Polityka

Spryciula raczej, próbuje wykazać że przecież nikt nie działa przeciwko swojemu interesowi, więc na pewno do tego ręki nie przyłożyli, mało tego, prześladuje ich prawica a nawet lewica :) Jak się LGBTQI+ nie obróci...

To prawda że osoby LGBT mają trudniej. To prawda że i lewica i prawica działają bardzo często na ich niekorzyść. To też prawda że część osób LGBT mając dobre intencje robi coś kontrskutecznego. Natomiast sama transplciowosc/dysforia płciowa nie jest ideologia lecz przypadkiem medycznym, którego nikomu nie życzę.




Widzę postęp, bo kiedyś mówiłeś że za takimi rzeczami nie ma żadnej ideologii...

Tak jak pisałem wyżej. Lewica ma swoją ideologię, prawica ma swoją. Natomiast dysforia płciowa to nie ideologia, lecz przypadek medyczny.

Serio? :) a woda jest mokra?


No ten kolunio którego skomentowałeś, że "prawda", przecież to robił.

No właśnie o to chodzi że gdyby sprzedał ogólną gadkę o tym że woda jest mokra, że każdy ma predyspozycje i szanse różnych ludzi są z różnych powodów inne i można się zagłębić w przyczyny. Jordan Peterson przecież o tym mówił na uniwersytecie. Natomiast taka segregacja jak w przypadku filmiku który zamieściłeś i wskazywanie na oprawców i ofiary to jest coś co potępiam.
 
Teraz dopiero ABW go wypromowało, wcześniej o nim nie słyszałem.
tylko jakie byłyby reakcje mediów, gdyby doszło do zabójstwa/pobicia jakiegoś księdza, burżuja czy prawicowego polityka przez jego filmiki?
Zandberg i Gdula są cwanymi żmijami, która możliwe, że sami nie wierzą w to co mówią. Ale nie nawołują do przemocy więc mają prawo sie udzielać.

A odnośnie tego propagowania ustroju totalitarnego to jest ciekawe: ONR zgodnie z wyrokiem sądu można nazwać organizacją faszystowską, proces Ziemkiewicz vs Razem. Można nazwać partię Razem komunistami.
Teraz pytanie za sto punktów: czy będąc konsekwentnym powinno się wprowadzić prawo wprowadzające zasadę, że taki wyrok kończy się wnioskiem do TK o delegalizacje partii/stowarzyszenia?
Też bym uważał z takimi procesami ala w Korei połud. gdzie szybko delegalizują partie i jak to powiedział koleś z kanału pozdro z KRLD: naprawdę łatwo zostać zbanowanym zarówno przez Korę połud. i półn.
Ciekawy temat
 
@andrzej_t. podziwiam, że chce ci się ogladać Olejnik. Ja już dawno odpadłem. Piasecki jeszcze trzyma jakiś poziom chociaż ma czasami odloty. To jest szczyt, że taka osoba jak Olejnik zrobiła kariere w mediach

Aby zdać maturę wystarczy 30% i matura nie jest z podstawy programowej:
Świadectwo dojrzałości uzyskało 74,5 proc. tegorocznych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych; 17,7 proc. abiturientów, którzy nie zdali jednego przedmiotu, ma prawo do poprawki w sierpniu; pozostałe 7,8 proc. dopiero za rok - to wstępne wyniki tegorocznego egzaminu maturalnego.

