Polityka

Mówi , że dwa razy walczył na amerykańskiej wojnie i już więcej nie będzie. Pojechał walczyć z terroryzmem a zobaczył ciemiężonych ludzi walczących o swój kraj i życie.

Myślę, że dosyć dobrze znam temat, znam wielu misjonarzy i od żadnego nie usłyszałem takich słów. Czasami warto zagłębić się w temat i posłuchać lub poczytać wypowiedzi normalnych afgańczyków (generałów policji, demokratycznie wybranych przywódców czy zwykłych obywateli) co mówią przykładowo o Polakach. Polska misja nie była tylko wojną. Polacy ratowali zakładników, budowali szkoły, szpitale i pomagali. Jeżeli Twój kolega pojechał tam bo myślał, że to będzie Kosowo i pojedzie tam na wakacje zarobić na nowe meble do kuchni to się grubo mylił. Poza tym gdyby nie amerykanie to dalej byśmy jeździli tarpanami po poligonach
 
Tak samo pewnie wygląda atak Al Asada gazem sarin przedstawionym przez media niepokojącym jankesów i tłumanów z ue . Sabotaż zrobiony można działać...

Najlepsze, że to już drugi czy trzeci raz podczas tej samej wojny... Wtedy też w US i UE forsowali, że trzeba przeprowadzić inwazję, coś z tym zrobić. Rosjanie flotą czarnomorską zablokowali US, przeprowadzono dochodzenie, kto użył i co użył i coś sprawa ucichła... Jak odbijali Aleppo to też kurwy muzłumańskie pozakładały w chooj profili na portalach społecznościowych z "niezależnymi reporterami", którzy się srali, że jak Assad zajmie Aleppo to będzie torturował i wymorduje ich wszystkich, że kryzys humanitarny, że potrzeba międzynarodowej interwencji. Assad odbił Aleppo i nic takiego miejsca nie miało... Jeszcze te kurwy arabskie wysadzały autobusy z cywilami jak chcieli ich wywozić ze strefy zagrożenia w bezpieczne miejsce... Żeby mogli się dalej chować za zakładnikami...
 
Najlepsze, że to już drugi czy trzeci raz podczas tej samej wojny... Wtedy też w US i UE forsowali, że trzeba przeprowadzić inwazję, coś z tym zrobić. Rosjanie flotą czarnomorską zablokowali US, przeprowadzono dochodzenie, kto użył i co użył i coś sprawa ucichła... Jak odbijali Aleppo to też kurwy muzłumańskie pozakładały w chooj profili na portalach społecznościowych z "niezależnymi reporterami", którzy się srali, że jak Assad zajmie Aleppo to będzie torturował i wymorduje ich wszystkich, że kryzys humanitarny, że potrzeba międzynarodowej interwencji. Assad odbił Aleppo i nic takiego miejsca nie miało... Jeszcze te kurwy arabskie wysadzały autobusy z cywilami jak chcieli ich wywozić ze strefy zagrożenia w bezpieczne miejsce... Żeby mogli się dalej chować za zakładnikami...

Assad nie miał kogo już torturować bo w Aleppo nikogo prawie nie zastał. Przypomnij sobie co było zanim IS zajęło Syrie. Kurdowie od lat walczą z Assadem i Turcją.
 


Żeby jeszcze się tak nie gibał jak pie*dolony rezus to by całkiem dobrze było. Na 2 minuty przed końcem widać Jarka i jego minę "Pierdol pierdol, ja posłucham. Ale najwyżej to możesz cmoknąć mnie w pompę, tak jak Stonoga policjanta"
 
Assad nie miał kogo już torturować bo w Aleppo nikogo prawie nie zastał. Przypomnij sobie co było zanim IS zajęło Syrie. Kurdowie od lat walczą z Assadem i Turcją.

Ziomek, populacja Aleppo jest nadal szacowana na 1,6-1,7mln... Kilkaset tysięcy się wyludniło ale mimo wszystko większość została.
 
