Polemika z blogiem Jurasa

Charles Bronson

UFC
Featherweight
Jako, że po części czuję się wywołany do tablicy na blogu @jurasmma to pozwolę sobie odpisać tutaj ustosunkować się do tego wpisu:
http://laczynaspasja.pl/juras-blog-rozal-pommaga/3/

Drogi Jurasku!

Na wstępię zaznaczam, że moja polemika nie jest wyrazem „hejtu” jak to zwykło się mówić a próbą pomocy abyś mógł zrozumieć świat, bo odnoszę wrażenie, że nie do końca rozumiesz to co Cię otacza.

Pomijam pierwszą stronę gdzie Twojego bloga gdzie opisujesz jaki to jesteś męski i odważny – wierzę ci na słowo i gratuluję.

Bardzo obruszyłeś się komentarzami jakie padły pod adresem Twojego przyjaciela. Sugerujesz nawet bycie kretynem a nawet pytasz czy niektórych z nas popierdoliło. Mnie nie.
Bardzo fajnie, ze tutaj chwalisz się jakimiś anonimowymi trollingami, ale raczej śmiem twierdzić, że sam nie rozumiesz atmosfery w social media, jeżeli wierzysz, że na serio ktokolwiek tutaj się spinał na jakieś pierdoły które nawet i pisałeś pod chuj :)

Tak wiemy, nie jesteśmy opiniotwórczy, możesz sobie wmawiać co chcesz, ale opinie padające tutaj odnośnie profesjonalizmu, zestawień czy organizacji nie są jakoś obrazoburcze ani niczym nowym i czy chcesz czy nie, siłą rzeczy organizatorzy muszą brać to pod uwagę :) Nie wiem kto tutaj miałby cię obrażać, bo większość to nawet nie pamięta, że kiedyś byłeś zawodnikiem i pod warunkiem, że nie palniesz publicznie jakiejś głupoty to raczej jesteś ostatnią osobą o której tutaj się pisze. Odnoszę wrażenie, że bardzo boisz się być zapomniany w tym środowisku i to jest nawet trochę smutne, ale zrozumiałe.

Co do komentarzy – ograniczę się do swoich, bo nie robię za cudzego adwokata.
Tak naprawdę chuj wie o co właściwie chodzi Różalowi – niby tutaj z jednej strony próbujesz idealizować jego wizerunek jaki to jest dobry samarytanin i w ogóle, podczas gdy zapominasz o tym jak np. Różal w wywiadzie opowiada, że ludzie chwalą mu się swoją pomocą dla różnych fundacji w zamian co otrzymują? Wyzywanie od kurew i życzenie dopadnięcia przez wszystkie plagi egipskie. Specjalnie pomijasz takie smaczki, czy może nie znasz swojego przyjaciela i nie śledzisz jego poczynań? Podwójne standardy? Czy jak Różal pójdzie do mediów, których ponoć tak bardzo nienawidzi w celach promocji pomocy to jest ok, ale jak ktoś napisze Różalowi, że pomaga to chuj mu do dupy bo robi to na pokaz? Na fanpage „krwawy sportu” ludzie często wysyłają foty z oddawania krwi, napisałbyś tym ludziom w odpowiedzi że są kurwami i niech oddają charytatywnie a nie na pokaz? Bo dokładnie tak robi Różal.

Modne stało się pisanie o spotkaniach na żywo, i że nikt by ci nie ubliżył na żywo itd. Tyle, że nie widzę aby ktoś ci tutaj ubliżał bo m.in. od tego jest moderacja. A dopóki ci nikt nie ubliża to takie jest święte prawo social media w wolnym kraju aby pisać co się żywnie podoba. Jeżeli uważasz, że np. ja cię gdziekolwiek ubliżyłem – nazwałem w taki czy inny sposób, to pokaż mi to palcem – naprawdę przeproszę. Pozostałych opinii nie wiem czemu miałbym ci nie powiedzieć na żywo, czy nawet jakbyś się zdecydować mi zajebać w ryj za inne zdanie – to czy to miałoby zmienić moją opinię?

Pozdrawiam, życzę udanego wieczoru.

PS Ban dla Jurasa za multikonto :mamed:
 
41748128235982605259.gif
 
Dobra Charles.
A teraz powaznie: czemu Różal to prostytutka?