A gdyby wprowadzić kary dla szkół: za każdego ucznia, który nie zdał matury szkoła płaci 10 tys. zł kary (no może maks 5 uczniów bez kar bo może ktoś przyszedł chory na maturę). Jakie byłby wyniki. Reakcja Broniarza? :korwinlaugh:
Dopierdolić młodym za nie popieranie PiSu xD


@Bezimienny
Historia Kosciola (w szczegolnosci uwzgledniajac fakt, ze to organizacja) i jego majatku po 39r jest bardziej skomplikowana niz "odszkodowania RP w stosunku do Izraela". Co oczywiscie nie zmienia faktu ze trzeba sie rozliczyc i skonczyc z tym co jest teraz, ale to jedna inna liga skomplikowania.
Tak samo jak pewnie majątek jakiś zagranicznych firm i fundacji z przedwojennej Polski. Na całe szczęście większość już nie istnieje.
Nie no: rozliczeń nigdy nie bedzie. Odnośnie tego jest jedna z wielu koalicji ponad podziałami: najwięcej ziemi kk dostał od komunistów SLD, Adamowicz z PO rozdawał ziemie (dobre działki w dobrych lokalizacjach miejskich) Głódziowi, prezydenci większych miast to przecież nie PiS, chociaż pewnie w mniejszych miastach PiSwoskich też działy się cuda.
Zarobił na tym kk, na bank zarobili politycy (chyba, że robili to z dobroci serca xD).
A Izrael: kolejny przykład, że prawo międzynarodowe to bzdura polegająca na nękaniu mniejszych krajów przez większe. Wyroki TSUE są nie wykonywane przez Greków, jakieś uchwały Kongresu USA: przecież gdyby oni mieli płacić odszkodowania dla Indian to zabrakłoby na to nawet ropy w Arabii Saudyjskiej. Już nie mówiąc o wykorzystywaniu komercyjnym znaków ludowych Indian bez ich zgody...
A Izrael z Palestyńczykami: przecież tam się aż prosi o zbadanie zbrodni wojennych...
 
Last edited:
@Bezimienny ona zrobiła karierę bo była od początku konfidentem SB i do dzisiaj jest, stąd jej kariera. Nie oglądam jakoś namiętnie, rzucam okiem jak widzę, że gada z jakimś innym konfidentem albo bezpieczniakiem bo wtedy można oczekiwać jakichś ukrytych przesłań między służbami i tego, w którą stronę to wszystko zmierza. Jak gada z jakimiś pionkami to nawet nie patrzę.
Na starych filmach z lat 80 i 90 widać ją, jak młoda kręci się między "grubasami".
 
@Bezimienny ona zrobiła karierę bo była od początku konfidentem SB i do dzisiaj jest, stąd jej kariera. Nie oglądam jakoś namiętnie, rzucam okiem jak widzę, że gada z jakimś innym konfidentem albo bezpieczniakiem bo wtedy można oczekiwać jakichś ukrytych przesłań między służbami i tego, w którą stronę to wszystko zmierza. Jak gada z jakimiś pionkami to nawet nie patrzę.
Na starych filmach z lat 80 i 90 widać ją, jak młoda kręci się między "grubasami".


Dlaczego mi to przypomina Trzaskowskiego?
 
@Karateka@
Czy ty siebie czytasz?
Wiecznie podkreślasz to jak klasa/populacja wybrana po jakimś twoim ulubionym kluczu - aktywności seksualnej, bo to chyba dla ciebie najważniejszy atrybut człowieczeństwa - stanowiącej kilka procent ogółu ma "źle/gorzej" (ja mógłbym wybrać inny atrybut człowieka, czy to biologiczny, "kulturowy", "prawny", a nawet "rezultat osobistych wyborów" i jestem ciekaw kto by wygrał w olimpiadzie opresji do której usilnie dążysz), na jednym tchu podpierając się biologicznymi anomaliami/przypadkami stanowiącymi ułamek promila populacji (a będącymi niejako "naukowym" uzasadnieniem wymuszania werbalizowanej akceptacji i uwielbienia - nie toleracji - na innej grupie aktywistów wraz z świętymi, nietykalnymi postulatami które reprezentują), nie zauważając że antynaukowe organizacje (nie ludzie!) mające w nazwie abecadło, mające ideologię którą sam nazywasz zjebaną, angażują dziesiątki procent populacji i mają postulaty daleko wykraczające poza sferę aktywności seksualnych.... ...twierdząc przy tym, że tam są tylko ludzie i nie ma ideologii...
5x9dny5.gif

W związku z tym że naziści to byli ludzie, to nie było ideologii nazizmu...