Myślę, że dosyć dobrze znam temat, znam wielu misjonarzy i od żadnego nie usłyszałem takich słów. Czasami warto zagłębić się w temat i posłuchać lub poczytać wypowiedzi normalnych afgańczyków (generałów policji, demokratycznie wybranych przywódców czy zwykłych obywateli) co mówią przykładowo o Polakach. Polska misja nie była tylko wojną. Polacy ratowali zakładników, budowali szkoły, szpitale i pomagali. Jeżeli Twój kolega pojechał tam bo myślał, że to będzie Kosowo i pojedzie tam na wakacje zarobić na nowe meble do kuchni to się grubo mylił. Poza tym gdyby nie amerykanie to dalej byśmy jeździli tarpanami po poligonach
Mój kolega jest żołnierzem z krwi i kości , tak jak jego dziadek ,ojciec i barat. I Twoja odpowiedz wygląda jak byś nie przeczytał ze zrozumieniem tego co napisałem. A napisałem niewiele i lakonicznie.Gdyby nie Amerykanie to nie byłoby wielu wojen więc przestań pi@dolić o Trabantach.
 
oglądałem dzisiaj fragment wywiadu z tym naszym zwichrowanym łbem, prezesem Polski i tak:


- nie chciał rozmawiać po katastrofie w Smoleńsku ani z Tuskiem ani z Putinem bo dla niego to byli potencjalni sprawcy (Tusk przynajmniej moralnie).

- jak wracał po wypadku z Rosji to służby w Witebsku w odwecie za to, ze Kaczafi nie chciał spotkać się z Putinem kontrolowali samolot przez dwie godziny. Bał się, ze mogą nie wrócić do Polski, bo "Rosja to taki kraj z którego można nie wrócić". W dodatku Ci ludzie "mieli twarze jak Ci z filmu Katyń którzy mordowali Polaków".

- Polacy oddali śledztwo Rosjanom po to, żeby Tusk (notabene taki Kaczafi kulturalny a nie mówił per Pan czy premier czy nawet Donald Tusk tylko po nazwisku) mógł zająć kierownicze stanowisko w UE (4 lata przed wyborem :) ) Nie chciał konfliktu z Rosjanami, bo w owym czasie jeśli polityk w UE miał nieprzychylną opinię w Moskwie to nie mógł na nic liczyć. Więc Tusk poświęcił sprawę narodową dla własnych ambicji karierowicza.

- Być może nigdy nie uda się ustalić przyczyn katastrofy smoleńskiej ale warto krok po kroku zdobywać informacje (czytaj będziemy gonić króliczka bo tak naprawdę nie ma juz nic do odkrycia)

- Wraku też raczej nie uda się zwrócić ale główna wina leży tutaj po stronie Tuska.

ja pierdole, kto nami rządzi :jon:
 
Hehhe a dzisiaj migął mi tweet Radka, że dostał zaproszenie na dzisiejsze uroczystości. Dzisiaj, nadane w piątek, heheh.

Tak trochę w temacie - oglądnąłem Ucho Prezesa 3-12. Byłem szczerze zawiedziony 3-8, suabo jakoś, ale od 9 wrócił klimat, parę razy się wrednie zaśmiałem :) Szkoda jednak, ze to inspirowane rzeczywistością :)
 
od blisko 30 lat nic sie w tym panstwie nie zmienia. Najwiekszym jego wrogiem nadal pozostaje obywatel. Tak to jest jak koszerne towarzystwo dorwie sie do zloba.
latest
 
  • Like
Reactions: JB_
tak, mozesz probowac wysmiewac co nie zmienia faktu, ze ludzie, ktorzy dorwali sie do zloba po 89 roku maja jeden wspolny mianownik. Jest nim okragly stol i ich pochodzenie. Bo czymze byl ow okragly stol jak nie dogadaniem sie komuszkow z zydkami pokroju Michnika, Geremka i reszty "mezow stanu"
 
tak, mozesz probowac wysmiewac co nie zmienia faktu, ze ludzie, ktorzy dorwali sie do zloba po 89 roku maja jeden wspolny mianownik. Jest nim okragly stol i ich pochodzenie. Bo czymze byl ow okragly stol jak nie dogadaniem sie komuszkow z zydkami pokroju Michnika, Geremka i reszty "mezow stanu"
To niestety trochę Cię rozczaruję. To nie Żydzi z komunistami dogadali się co do sposobu realizowania tych przepisów. To tylko niekompetentni urzędnicy wykorzystują złe przepisy jako dupochrony.
 
To niestety trochę Cię rozczaruję. To nie Żydzi z komunistami dogadali się co do sposobu realizowania tych przepisów. To tylko niekompetentni urzędnicy wykorzystują złe przepisy jako dupochrony.
napisalem ogolnie o sytuacji w kraju a urzednicy maja zawsze wskazowki z tzw gory.
 
