Polityka

U mnie teściowie maja sąsiada któremu dałem ksywkę "Habemus papam"... Albo czarno, albo biało...
Oczywiście, że takim trzeba życzyć Straży Miejskiej :) :) :)
 
To jest fotka z tego ekoprotestu uczniaków? :DC:
comment_JiRuskcGSUKO8JeSfUFxyYMtExK94KuZ.jpg
 
Jeszcze nie sluchalem. Ciekawe czy Yaron wyciagnal jakies wnioski z poprzedniej debaty na ten sam temat, w ktorej wypadl tragicznie. Zaczyna sie od metafory z ciastem... :D :D :D

 
Młodzi psychofani Korwina uczą się od mistrza:

,,Nie ma czegoś takiego jak „orientacja seksualna”. Słowo seks (ang. sex = płeć) dotyczy stosunku płciowego (między dwoma płciami). Jak mężczyzna zamiast pędu do stosunku z kobietą ma pęd do stosunku z dziuplą w drzewie, to nie ma „orientacji seksualnej” tylko zaburzenie seksualne!"


Jak to ładnie jest jednoczyć już nie tylko lewicowe, ale też lewackie środowiska. Myślę, że w następnych wyborach na pewno to pomoże i nie sprawi, że głosowanie na którąś z partii Korwina tylko niepotrzebnie zwiększa frekwencje w wyborach, a nie niższe podatki ;)
 
Młodzi psychofani Korwina uczą się od mistrza:

,,Nie ma czegoś takiego jak „orientacja seksualna”. Słowo seks (ang. sex = płeć) dotyczy stosunku płciowego (między dwoma płciami). Jak mężczyzna zamiast pędu do stosunku z kobietą ma pęd do stosunku z dziuplą w drzewie, to nie ma „orientacji seksualnej” tylko zaburzenie seksualne!"


Jak to ładnie jest jednoczyć już nie tylko lewicowe, ale też lewackie środowiska. Myślę, że w następnych wyborach na pewno to pomoże i nie sprawi, że głosowanie na którąś z partii Korwina tylko niepotrzebnie zwiększa frekwencje w wyborach, a nie niższe podatki ;)


Berkowicz to kompletny dzban. Żeby przynajmniej był śmieszny.
 
No właśnie na 100% nie wiem skąd to zdjęcie. Zobaczyłem na wykopie i od razu powiązałem z tym szkolnym strajkiem.
Heheh, wyglada na Krakow, tam to niezle asy i asiorki sa, wiec kto wie :)
Mialbym jednak nadzieje ze w PLu to jednak nauczycielki - bo rozumiem ze to jakos przez szkoly bylo nadzorowane - by to spacyfikowaly...

Probowalem znalezc imadż serczem:
a) zrodlo obrazu (zakladajac ze jest)
b) cos podobnego (w zalozeniu: bez tej aktywistki)
c) samą wykadrowaną aktywistke

Nic nie znalazlem (tzn tylko wykop i jakieś bzdury)

Swoja droga ciekawe wyniki w szkiełach na samo hasło hehehe, nawet nie wiedzialem ze takowe moga byc zwrocone jako rezultat jakiegokolwiek wyszukiwania :)
 
Heheh, wyglada na Krakow, tam to niezle asy i asiorki sa, wiec kto wie :)
Mialbym jednak nadzieje ze w PLu to jednak nauczycielki - bo rozumiem ze to jakos przez szkoly bylo nadzorowane - by to spacyfikowaly...

Probowalem znalezc imadż serczem:
a) zrodlo obrazu (zakladajac ze jest)
b) cos podobnego (w zalozeniu: bez tej aktywistki)
c) samą wykadrowaną aktywistke

Nic nie znalazlem (tzn tylko wykop i jakieś bzdury)

Swoja droga ciekawe wyniki w szkiełach na samo hasło hehehe, nawet nie wiedzialem ze takowe moga byc zwrocone jako rezultat jakiegokolwiek wyszukiwania :)
Na wykopie ktoś pisał o Zamościu i faktycznie :DC:
https://www.kronikatygodnia.pl/wiad...ziezowy-strajk-klimatyczny-w-zamosciu-zdjecia
 
Jak znacie jakieś lepsze testy to je możemy zrobić.

Nie znam, po prostu uważam, że ten nie odzwierciedla prawdy zbyt dokładnie. Szczególnie, że wrzucenie Hitlera w prawą stronę ekonomii jest dość zabawne, bo na podstawie tej tabelki wychodzi, że mam podobne poglądy gospodarczo do Hitlera, tylko jestem mniej autorytarny :confused: A do Friedmana mi daleko, pomimo, że przeczytałem znaczną część jego dzieł i zgadzałem się z nim tak w 80%. Jest bardzo mało pytań o podatki, a to ważny aspekt polityki gospodarczej, który warunkuje to czy nasze poglądy idą w stronę lewicy/prawicy.
Ale w ramach ciekawostki można zrobić.
 
Nie znam, po prostu uważam, że ten nie odzwierciedla prawdy zbyt dokładnie. Szczególnie, że wrzucenie Hitlera w prawą stronę ekonomii jest dość zabawne, bo na podstawie tej tabelki wychodzi, że mam podobne poglądy gospodarczo do Hitlera, tylko jestem mniej autorytarny :confused: A do Friedmana mi daleko, pomimo, że przeczytałem znaczną część jego dzieł i zgadzałem się z nim tak w 80%. Jest bardzo mało pytań o podatki, a to ważny aspekt polityki gospodarczej, który warunkuje to czy nasze poglądy idą w stronę lewicy/prawicy.
Ale w ramach ciekawostki można zrobić.

Mnie rozwaliło pytanie o "abstract art" czy to sztuka czy nie. Pytanie w stylu czy lubisz jeść groszek - nie ma to nic wspólnego z poglądami polityczny

Mój wynik:

chart
 
Uff... Ważne, że nie lewak :mamed:
politpng_qwqnwha.png


E: Choć prawdę mówiąc to chyba spodziewałem się wyniku bliżej centrum.
 
Back
Top