No i na koniec: woda jest mokra, kosmos jest spory, mówił o tym sam ;) Sam Harris, a więc mamy w mojej wypowiedzi niezaprzeczalny fakty, plus wsparcie twojego idola, więc pozamiatane, szach mat.

O, kolejny atak na gejow, oczywiście z niczym szczególnie nie powiązany. Bo geje to transfoby, jesli nie chca sie ten teges z trans kobietami... Żadne kropki się nie łączą, oczywiście.


...i takie tam z kolejnego korpo...


Myslalem ze chodzi tylko o szpital...


Dlaczego Chinczycy?



------------

Wielkopolanie z RiGCzem

@klocuniek akcja z TVN, zacierasz rączki? ;)












Francuzi...


XD


XD


XD
 
Ale to musi być sucharskie. Ma ktoś czas i chęci wysłuchać i zdać relację? :lol:

jest groźna mina powietrza wciągniętego nosem, jest styl. Można się nie zgadzać z Iknowiczem, ale on coś jeszcze reprezentuje.
A teraz aktywistą lewicowym jest Jaś Kapela i Maja Staśko....
Taka emocja bycia silnym patrząc w tylne lusterko. Coś jak egzamin ustny na który wchodzi się we dwóch: weź najgorszego z grupy to zawsze lepiej się wyjdzie...
Zaorałem ćpuna, jestem kozak

@Karateka@
Czy ty siebie czytasz?
Wiecznie podkreślasz to jak klasa/populacja wybrana po jakimś twoim ulubionym kluczu - aktywności seksualnej, bo to chyba dla ciebie najważniejszy atrybut człowieczeństwa - stanowiącej kilka procent ogółu ma "źle/gorzej" (ja mógłbym wybrać inny atrybut człowieka, czy to biologiczny, "kulturowy", "prawny", a nawet "rezultat osobistych wyborów" i jestem ciekaw kto by wygrał w olimpiadzie opresji do której usilnie dążysz), na jednym tchu podpierając się biologicznymi anomaliami/przypadkami stanowiącymi ułamek promila populacji (a będącymi niejako "naukowym" uzasadnieniem wymuszania werbalizowanej akceptacji i uwielbienia - nie toleracji - na innej grupie aktywistów wraz z świętymi, nietykalnymi postulatami które reprezentują), nie zauważając że antynaukowe organizacje (nie ludzie!) mające w nazwie abecadło, mające ideologię którą sam nazywasz zjebaną, angażują dziesiątki procent populacji i mają postulaty daleko wykraczające poza sferę aktywności seksualnych.... ...twierdząc przy tym, że tam są tylko ludzie i nie ma ideologii...
5x9dny5.gif

W związku z tym że naziści to byli ludzie, to nie było ideologii nazizmu...

No i na koniec: woda jest mokra, kosmos jest spory, mówił o tym sam ;) Sam Harris, a więc mamy w mojej wypowiedzi niezaprzeczalny fakty, plus wsparcie twojego idola, więc pozamiatane, szach mat.

O, kolejny atak na gejow, oczywiście z niczym szczególnie nie powiązany. Bo geje to transfoby, jesli nie chca sie ten teges z trans kobietami... Żadne kropki się nie łączą, oczywiście.


...i takie tam z kolejnego korpo...


Myslalem ze chodzi tylko o szpital...


Dlaczego Chinczycy?



------------

Wielkopolanie z RiGCzem

@klocuniek akcja z TVN, zacierasz rączki? ;)












Francuzi...


XD


XD


XD

odnośnie TVNu. Słuchałem wywiadu z Piaseckim w newonce. On mówił, że ta licencja ta jest pikuś, bo już podobne problemy miał wcześniej Polsat i spokojnie mogą działać na licencji państwa z UE.
 
