak wkurzyć aktora: powiedz mu, że jest dobrym aktorem, bo w filmach potrafił grać spoko gościa, a w realu jest idiotą :korwinlaugh:

Pamiętajcie: my nie jesteśmy rasistami, klękniemy przed meczem heloł reklama koncepcyjna rak marketingu daje $$$ kochajcie nas cywylizowanych.
Też Europa: wycisniemy z Afryki ile się da, ale przyjmiemy uchodźców bo system emerytalny się wali...











Ciekawe jak szybko przerwaliby jakieś europosłowi takie wypowiedzi xD
 
Wpadłem na wieś do babci, była też tam akurat moja chrzestna ze swoim Helmutem (chrzestna od kilkudziesięciu lat mieszka w Niemczech). Lubię z nim gadać, bo raz, że był nauczycielem angielskiego i jest to dla mnie w zasadzie jedyna okazja do poćwiczenia języka w praktyce, a dwa że to po prostu ciekawy człowiek który zwiedził kawał świata. I pytam się kiedy wracają bo z reguły przyjeżdżali na maks trzy tygodnie a teraz siedzą już piąty. No i on powiedział, że jak kończył im się hotel to jego szwagier a mój wujas powiedział, że jego mieszkanie stoi puste więc mogą sobie siedzieć. Potem zaczął się rozkręcać i stwierdził, że Niemcy to już nie jest jego kraj bo zanosi się na to, że władzę przejmą socjaliści, zieloni i byli komuniści i jak nie jesteś homoseksualnym Afgańczykiem z 12 dzieci to jesteś nikim i do Niemiec przyjeżdżają ci co nie mają pieniędzy a ci co mają to z nich wyjeżdżają.
I siedzi sobie kolejny tydzień i smaży się na leżaku nad stawem u mojej babci i jakoś wcale mu się nie spieszy wracać do domu :mamed:
 
Wpadłem na wieś do babci, była też tam akurat moja chrzestna ze swoim Helmutem (chrzestna od kilkudziesięciu lat mieszka w Niemczech). Lubię z nim gadać, bo raz, że był nauczycielem angielskiego i jest to dla mnie w zasadzie jedyna okazja do poćwiczenia języka w praktyce, a dwa że to po prostu ciekawy człowiek który zwiedził kawał świata. I pytam się kiedy wracają bo z reguły przyjeżdżali na maks trzy tygodnie a teraz siedzą już piąty. No i on powiedział, że jak kończył im się hotel to jego szwagier a mój wujas powiedział, że jego mieszkanie stoi puste więc mogą sobie siedzieć. Potem zaczął się rozkręcać i stwierdził, że Niemcy to już nie jest jego kraj bo zanosi się na to, że władzę przejmą socjaliści, zieloni i byli komuniści i jak nie jesteś homoseksualnym Afgańczykiem z 12 dzieci to jesteś nikim i do Niemiec przyjeżdżają ci co nie mają pieniędzy a ci co mają to z nich wyjeżdżają.
I siedzi sobie kolejny tydzień i smaży się na leżaku nad stawem u mojej babci i jakoś wcale mu się nie spieszy wracać do domu :mamed:

Lebensraum​

 
Wpadłem na wieś do babci, była też tam akurat moja chrzestna ze swoim Helmutem (chrzestna od kilkudziesięciu lat mieszka w Niemczech). Lubię z nim gadać, bo raz, że był nauczycielem angielskiego i jest to dla mnie w zasadzie jedyna okazja do poćwiczenia języka w praktyce, a dwa że to po prostu ciekawy człowiek który zwiedził kawał świata. I pytam się kiedy wracają bo z reguły przyjeżdżali na maks trzy tygodnie a teraz siedzą już piąty. No i on powiedział, że jak kończył im się hotel to jego szwagier a mój wujas powiedział, że jego mieszkanie stoi puste więc mogą sobie siedzieć. Potem zaczął się rozkręcać i stwierdził, że Niemcy to już nie jest jego kraj bo zanosi się na to, że władzę przejmą socjaliści, zieloni i byli komuniści i jak nie jesteś homoseksualnym Afgańczykiem z 12 dzieci to jesteś nikim i do Niemiec przyjeżdżają ci co nie mają pieniędzy a ci co mają to z nich wyjeżdżają.
I siedzi sobie kolejny tydzień i smaży się na leżaku nad stawem u mojej babci i jakoś wcale mu się nie spieszy wracać do domu :mamed:
Nie wierzę Ci