To niestety trochę Cię rozczaruję. To nie Żydzi z komunistami dogadali się co do sposobu realizowania tych przepisów. To tylko niekompetentni urzędnicy wykorzystują złe przepisy jako dupochrony.

Ale komunizm był od początku (od marksa, lenina i międzynarodówek) żydowski. Wielu z tych urzędników, którzy traktują te przepisy obecnie jako dupochrony, też ma pochodzenie żydowskie i jest potomkami tych samych żydów, którzy komunizm wprowadzali przemocą w pierwszej połowie ubiegłego wieku...
 
Przypominam, że od dłuższego czasu rządzą patriotyczni Polacy lepszego sortu. Zwalanie efektów ich indolencji na Żydów jest marnym sposobem ich usprawiedliwienia. W tym kraju,zawsze, wszystkiemu winni są oni, Niemcy, Rosjanie, Żydzi.
 
Przypominam, że od dłuższego czasu rządzą patriotyczni Polacy lepszego sortu.
ale to jest, dokladnie ta sama okraglostolowa ekipa. No moze teraz ten caly Smolensk troche ich poroznil.
 
Przypominam, że od dłuższego czasu rządzą patriotyczni Polacy lepszego sortu. Zwalanie efektów ich indolencji na Żydów jest marnym sposobem ich usprawiedliwienia. W tym kraju,zawsze, wszystkiemu winni są oni, Niemcy, Rosjanie, Żydzi.


http://www.ivrozbiorpolski.pl/index.php?page=lista-switonia
(nr29, 30)

Zresztą nasz kraj sam się nie rozbierał przez 123 lata, ani sami nie wymordowaliśmy 12mln swoich ludzi w pierwszej połowie lat 40, ani nie narzuciliśmy sobie komunizmu, ani nie odmówiliśmy sobie żadnych odszkodowań za to, mimo że musimy żydom płacić za komunizm który był nam narzucony przez żydów. Ojciec michnika był skazany za próbę oderwania części ziem od rzeczpospolitej i próby narzucenia przemocą ustroju komunistycznego jeśli mamy mówić o konkretach, dodatkowo Izrael odmawiał nam wielokrotnie ekstradycji zbrodniarzy komunistycznych takich jak Salomon Morel, którzy mają setki albo tysiące ofiar na sumieniu, ale my i tak płacimy im odszkodowania za komunizm...

To sobie odpowiedz kto póki co rządzi w Polsce...
magdalenka-2.jpg
 
Last edited:
smieszy mnie to pierdolenie okrągłostołowe.

Tamci oddawali władze więc wiadomo było, ze chcą ugrać coś dla siebie. Inaczej mozeby trwali przy złobie do tej pory niczym Łukaszenka. A nawet jakby oddali władze nie biorac nic w zamian to państwo było tak słabe, ze mogli i tak robić co chcą. Z resztą i tak wielu robiło. Te wszystkie mafie pruszkowskie to nie powstały, bo nagle się zebrała grupa chłopaków, tylko to jest byłą esbecja, która postanowiła sobie dorobić na ogólnym burdelu jaki zapanował po transformacji.

Dla mnie realnie nie było innej możliwości, najbardziej się mądrzą Ci którzy wówczas nie mieli nic do powiedzenia.

A i tak porównując do Ukrainy, Ruskich itd to wyszlismy nawet bardzo dobrze na dogadywaniu się z ówczesną władzą, bo w Polsce nie istnieje oligarchia.

Poza tym wszyscy Ci którzy narzekają na okrągły stół i uwłaszczenie się nomanklatury to teraz powinny najbardziej krzyczeć gdy spółki skarbu państwa są zawłaszczane przez pislamistów a jakoś wszyscy dupa cicho.
 
  • Like
Reactions: JB_
Poza tym wszyscy Ci którzy narzekają na okrągły stół i uwłaszczenie się nomanklatury to teraz powinny najbardziej krzyczeć gdy spółki skarbu państwa są zawłaszczane przez pislamistów a jakoś wszyscy dupa cicho.
ty popatrz, zupelnie tak samo jak wczesniej zawlaszczane byly przez platforme. U nas w kraju to taka tradycja jest, ze ci co przejmuja lejce to leca po calosci. Co wczesniej o tym nie wiedziales bo na TVN-ie i Polsacie nie mowili? Sytuacje jest IDENTYCZNA, nie tlumacze tu teraz PIS-u ale nie rozumiem tego wielkiego obruszenia jakby to byla jakas nowosc. Sytuacja analogiczna gdy PO zawlaszczalo spolki skarbu panstwa to ci co teraz tak ujadaja mieli dupe cicho, teraz nagle im to nie pasuje. Traci hipokryzja i to ostro.
 