Prędzej majty osrają niż ruszą tvn. Jedzie mi tu czołg?
oni się osrali żeby spróbować uchwalić przepisy opodatkowujące fejsa, bo przyjechał Mike Peance i im powiedział, że naszych nie rusza. Polska ma bardziej liberalne prawo odnośnie gigantów niż Niemcy, które mogą nakazać zdjecie jakieś treści w przeciągu 48h
1625777832549.png

Ah ten Trump fałszywy...
Po Reaganie to w USA prezydentami są albo wariaci albo złodzieje...
 
Trump wraca
Generał od Hołowni

W innym temacie kpiłem z polskiego wojska. Ten człowiek ma stopień generalski. Został zagięty na sesji pytań od uczestników Woodstocka aż Owsiak się wkurwił :korwinlaugh:
 
Rzuciłem okiem przed chwilą na Kropka nad I z Sikorskim...

ja pierdolę, jak ja tego wszystkiego nie widziałem wcześniej? :brainoverload:


:korwinlaugh:

edit:
Ja pierdolę, Sikorski z szerokim uśmiechem (takim Jokera) mówi, że w Polsce paliliśmy kobiety na stosie :lsdtrip:

To jest ten super kandydat na premiera tego leminga @voucośtam
 
Last edited:
Rzuciłem okiem przed chwilą na Kropka nad I z Sikorskim...

ja pierdolę, jak ja tego wszystkiego nie widziałem wcześniej? :brainoverload:


:korwinlaugh:

edit:
Ja pierdolę, Sikorski z szerokim uśmiechem (takim Jokera) mówi, że w Polsce paliliśmy kobiety na stosie :lsdtrip:

To jest ten super kandydat na premiera tego leminga @voucośtam
Hejtwatching xD
Sikorski po wielkiej angielskiej uczelni mówił, że jest możliwe, że ROsja wejdzie do NATO i jest potrzebne oraz że Trump nie ma żadnych szans na bycie prezydentem :korwinlaugh::iamdone:
 
Hejtwatching xD
Sikorski po wielkiej angielskiej uczelni mówił, że jest możliwe, że ROsja wejdzie do NATO i jest potrzebne oraz że Trump nie ma żadnych szans na bycie prezydentem :korwinlaugh::iamdone:
Wczoraj jeszcze mówił, że Trump to taki przeciwnik demokracji i wolności słowa :pociesznymirek:

Co on pierdolił wczoraj, chyba poszedł tam bez przekazu dnia i freestajlował bo nawet ja nie mogłem uwierzyć, że to niby dyplomata...

A Stokrotka słuchała i patrzyła z otwartą paszczą jakby jej ktoś pierwszy raz w życiu ogolone jaja pokazał :pjelen:
 
O sporcie kobiet który niszczony jest przez wyznawców DIE (Diversity, Inclusion and Equity), które jest komponentem... ...niczego? Losowo wprowadzone przez Kanadyjski rząd...
Zostaje im tylko gimnastyka? Polecam - w końcu portal sportowy.


Ciekawie o Chinach, także wpływ DIE na geopolitykę


Pozdro Wawa




















Uuuu?


Ciekawe kiedy u nas?
 
Wczoraj jeszcze mówił, że Trump to taki przeciwnik demokracji i wolności słowa :pociesznymirek:

Co on pierdolił wczoraj, chyba poszedł tam bez przekazu dnia i freestajlował bo nawet ja nie mogłem uwierzyć, że to niby dyplomata...