1631358179317.png
 
Wpadłem na wieś do babci, była też tam akurat moja chrzestna ze swoim Helmutem (chrzestna od kilkudziesięciu lat mieszka w Niemczech). Lubię z nim gadać, bo raz, że był nauczycielem angielskiego i jest to dla mnie w zasadzie jedyna okazja do poćwiczenia języka w praktyce, a dwa że to po prostu ciekawy człowiek który zwiedził kawał świata. I pytam się kiedy wracają bo z reguły przyjeżdżali na maks trzy tygodnie a teraz siedzą już piąty. No i on powiedział, że jak kończył im się hotel to jego szwagier a mój wujas powiedział, że jego mieszkanie stoi puste więc mogą sobie siedzieć. Potem zaczął się rozkręcać i stwierdził, że Niemcy to już nie jest jego kraj bo zanosi się na to, że władzę przejmą socjaliści, zieloni i byli komuniści i jak nie jesteś homoseksualnym Afgańczykiem z 12 dzieci to jesteś nikim i do Niemiec przyjeżdżają ci co nie mają pieniędzy a ci co mają to z nich wyjeżdżają.
I siedzi sobie kolejny tydzień i smaży się na leżaku nad stawem u mojej babci i jakoś wcale mu się nie spieszy wracać do domu :mamed:
Ty masz beke, a jego prawnicy juz pewnie przejeli nieruchomosc przez zasiedzenie :putinlaugh:
 


ładnie tam


BTW większość Afganek, które przyleciały do Polski chodzi chustach :korwinlaugh:



jaka jest cena chleba?


Jestem potężnym dziennikarzem, jestem Tomasz Lis, jestem wpływowy.
Też ja w Biedronce:

Czyli spoko, przybije ci piątkę, ale kompletnie nie obchodzi mnie co masz do powiedzenia, bo wiadomo, że to nie będzie nic cennego?









TVN


Hm nie żebym to popierał, ale nawet gdyby w latach dwudziestych była taka technika jak teraz to TVN pewnie by nie nadawał za treści antypaństwowe...



Jeden z ojców założycieli UE mówił, że państwa europejskie będą taką strzałą w rękach każdego mocarstwa, którą łatwo złamać. Ale wiele strzał trudno złamać na raz, dlatego UE jest dobrym pomysłem, ale mocarstwa będą próbowały wyciągać pojedyncze strzały.
Niemcy są zdrajcami UE, a nie Polska?
 
Jestem potężnym dziennikarzem, jestem Tomasz Lis, jestem wpływowy.
Też ja w Biedronce:
A to nie jest tak, ze po prostu zostaja im jakies pojedyncze egzemplarze i trzeba sie ich pozbyc to oddaja za cene makulatury. Ja kiedys kupilem Breta Eastona Ellisa za 50p. :fjedzia:
 
A to nie jest tak, ze po prostu zostaja im jakies pojedyncze egzemplarze i trzeba sie ich pozbyc to oddaja za cene makulatury. Ja kiedys kupilem Breta Eastona Ellisa za 50p. :fjedzia:
tak, ale wątpię aby książki Michnika, Balcerowicza czy Lisa to były pojedyncze egzemplarze. Książka Tuska też trafi do pudła: wszystko za 4 zł.
Tygodnik Lisa wcale taki wypasiony reklamami nie jest (klasyk reklamy wykupione przez samorząd gdański xD), jego kanał na YT to porażka i chyba sami prawicowcy go oglądają aby mieć bekę.
Przyjeło się, że publicysta to taki mega wpływowy człowiek rządzący mózgami ludzi, a to jest naciągane.
EDIT: nawet mnie ciekawi czy bardziej wpływowym człowiekiem nie są instagramerki od większości polskich publicystów. Takich kozaków jak Johny Olivier z HBO to nie ma dużo w Polsce dlatego dużo osób szuka kanałów na YT...
 