Przekleje swój post z HP:

Ale inne teksty, wiedzac, ze Różal od lat aktywnie wspiera i dziala na rzecz tych fundacji, sam do nich dokladaja kupe czasu i hajsu, i pisac ze to prostytutka bo pomaga przez naglasnianie spawy w telewizji...sorry, ale trzeba by uznac ze jakiekolwiek fundacje powinny zostac zakazane gdyż każda polega na tym samym: rozglosie .
Kurwa, ludzie. Wiecie, ze jak obywatele nie wiedza o fundacji, to nie moga na nia dac hajsu? Serio. Różal nie zbierze nic na fundacje, jezeli nikt o tej fundacji nie wie. Naprawde.

Gwłacisz logike, bo wg Ciebie prowadzenie fundacji to bycie medialna prostytutka, zawsze, bo kazda fundacja musi to robic by zbierac pieniadze.


@jurasmma ale z logiką u Ciebie czasem na bakier. Jeżeli ta grupka frustratów nic nie znaczy, to czemu poświecasz o niej tak agresywny wpis?
 
Wrzucam swój wpis z innego tematu. Nie wchodzę w polemikę, bo najwyraźniej piszę zbyt wysublimowanym językiem :crazy:

Hehe, juras najwyraźniej nie potrafi czytać ze zrozumieniem skoro dojebał się do mojego posta i nie zna pojęć hiperbola, ironia, związek przyczynowo skutkowy, logika oraz metafora.

PS. Lubię Różala, więc tym bardziej nie rozumiem tekstu o niechęci i nienawiści. Zresztą, mam wyjebane. Podobno forum nic nie znaczy i nikt go nie czyta.
 
Dobra Charles.
A teraz powaznie: czemu Różal to prostytutka?

Przekleje swój post z HP:

Ale inne teksty, wiedzac, ze Różal od lat aktywnie wspiera i dziala na rzecz tych fundacji, sam do nich dokladaja kupe czasu i hajsu, i pisac ze to prostytutka bo pomaga przez naglasnianie spawy w telewizji...sorry, ale trzeba by uznac ze jakiekolwiek fundacje powinny zostac zakazane gdyż każda polega na tym samym: rozglosie .
Kurwa, ludzie. Wiecie, ze jak obywatele nie wiedza o fundacji, to nie moga na nia dac hajsu? Serio. Różal nie zbierze nic na fundacje, jezeli nikt o tej fundacji nie wie. Naprawde.

Gwłacisz logike, bo wg Ciebie prowadzenie fundacji to bycie medialna prostytutka, zawsze, bo kazda fundacja musi to robic by zbierac pieniadze.
Nigdzie go nie nazwałem prostytutką, a przeczenie samemu sobie w imię pieniędzy "medialną prostytucją". Jeżeli twój przećpany mózg ma ograniczone zdolności poznawcze to przykro mi. Poświęć czas może na zajęcia z korektywy a nie bezsensowne pierdolenie skoro kuleje czytanie ze zrozumieniem.
 
Nigdzie go nie nazwałem prostytutką, a przeczenie samemu sobie w imię pieniędzy "medialną prostytucją". Jeżeli twój przećpany mózg ma ograniczone zdolności poznawcze to przykro mi. Poświęć czas może na zajęcia z korektywy a nie bezsensowne pierdolenie skoro kuleje czytanie ze zrozumieniem.


Ale czemu jest medialną prostytutką i czym sobie przeczy?
Hmm, rozumiem, że to w Twoim stylu bez dyskusji wyzywać i bluzkać - no cóż, nie moja wina, że tak zostałeś wychowany także to przemilczę.
Ale zadałem po prostu pytanie.
 
Ale czemu jest medialną prostytutką i czym sobie przeczy?
Niekonsekwencją? Pojawiły się pieniądze, reklama potrzebna to poszedł. I nikt nie wmówi mi, że opcja z wpłaceniem hajsu na konto była jakąś mega niespodzianką w reżyserowanym programie.

Nazywaj sobie to jak chcesz, hipokryzja, niesłowność, niekonsekwencja czy "medialna prostytucja" - to wszystko to dokładnie to samo.

A robienie ikony moralności z gościa który każe lizać jaja psom, wyzywa ludzi o kurew, balasów i emanuje pogardą dla człowieka jest komiczne.
 
