Polityka

Jest nizszy poziom, bo kiedys uczylo sie myslenia, a teraz sie robi wszystko pod klucz. A sprobuj dac komus zadanie z tego samego dzialu, a troche w innym stylu to bedzie lamentowal, ze "przeciez tego nie bylo".

to jest pieprzenie. Ja jestem rocznik 89, jak zdawałem egzamin na koniec gimbazy to nie sledziłem zadnych kluczy tylko pisalem tak jak uwazalem i zdalem niezle. Pewnie byli tacy którzy się kierowali kluczami, ale ja bylem za leniwy i pewnie wielu innych tez
 
to jest pieprzenie. Ja jestem rocznik 89, jak zdawałem egzamin na koniec gimbazy to nie sledziłem zadnych kluczy tylko pisalem tak jak uwazalem i zdalem niezle. Pewnie byli tacy którzy się kierowali kluczami, ale ja bylem za leniwy i pewnie wielu innych tez
Bo byles pierwszym rocznikiem gimbazy, teraz jest dramat.
 
My bad, w kazdym razie degrengolada zaczynala sie gdzies przy moim roczniku. Teraz jest jeszcze gorzej.
Najgorzej na klucze narzekały pierwsze roczniki, bo nie było odstępstw i sprawdzający dosłownie sprawdzali słowo w słowo w klucze. I potem były dramaty, bo dobre teksty otrzymywały mało punktów. I ktoś nie uzbierał punktów na filologie polską, włoską albo pedagogikę. Dotyczyło tylko studiów humanistycznych, także ja miałem wyjebane akurat.
@nooodles Nauczyciele na początku dosłownie tłumaczyli co było wyrzucane z programu. A potem na studiach wykładowcy żalili się, że muszą uczyć czegoś, co kiedyś młodzież umiała.
 
Egzamin zawodowy jeszcze dwa lata temu wyglądał tak (technik informatyk):

CZĘŚĆ TEORETYCZNA:
- przelicz liczbę z dziesiętnego na binarne czy tam szesnastkowe
- masz gotowy program w Pascalu czy C++. Napisz co program wyświetli na wyjściu
- procedura uruchamiania systemu Windows (ułóż w kolejności)

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA:
- zainstaluj antywirusa, aktualizuj szczepionki, zeskanuj system
- utwórz x kont o różnych uprawnieniach
- kombinacja CTRL+ALT+DELETE została zablokowana. Napraw to
- utwórz zadanie, które będzie defragmentować dysk w każdy poniedziałek o godz. 17.

Do tego trzeba było każde działanie udokumentować krok po kroku (print screeny + krótki opis) i napisać sprawozdanie (polega to na przepisaniu określonych akapitów protokołu, który otrzymuje się wraz z arkuszem egzaminacyjnym).

Po zdaniu takiego egzaminu absolwent jest gotów do podjęcia pracy jako m. in admin sieci, programista, webmaster, serwisant itd. itd. :DC: Tak jest napisane na dyplomie :penn:

Obecny poziom edukacji to jest absolutna żenada, nauczanie praktyczne ograniczone do minimum, program niedostosowany do przyszłej profesji*, egzaminy, których zaliczenie wymaga raptem podstawowej wiedzy.

*w 4 klasie mój plan tygodniowy wyglądał mniej więcej tak (informatyk):
2h matematyki (:dobry:)
2h religii (:joer:)
2h angielskiego (:jon:)
4h polskiego (:benny:)
0(słownie: zero)h(!) fizyki (:travolta:)
plus przedmioty zawodowe.
 
Wracając do śmigłowców to chyba znalazłem na Twitterze argument przeciwko Caracalom, który mnie przekonuje. A nie tam jakieś offsety
 
Jeszcze kilka lat indoktrynacji lewicowych mediów, ubóstwianie tzw. celebrytów, bezstresowego wychowania itd. i będziemy mieli w Polsce zastępy takich oto owiec:

 
Nie zaglądam tu często i mozliwe, że było, ale może ktos chce zostać dyrektorem w zusie? :lol: Pani prezes odwołała dyrektorów wszystkich oddziałów.
 
Nie zaglądam tu często i mozliwe, że było, ale może ktos chce zostać dyrektorem w zusie? :lol: Pani prezes odwołała dyrektorów wszystkich oddziałów.
Mysle ze tu raczej kibicuja, by odwolac caly ZUS :)
 
14718757_789687351174268_1846087131539203607_n.jpg
 
Z cyklu polityczne absurdy


chociaz w sumie automat tez chce w niedziele zjesc obiad z rodzina, moze to ma sens? :penn:
 
Ostatnio pomimo glupich pomysłów PiSu odnosze wrażenie, że puszczane potężne ilości plotek, które często nie mają potwierdzenia. Nie pamiętam, żeby za czasów PO krążyło tyle "miejskich legend" o nowych pomysłach rządu. Co najciekawsze dosyć trudno znaleźć ich źródło.