A Stokrotka słuchała i patrzyła z otwartą paszczą jakby jej ktoś pierwszy raz w życiu ogolone jaja pokazał :pjelen:
Jak chcesz zobaczyć prawdziwego King Konga manipulacji i retoryki to obczaj tego typa. Te myczki retoryczne, wykorzystywanie statystyk przeciw prawdzie: podziwiam warsztat i przygotowanie


Porównując do tej Olejnik i SIkorskiego to mamy w Polsce 8 ligę mistrzów :kawulzbani:

Trumnami zawsze się dobrze gra, prawda została już ustalona i żadne fakty jej nie zmienią
Mniej więcej co piąta śmierć dziecka spowodowana jest samobójstwem.
Franek, przyszłość polityki...

EDIT

jestem za tym aby telewizje płąciły za takie pomyłki nawet kilkanaście mln zł kary


Czaicie być na tyle głupim aby pokazać czyiś dowód osobisty? TVN zatrudnia wszystkich naćpanych ideologią jebać PiS.
Stanowski nieźle dojebał odnośnie strajku mediów: protestujesz, bo boisz się stracić pracę? Gościu widziałeś swoją wypłatę? Ich zawsze będzie na ciebie stać :brainoverload:
To nawet Polsat jest lepszy: od seriali, przez programy interwencyjne aż po serwisy informacyjne
 
Last edited:
Koleś jest zajebisty:
Jak czytamy w "DGP", Bix Aliu w liście do drugiej osoby w państwie napisał, że "pragnie wyrazić głębokie zaniepokojenie w sprawie ustawy, która – jeśli zostanie przyjęta – spowoduje nieodwracalne straty dla Ocalonych z Holokaustu i ich rodzin". "Rozumiemy, że projekt ustawy efektywnie uniemożliwi odzyskanie lub kompensację za utracone mienie w okresie Zagłady i komunizmu. W takim wypadku zarówno Żydzi, jak i ci, którzy nie są pochodzenia żydowskiego, nie otrzymają nic" – pisze, przywołując JUST Act Dokument.

– List każe zadać pytanie, czy panu chargé d’affaires zależy na stosunkach z Polską, czy też wyłącznie na własnym rozgłosie – mówi "DGP" polskie źródło dyplomatyczne.

Kolejny rozmówca dziennika przekonuje, że Aliu w ten sposób "odpala" kampanię przeciw regulacjom reprywatyzacyjnym. – Temat ma znacznie większy potencjał niż kwestie ideologiczne i różnice między polską prawicą a nową demokratyczną administracją w USA. Aliu wybrał jednak formę, która go kompromituje i nie zbliża do kompromisu – komentuje w "DGP".

Ciekawe ile amerykańskich kancelarii prawniczych specjalizujących się w naciąganiu na wnuka ocalonego i ilu amerykańskich lobbystów przyleciało do Polski aby przekonywać senatorów, że ta zmiana jest zła:suchykarol:
 
Są wciąż i tu na forum osoby, które nie rozumieją jak piszemy ZAKAZYWAĆ TEGO GÓWNA W SZKOŁACH, pod karą więzienia jak za nazizm (oraz pochodne gender, lbgtgówno i inne wysrywy lewicowe).
Bo tak to się skończy.
Chyba połowa gówniar się z Tobą nie zgodzi
 
Powinni zacząć od kolejnego rocznika 1 klasy. Te co już nasiąkły są praktycznie stracone, po takim praniu mózgu coś się tam po prostu odkleja.
Bez większego kataklizmu (wojna albo jakiś poważny kryzys) się tego nie wypleni. To już za daleko zaszło. Póki będzie względny dobrobyt będzie się w dupach przewracało
 
Ale to musi być sucharskie. Ma ktoś czas i chęci wysłuchać i zdać relację? :lol:


Graf rozmawia z Kapelą pełen udawanej empatii, w rzeczywistości nim pogardza, czego Kapela nie dostrzega. Dobry przykład rozmowy w której nie zgadzam się z ani jednym ani drugim. Jeden kwestionuje naukę (globalne ocieplenie) powtarzając milion razy zdebunkowane bzdury, drugi podaje takie rozwiązania, że lepiej już popełnić samobójstwo niż żyć w takim świecie.
 
Back
Top