Zamiast analizowania "nic nieznaczących osób" w internecie, to ja bym Jurasowi polecił zająć się jakąś autorefleksją, poświęcić trochę czasu na wgląd w samego siebie, bo broniąc wielu różnych postaw swoich znajomych (Mamed, Saleta, Różal), przy jednoczesnym piętnowaniu podobnych postaw w innych okolicznościach, staje w tak szerokim metaforycznym rozkroku na dwóch różnych biegunach światopoglądowych, że tylko pogratulować wytrzymałości krocza. Naprawdę Van Damme by się nie powstydził takich szpagatów.
 
Niekonsekwencją? Pojawiły się pieniądze, reklama potrzebna to poszedł. I nikt nie wmówi mi, że opcja z wpłaceniem hajsu na konto była jakąś mega niespodzianką w reżyserowanym programie.

Nazywaj sobie to jak chcesz, hipokryzja, niesłowność, niekonsekwencja czy "medialna prostytucja" - to wszystko to dokładnie to samo.

A robienie ikony moralności z gościa który każe lizać jaja psom, wyzywa ludzi o kurew, balasów i emanuje pogardą dla człowieka jest komiczne.


Czyli wyzywasz mnie ze jestem przecpany i nie czytam ze zrozumieniem, podczas gdy sam jako argument obrażajacy kogos pisszesz cos co gwalci logike?

Jeszcze raz kurwa zapytam: w którym miejscu Różal deklarował, żę nie bedzie promował swoich fundacji w telewizji i w takich programach. Przecież napisales wyrażnie "Jest medialna prostytutką bo rpzeczy sobie". Wiec ja sie kurwa pytam, gdzie przeczy ?
Gdzie jest ta hipokryzja?
Czyli kurwa jak nie podasz cytatów w których Różal deklarował ze w sprawie fundacji nie skorzysta nigdy z telewizji - do póty Twoje oskarżenia nie maja racji bytu i są kłamstwem. Udowodnij te hipokryzje.

I jeszcze raz zapytam: co jest złego, że zbiera pieniadze na pomoc innym, w taki sposób ze uważasz za umotywowane wyzywać go za to i krytykować?

Jeszcze raz zapytam: wg Ciebie istnienie każdej fundacji to prostytucja i wg Ciebie nikt kto prowadzi jakakolwiek fundacje nie zasługuje na szaunek, gdyż to medialne prostytutki? Przeciez KAZDA fundacja opiera sie na tym co robi Różal.

Dlatego tak naprawde nie podales jeszcze zadnego argumentu.
 
Oczywiście Juras tutaj się nie odezwie, przysłowiowy haczyk zarzucony, ruch na blogasku wygenerowany aż się serwer co jakiś czas wiesza i pan zadowolony.
 
@halibut ale mam teraz szperać w setkach wywiadów Różala w których mówi wiecznie to samo, gdzie jedzie po mediach? Nie chce mi się :) I nie kłam, że kogoś tutaj wyzywam :)
Jeszcze raz zapytam: wg Ciebie istnienie każdej fundacji to prostytucja i wg Ciebie nikt kto prowadzi jakakolwiek fundacje nie zasługuje na szaunek, gdyż to medialne prostytutki? Przeciez KAZDA fundacja opiera sie na tym co robi Różal.
Każda fundacja opiera się na pierdoleniu o nienawiści do mediów i pchaniu się tam? Na ubliżaniu ludziom którzy również promują ich działalność? Nieźle.
 
Zamiast analizowania "nic nieznaczących osób" w internecie, to ja bym Jurasowi polecił zająć się jakąś autorefleksją, poświęcić trochę czasu na wgląd w samego siebie, bo broniąc wielu różnych postaw swoich znajomych (Mamed, Saleta, Różal), przy jednoczesnym piętnowaniu podobnych postaw w innych okolicznościach, staje w tak szerokim metaforycznym rozkroku na dwóch różnych biegunach światopoglądowych, że tylko pogratulować wytrzymałości krocza. Naprawdę Van Damme by się nie powstydził takich szpagatów.
Czy Juras przypadkiem nie bronił też Kosteckiego?
 
  • Like
Reactions: MZ
@halibut ale mam teraz szperać w setkach wywiadów Różala w których mówi wiecznie to samo, gdzie jedzie po mediach? Nie chce mi się :) I nie kłam, że kogoś tutaj wyzywam :)

Każda fundacja opiera się na pierdoleniu o nienawiści do mediów i pchaniu się tam? Na ubliżaniu ludziom którzy również promują ich działalność? Nieźle.