Jaro jak jutro powie coś w stylu "fajnie jakby Polak poleciał na księżyc", to w prasie będzie "Prezes planuje wydać miliardy na misje kosmiczną, której nie podjęli się nawet Amerykanie"

Dzisiejsza manipulacja
oryginał:
- W dalszym ciągu jest sprawa prawnych rozwiązań odnoszących się, na różnym poziomie, być może nawet w ramach obecnej ustawy, do aborcji ze względu na stan płodu, a w szczególności ze względu na zespół Downa. Legalnych aborcji jest teraz rocznie około tysiąca, z tego ogromna część spowodowana jest zespołem Downa. Mamy nadzieję, że niedługo już tego nie będzie, taki jest nasz cel. Trzeba to jednak odpowiednio przygotować, trzeba także przekonać społeczeństwo, w szczególności kobiety i będziemy to robić - powiedział Kaczyński w wywiadzie dla PAP.
Dopytywany, prezes PiS nie wykluczył nowelizacji obecnego prawa aborcyjnego, jeśli chodzi o kwestie eugeniczne. - Nie wykluczam, chociaż powtarzam, że to musi być odpowiednio przygotowane. Ale oczywiście wykluczam przyjęcie takich rozwiązań, jakie były w ustawie Ordo Iuris – mówię w swoim imieniu – bo one są sprzeczne z moim sumieniem - powiedział.
- Ale będziemy dążyli do tego, by nawet przypadki ciąż bardzo trudnych, kiedy dziecko jest skazane na śmierć, mocno zdeformowane, kończyły się jednak porodem, by to dziecko mogło być ochrzczone, pochowane, miało imię. Chcemy, by było to możliwe ze względu na realną pomoc, która będzie udzielana także ze środków publicznych. Oczywiście mowa tylko o tych przypadkach trudnych ciąż, gdy nie ma zagrożenia życia i zdrowia matki - zastrzegł J.Kaczyński.


147629810113953587476.jpg
 
Ostatnio pomimo glupich pomysłów PiSu odnosze wrażenie, że puszczane potężne ilości plotek, które często nie mają potwierdzenia. Nie pamiętam, żeby za czasów PO krążyło tyle "miejskich legend" o nowych pomysłach rządu. Co najciekawsze dosyć trudno znaleźć ich źródło.

Jaro jak jutro powie coś w stylu "fajnie jakby Polak poleciał na księżyc", to w prasie będzie "Prezes planuje wydać miliardy na misje kosmiczną, której nie podjęli się nawet Amerykanie"

Dzisiejsza manipulacja
oryginał:
- W dalszym ciągu jest sprawa prawnych rozwiązań odnoszących się, na różnym poziomie, być może nawet w ramach obecnej ustawy, do aborcji ze względu na stan płodu, a w szczególności ze względu na zespół Downa. Legalnych aborcji jest teraz rocznie około tysiąca, z tego ogromna część spowodowana jest zespołem Downa. Mamy nadzieję, że niedługo już tego nie będzie, taki jest nasz cel. Trzeba to jednak odpowiednio przygotować, trzeba także przekonać społeczeństwo, w szczególności kobiety i będziemy to robić - powiedział Kaczyński w wywiadzie dla PAP.
Dopytywany, prezes PiS nie wykluczył nowelizacji obecnego prawa aborcyjnego, jeśli chodzi o kwestie eugeniczne. - Nie wykluczam, chociaż powtarzam, że to musi być odpowiednio przygotowane. Ale oczywiście wykluczam przyjęcie takich rozwiązań, jakie były w ustawie Ordo Iuris – mówię w swoim imieniu – bo one są sprzeczne z moim sumieniem - powiedział.

- Ale będziemy dążyli do tego, by nawet przypadki ciąż bardzo trudnych, kiedy dziecko jest skazane na śmierć, mocno zdeformowane, kończyły się jednak porodem, by to dziecko mogło być ochrzczone, pochowane, miało imię. Chcemy, by było to możliwe ze względu na realną pomoc, która będzie udzielana także ze środków publicznych. Oczywiście mowa tylko o tych przypadkach trudnych ciąż, gdy nie ma zagrożenia życia i zdrowia matki - zastrzegł J.Kaczyński.


147629810113953587476.jpg


No ale gdzie tu manipulacja?

btw

http://next.gazeta.pl/next/7,151003...ankierzy-specjalnie-niszczyli.html#BoxBizLink
 
Teraz? Hmmm...
http://www.msz.gov.pl/pl/c/MOBILE/a...acje_miedzy_naszymi_krajami_sa_coraz_blizsze#

@Gaara mowiono o tych Iskanderach u was?
http://www.defence24.pl/466729,iskandery-pogrzebaly-traktat-inf-berlin-i-praga-w-niebezpieczenstwie

A ci ciagle taniec:
http://www.defence24.pl/467987,cara...wski-polska-potrzebuje-kilku-typow-smiglowcow

@HubiSSJ3 musze caly program obejrzec, bo moze byc powycinane tendencyjnie, ale generalnie to nie wiem jak mozna sie z tymi wypowiedziami Jakubiaka nie zgadzac :)

EDIT:
nie polecam ogladania calosci, mozna dostac raka #PinocheciePrzybywaj!
 
Last edited:
Back
Top