Oj biedne Angole, Farage nie mówił przed brexitem, że będą problemy, Anglicy nie rzucili się do roboty, ale przecież mieli :brainoverload:

Nawet mi ich nie żal



Wielka Brytania zmaga się z największym od dekad niedoborem pracowników. To jeden z dotkliwszych efektów brexitu i pandemii.


W wielu restauracjach McDonald’s Brytyjczycy nie kupią mlecznego shake’a, a w sklepach Ikei - materaca. Nie tylko dlatego, że gigant meblowy ma problemy z dostawami jednej dziesiątej asortymentu do swoich sklepów. "Podobnie jak wielu sprzedawców detalicznych, ciągle mierzymy się z wyzwaniami dotyczącymi łańcuchów dostaw z powodu pandemii i niedoborów siły roboczej, co ma wpływ na transport, surowce i zaopatrzenie" - cytuje BBC komunikat firmy. Większy problem dotyczy żywności, która marnuje się niedowieziona na czas. Tesco, jedna z największych sieci handlowych na Wyspach, podało, że co tydzień z powodu opóźnień w dostawach wyrzucane jest 48 tys. ton jedzenia.

Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/praca/new...ce=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
 
Oj biedne Angole, Farage nie mówił przed brexitem, że będą problemy, Anglicy nie rzucili się do roboty, ale przecież mieli :brainoverload:

Nawet mi ich nie żal



Wielka Brytania zmaga się z największym od dekad niedoborem pracowników. To jeden z dotkliwszych efektów brexitu i pandemii.


W wielu restauracjach McDonald’s Brytyjczycy nie kupią mlecznego shake’a, a w sklepach Ikei - materaca. Nie tylko dlatego, że gigant meblowy ma problemy z dostawami jednej dziesiątej asortymentu do swoich sklepów. "Podobnie jak wielu sprzedawców detalicznych, ciągle mierzymy się z wyzwaniami dotyczącymi łańcuchów dostaw z powodu pandemii i niedoborów siły roboczej, co ma wpływ na transport, surowce i zaopatrzenie" - cytuje BBC komunikat firmy. Większy problem dotyczy żywności, która marnuje się niedowieziona na czas. Tesco, jedna z największych sieci handlowych na Wyspach, podało, że co tydzień z powodu opóźnień w dostawach wyrzucane jest 48 tys. ton jedzenia.

Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/praca/new...ce=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Niech gniją
 
Niech gniją
oj trochę upraw zgnije :tellmemore:
Farage, Merkel, Obama to są książkowe przykłady jak sztuczkami lisiego marketingu można narobić niezły bałagan i jeszcze być popularnym, cytowanym...
... bo ich przemówienia, wywiady są kozackie. Nawet jak te odpowiedzi są wyuczone, napisane przez kogoś innego to jest sztuką nieźle się tego wyuczyć. Kopacz nie potrafiła red card

Teraz Angole będą skakali z jednej skrajności w drugą, a to pokolenie x czy z będzie kozackie...
 
Oj biedne Angole, Farage nie mówił przed brexitem, że będą problemy, Anglicy nie rzucili się do roboty, ale przecież mieli :brainoverload:

Nawet mi ich nie żal



Wielka Brytania zmaga się z największym od dekad niedoborem pracowników. To jeden z dotkliwszych efektów brexitu i pandemii.


W wielu restauracjach McDonald’s Brytyjczycy nie kupią mlecznego shake’a, a w sklepach Ikei - materaca. Nie tylko dlatego, że gigant meblowy ma problemy z dostawami jednej dziesiątej asortymentu do swoich sklepów. "Podobnie jak wielu sprzedawców detalicznych, ciągle mierzymy się z wyzwaniami dotyczącymi łańcuchów dostaw z powodu pandemii i niedoborów siły roboczej, co ma wpływ na transport, surowce i zaopatrzenie" - cytuje BBC komunikat firmy. Większy problem dotyczy żywności, która marnuje się niedowieziona na czas. Tesco, jedna z największych sieci handlowych na Wyspach, podało, że co tydzień z powodu opóźnień w dostawach wyrzucane jest 48 tys. ton jedzenia.

Czytaj więcej na https://biznes.interia.pl/praca/new...ce=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome
Takie problemy byly nieuniknione. Jednak jesli ktos liczy na upadek brytyjskiej gospodarki to sobie jeszcze musi poczekac.
 
Back
Top