Hmm, nie, nie ma w tym hipokryzji.
Zawsze też deklarował, że by zdoby pieniadze na fundacje, zrobi prawie wszystko.
Hipokrytom by był gdyby poszedł tam dla swoich korzysci, on poszedl dla korzysci innych. I tyle.


Ale ok, niech będzie. Różal zasuguje na potepienie i wg Ciebie lepiej by innym nie pomagal, bo, nie daj boże, wyjdzie na hipokryte. Ważniejsze jest to by na niego nie wyjsc niz pomo innym.

Powiem wiecej. O tym, że sie przełamał i zrobil to, wbrew swoim zasadom, by pomóc innym zasłużył na jeszcze wiekszy szacunek. Bo kto z nas naraziłby sie na utrate twarzy, nie dla własnej korzysci, ale dla innych? Chyba nikt.
 
Co do Różala to mnie to rozwala, że gość powie na wstępie, że jest chamem, prostakiem i wieśniakiem i myśli, że to załatwia cała sprawę i nie musi się wykazywać nawet w najmniejszym stopniu kulturą osobistą.
"No bo on taki jest!", "taki jest jego styl", "jest szczery", "mówi co myśli".
W dupie to mam.
 
Panowie branża, jakby ktoś się kiedyś srał o moje wpisy to proszę nie uważać mnie za anonimowego: Andrzej Tokarz, Kraków, przystojny, niewysoki, korpulentny, wizerunek dostępny na fejsbuku i twiterze.
Ty lepiej uważaj żeby były legionista Cię nie odwiedził :deniro:
 
Co do Różala to mnie to rozwala, że gość powie na wstępie, że jest chamem, prostakiem i wieśniakiem i myśli, że to załatwia cała sprawę i nie musi się wykazywać nawet w najmniejszym stopniu kulturą osobistą.
"No bo on taki jest!", "taki jest jego styl", "jest szczery", "mówi co myśli".
W dupie to mam.


Ale tu nie chodzi o krytyke jego wulgarnosci ale o krytyke tego ze poszedl do programu zbierac pieniadze na fundacje.

Poza tym prawie każdy kto tak jebie po Różalu, na forum nie raz pisywał gorszym językiem
 
Hipokrytom by był gdyby poszedł tam dla swoich korzysci, on poszedl dla korzysci innych. I tyle.
Poszedł dla własnych korzyści - chodzi o promowanie swojej osoby, gdyby tak nie było to nie ubliżałby ludziom, którzy biorą sobie jego apele do serca i odpisują mu, że pomogli tam komuś.
 
Czy Juras przypadkiem nie bronił też Kosteckiego?

Nie wiem, może. Śledzilem kiedyś jego blog, ale po pewnym czasie hipokryzja zaczęła mnie wysyłać na onkologię zbyt często. Sztywniutkie zasady, jebać lewactwo.... no chyba, że chodzi o jego znajomych, wtedy broni jak lew.
 
Poszedł dla własnych korzyści - chodzi o promowanie swojej osoby, gdyby tak nie było to nie ubliżałby ludziom, którzy biorą sobie jego apele do serca i odpisują mu, że pomogli tam komuś.

A kiedy on ubliżał ludziom komuś za to ze ktos pisal mu, ze mu pomogli?

Hmm, wiec czytasz w myślach, on prowadzi te fundacje, zbiera na nie hajs i aktywnie, zamaist w tym czasie miec cos dla siebie, je wspomaga...zeby sie wypromowac.
Brawo, mamy tutaj wróżkę.
 
Nie wiem, może. Śledzilem kiedyś jego blog, ale po pewnym czasie hipokryzja zaczęła mnie wysyłać na onkologię zbyt często. Sztywniutkie zasady, jebać lewactwo.... no chyba, że chodzi o jego znajomych, wtedy broni jak lew.

Sam go za to hejtowałem bo wkurwił mnie wpisem o tym, że Azizek wchodzil promowac religie, i religie powinna byc poza Oktagonem....a wcześniej krytykował UFC ze Romero zabronili mówić o Jezusie, ze cenzura i dyskryminacja.

W tej dyskusji jest wiecej hipokryzji u Jurasa, niż u Różala.
 
Back
Top