ty popatrz, zupelnie tak samo jak wczesniej zawlaszczane byly przez platforme. U nas w kraju to taka tradycja jest, ze ci co przejmuja lejce to leca po calosci. Co wczesniej o tym nie wiedziales bo na TVN-ie i Polsacie nie mowili? Sytuacje jest IDENTYCZNA, nie tlumacze tu teraz PIS-u ale nie rozumiem tego wielkiego obruszenia jakby to byla jakas nowosc. Sytuacja analogiczna gdy PO zawlaszczalo spolki skarbu panstwa to ci co teraz tak ujadaja mieli dupe cicho, teraz nagle im to nie pasuje. Traci hipokryzja i to ostro.
po czy pisc to jest to samo, rozni sie nieco tylko polityka zagraniczna. u nas nic sie nie zmienia i nie zmieni, dopoki te same przepite mordy beda siedziec w korycie. jebac te kurwy kaczafi ty kurwo ty ryju tusku ty kurwo ty ryju
 
po czy pisc to jest to samo, rozni sie nieco tylko polityka zagraniczna. u nas nic sie nie zmienia i nie zmieni, dopoki te same przepite mordy beda siedziec w korycie. jebac te kurwy kaczafi ty kurwo ty ryju tusku ty kurwo ty ryju
:lol:
ja nie wiem czy jest na swiecie jakies inny kraj gdzie te same pyski siedza u sterow od 30 lat. W sensie, w miare demokratyczny kraj bo pewno jakis wogole to sie znajdzie :wink:
 
:lol:
ja nie wiem czy jest na swiecie jakies inny kraj gdzie te same pyski siedza u sterow od 30 lat. W sensie, w miare demokratyczny kraj bo pewno jakis wogole to sie znajdzie :wink:
To jest zastanawiające, że nie ma takiej kompromitacji, która odsunęłaby niektórych na zawsze od żłobu. Jedni kompromitowali się nagrywani przez kelnerów, drudzy wymyślają setną teorię zamachu, a wszyscy razem trwają i dobrze sobie żyją za nasze pieniądze.
 
a czy ja bronie platformy ? wtedy tez tak bylo. Tzn nie, nie bylo, bo skala teraz jest kurewsko większa i takiej bezczelnosci w zatrudnianiu niekompetentnych ludzi nie byo nigdy
 
To jest zastanawiające, że nie ma takiej kompromitacji, która odsunęłaby niektórych na zawsze od żłobu.
Ja mysle, ze to moze byc powodem zazdrosci roznej masci politykierow z innych panstw. Pamietam, ze chyba w Szwecji jakas pani polityk podala sie do dymisji bo wyszlo, ze kupila jakas pierdolke za sluzbowa karte. U nas to moznaby przejechac przyslowiowa zakonnice w ciazy, po pijaku na pasach i wszystko bylo by w porzadku. Polskie spoleczenstwo popadlo w jakis taki marazm, ktory np w krajach tzw starej unii jest nie do pomyslenia. Tam jak cos jest nie tak, nie podoba sie jakies grupie ludzi to sie wychodzi na ulice i walczy o swoje bo tylko z tym liczy sie kazdy polityk i tylko argument sily/buntu do nich przemawia. Jako, ze u nas w kraju nie ma zadnej solidarnosci miedzy ludzmi i jak cos akurat kogos osobiscie sie nie tyczy to ma gleboko w powazaniu problemy innych. Co wiecej jest wielkim przeciwnikem tego, ze ten ktos inny walczy o swoje, twierdzac, ze przeciez od tego sa wybory i tak to sie kreci od dziesiatek lat...
 
a czy ja bronie platformy ? wtedy tez tak bylo. Tzn nie, nie bylo, bo skala teraz jest kurewsko większa i takiej bezczelnosci w zatrudnianiu niekompetentnych ludzi nie byo nigdy
Tia... szkoda, że nie widziałeś jacy ludzie dostawali stanowiska za poprzedniej władzy. Mówię o mediach publicznych (nie będę podawał szczegółów). Tylko nie mówię o wiedzy z tv, tylko "od zaplecza".
 
Back
Top